Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 20
 
Iva

kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bola som nesmierne šťastná, keď mi rodičia dovolili, aby som išla na prázdniny do Chorvátska sama, len s kamoškou Vesnou. Bol to taký malý darček k sedemnástym narodeninám. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Dlho som o tomto nepovedal nikomu ale cítim, že sa potrebujem aspoň takýmto spôsobom vyrozprávať. Všetko to začalo tým ako som nastúpil do práce. Prvý deň bol uplne v pohode až na to, že hned mi do očí padla kolegyňa. Má okolo 37 rokov ja som podstatne mladší. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Drahí čitatelia rád by som sa svami podelil s mojou erotickou poviedkou ktorú som poslal priateľke po tom ako sme sa nemohli počas lockdownu mesiac navštíviť vymieňali sme si veľa fotiek a štipľavých poznámok až prišlo nato že sa má spýtala že ako si to predstavujem pri našom najbližšom stretnutí ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Každé sídlisko má svoje tajomstvá. Vypovedané, ale aj tie nikdy nevypovedané. Niektoré príbehy je aj počuť po nociach za stenami paneláka. Orgazmické výkriky susediek, keď stratia nad sebou kontrolu pri uspokojovaní svojich sexuálnych túžob. Niekomu je to na ťarchu, niekomu na smiech a niekomu sa tieto sexuálne výkriky dokonca páčia. Záleží len na tom, v akej situácii sa momentálne nachádzajú tí, čo ich zachytia. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Doma ma čakalo prekvapenie, Junior mi oznámil, že už za dva dni odchádza do Londýna, rodičia mu vybavili nejaký pobyt. Sonička zase chcela, aby som jej porozprávala všetko, čo bolo v Paríži, ako sa mi to páčilo a či bol jej manžel ku mne milý. Nevedela som, čo jej má na to povedať a aj keď som zachádzala do detailov a hovorila o každej maličkosti, ktorú som tam prežila, o našich chvíľkach som mlčala. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vo štvrtok o pol desiatej, ako sme sa s Pani dohodli, ma čakala v aute pred školou. Začal sa výlet po butikoch. Bola ako vždy pozorná a zlatá. Obdivovala som jej prirodzenosť a eleganciu, s akou sa pohybovala. Vyberala veci, či už to bola bielizeň, alebo iné oblečenie s vyberaným vkusom a keď niečo primerala na mňa, bolo to nielen krásne, ale sa mi to aj páčilo. Trvala na tom, aby som si všetko odskúšala a keď som sa po krátkom váhaní pobrala ku kabínkam ma požiadala, či môže vojsť so mnou, chcela by vidieť, ako mi to sedí. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vyjavene som pozerala na Venušu v strede prekrásnej haly s benátskymi zrkadlami. Z každej strany sochy v oblúku smerovalo hore  obrovské schodisko, na zábradlí z mramoru sošky amoretov. Niečo také som videla len v historických filmoch. Keď som sa hlásila na inzerát požadujúci doučovanie anglickej konverzácie pre stredoškoláka pred maturitou, netušila som, kde sa to dostanem. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zuzana bola moja najlepšia kamarátka. Vlastne ona a Bea, tvorili sme už asi desať rokov nerozlučnú trojicu. Už sme boli druháčky na gymnáziu a stále sme si boli blízke, ba ešte dôvernejšie priateľky. Nemali sme tajomstvá, vedeli sme o svojich láskach aj sklamaniach a samozrejme aj o prvých sexuálnych skúsenostiach. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pozerala som z okna lietadla na približujúci sa Cyprus, pobrežie, mesto a pristávaciu dráhu, okolo ktorej sme práve robili okruh. Kúpila som si darček k tridsiatym tretím narodeninám a v podstate som išla na dovolenku prvý krát po mnohých rokoch sama. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Cestou zo služobky z Považskej Bystrice som uprosila Kamila, aby sme sa zastavili na našej chate, kde som si cez víkend niečo zabudla. Nepotrebovala som to síce, ale využila som príležitosť, aby som s ním predĺžila spoločne trávený deň. Bol v našom podniku nový a dá sa povedať, padli sme si do oka. