Erotické poviedky - Úchylky, incest

 
S t r á n k a   1 / 7
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Ahoj chcel by som vám povedať o mojom vzťahu s priateľkou chodíme spolu už 2 roky. Strašne sa mi páči s ňou sex má 19 rokov a sexy postavu. Lenže len sex s ňou mi nestačil tak som ju začal prehovárať na trojku. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď sa tento príbeh stal mala som 23 rokov a môj priateľ Tomáš mal 25 rokov. Žili sme vtedy v Anglicku vyše 2 rokov. Vtedy sme boli spolu už vyše troch rokov a dostávali sme sa so sexuálnych dobrodružstiev do nudného vzťahu. Už sme vyskúšali zväzovanie, sex v lese a mali sme slušnu zbierku sexuálnych hračiek, ale nejako to všetko začalo byť časom fádne. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Ahojte chcem sa s vami podeliť o môj príbeh. Mám 50 rokov a pracujem ako zdravotná sestra. Mám 2 synov a zatiaľ ešte aj manžela. Manžel je podnikateľ už dlhé roky stále je preč a náš vzťah je už roky chladný. Mala som už viacerých milencov a práve pri poslednom začal môj príbeh. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď sa tento príbeh stal som bol s priateľkou už 4 roky. Samozrejme, že sme plánovali aj svadbu ale s finančných dôvodov to nevyzeralo byť nič čo by malo udiať čoskoro. Moja priateľka je menšieho vzrastu trochu pri sebe ale aj vďaka tomu má naozaj pekný a veľký zadok. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Volám sa Alexander a mam krásnu rodinku. Manželku Martinu, vysokú štíhlu čiernovlásku s prsiami číslo 4 a dcérku Petru. Petra sa celkom podala na mamu a to je problém. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Po mojom prichode domov ma cakas nervozne na gauci, pozres na mna a prikazes mi ist okamzite do kupelne a dokladne sa osprchovat. V kupelni mam pripravene to co chces aby som si na seba nahodil. Po sprche si nasadim obojok na krk, ruky a nohy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď sme mali s manželom krízu bolo mi 35 rokov. Mali sme spolu dieťa a všetko bolo v podstate super. Všetko sa začalo malými bezvýznamnými hádkami. Je pravdou, že mnoho z nich so vyvoláva ja, pretože som mala dlhodobo zlú náladu a ani sama som nevedela prečo. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Táto udalosť sa mi stala nedávno. Volám sa Jakub a mám 22 rokov a mám sestru Mišku, ktorá je o 5 rokov mladšia. Už vyše roka som v online kontakte s krásnou dámou Jankou, ktorá má 25 rokov a je veľmi kreatívna. Často spolu telefonujeme a píšeme si ale zatiaľ sme sa ešte osobne nestretli. Janka je moja dominantná dáma, ktorá mi dáva rôzne perverzné úlohy a príkazy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Príbeh sa udial pred pár rokmi. Vtedy sme s priateľkou Nataly žili veľmi skromne.  Ja som mal vtedy 22 a ona 21 rokov. Mala chudšiu postavu a pevné dvojky prsia. V tých časom som zarábal len ja, pretože ona študovala na výške. Jej rodičov som neznášal a časom sa zistilo, že ani ona ich nemusí a tak sme sa rozhodli bývať spolu. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

