Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 25
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Váňa mi oznámil, že si Janko našiel vážnu známosť. Tretiačku na výške, architektku a chce sa jej venovať. Prekvapilo ma, že ju nepriviedol domov, no vraj má na to vážny dôvod. Nevie, či to bude vážna známosť a tak chce vydržať, ako sa to vyvŕbi a po druhé, nevedel, či sa nebudem hnevať, keď si domov privedie nové dievča. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na zásnubách ma snúbenec Ivan zoznámil so svojim bratom Janom. V nemom úžase som pozerala na neuveriteľne podobné dvojča, ktoré bolo ešte aj oblečené ako môj Váňa. Začali sme sa stretávať častejšie  a pomaly som si začala uvedomovať, ako sú si podobní. Nielen vizážou, ale aj spôsobmi, prejavom, gestami. Avšak od začiatku som nemala problém spoznať, ktorý je Ivan a ktorý Jano. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Môj Rado ma ako vždy vedel prekvapiť. Blížili sa moje narodky, tridsať šesť, a on sa rozhodol, že ich oslávime plavbou po Stredozemnom mori. Štyri dni na výletnej lodi z Benátok  do Marseille. Len čo som to rozdýchala a celá šťastná ho vybozkávala,  skočila som k internetu a začala pátrať. Obrovská loď, snáď desaťposchodová s množstvom bazénov, diskoték, barov a fantastickým programom od výmyslu sveta. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ranný  Borisov telefonát do práce, kde mi oznámil, že pozval na večeru majiteľa firmy, ma zaskočil. Za štyri roky, ktoré vo firme pracoval sa, ako viem, s nikým nezblížil o návštevách ani nehovorím. Veľmi mu záležalo na kariére a ostatných bral ako konkurenciu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Takýto týždeň by som už nechcel zažiť. Na maják sa mi prihlásili ex kolegyne, vraj si chcú oddýchnuť od práce a kolegov. Obsadili celý maják, teda bolo ich celkovo šesť. Tým boli všetky izby na každom poschodí obsadené. Prišli na dvakrát, takže som dvakrát plával do prístavu na pobreží. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pred Vianocami mi žena oznámila, že ide k mame, lebo má zdravotné problémy a švagor so švagrinou už majú zabezpečenú chatu. My sme mali zostať aj tak iba dvaja. Ponúkol som žene, že pôjdem s ňou ale ona vraj kto sa postará o psa a hydinu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sme obycajny par zijuci na predmesti. Ja sa volám Peter a som 36 rocny technik, pracujuci prevazne hlavou. Moja manzelka, Petra ma 35 rokov a je momentalne na rodicovskej dovolenke s nasou druhou dcerou. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahojte, volám sa Jakub a podelím sa o môj erotický pôžitok. V paneláku kde bývam je dosť mladých rodín, takže mamičiek medzi 25 - 35 je dosť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Priatel uz konečne prišiel domov. Mam na sebe iba tricko a nohavice zo školi. Priatel pristúpil ku mne a chytil ma za zadok. Otocim sa k nemu a vášnivo ho po celom dni pobozkám. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol horúci letný deň, tak som sa rozhodol, že nebudem sedieť doma. Jedna zo žien mojej minulosti kúpila chatu. Moje rozhodnutie padlo na tento typ výletu. Ak tam bude aj ona, možno prehovoríme pár slov, nevideli sme sa 10 rokov. Určite si budeme mať čo povedať. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ked som mala 17 a este chodila na strednu skolu, dochadzala som autobusom. Autobusara robil otec mojho spolužiaka zo základnej. Poznali sme a vždy sme sa mali o com baviť. V jeden deň sme boli s kamarátmi na pivo a domov som isla až posledným autobusom. Mala som trochu vypite a našťastie išiel autobusom on. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

CHCEM SA HRAT,OTVOR! pipla ti smska. Otvoris mi dvere a pustis ma dnu. Mam v ruke tasku a nechapavo sa na mna pozrieš. Iba sa usmejem a zmurknem na teba. Posadime sa na gauč a stale pozeras na tašku pri mojich nohach. Si zvedavý,ale ja ta chcem trocha potrápiť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Hoci som si myslel, že Nemky tým, že odišli z ostrova na mňa zabudli, mýlil som sa. Doma sa nezabudli pochváliť aký mali zážitok na dovolenke. Ešte v tú istú sezónu sa objavil v mojej zátoke pri majáku čln. Opäť ignoroval zákazy plavby a jedinou výhodou bolo, že na ostrove nik nebol. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Raz som bol na svojej pláži pri majáku celkom sám. Nebolo ešte obdobie klasických dovoleniek, tak som to využil a potápal som sa iba s okuliarmi, plutvami a šnorchlom.  Zrazu sa nado mnou objavil tieň a ja som zistil, že ide o tieň z člna. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Aby ste si nemysleli, nie vždy som bol "obeťou" sexuálnych chúťok mojich návštevníčok. Raz mi asi týždeň pred nástupom volal ex kolega, vraj si škaredo zlomil nohu v členku a musí byť aspoň mesiac v nemocnici. Mal rezervovaný pobyt u mňa a chcel sa spýtať, či by mohol miesto seba poslať iný manželský pár a či by som mohol ubytovať na dohodnutú dobu jeho manželku v domčeku. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Prešlo dovolenkové obdobie a po odchode Terky a Denisy sme si ja a hlavne môj trpaslík oddýchli. Bolo ešte pekné počasie tak som sa venoval vyčisteniu ostrova, Príprave na zimu a ohradeniu jednej malej zátoky, asi 10 x 5 metrov od okolitého mora, hlavne aby tam nemohli doplávať väčšie ryby, ktoré občas vyplašili hlavne ženy. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol som v Trenčianských Tepliciach. Hneď po ubytovaní sa som si zobral knihu a vybral sa na pešiu zónu. Bolo to v júli. Bol som informovaný, že v tomto termíne tam tvoria veľkú časť klientov učiteľky. Predsa len, bol to prázdninový mesiac. Tak trochu to bol aj môj úmysel. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako som už povedal, v prvom rade som poskytoval ubytovanie a rekreačné služby na majáku svojim ex kolegom. Urobili mi takú reklamu, že som musel niektoré požiadavky  aj odmietať.  Nebolo to ľahké, ak sa dalo, tak som ponúkol iný termín a podobne. Ozvala sa mi ale jedna ex kolegyňa ktorú som vlastne ani nepoznal, s odvolaním sa na Renátku. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po včerajšom čísle v chatke som sa dnes tešil na, čo tam dnes so mnou bude Dávid robiť. Dohodli sme sa, že sa tam stretneme večer. Keď som ku chatke prišiel už tam bolo vidieť tlmené svetlo. Bol tam. Zaklopal som. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Práve som bol na ulici keď mi poštárka priniesla okrem iného aj časopis zabalený v nepriehľadnom obale. Bola to tá istá ktorú som prichýlil v silnom lejaku v lete. Á, zasa Urob si sám. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 25

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>