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako každý rok, zasa som bol v kúpeľoch. Priateľka, čo som ju tam mal odišla a ja som večer nechcel sedieť sám na izbe tak som sa zobral do susedného kúpeľného domu, kde mala byť nejaká zábava, teda tanečný večer. Nemal som v pláne zapojiť sa, ale iba pozerať po okolí a niečo si pri tom vypiť. Sadol som si k voľnému stolu a objednal vodku. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Robil som revíziu kamarátke v jej kozmetickom salóne. Asi po týždni mi zavolala, že jedna jej klientka by potrebovala revíziu na chate. Je asi pol roka vdovou a predtým sa o tieto veci staral jej manžel, ktorý tragicky zahynul. Tak som súhlasila a ona jej dala moje telefónne číslo. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Odišiel som do výsluhového dôchodku. Mal som odslúžených 22 rokov v polícii, výsluhový dôchodok nebol zlý, ale mal som sa prihlásiť na Úrade práce ako mi nakázali na personálnom oddelení. Tam na mňa najskôr pozerali dosť divne, lebo som mal doktorát z pedagogiky, ale vlastne nulovú prax. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Blížil sa koniec polroku a tým aj klasifikačná konferencia. Ja som nemal prakticky ani jediného problémového žiaka, lebo som individuálne pristupoval k hodnoteniu schopností, teda vedel som, že nie všetci majú rovnaké manuálne zručnosti a tak aj tí ktorí nevedeli dobre vykonávať mechanické práce ale zvládli teóriu prechádzali rovnako ako tí ktorí zasa vedeli dobre napríklad rezať pílkou, ale tá teória pokrivkávala. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na pokec.sk som sa vyskytoval  už dlhšiu dobu, no iba pomerne nedávno som navštívil stránku Hriešne chúťky.  Ani som tam neprispieval, ale iba pozoroval "cvrkot". ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Dostali sme novú poštárku, nie síce mláďa, ale pani tesne pred 50kou. Zhodou okolností to bola bratova spolužiačka, takže som ju aspoň ako-tak poznal. Mám síce tesne po 60ke ale nikto mi to nechce veriť, vraj vyzerám na 50. Nevadí mi to. Som už na výsluhovom dôchodku, takže väčšinou doma a sá ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako partia ktorá chodí pravidelne do kúpeľov sme sa dohodli, že strávime predĺžený výkend na mojej chate. Chata bola na kopaniciach, odrezaná od sveta, najbližší sused bol 5 km. Bola zamaskovaná v jednej starej stodole. Blízka stará usadlosť, pôvodný dom bol ponechaný ako "návnada" pre prípadných zlodejov a zároveň bol využívaný ako letné ubytovanie v prípade viacerých návštevníkov. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nová doba priniesla nové pomery. Hlavne do našej rodiny. Predtým manželka robila referentku na personálnom v jednej fabrike a ja vysokého manažéra v štátnej inštitúcii. Dnes je Gréta  majiteľka a konateľka veľkej PR firmy a ja nezamestnaný "povaľač". ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ležali sme so Zuzanou pri jazierku na deke a nenápadne som pozeral privretými očami na jej prsia,  vzdúvajúce sa z horného dielu plaviek. Nemohol som z nej spustiť oči a myslím, že to vedela a zabávala sa na mne. Bolo mi to jedno, ten pohľad stál za to a aj tak som sa robil že som na slnku zaspal. Pootočil som hlavu a pohľad zabodol do tenkej medzierky, ktorá vznikla na jej bokoch medzi plavkami napnutými na bedrových kostiach a pokožkou bruška. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Rozhodla som sa. Fera dostanem, či chce, alebo nie. Pred polrokom som sa po štyroch rokoch  rozišla s frajerom a v podstate som od vtedy nasucho. Fero, nový kolega, na ktorom celé ženské osadenstvo firmy, bez ohľadu na vek mohlo nechať oči sa však tváril nevšímavo. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 20

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>