Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 19
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pozerala som z okna lietadla na približujúci sa Cyprus, pobrežie, mesto a pristávaciu dráhu, okolo ktorej sme práve robili okruh. Kúpila som si darček k tridsiatym tretím narodeninám a v podstate som išla na dovolenku prvý krát po mnohých rokoch sama. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Cestou zo služobky z Považskej Bystrice som uprosila Kamila, aby sme sa zastavili na našej chate, kde som si cez víkend niečo zabudla. Nepotrebovala som to síce, ale využila som príležitosť, aby som s ním predĺžila spoločne trávený deň. Bol v našom podniku nový a dá sa povedať, padli sme si do oka. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako každý rok, zasa som bol v kúpeľoch. Priateľka, čo som ju tam mal odišla a ja som večer nechcel sedieť sám na izbe tak som sa zobral do susedného kúpeľného domu, kde mala byť nejaká zábava, teda tanečný večer. Nemal som v pláne zapojiť sa, ale iba pozerať po okolí a niečo si pri tom vypiť. Sadol som si k voľnému stolu a objednal vodku. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Robil som revíziu kamarátke v jej kozmetickom salóne. Asi po týždni mi zavolala, že jedna jej klientka by potrebovala revíziu na chate. Je asi pol roka vdovou a predtým sa o tieto veci staral jej manžel, ktorý tragicky zahynul. Tak som súhlasila a ona jej dala moje telefónne číslo. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Odišiel som do výsluhového dôchodku. Mal som odslúžených 22 rokov v polícii, výsluhový dôchodok nebol zlý, ale mal som sa prihlásiť na Úrade práce ako mi nakázali na personálnom oddelení. Tam na mňa najskôr pozerali dosť divne, lebo som mal doktorát z pedagogiky, ale vlastne nulovú prax. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Blížil sa koniec polroku a tým aj klasifikačná konferencia. Ja som nemal prakticky ani jediného problémového žiaka, lebo som individuálne pristupoval k hodnoteniu schopností, teda vedel som, že nie všetci majú rovnaké manuálne zručnosti a tak aj tí ktorí nevedeli dobre vykonávať mechanické práce ale zvládli teóriu prechádzali rovnako ako tí ktorí zasa vedeli dobre napríklad rezať pílkou, ale tá teória pokrivkávala. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na pokec.sk som sa vyskytoval  už dlhšiu dobu, no iba pomerne nedávno som navštívil stránku Hriešne chúťky.  Ani som tam neprispieval, ale iba pozoroval "cvrkot". ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Dostali sme novú poštárku, nie síce mláďa, ale pani tesne pred 50kou. Zhodou okolností to bola bratova spolužiačka, takže som ju aspoň ako-tak poznal. Mám síce tesne po 60ke ale nikto mi to nechce veriť, vraj vyzerám na 50. Nevadí mi to. Som už na výsluhovom dôchodku, takže väčšinou doma a sá ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako partia ktorá chodí pravidelne do kúpeľov sme sa dohodli, že strávime predĺžený výkend na mojej chate. Chata bola na kopaniciach, odrezaná od sveta, najbližší sused bol 5 km. Bola zamaskovaná v jednej starej stodole. Blízka stará usadlosť, pôvodný dom bol ponechaný ako "návnada" pre prípadných zlodejov a zároveň bol využívaný ako letné ubytovanie v prípade viacerých návštevníkov. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nová doba priniesla nové pomery. Hlavne do našej rodiny. Predtým manželka robila referentku na personálnom v jednej fabrike a ja vysokého manažéra v štátnej inštitúcii. Dnes je Gréta  majiteľka a konateľka veľkej PR firmy a ja nezamestnaný "povaľač". ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ležali sme so Zuzanou pri jazierku na deke a nenápadne som pozeral privretými očami na jej prsia,  vzdúvajúce sa z horného dielu plaviek. Nemohol som z nej spustiť oči a myslím, že to vedela a zabávala sa na mne. Bolo mi to jedno, ten pohľad stál za to a aj tak som sa robil že som na slnku zaspal. Pootočil som hlavu a pohľad zabodol do tenkej medzierky, ktorá vznikla na jej bokoch medzi plavkami napnutými na bedrových kostiach a pokožkou bruška. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Rozhodla som sa. Fera dostanem, či chce, alebo nie. Pred polrokom som sa po štyroch rokoch  rozišla s frajerom a v podstate som od vtedy nasucho. Fero, nový kolega, na ktorom celé ženské osadenstvo firmy, bez ohľadu na vek mohlo nechať oči sa však tváril nevšímavo. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Jeseň, opadané lístie, ponurá hmla vnášajúca sa nad jedným z Košických sídlisk. Do jedného zo stoviek bytov sa vkráda večer. Po dobrej večery mladý pár premýšľa čo s načatým večerom. Partnerka odchádza do sprchy, ja hľadám v pirátskych sférach internetu film ktorý by stál za zhliadnutie. Tuším že film nebude hlavným bodom programu, ale na jeho výbere si aj tak potrpím. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Desať rokov dozadu. Obdobie vysokej školy, zimný semester, chladný daždivý večer a cesta večerným rýchlikom z Košíc do Bratislavy, s pravidelným odchodom 20:08. Mladý pár, vezúci sa v osamotenom kupé,  v zadnej časti vlaku uháňajúceho tmavou smutnou krajinou. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Keď som Žofiu spoznal  na hodoch v Bernolákove, mala šestnásť. Ja som bol o dva roky starší, normálny chalan dnešnej doby, mobil, web, sms a život podľa hesla carpe diem - uži dňa. Predo mnou maturita, výška a voľný čas s partiou. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vždy, keď Erik prišiel za nami do pivárne, sme do neho dobiedzali, nech povie nejakú príhodu z práce. Bol totiž masér v jednom penzióne a nik z nás mu neveril, že keď už má nejakú pipku na stole, neprefikne ju. Darmo vysvetľoval, darmo sa vyhováral, nik mu neveril. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

ám dvadsaťjeden a päťmesačného synčeka Maťka. Keď som sa dostala do druhého stavu, mamička zaplakala, že som si zničila život, že toto je najhorší krok môjho života. Ja som to tak tragicky nevidela, ba priam som sa na dieťa tešila. Môj Fero mal vtedy dvadsaťosem, bol šarmantný, s veľmi dobrým postavením. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Tento príbeh som napísal na základe skutočných udalostí. Zmenil som len miesto a meno ženy na Anetu. Možno sa niekomu tento príbeh zdá byť pritiahnutý za vlasy. No všetci vieme, že takéto veci sa v živote stávajú. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nikdy som neveril v šťastie, ktoré padá z neba. No toto ma priam udrelo po hlave. Po ujkovi, ktorého som ledva poznal som zdedil malý nájomný dom na Trnávke s tromi bytmi a apartmánom pod strechou, do ktorého som sa ihneď nasťahoval. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Okolo nás sa  dialo toľko zvláštnych vec, ako keby sa svet zbláznil. Ono to je vždy tak nejak "same shit, different day," ale to pandemické šialenstvo krížené s konšpiračnými teóriami a histriónskou poruchou osobnosti M.J. deklarujúceho zavádzanie nanočipov v nose bolo na mňa moc. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 19

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>