Erotická poviedka

Odpanenie

Poznáme sa už nejaký ten piatok. Dnes spolu budeme pol roka. Ideme to osláviť do miestnej reštaurácie a večer sa prechádzame popri rieke. Viem, že dnes príde ten veľký deň. Dnes prídem o svoj vienok.

Ideme k tebe domov. Máš 20 rokov a bývaš so svojim kamošom Rickom. On nám dnes nechal priestor. Začneš ma bozkavať už v predsieni. Vedieš ma do izby. Dobýjaš sa do mojich úst. Naše jazyky tancujú v jednom rytme.

Chytíš ma za prsník. Len letmo. Vyľakane na teba pozriem. Snívala som po jemnom pomalom milovaní. Cítiš, že mám strach. Povieš mi že sa nemám báť. Spomalíme. Túlime sa. "Chceš to?" Opýtaš sa po chvíli. "Ak nie nemusíme na nič tlačiť láska." Ja sa len usmejem. "Chcem ťa." A začnem ťa vášnivo bozkávať. Hladkam ťa po chrbte. Zablúdim k lemu tvojho trička. V tvojich očiach vidím tichý súhlas. Tričko ti vyzlečiem. Aj ty mi vyzlečieš tričko. Milujes pohľad na moje prsia. Sú to pevne dvojky. Vedela som ze dnes by bola podprsenka zbytočná. Prisaješ sa mi na bradavku. Jemne masíruješ môj druhý prsník a ja ti to oplácam vzdychmi. Prejdeš k môjmu brušku. Rozopneš mi gombík na rifliach. Zbadáš aké mam vlhké nohavičky. Už som len v nich. Ja ti stiahnem boxerky aj s nohavicami. Tvoj penis má cca 18 cm, ale je dosť hrubý. Preglgnem. Ako sa do mňa len vôjdeš?

Dáš mi dole nohavičky. Začneš mi masírovať klitoris. Tvoje prsty zablúdia k mojej mušličke. Si na jej okraji. Vzdychnem. Milujem ako ma draždiš. Ked to už neviem vydržať začnem sa tlačit k tvojim prstom. Túžim po tom. Prečo ma teda mučíš? Vopcháš do mna 2 prsty. Od prekvapenia zvísknem. Začneš nimi pohybovať. Som tak vlhká. Dnu a von. O chvíľu budem. Ty my však nedovolíš urobiť sa. "Chceš to láska?" Spýtaš sa ma. "Áno." Odpoviem a očakávam bolesť. Ty sa však na mňa len stále dívaš. Znovu ma začneš bozkávať. Tento krat aj na mušličke. Potom pomaličky vnikneš dnu.

Tvoj penis ma tesne obopol. Cítim tlak. Zneistieš. Chvíľu počkáš a potom prirazíš až na dno. A začneš pohybovať penisom v mojej vagíne. Je tak úzka. Po chvíli začnem cítiť slastný pocit. O chvíľu to tu bude. Blíži sa môj orgazmus. A tvoj tiež. Vzdychnem. Prehnem sa v orgazme. Ty sa do mňa urobíš. Ešte že mám antikoncepciu.

Mám chut si to zopakovať...

autor: ATAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>