Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 23
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na začiatok by som sa Vám chcel predstaviť a popísať Vám svoje priznanie / príbeh ktorý sa skutočne stal  tak ako Vám ho budem rozprávať nižšie. Toto čítanie bude trošku dlhšie snáď sa bude páčiť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Anička bola predavačkou v jednom z "obchodných reťazcov" v našej dedine. Bola asi o 20 rokov mladšia ako ja. Vždy keď som do tejto predajne prišiel a bola v práci, pozdravila ma a nejako inak ako ostatných zákazníkov. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pozvala ma starostka zo susednej obce, na oslavy SNP. Vraj aby som priniesol nejaké zbrane používané počas 2. Svetovej, vraj kontakt má od ex švagra ktorý ma pozná z military akcií. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Moje meno nie je podstatne, dolezite je to co sa mi podarilo vykonat a ulahcit zivot zamestnancom vo firme, tym ze som nas zbavil kolegyne na dobu viac nez 3 rokov. Vola sa Eva co sa skryva za svoj titul Mgr. co vystudovala dialkovo na kat. univerzite socialna praca, tvari sa ako najmudrejsia. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Boli sme pozvani na svadbu, zenil sa kamos z nasej partie ked chodievame na juh do pezinskej oblasti, budeme ho volat Mato, mena zamerne menim, aby sa nahodou nespoznali. Mato ma 24 a jeho priatelka 19, on akurat koncil skolu a stal sa inzinierom, ona Sona koncila strednu ked ostala tehotna. ... pokračovanie »

 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bolo leto a teple letne noci, ked som sa dohodol s kamoskou Radkou ze pojdeme pozorovat hviezdy, ja som chodil casto ale ona isla prvy krat. Je medzi nami rozdiel 8 rokov ja mam 29 ona 21. Sthihla postavicka brunetka, proste nadherna zenska. Vybrali sme sa na luku, rozlozili sme si kempingovu deku a karimatky. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Opäť som bol u švagrinky na chate. Pôvodne som mal ísť s manželkou, ale tej do toho prišli nejaké pracovné povinnosti. Tak som bol na chate sám. Prvé dva dni som strávil plavbou na mojom kánoe. Vždy ráno som vyrazil a večer sa vrátil. Na druhý deň večer som zistil, že v chate bola švagrinka a na ďalší večer mi naplánovala opekačku. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stal som sa riaditeľom odboru v jednej organizácii  štátnej správy. Predchádzajúci ríaditeľ išiel do dôchodku. Sekretárku mu robila jedna  43 ročná, rozvedená žena. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stojim v plavkach v kuchyni pri pulte a chystam ranajky. Ty sedis za stolom a pozorujes ma. Pocujem, ako vstavas a prichadzas ku mne. Postavis sa za mna a s rukou na mojom drieku ma pobozkas na krk a pritlacis ma este viac k pultu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bolo to na dcérinej svadbe. Sedela vedľa mňa taká asi 45 ročná s poctivými 5kami. Žena ma poslala aby som ju vytancoval. Najskôr tvrdila, že ona to nevie, netancuje, ale dala sa presvedčiť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na internete som sa raz spýtal, či je nejaký cuckold on line. Odpoveď prišla rýchlo. Muž mi ponúkol svoju manželku, vraj či by som ju bol ochotný obrobiť. Mala 48 rokov a podľa jej muža hendikep, ovisnuté prsia. Súhlasil som ale iba pod podmienkou, že aj ona bude súhlasiť. Tak mi dal na ňu kontakt. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Veď poď s nami, nebuď labuď" prehovárala ma kamoška. Chceli sa ísť ako partia zabaviť do baru v meste. "Aďa ani si nevieš predstaviť, aká som unavená a ako sa mi nechce", odpovedala som a strapatá v pyžame som sa vrátila naspäť do postele. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Dávno pradávno, v jednom začarovanom lese žila lesná žienka. Bývalá v malej drevenej chalúpke. Každý sa bál chodiť cez ten les, lebo sa hovorilo, že je zakliaty. Lesná žienka mala meno Erosa. Lákala chlapov do svojho objatia. Ten kto pocítil silu jej objatia a sladkosť jej bozku, už nikdy neuzrel svetlo tohto sveta. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Rišo, mám 23 rokov a bývam v malej obci na východnom Slovensku spolu s rodičmi. Chodím na výšku a neviem preto zarobiť dostatok peňazí aby som sa odsťahoval. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Už dlho som sa chcel podeliť o tento zážitok ktorý sa mi stal Chodil som vtedy na strednú školu do posledného ročníka a bol to jeden z posledných dní v škole. Mal som vtedy 19 , a učitelka o ktorej je tento príbeh mala okolo 40/50. Vždy som bol na staršie ženy. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Z vedľajšieho apartmánu penziónu sa opäť ozývala hádka. Manžel si občas vypil, vlastne každý večer a potom reval na manželku, že ju vyhodí, je to obyčajná kurva a ľutuje, že s ňou na túto dovolenku išiel. Vôbec to nepasovalo do príjemného prostredia dalmatínskeho Jadranu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol som na východe, na oslave švagrininej 50ky. Bolo asi 1,5 týždňa po útoku Ruska na Ukrajinu. Pri tej príležitosti som sa dostal aj do Michaloviec. Tam manželka zbadala jedno dievčatko ktoré sa jej zapáčilo a zistila, že ide o ukrajinské dievčatko ktoré sem prišlo s mamkou. Dala sa do reči s mamkou a dozvedela sa, že nemajú vlastne kam ísť. Keďže náš dom je pomerne veľký a deti sú už osamostatnené, rozhodla sa, že ich zoberieme k nám. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Marta sa mi páčila od prvej chvíle ako nastúpila k nám do práce. Bola to štíhla čiernovlasá tridsiatnička s malými prsiami. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Večer sme si dali s partnerkou rande, po dlhšom čase. Večera, drinky v meste. Už pred víkendom sme sa bavili že si urobíme porno večer. Aká však bude realita, som netušil. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na ďalší deň sme sa dohodli, že po obede, keď už budeme mať po procedúrach, pôjdeme na "motýle". Vybrali sme sa najskôr po kúpeľnej trase, ale neskôr sme z nej odbočili a po asi 300 metroch sme dorazili na malé rúbanisko. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 23

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>