Erotické poviedky - TOP 100

 
S t r á n k a   1 / 5
 
kategórie:Gay, homosexuáli

hodnotenie: 

Pomerne často som myslel na to, ako sme sa spolu s Jožom a Marekom saunovali. Vtedy som Joža vyprovokoval, aby Marekovi podržal a dovolil mu, aby ho vyfajčil. Vtedy sme sa vlastne dozvedeli, že je gay. Najprv sme to brali ako srandu, keď si  Jožo v horúcej pare sauny zdriemol a v sne sa mu náhodou postavil  vták. Marek akosi neodolal a jemne ho uchopil a potiahol dole predkožku. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

Ranný  Borisov telefonát do práce, kde mi oznámil, že pozval na večeru majiteľa firmy, ma zaskočil. Za štyri roky, ktoré vo firme pracoval sa, ako viem, s nikým nezblížil o návštevách ani nehovorím. Veľmi mu záležalo na kariére a ostatných bral ako konkurenciu. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

Na zásnubách ma snúbenec Ivan zoznámil so svojim bratom Janom. V nemom úžase som pozerala na neuveriteľne podobné dvojča, ktoré bolo ešte aj oblečené ako môj Váňa. Začali sme sa stretávať častejšie  a pomaly som si začala uvedomovať, ako sú si podobní. Nielen vizážou, ale aj spôsobmi, prejavom, gestami. Avšak od začiatku som nemala problém spoznať, ktorý je Ivan a ktorý Jano. ... pokracovanie »
 
kategórie:Lesbičky

hodnotenie: 

Stála som tam zoči voči mojej Katke a nezmohla som sa ani na slovo. Katka ihneď vedela že som ju podviedla, že ten výstrek na mojom novom jeansovom outfite nie je len môj, ale aj od inej ženy. Videla som v jej očiach ako sa jej láska ku mne menila na sklamanie a smútok. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

Môj Rado ma ako vždy vedel prekvapiť. Blížili sa moje narodky, tridsať šesť, a on sa rozhodol, že ich oslávime plavbou po Stredozemnom mori. Štyri dni na výletnej lodi z Benátok  do Marseille. Len čo som to rozdýchala a celá šťastná ho vybozkávala,  skočila som k internetu a začala pátrať. Obrovská loď, snáď desaťposchodová s množstvom bazénov, diskoték, barov a fantastickým programom od výmyslu sveta. ... pokracovanie »
 
kategórie:Lesbičky

hodnotenie: 

Celý týždeň, kedy moja Katka bola na služobnej ceste sa vliekol veľmi pomaly. Každý deň som bola veľmi smutná. Stále som mala v mysli náš úžasný večer, keď sme sa spolu vášnivo milovali. Vždy navečer som si obliekla tesný jeansový outfit a urobkala som sa v ňom, pritom ako som telefonovala s Katkou. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

Váňa mi oznámil, že si Janko našiel vážnu známosť. Tretiačku na výške, architektku a chce sa jej venovať. Prekvapilo ma, že ju nepriviedol domov, no vraj má na to vážny dôvod. Nevie, či to bude vážna známosť a tak chce vydržať, ako sa to vyvŕbi a po druhé, nevedel, či sa nebudem hnevať, keď si domov privedie nové dievča. ... pokracovanie »
 
kategórie:Lesbičky

hodnotenie: 

Sedela som vo vani cela mokrá, pozerajúc na Katku ako tam stoji v tom krásnom bledom jeansovom outfite. Katka sa ma spýtala či sa mi páči. Jasné že áno si priam božská, vyhŕklo zo mňa. Videla som pred sebou moju milovanú Katku v najkrajšom jeansovom outfite aký som kedy videla. ... pokracovanie »
 
kategórie:Lesbičky

hodnotenie: 

Keď som prišla domov, vyzliekla som zo seba svoj ocikaný jeansový outfit a dala som ho aj s Beátkiným do práčky. Ja som šla do sprchy, nič som necítila, len som si plne uvedomovala, že som ostala sama bez mojej Katky. Tiež som sa rozhodla, že Beátkin butik budem radšej už obchádzať. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

Zacalo to celkom nevinne. Mlade dievca tuziace po sexe, tuziace vyskusat cez strednu skolu vsetky praktiky sexu. Bala som sa sexu a tajne som svoje tuzby ukajala maminym skrytym vibratorom s ktorym som to so sebou velmi dobre vedela. ... pokracovanie »
 
kategórie:Úchylky, incest

hodnotenie: 

