Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 21
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

"Dnes večer prídeš?" Otázku som položil dosť ľahostajne, vlastne je mi to i značne jedno. "No to určite" , pohrdavo mi odvrkneš. Pokrčím ramenami a odchádzam, už na teba ani nepozriem. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Až tu cítim, ako ti skáču myšlienky a premýšľaš ako veľmi potrebuješ uvoľnenie. Samozrejme, doprajem ti ho v čo najväčšej miere. Veď som tu vždy pre teba. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Moje príhody s Maťou pokračujú. Po príhode z práce nastala aj ďalšia. Keď sme prišli do práce na druhý deň v kancelárii bolo poriadne ťažký vzduch. Všetci isto viete aký je vzduch po takej mrdačke keď sa nevyvetrá. Mne to vôbec nevadilo no Maťa sa trošku zahanbila. V ten deň za ňou do práce prišla najstaršia dcéra. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcel by som sa vrátiť k môjmu príbehu, ktorý bol zverejnený a volal sa kolegyňa a ja. Samozrejme po firemnom večierku sme spojili s Maťou a dohodli sme sa že sa to nikto nemôže dozvedieť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Rád by som sa podelil o tento zážitok s vami. Ide o moju spolužiačku Maťu. Boli sme na vysokej škole. Každý jeden deň som čakal ako príde do školy oblečená lebo je neskutočne sexi. Má asi trojky prsia poriadne pevné a postavu krásnu. Pekne stehná a zadok skvelý. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vstúpil som do kancelárie, aby som konečne podpísal papier so zmenou stravných na hotovosť, s ktorým ma od začiatku týždňa šéf otravuje. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na dvere sa ozve klopanie a ona vie že zase mešká. Otvorí ich a dnu vstúpi jej najlepší kamarát. Majú ísť na párty. Majú ešte čas veď je len 8 hodín večer ale treba sa najskôr rozbehnúť. Je to predsa ich tradícia. Obimu sa a on vie čo má robiť ide do obývačky. Z ruksaku na chrbte vytiahne fľašu tvrdého alkoholu. Ona zatiaľ donesie z kuchyne dva štamprliky brzdu a dva veľké poháre. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Som predavač v malom, ničím zaujímavom mestečku. Apsoň teda na prvý pohľad nie. Aj obchod, do ktorého každý deň pricházdam a odcházdam sa môže javiť úplne obyčajne. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stojí na ulici a čaká. V diaľke už vidí prichádzať auto a tak urobí pár krokov bližšie k okraju cesty. Auto zastaví a muž výstupy z auta. Obijmu sa. Dá jej bozk na líce a z vrecka vyberá niečo malé. V dlani má malé čokoládové vajíčko. Je alergická na kvety no našiel spôsob ako ju potešiť. V očiach sa jej objavil odlesk detskej radosti. Prvý bodik je jeho. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Prichádza ku dverám. Ide včas. Vie čo ho čaká. Vie čo chce. Pristúpi ku dverám a zazvoní. Čaká. Kroky. Otvoria sa dvere a v nich stojí ONA. Je nádherná. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Odkedy som sa naposledy s Annou miloval u nej doma prešiel už dlhší čas. Mezi tým časom sa môj život ubiehal stereotypne. Až do jedného dňa. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol som na military akcii v obci z ktorej pochádzal aj jeden môj ex kolega Peťo. Ohlásil som sa mu a prekvapením bolo, keď na druhý deň dopoludnia , cca o 10 tej, sa objavila jeho manželka, ktorú som tiež poznal. Budem ju volať Katka. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol krásny slnečný deň, už od rána bolo horúco. Teplota pred obedom dosiahla asi 32 stupňov. Nič nenasvedčovalo, že by mal prísť dážď, aj keď meteorológovia ho už asi tri dni sľubovali. Už im nik neveril. Zrazu sa ale slnko schovalo a začal lejak. Vyzeralo to ako keby celý mrak spadol naraz. V tom niekto zazvonil. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Raz mi kamarátka navrhla že by sme mohli ísť na strelnicu, chvíľu som váhala lebo mi to prišlo trochu nebezpečné ale nechala som sa prehovoriť. Keď sme prišli tak už pri vchode som si ho všimla. Vysoký, dlhšie tmavo hnedé vlasy, hnedé oči a ani jeho vyšportovaná postava sa nedala prehliahnuť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S Petrom, s ktorým správam pravidelne sme mali ísť na školský výlet ako dozorujuci rodiča našich detí, spolu s učiteľmi našich detí. Tešila som sa na ten pocit a deň, keď budem s Petrom osamote. Manžel na také veci nieje a ostal doma, že si oddýchne. Petrova manželka išla k mame na víkend. Toto nám hralo do kariet. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Kristína mam 32 rozhodla som sa napísať o mojej skúsenosti, som čerstvo po rozvode. S ex manželom som neprežila ideálny vzťah, čo sa týka sexu bol hrozný. Reálny dobrý sex som nezažila. Po rozvode som bola opustená smutná neverila v lásku a na nič intímne som ani nemyslela. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

V jemnom hodvábnom župane a so šálkou horúcej, čiernej kávy som vyšla na terasu, pokochať sa ranným pohľadom na Kvarnerský záliv. S manželom sme si prenajali apartmán v malej dvojvilke s útulnou terasou oddelenou od susednej nízkym živým plotom, ktorý toho veľa nezakrýval, skôr určoval hranice terasy druhého apartmánu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Potom ako Anna poradila Adama, mi to nedalo a musel som ju navštíviť. Manželka išla s deťmi ku svokre na víkend a ja som ostal doma s tým ze mam veľa prace a potreboval som si oddýchnuť. Ten víkend mi padol vhod. Zavolal som Anne, že ako sa ma a ci ju môžem prísť navštíviť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S Tomášom sa poznáme niečo cez polroka z práce. On služobné starší sympatický chlap a ja nová posila v tíme. Od prvého dňa sme si sadli, ved sme vekovo rovnako starí. Vo firme som potrebovala sa rýchlo zorientovať a Tomáš sa ponúkol že mi to ukáže. Už som tušila co mi ukáže. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcem sa s Vami podeliť o príbeh ktorý sa mi stal. Volam sa Jana a mám 28 rokov. Som matka a manželka. V manželstve nam to klape, máme 5 ročnú dcéru. Klape nám všetko, len ten sex nebýva taký ako kedysi. Ale aby som prešla k príbehu. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 21

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>