Erotické poviedky - Úchylky, incest

 
S t r á n k a   1 / 7
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Tento príbeh píšem, pretože to potrebujem dať von. Neviem komu by som mohla zdvôveriť bez toho aby ma hneď neodsúdili tak píšem sem. Všetko sa začalo pred 4 rokmi keď som nastúpila do prvého ročníka na strednej. Škola je od môjho domu naozaj ďaleko, čím som bola nútená ísť na internát. Po polroku som začala chodiť so svojím spolužiakom Andrejom. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Stalo sa to keď som bola s bratom doma. Naši  odišli na nočnú a my dvaja sme tam ostali samy. Brat vôbec zle nevyzeral a tiahlo mu už na 20. Keď sme spolu pozerali telku, prišla do filmu postelná scéna. Na to sa ma brat začal pýtať ako to mam so sexom. Či som to už robila. Odpovedala som že ešte nie. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Od toho prapodivného incidentu prešlo pár týždňov čo znamenalo niekoľko mojích návštev u nich doma. Logicky som očakával, že sa niečo zmení. Nevedel som presne povedať čo ale skrátka niečo by sa malo. No ono nič. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

V druhom ročníku na strednej som konečne začal chodiť so svojím prvým dievčaťom. Išlo to, že vždy som bol veľmi hanblivý a keď som aj prejavil záujem o nejaké dievča moje veľmi nesebavedomé vyjadrenie ich vyplašilo. Dievča, ktoré som si našiel sa volala Lucka a bola o rok mladšia. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Ahoj chcel by som vám povedať o mojom vzťahu s priateľkou chodíme spolu už 2 roky. Strašne sa mi páči s ňou sex má 19 rokov a sexy postavu. Lenže len sex s ňou mi nestačil tak som ju začal prehovárať na trojku. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď sa tento príbeh stal mala som 23 rokov a môj priateľ Tomáš mal 25 rokov. Žili sme vtedy v Anglicku vyše 2 rokov. Vtedy sme boli spolu už vyše troch rokov a dostávali sme sa so sexuálnych dobrodružstiev do nudného vzťahu. Už sme vyskúšali zväzovanie, sex v lese a mali sme slušnu zbierku sexuálnych hračiek, ale nejako to všetko začalo byť časom fádne. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Ahojte chcem sa s vami podeliť o môj príbeh. Mám 50 rokov a pracujem ako zdravotná sestra. Mám 2 synov a zatiaľ ešte aj manžela. Manžel je podnikateľ už dlhé roky stále je preč a náš vzťah je už roky chladný. Mala som už viacerých milencov a práve pri poslednom začal môj príbeh. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď sa tento príbeh stal som bol s priateľkou už 4 roky. Samozrejme, že sme plánovali aj svadbu ale s finančných dôvodov to nevyzeralo byť nič čo by malo udiať čoskoro. Moja priateľka je menšieho vzrastu trochu pri sebe ale aj vďaka tomu má naozaj pekný a veľký zadok. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Volám sa Alexander a mam krásnu rodinku. Manželku Martinu, vysokú štíhlu čiernovlásku s prsiami číslo 4 a dcérku Petru. Petra sa celkom podala na mamu a to je problém. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Po mojom prichode domov ma cakas nervozne na gauci, pozres na mna a prikazes mi ist okamzite do kupelne a dokladne sa osprchovat. V kupelni mam pripravene to co chces aby som si na seba nahodil. Po sprche si nasadim obojok na krk, ruky a nohy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď sme mali s manželom krízu bolo mi 35 rokov. Mali sme spolu dieťa a všetko bolo v podstate super. Všetko sa začalo malými bezvýznamnými hádkami. Je pravdou, že mnoho z nich so vyvoláva ja, pretože som mala dlhodobo zlú náladu a ani sama som nevedela prečo. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Táto udalosť sa mi stala nedávno. Volám sa Jakub a mám 22 rokov a mám sestru Mišku, ktorá je o 5 rokov mladšia. Už vyše roka som v online kontakte s krásnou dámou Jankou, ktorá má 25 rokov a je veľmi kreatívna. Často spolu telefonujeme a píšeme si ale zatiaľ sme sa ešte osobne nestretli. Janka je moja dominantná dáma, ktorá mi dáva rôzne perverzné úlohy a príkazy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Príbeh sa udial pred pár rokmi. Vtedy sme s priateľkou Nataly žili veľmi skromne.  Ja som mal vtedy 22 a ona 21 rokov. Mala chudšiu postavu a pevné dvojky prsia. V tých časom som zarábal len ja, pretože ona študovala na výške. Jej rodičov som neznášal a časom sa zistilo, že ani ona ich nemusí a tak sme sa rozhodli bývať spolu. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

