Erotické poviedky - Teen

 
S t r á n k a   1 / 7
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Tento pravdivý príbeh sa stal v roku 2021 a knám do roboty nastúpila nová kolegyňa Monika ako sme sa zonámili tak vždy si nového človeka preskúmam očami a zhodnotím naňu som len povedal že ten zadoček je pekný Monika bola dcéra jednej kolegyňe a dobrá kamarátka mojej priateľky. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Tak týždeň prešiela baby mi pripomenuli, že prídu ku mne na návštevu a majú pre mňa prekvapenie. Nechceli za žiadnu cenu povedať aké , len sa smiali a pošťuchovali sa navzájom. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Tak ako som písal, tým to ešte nekončilo, ba práve naopak, ešte to len začínalo. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Išiel som poobede okolo 16 hod autom z Ba domov a na konci Ba som si všimol dve dievčenské postavy na autobusovej zastávke. Mierne som spomalil, keď v tom si jedno z dievčat zakývalo a ja som zastavil. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Stretol som ju v jednom reťazci s rýchlym občerstvením. Mohla mať okolo 16-17 rokov. mladá blondínka. V ten víkend tam skoro nikto nebol a videl som na nej, že ma pozýva pohľadom tak som si k nej prisadol. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Možno názov tejto poviedky pripomína nejakú detektívku, ale nejde o žiadnu kriminálnu zápletku - skôr naopak. Ide o spomienku na krásne chvíle, ktoré som zažil so Zuzanou. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Ahojte tento príbeh sa stal asi 2 roky dozadu keď som mal 16. Bol to piatok 13. Deň začal ako normálny iný ráno som vstal vyhonil som si ho a išiel som do školy. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Písal sa rok 95. Sofia práve odhaľuje svoju sexualitu. Obidvoma palcami si prevaľuje svoje vlhké bochníčky. Začala s tým už veľmi skoro a teraz už v tom bola profíčka. Vedela, čo na ňu funguje. Psychológ by povedal, že za jej skoré objavovanie vlastného tela a všetkých ružových zákutí mohla potreba upokojiť sa. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Doba internetová  priniesla do vzájomného zoznamovania značný pokrok  zjednodušením celého procesu  -  množstvo zoznamovacích fór začalo poskytovať  veľa príležitostí zoznamovať  sa celkom adresne. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Ahojte, som Lukáš, tente príbeh, ktorý vám poviem sa stal asi pred dvoma rokmi. Mal som 19 rokov a začal som chodiť na vysokú školu. Na internáte sme sa v pohode všetci zoznámili no a v škole v našej skupine to isté. No v tej našej skupine bola jedna baba. Na prvý pohľad som si hneď ako prvé pomyslel, že tak tú by som si dal na raňajky. Úplne sexi baba. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Sex v sprcheStalo sa mi to na lyžiarskom. Po dlhom dni sme sa všetci mali ísť umyť a prezliecť a prísť na večeru. Ja som však mala iné plány. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Tento príbeh sa odohral pred dvoma rokmi keď som mal 15. Niekoľko dní som sa cítil zle a tak som zašiel za odbornou lekárkou. Tá však ani po dlhom vyšetrení nič nezistila a tak ma objednala k jedne známej lekárke. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Ešte v časoch, keď vodné dielo Gabčíkovo sa iba črtalo na rysovacích doskách, dostal som sa so spolužiakom Zdenom k nafukovaciemu kajaku,  ktorý bol známy pod označením K-2. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Čaute, volám sa Monika, mám 19 rokov a chcela by som vám porozprávať o svojej zážitku, ktorý sa začal na Omegle. Predtým vám o sebe môžem povedať, že som bruneta s hnedými očami, štíhla, vlasy mám dlhé po lopatky a vysoká som asi 170 CM ale nemerala som sa už roky. Prsia mám 3 a zadok pomerovo akurát. Sexuálne som skôr pasívna, respektíve bola som až do zážitku o ktorom vám chcem porozprávať. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Poznáme sa už nejaký ten piatok. Dnes spolu budeme pol roka. Ideme to osláviť do miestnej reštaurácie a večer sa prechádzame popri rieke. Viem, že dnes príde ten veľký deň. Dnes prídem o svoj vienok. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Naposledy som opisoval sex so Sofiou a dnes ju tu máme znova. Tentokrát som si to ale nerozdal len s ňou, ale aj s jej kamarátkou Hanou.  ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Taaak bol nový týždeň. Pondelok, ktorý každý tak veľmi zbožňoval... No po pravde som zbožňoval celý týždeň. Bolo veľmi neobvyklé že sme malý hudobnú každý jeden den. Učiteľka Hudobnej bola strašne príťažlivá. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Bol pondelok 11.5 v ten deň sme mali 7 hodín ako obvykle. Prešlo to ako voda a mňa zaujímali len predstavy ako mi fajčí cicinu tá najkrajšia učiteľka v celej škole. Prišiel som domov a už FIČAL na jej peknom zadočku, čo som stihol odfotiť v jej prítomnosti. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Ako každé ráno som sa zobudila, osprchovala, navliekla uniformu a išla do školy. Dnes nám mali predstaviť nášho nového procesora biológie. ... pokračovanie »
 
kategória: Teen

hodnotenie: 

Volám sa Mína. Mám 118 rokov. Som upírka. Každý si predstavuje upírov ako krvilačné beštie no nieje to tak. Som v odbore obrannej línie. Bojujem proti tým zlým. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 7

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>