Mala som za sebou veľmi nepríjemné obdobie. Manžela zavreli za spreneveru a mne dýchala na krk sociálka. Akoby nestačilo že som zostala so štyrmi deťmi na všetko sama. Jeden by povedal, že žena s toľkými deťmi má o zábavu postarané a nebude mať čas myslieť na sex. ... pokracovanie »
 
kategórie:Grupáč, skupinový sex

hodnotenie: 

Volala mi Erika. Najlepšia kamoška. Začala miernou   výčitkou, že hoci sa za mesiac vydávam, stále sme sa nestretli a pri tom som jej poslala pozvanie,. Bola neskutočne zvedavá na klebety, babské reči o svadbe, jej priebehu, hosťoch, našich plánoch. ... pokracovanie »
 
kategórie:Úchylky, incest

hodnotenie: 

Príbeh sa udial pred pár rokmi. Vtedy sme s priateľkou Nataly žili veľmi skromne.  Ja som mal vtedy 22 a ona 21 rokov. Mala chudšiu postavu a pevné dvojky prsia. V tých časom som zarábal len ja, pretože ona študovala na výške. Jej rodičov som neznášal a časom sa zistilo, že ani ona ich nemusí a tak sme sa rozhodli bývať spolu. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

Ako som už povedal, v prvom rade som poskytoval ubytovanie a rekreačné služby na majáku svojim ex kolegom. Urobili mi takú reklamu, že som musel niektoré požiadavky  aj odmietať.  Nebolo to ľahké, ak sa dalo, tak som ponúkol iný termín a podobne. Ozvala sa mi ale jedna ex kolegyňa ktorú som vlastne ani nepoznal, s odvolaním sa na Renátku. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

Ked som mala 17 a este chodila na strednu skolu, dochadzala som autobusom. Autobusara robil otec mojho spolužiaka zo základnej. Poznali sme a vždy sme sa mali o com baviť. V jeden deň sme boli s kamarátmi na pivo a domov som isla až posledným autobusom. Mala som trochu vypite a našťastie išiel autobusom on. ... pokracovanie »
 
kategórie:Orálny a análny sex

hodnotenie: 

"Aké polohy preferuješ?" 
Takto znela posledná SMS, keď som si sadal do auta, že pôjdem za ňou. Delili nás kilometre predsa bola tak ďaľeko, taká nedosiahnuteľná. Tvrdila, že sme iba kamaráti. ... pokracovanie »
 
kategórie:Úchylky, incest

hodnotenie: 

Všetko sa to začalo úplne normálnym trapasom keď mama pristihne svojho syna pri masturbácii. Samozrejme sme sa obaja cítili strašne trápne a bolo aj to trápne ticho no a to všetko okolo. To bol ale iba začiatok. Najhoršie rozhodnutie v mojom živote bolo sa o tom so synom porozprávať. ... pokracovanie »
 
kategórie:Klasika

hodnotenie: 

V predchádzajúcich poviedkach pod názvom Architektka som popísal ako som sa stal vlastníkom a prevádzkovateľom majáku. Asi po troch dňoch ako prišiel brat, mi zazvonil telefón. Ex kolegovia už urobili reklamu a ozval sa mi prvý záujemca o pobyt. ... pokracovanie »
 
kategórie:Grupáč, skupinový sex

hodnotenie: 

Na sedemnáste narodky mi mama dovolila zorganizovať doma žúrku. Bývali sme spolu v dosť veľkej vile na kopci nad mestom. Otec bol na dlhodobej služobke niekde v Ázii a možno aj to obmäkčilo mamu a súhlasila s narodeninovým čurbesom. Bola super kočka, šéfredaktorka jedného odborného časopisu. Napriek  tomu, že práci sa venovala neskutočný čas, všetok voľný venovala mne. ... pokracovanie »
 
kategórie:Teen

hodnotenie: 

Čaute, volám sa Monika, mám 19 rokov a chcela by som vám porozprávať o svojej zážitku, ktorý sa začal na Omegle. Predtým vám o sebe môžem povedať, že som bruneta s hnedými očami, štíhla, vlasy mám dlhé po lopatky a vysoká som asi 170 CM ale nemerala som sa už roky. Prsia mám 3 a zadok pomerovo akurát. Sexuálne som skôr pasívna, respektíve bola som až do zážitku o ktorom vám chcem porozprávať. ... pokracovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 5


sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>