"Postav sa predo mňa a pomaličky sa vyzliekaj." Prišiel rozkaz od môjho pána popri tom ako si líhal na posteľ. Nesmelými, trasúcimi rukami som nasledovala jeho príkaz a začala si rozpínať šaty. Rumenec na mojej tvári naznačoval, že sa naozaj trocha hanbím, keďže to bol môj prvý zážitok s "pánom".. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Odjakživa som bol dominantný, nie pretože by som si potreboval niečo dokazovať išlo hlavne o to, že žena, ktorú som nedokázal ovládať ma vôbec nevzrušovala.  Nemal som veľa priateliek, pretože v tejto dobe sú ženy hrozne ľahko dostupné, alebo sa tak správajú čo je presným opakom toho čo chcem. Ale našťastie našiel som si ženu presne podľa môjho gusta. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Viera, sedemnásťročná študentka po návrate z dovolenky, ktorú strávila na jednom jadranskom ostrove urobila niečo, na čo doteraz nemala odvahu. Cítila potrebu sa pochváliť. Mala už sedemnásť, rajcovnú postavu, príťažlivé prsia, zadoček a hlavne si chcela užiť obdiv cudzích očí. Prilepila na sociálnu sieť fotografie, na ktorých sa ukazovala v odvážnych pózach. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

S priateľkou Laurou sme žili cez 5 rokov a všetko bolo ideálne. V sexe sme si rozumeli a radi sme mierne posúvali naše hranice. Čo sa týkalo jej tela pre mňa bolo úplne ideálne. Bola trocha pri sebe ale aj vďaka tomu mala veľký zadok a prsia, a tým že mala len 160 cm pôsobila naozaj roztomilo. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Všetci sme sa snažili tváriť že sa od posledného incidentu nič nezmenilo ale opak bol pravdou. Nataly sa mi začala viac zdôverovať a aj sama si začala pripúšťať že je vo vzťahu nešťastná a je s ním len pre dlhy ktoré sú písané na oboch. Dokonca mi v slabej chvíli povedala, že hneď ako splatia dlhy tak od neho odchádza. Sama totiž nemala žiadnu šancu tie dlhy splatiť takže to bola jediná možnosť ako z toho vykorčuľovať bez ujmy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

Keď som mal 24 rokov mal som už vážny 3 ročný vzťah s Laurou .  Mala nádherné telo, bystrú myseľ a čo sa týkalo sexu zbožňovala experimenty takže sme sa v postely nikdy nenudili. Tým že mala veľké prsia sme sa sem tam dostal do konfliktu pretože dosť veľa mužov na ňu nechutne čumelo a ona si ešte naschvál dávala obrovské výstrihy. ... pokračovanie »
 
kategória: Úchylky, incest

hodnotenie: 

V dobe keď sa mojej firme darilo rozhodli sme sa manželkou postaviť si dom. Irónoiu bolo že pár mesiacov pred dokončením sme sa rozviedli. Dôvodov bolo viac ale u mňa úradoval hlavne ten že bola v postely hrozne nemotorná. Sáme " Tamto nechcem, veď nevymýšľaj, prečo zas skúšaš niečo nové" bola to prakticky najnudnejšia žena o akej som kedy počul. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 7

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>