Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 21
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Žena mi oznámila, že bude u nás týždeň jej neterka, teda dcéra jej sesternice Patrícia. Nevedel som ktorá to je ale bolo mi to v podstate jedno. "Ale veď ju poznáš, zoznámil si sa s ňou na plese, mala také modré šaty." Vtedy sa mi rozjasnilo. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nastúpil som ako predavač do predajne elektoinštalačného materiálu. Bol to čisto ženský kolektív. Šéfkou bola vdova po predchádzajúcom majiteľovi, ani nie 50 ročná, dobre vyzerajúca baba. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Začalo to tým, že žena odišla deň pred Silvestrom k svojej mame, nie že by bola nahnevaná, ale bolo výročie narodenia jej otca a dedka. Pôvodne som mal ísť aj ja, ale mal som v práci vyhlásený dosah, tak som musel byť doma.  Deti si naplánovali svoj program mimo domu, tak som zostal sám. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol Štedrý deň a ja som bol prvý polrok vo funkcii vedúceho komunikačného strediska. Bolo bežným zvykom meniť služby počas dní pracovného voľna a sviatkov o 6:00 ráno po 24 hodinovej službe. Pri plánovaní služieb na december som sa rozhodol tento zvyk trošku zmeniť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S bývalým sme sa zoznámili na tanečnej. On vojak záklaďák, ja učiteľka tanca. Žila som v okresnom meste s veľkými kasárňami, kde niekto múdry vymyslel, že budúci dôstojníci absolvujú tanečný kurz, aby spĺňali predstavy o vojenskej elite. Bola som v maturitnom ročníku, no už som tancovala závodne a ani neviem, kto ma odporučil. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nevideli sme sa veľmi dlho... Po skoro dvoch rokoch sme si dohodli stretnutie. Išla som naň s malou dušičkou, nevedela som, čo od toho celého čakať. Tep som mala ako športovec pri vrcholovom výkone. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol som so ženou a vnukom v Rajeckých Tepliciach. Venoval som sa hlavne vnukovi, učil ho plávať. V bazéne som si všimol jednu peknú babenku s chlapcom asi tak vo veku môjho vnuka. Bola statnejšej postavy, ale nie tučná ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Všetko to začalo stretávkou po škole. Máme 25 rokov a na stretávku sme prišli v celkom hojnom počte. Išli sme do mesta a keďže viacerí z nás bývajú od mesta ďalej dohodli sme sa s jedným kamarátom že nám vybaví nocľach na jednu noc na študentskom intráku. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcela by som sa takto vyrozprávať. Volám sa Natália. Mám priateľa ktorý je futbalista. Je odomňa trošku mladší ale to mi vyhovuje. Chodíme s kamarátkou pozerať na každý zápas keď je samozrejme pekne. Musím priznať že som si začala všímať jeho spoluhráča. Často chodili priateľovi spoluhráči ku nám na byt takže ich poznám aspoň takto. Ani sama neviem čo má na ňom začalo tak priťahovať. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Začalo to nepríjemne. Baba mi nedala prednosť a ja som to už nestačil ubrzdiť. Našťastie to odniesli iba plechy na jej aute. Môj nárazník bol síce prasknutý, ale z toho som si nič nerobil, že opravu zvládnem som bol presvedčený. Horšie to bolo s ňou. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

"Dnes večer prídeš?" Otázku som položil dosť ľahostajne, vlastne je mi to i značne jedno. "No to určite" , pohrdavo mi odvrkneš. Pokrčím ramenami a odchádzam, už na teba ani nepozriem. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Až tu cítim, ako ti skáču myšlienky a premýšľaš ako veľmi potrebuješ uvoľnenie. Samozrejme, doprajem ti ho v čo najväčšej miere. Veď som tu vždy pre teba. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Moje príhody s Maťou pokračujú. Po príhode z práce nastala aj ďalšia. Keď sme prišli do práce na druhý deň v kancelárii bolo poriadne ťažký vzduch. Všetci isto viete aký je vzduch po takej mrdačke keď sa nevyvetrá. Mne to vôbec nevadilo no Maťa sa trošku zahanbila. V ten deň za ňou do práce prišla najstaršia dcéra. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcel by som sa vrátiť k môjmu príbehu, ktorý bol zverejnený a volal sa kolegyňa a ja. Samozrejme po firemnom večierku sme spojili s Maťou a dohodli sme sa že sa to nikto nemôže dozvedieť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Rád by som sa podelil o tento zážitok s vami. Ide o moju spolužiačku Maťu. Boli sme na vysokej škole. Každý jeden deň som čakal ako príde do školy oblečená lebo je neskutočne sexi. Má asi trojky prsia poriadne pevné a postavu krásnu. Pekne stehná a zadok skvelý. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vstúpil som do kancelárie, aby som konečne podpísal papier so zmenou stravných na hotovosť, s ktorým ma od začiatku týždňa šéf otravuje. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na dvere sa ozve klopanie a ona vie že zase mešká. Otvorí ich a dnu vstúpi jej najlepší kamarát. Majú ísť na párty. Majú ešte čas veď je len 8 hodín večer ale treba sa najskôr rozbehnúť. Je to predsa ich tradícia. Obimu sa a on vie čo má robiť ide do obývačky. Z ruksaku na chrbte vytiahne fľašu tvrdého alkoholu. Ona zatiaľ donesie z kuchyne dva štamprliky brzdu a dva veľké poháre. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Som predavač v malom, ničím zaujímavom mestečku. Apsoň teda na prvý pohľad nie. Aj obchod, do ktorého každý deň pricházdam a odcházdam sa môže javiť úplne obyčajne. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stojí na ulici a čaká. V diaľke už vidí prichádzať auto a tak urobí pár krokov bližšie k okraju cesty. Auto zastaví a muž výstupy z auta. Obijmu sa. Dá jej bozk na líce a z vrecka vyberá niečo malé. V dlani má malé čokoládové vajíčko. Je alergická na kvety no našiel spôsob ako ju potešiť. V očiach sa jej objavil odlesk detskej radosti. Prvý bodik je jeho. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Prichádza ku dverám. Ide včas. Vie čo ho čaká. Vie čo chce. Pristúpi ku dverám a zazvoní. Čaká. Kroky. Otvoria sa dvere a v nich stojí ONA. Je nádherná. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 21

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>