Erotické poviedky - Lesbičky

 
S t r á n k a   1 / 2
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Ahojte, prichádzam k vám s pravdivím príbehom , ktorý sa mi stal na začiatku leta. Začalo to nevinne. Prisahám. S partnerom sme sa prisťahovali do novo postavenej bytovky, kde sme nepoznali nikoho. Bývali sme tam už asi mesiac, keď som šla po niečo do pivnice. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Začalo sa to na dovolenke v Turecku. Mala som 18 rokov a bola som na dovolenke so svojimi rodičmi ale oni trávili čas skôr pri mori na pláži. Ja som väčšinu dovolenky strávila pri bazéne a zabávala som sa pri "pool gameoch" s animátormi. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Svoju poviedku/priznanie začnem ako vždy. Volám sa Laura a mám 18 rokov. O panenstvo som prišla pred nedávnom s mojou najlepšou kamarátkou Aďou a už som to robila aj so sestrou Lindou. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Volám sa Vierka. Mám 22 a stále nezadaná. Som dosť maličká meriam iba 164cm a vážim 44kg. Mám čierne vlasy po plecia a 3-ky prsia. Keďže som nezadaná tak sex v poslednej dobe nemám často a dosť mi to chýba. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Pred nedávnom som oslávila moju 18-tku s mojou najlepšou kamoškou Aďou u mňa doma. Zažili sme horúce chvíle a veľmi som si to užila. Túžila som zažiť viac a viac ale veľmi sa nám to nedarilo lebo sme nikdy nemali dostatok súkromia. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Volám sa Laura. O svojom prvom sexuálnom zážitku som sa tu s vami už podelila. Po mojej prvej skúsenosti s Aďou som bola celkom unesená a chcela som si to niekedy zopakovať, ale takú možnosť som zatiaľ nemala keďže ani ja ani Aďka sme od vtedy nemali prázdny dom. Naše priateľstvo sa úplne zmenilo a Aďa prestala tráviť toľko času medzi chlapcami a viac sa venovala mne. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Volám sa Laura. Nepokladám sa práve za najkrašie dievča keďže si nezvyknem ani dávať make up a chlapci sa za mnou tiež nehrnú. Navštevujem cirkevnú strednú školu takže o mojom panenstve asi nepochybujete. Neďaleko odomňa býva moja spolužiačka a najlepšia kamoška Aďa. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Volám sa Janka. Mám 18 a som tak trošku aj na dievčatá. Teda konkrétne len na jednu, ostatné ma nepriťahujú. Je ňou moja kamarátka Ninka. Vždy som celá vzrušená, len ju vidím na telocviku ako sa prezlieka. Nosieva čipkované gaťky až jej cez ne presvitajú jej chĺpky, ktorých má na pičke teda hojne. Ale mne sa to páči. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Chcem sa s vami podeliť o niečo,čo som zažila len nedávno a bolo to neskutočne krásne. Pracovala som v jednej reštaurácii,kde som stretávala veľa rôznych ľudí. Vždy som sa snažila byť ku každému milá,aby sa zákazníci cítili spokojne. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Od môjho prvého sexu s Ľubkou ubehli dva mesiace. Každý piatok som k nej po vyučovaní chodila. Vždy ma privítala s úsmevom, bozkom a jemným pohladením po kozičkách. Potom sme si vždy niečo vypili, aby sme boli uvoľnenejšie. Neskôr sme šantili, ale neskončili sme skôr, než každá z nás neprežila aspoň 5 orgazmov. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Už to bolo vyše roka čo som Ľubku nevidela. Jej krásne dlhé blond vlasy a prenikavé modré oči s dokonalou postavičkou by nenechali nikoho chladného. Ako rýchlo prišla, tak aj rýchlo odišla a dala o sebe vedieť až o 3 mesiace neskôr. Preto keď mi mama oznámila, že príde, tak som neverila. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Hneď pred čajovňou ma privítala dlhou pusou a zašla mi pod tričko. "Presunom sa dovnútra nie?" Bola moja jediná námietka. Usadil sme sa veľa tesne vedľa seba na balkónek, aby sme mali súkromie . ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

K spokojnosti nás oboch sme s Alenou praktizovali naše voľno každý týždeň. Už som mala obavy, aby mi zostala nejaká dovolenka, ale potom som sa upokojila, pretože som väčšinu mala nadpracováno. Naši manželia si toho tiež nevšimli, pretože sme svoje povinnosti voči nim plnili rovnako. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Ubehli asi dva týždne od nášho milovania s Alenou. Večer medzi rečou na mňa mrkla: "Pozajtra mám voľno a čo ty?" Prikývla som, že to nejako urobím. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Dnešný deň si užívam. Mám voľno a tak sotva všetci odišli do práce, napustila som si plnú vaňu vody a relaxoval. Vymočení ako špongia som sa začala venovať kozmetickým úpravám. Oholil som si pipka, najprv som si chcela nechať pásik chĺpkov, ale keď som nemohla urobiť rovno stranu, oholila som všetko. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Eva a Jana boli už dlho priateľky a obe už boli rozvedené.Scházeli sa občas jedna ku druhej na pokec.Eva bola čiernovláska na ktorú letelo veľa chlapov a to nielen vďaka skvelej ženskej postave ale aj vďaka krásnym prsiam č.4 ktoré mala krásne tvarované.Měla priateľa Karla, ale bola s ňou krátko. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Stalo sa to vlani o prázdninách, rozhodla som sa ísť na dovolené autom.
Naši mali na Morave chatu, a tak som sa jedného dňa zbalila a vyrazila.
Cesta bola trochu dlhá a nudná, pretože sme bývali v Moste v Čechách.
Asi v polovici cesty som zastavila v jednom motoreste. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Tentoraz by som vám chcela priblížiť ďalšiu zaujímavú príhodu ktorá sa mi stala s Michaelou keď sme spolu boli asi pol roka.
Všetko začalo tým že Michaela mala chuť ísť na večeru do nejakej reštaurácie a ja som súhlasila. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Aby som povedala pravdu do mojich dvadsiatich rokov som nevedela že sa mi niekedy budú páčiť ženy a že k jednej budem navyše ešte cítiť to čo teraz cítim ale stalo sa a teraz by som vám to chcela opísať trochu viac.
Volám sa Dana a všetko začalo mím sťahovaním z dediny kde sem vyrastala do mesta kde som čakala na viac príležitostí. ... pokračovanie »
 
kategória: Lesbičky

hodnotenie: 

Moja macocha sa často vracívala domov v dobrej nálade. Väčšinou údajne z podnikových večierkov, ktoré začínali byť čím ďalej častejšie. Dlho som ako nevlastná dcéra túžila ju obchytkávať a poťažkať si jej prsia. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 2

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>