Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 18
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Konečne som odložila poslednú faktúru a začala sa baliť. Vtedy som si uvedomila, ako som unavená a zatúžila som po poháriku niečoho ostrého. Chcela som zavolať Roba, no potom som si povedala, že mu pôjdem oproti a vyzdvihnem ho. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

To čo mi sestra vyviedla nemalo obdobu a volalo po pomste. Zachovala sa ako obyčajný podliak. Oslavoval som osemnáste narodeniny a prišla k nám skoro polovica triedy. Rodičia neboli doma a sestra v divadle s Kamilom, svojim frajerom. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcem ti povedať, že ťa ľúbim, no neviem či je to správne slovo.  To slovo v živote znamená veľmi, veľmi veľa. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Neviem či to bude niekoho zaujímať ale rozhodol som sa vám porozprávať respektíve napísať pár vecí z môjho života, ktoré sa stali pred chatou kde som oslavoval aj spolu s mojimi kamošmi svoje 25te narodeniny. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zase ťa doviezol z nákupu ten Jano. Už som ti povedal, že nemáš k nemu sadať do auta. Už roky po tebe slinta. Viem to, v krčme hovoril, že raz budeš jeho.  ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahoj. Čo tu robíš?? Nič, zabijam len voľný čas. Ja som Lúky, a ty? Teší ma, ja som Alžbeta a zabíjam tu voľný čas..  Môžem si prisadnut, čo piješ, čo si dáš? Pohár červeného vína, ak môžem požiadať. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Roky jej utiekli ako voda. V mladom veku ovdovela a druhý vzťah bol omyl. Porodila dcéru, ktorú vychováva sama.  Všetci jej hovoria, že nevyzerá na svoj vek, ale ona vie svoje. To, čo si po nepodarenom vzťahu odriekala jej chýba a cesta týmto životom sa kráti. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mal som veľa sexuálnych partneriek a panictva má zbavila skúsená žena. Dá sa povedať, že zasvätila má do ženského tela. Ukázala mi na ženskom tele - takzvané zóny vzrušenia.  Môžem povedať, že som bol dobrý milenec, ale na jednu noc nezabudnem nikdy ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sedím pri stole a popíjam chladné pivo. Pozorujem hustú penu a zariadený pohár. Moje myšlienky sú všade, v minulosti, prítomnosti a budúcnosti. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ležal na boku a pozeral sa na ňu ako sa oblieka. Mala krásnu, snedú a hebkú pokožku, ktorú mal ešte pred chvíľou vo svojich rukách. Vo vzduchu cítil jej parfém a vôňu jej vlasov. Prechádzala sa po spálni a postupne si zbierala svoje veci. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Postava profesorky Viny je len fiktívna. Neopisuje žiadnu reálnu postavu. Ak existuje niekde profesorka s takouto prezývkou, ide len o náhodu a nemá nič spoločné s postavou v tomto príbehu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sedíme u kamošky Janky na gaučí , ona je už trošku opitá. Začíname sa spolu túliť. Cítim jej teplo a je mi veľmi príjemne. Hovorím jej, nech si sadne predo mňa na zem. Trošku ju pomasírujem. Hrám sa jej s vlasmi a nežne sa jej dotýkam a uvoľnujem stuhnuté svaly. Má to rada. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako som už písala predtým všetky dievčatá sme krásne hravou formou prišli o panictvo a blížila sa vysnívaná silvestrovská chata. Vyše mesiaca sme sa nestretávali v garáži a nijak spolu nešantili dokonca sme si povedali, že ani nik sám seba nebude uspokojovať aby to malo poriadne grády. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako som už písala v predchádzajúcej poviedke s chlapcami sme sa stretávali v našej klubovni, kde sa z nevinných detí stávali dospelí. Okrem toho sme sa vzájomne učili v oblasti sexu a zostávala už len jedna neprekročená hranica. Nakoľko sa chlapci o nás dobre starali či už v súkromí alebo v škole rozhodli sme sa ich na silvestra prekvapiť a dať im naše panictvo čo oni samozrejme netušili. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Toto sa stalo keď som mal 17 neďaleko asi 1 km od našej dediny bolá ženská väznica. A práve vtedy znej ušla nejaká žena. Všade boli jej fotky a musím priznať že sa mi aj trošku páčila. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahoj volám sa Samo a som stále nadržaný. Páči sa mi zopár dievčat ale neviem čím to je ale páčia sa mi samé slušné baby. Nikdy som nenabral odvahu ísť za niejakou z nich. Tak som sa uspokojoval iba pri porne. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahoj Volám sa Jano mám 39 rokov moja Žena 37 rokov a máme spolu dve malé deti bývame v dome. Moja Švagriná pracuje v Čechách má už dospelé deti žije sama je rozvedená ona je o päť rokov staršia odo mna je to sestra mojej ženy. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Konferencia bola strašne nudná. Pozerala som pred seba na diskutujúcich ľudí, ktorí boli všade naokolo. Všetkým na tvárach pohrávali úsmevy a pôsobili spokojne na rozdiel odomňa. Ja som sa cítila ako kôpka nešťastia. V prvom rade som si myslela, že ma konferencia rozptýli od mojich každodenných problémov a budem robiť niečo, čo ma naozaj baví, ale nebolo to tak. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Poznali sme sa dlhé roky. Ja, Tamara, Paľo a Braňo. Chodili sme spolu do jednej triedy a sem tam sme trávili čas na Braňovej chate. Tamaru som nikdy veľmi neriešil, bola pre mňa len moja dobrá kamoška. Na chate sme však spávali spolu v 1 izbe, ležala vedľa mňa na svojej posteli a kecali sme vždy do 4 do rána. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

V jeden vecer som sa chystal na polnocny vlak z Bratislavy do Ziliny, sedim si na vlakovej stanici na perone, na lavicke. Okolo mna na dalsich lavickach mladez popija a bujaro sa zabava, na dalsej lezi bezdak a pri nom nejake jablkove cuco, krasna to vizitka hlavneho mesta. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 18

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>