"Postav sa predo mňa a pomaličky sa vyzliekaj." Prišiel rozkaz od môjho pána popri tom ako si líhal na posteľ. Nesmelými, trasúcimi rukami som nasledovala jeho príkaz a začala si rozpínať šaty. Rumenec na mojej tvári naznačoval, že sa naozaj trocha hanbím, keďže to bol môj prvý zážitok s "pánom".. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Odjakživa som bol dominantný, nie pretože by som si potreboval niečo dokazovať išlo hlavne o to, že žena, ktorú som nedokázal ovládať ma vôbec nevzrušovala.  Nemal som veľa priateliek, pretože v tejto dobe sú ženy hrozne ľahko dostupné, alebo sa tak správajú čo je presným opakom toho čo chcem. Ale našťastie našiel som si ženu presne podľa môjho gusta. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Viera, sedemnásťročná študentka po návrate z dovolenky, ktorú strávila na jednom jadranskom ostrove urobila niečo, na čo doteraz nemala odvahu. Cítila potrebu sa pochváliť. Mala už sedemnásť, rajcovnú postavu, príťažlivé prsia, zadoček a hlavne si chcela užiť obdiv cudzích očí. Prilepila na sociálnu sieť fotografie, na ktorých sa ukazovala v odvážnych pózach. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

S priateľkou Laurou sme žili cez 5 rokov a všetko bolo ideálne. V sexe sme si rozumeli a radi sme mierne posúvali naše hranice. Čo sa týkalo jej tela pre mňa bolo úplne ideálne. Bola trocha pri sebe ale aj vďaka tomu mala veľký zadok a prsia, a tým že mala len 160 cm pôsobila naozaj roztomilo. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Všetci sme sa snažili tváriť že sa od posledného incidentu nič nezmenilo ale opak bol pravdou. Nataly sa mi začala viac zdôverovať a aj sama si začala pripúšťať že je vo vzťahu nešťastná a je s ním len pre dlhy ktoré sú písané na oboch. Dokonca mi v slabej chvíli povedala, že hneď ako splatia dlhy tak od neho odchádza. Sama totiž nemala žiadnu šancu tie dlhy splatiť takže to bola jediná možnosť ako z toho vykorčuľovať bez ujmy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď som mal 24 rokov mal som už vážny 3 ročný vzťah s Laurou .  Mala nádherné telo, bystrú myseľ a čo sa týkalo sexu zbožňovala experimenty takže sme sa v postely nikdy nenudili. Tým že mala veľké prsia sme sa sem tam dostal do konfliktu pretože dosť veľa mužov na ňu nechutne čumelo a ona si ešte naschvál dávala obrovské výstrihy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

V dobe keď sa mojej firme darilo rozhodli sme sa manželkou postaviť si dom. Irónoiu bolo že pár mesiacov pred dokončením sme sa rozviedli. Dôvodov bolo viac ale u mňa úradoval hlavne ten že bola v postely hrozne nemotorná. Sáme " Tamto nechcem, veď nevymýšľaj, prečo zas skúšaš niečo nové" bola to prakticky najnudnejšia žena o akej som kedy počul. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Spoznali sme sa online. Ona vtedy začala chodiť na strednú školu. Náš vzťah vydržal len dva roky. Ale nato aký sme boli odlišný sa dalo aj to brať za zázrak. Dalo by sa povedať že sme spolu vydržali len kvôli tomu že sme sexuálne strašne vyhovovali. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Uz dlhsiu dobu som sa sam presviedcal aby som vyskusal nejaky privat. Odhodlaval som sa asi rok. Zlom prisiel ked skoncili covid opatrenia a mohlo som vycestovat aj mimo okresu. Tyzden som si prezeral dievcata nevedel som ci chcem mladu alebo starsiu. Nakoniec som sa rozhodol pre starsiu. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

rešlo pár týždňov od minulého incidentu a musím priznať že sa naše problémy so Sashou vyriešili. Od tej noci si prestala písať s ex a vždy pri sexe dosiahla orgazmus. Problém bol trocha v tom že som robil dookola to isté čím sa začala sťažovať že sa začína pomaly nudiť. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Prvou indíciou o tom že môj otec nie je v poriadku prišla keď som mal 17 rokov. Mama vošla do mojej izby a povedala že od otca odchádza pretože to nemá v hlave v poriadku a že odchádza za svojím priateľom ktorý býva od nás 50 km a môžem si vybrať u koho chcem byť. V tej dobe som s otcom nemal žiadny veľký problém. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 7

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>