Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 23
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ten večer som bol v práci, mal som nočnú. Pracujem, ako strážca objektov, takže som v noci v pohybe. Tento večer, bol nudný. Keď mi do konca smeny zostávalo niečo málo cez hodinu, povedal som si, že si ten koniec šichty spestrím. Zapol som si telefón a začal prehľadávať erotické priváty a hľadať dievčatá na sex ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

V piatok večer po volejbalovom treningu som si ja dvaja kamarati zasli na vianočné trhy u nás v meste. Neplánovali sme sa tam zdržať dlho, ale pár vianočných punčov sme stihli. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pristahoval som sa z Bratislavy do maleho mesta v strede Slovenska. Mám rad prírodu a tak som po malom váhaní prijal dobre miesto v meste obklopenom prírodou a ponukou na sportové aktivity za akymi treba z Bratislavy cestovat. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Tento krát som susede Janke, ktorej som v minulosti nosil figy pre decká odniesol oblátky. Bolo pred Vianocami  a ja som ako obvykle piekol pre rodinu a kamarátov. Popri tom som sa rozhodol, že jednu dávku upečiem aj pre susedov. Vzťahy boli dobré tak prečo ich neudržať. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po nejakej dobe sa mi ozvala zasa jedna baba, že by potrebovala revíziu a že ma odporučila Martuška. Čo už som mal na to povedať. Súhlasil som, hlavne keď mi povedala, že ide o revíziu priamo v byte a čas jej vyhovuje skôr dopoludnia. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bývalý kolega ma oslovil, či ešte robím revízie. Keď som mu to potvrdil, povedal, že by potreboval pre sestru jeden salaš zrevidovať pri Hodruši - Hámroch. Dohodli sme sa, že sa stretneme pred Billou v Žarnovici a odtiaľ ma už jeho sestra odvedie na ten salaš, lebo inak by som tam asi netrafil. Aj tak bolo Pred Billou ma už čakal ex kolega s asi 40 ročnou blondínkou. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Asi po piatich rokoch čo som odišiel do dôchodku som stretol ex kolegyňu Majku. Bol som v parnej saune zvanej "Medvedí brloh".  Okrem pomerne hustej pary bolo v tejto saune aj pomerne slabé osvetlenie, čo bolo veľmi príjemné. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol som zaniesť susede Janke figy. Nejako sa to zabehlo od ich nasťahovania. Moji vnuci a ich detská sa skamarátili. Keďže kúpili pozemok aj s domom a na pozemku nemali žiadne ovocné stromy, dodávali sme im z našich stromov. Hlavne jablká a figy, občas maliny. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pred niekoľkými rokmi som v kúpeľoch balil babu ktorá sa na mňa nejako často pozerala. Pozval som ju večer na tancovačku a keď sme si sadli tak sa ma spýtala, či som náhodou nechodil na ZDŠ v xxx. Keď som jej to potvrdil, tak sa predstavila svojim  dievčenským menom a mne vtedy došlo, že sme boli spolužiaci. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na začiatok by som sa Vám chcel predstaviť a popísať Vám svoje priznanie / príbeh ktorý sa skutočne stal  tak ako Vám ho budem rozprávať nižšie. Toto čítanie bude trošku dlhšie snáď sa bude páčiť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Anička bola predavačkou v jednom z "obchodných reťazcov" v našej dedine. Bola asi o 20 rokov mladšia ako ja. Vždy keď som do tejto predajne prišiel a bola v práci, pozdravila ma a nejako inak ako ostatných zákazníkov. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pozvala ma starostka zo susednej obce, na oslavy SNP. Vraj aby som priniesol nejaké zbrane používané počas 2. Svetovej, vraj kontakt má od ex švagra ktorý ma pozná z military akcií. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Moje meno nie je podstatne, dolezite je to co sa mi podarilo vykonat a ulahcit zivot zamestnancom vo firme, tym ze som nas zbavil kolegyne na dobu viac nez 3 rokov. Vola sa Eva co sa skryva za svoj titul Mgr. co vystudovala dialkovo na kat. univerzite socialna praca, tvari sa ako najmudrejsia. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Boli sme pozvani na svadbu, zenil sa kamos z nasej partie ked chodievame na juh do pezinskej oblasti, budeme ho volat Mato, mena zamerne menim, aby sa nahodou nespoznali. Mato ma 24 a jeho priatelka 19, on akurat koncil skolu a stal sa inzinierom, ona Sona koncila strednu ked ostala tehotna. ... pokračovanie »

 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bolo leto a teple letne noci, ked som sa dohodol s kamoskou Radkou ze pojdeme pozorovat hviezdy, ja som chodil casto ale ona isla prvy krat. Je medzi nami rozdiel 8 rokov ja mam 29 ona 21. Sthihla postavicka brunetka, proste nadherna zenska. Vybrali sme sa na luku, rozlozili sme si kempingovu deku a karimatky. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Opäť som bol u švagrinky na chate. Pôvodne som mal ísť s manželkou, ale tej do toho prišli nejaké pracovné povinnosti. Tak som bol na chate sám. Prvé dva dni som strávil plavbou na mojom kánoe. Vždy ráno som vyrazil a večer sa vrátil. Na druhý deň večer som zistil, že v chate bola švagrinka a na ďalší večer mi naplánovala opekačku. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stal som sa riaditeľom odboru v jednej organizácii  štátnej správy. Predchádzajúci ríaditeľ išiel do dôchodku. Sekretárku mu robila jedna  43 ročná, rozvedená žena. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stojim v plavkach v kuchyni pri pulte a chystam ranajky. Ty sedis za stolom a pozorujes ma. Pocujem, ako vstavas a prichadzas ku mne. Postavis sa za mna a s rukou na mojom drieku ma pobozkas na krk a pritlacis ma este viac k pultu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bolo to na dcérinej svadbe. Sedela vedľa mňa taká asi 45 ročná s poctivými 5kami. Žena ma poslala aby som ju vytancoval. Najskôr tvrdila, že ona to nevie, netancuje, ale dala sa presvedčiť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na internete som sa raz spýtal, či je nejaký cuckold on line. Odpoveď prišla rýchlo. Muž mi ponúkol svoju manželku, vraj či by som ju bol ochotný obrobiť. Mala 48 rokov a podľa jej muža hendikep, ovisnuté prsia. Súhlasil som ale iba pod podmienkou, že aj ona bude súhlasiť. Tak mi dal na ňu kontakt. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 23

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>