Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 17
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Postava profesorky Viny je len fiktívna. Neopisuje žiadnu reálnu postavu. Ak existuje niekde profesorka s takouto prezývkou, ide len o náhodu a nemá nič spoločné s postavou v tomto príbehu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Sedíme u kamošky Janky na gaučí , ona je už trošku opitá. Začíname sa spolu túliť. Cítim jej teplo a je mi veľmi príjemne. Hovorím jej, nech si sadne predo mňa na zem. Trošku ju pomasírujem. Hrám sa jej s vlasmi a nežne sa jej dotýkam a uvoľnujem stuhnuté svaly. Má to rada. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako som už písala predtým všetky dievčatá sme krásne hravou formou prišli o panictvo a blížila sa vysnívaná silvestrovská chata. Vyše mesiaca sme sa nestretávali v garáži a nijak spolu nešantili dokonca sme si povedali, že ani nik sám seba nebude uspokojovať aby to malo poriadne grády. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ako som už písala v predchádzajúcej poviedke s chlapcami sme sa stretávali v našej klubovni, kde sa z nevinných detí stávali dospelí. Okrem toho sme sa vzájomne učili v oblasti sexu a zostávala už len jedna neprekročená hranica. Nakoľko sa chlapci o nás dobre starali či už v súkromí alebo v škole rozhodli sme sa ich na silvestra prekvapiť a dať im naše panictvo čo oni samozrejme netušili. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Toto sa stalo keď som mal 17 neďaleko asi 1 km od našej dediny bolá ženská väznica. A práve vtedy znej ušla nejaká žena. Všade boli jej fotky a musím priznať že sa mi aj trošku páčila. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahoj volám sa Samo a som stále nadržaný. Páči sa mi zopár dievčat ale neviem čím to je ale páčia sa mi samé slušné baby. Nikdy som nenabral odvahu ísť za niejakou z nich. Tak som sa uspokojoval iba pri porne. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahoj Volám sa Jano mám 39 rokov moja Žena 37 rokov a máme spolu dve malé deti bývame v dome. Moja Švagriná pracuje v Čechách má už dospelé deti žije sama je rozvedená ona je o päť rokov staršia odo mna je to sestra mojej ženy. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Konferencia bola strašne nudná. Pozerala som pred seba na diskutujúcich ľudí, ktorí boli všade naokolo. Všetkým na tvárach pohrávali úsmevy a pôsobili spokojne na rozdiel odomňa. Ja som sa cítila ako kôpka nešťastia. V prvom rade som si myslela, že ma konferencia rozptýli od mojich každodenných problémov a budem robiť niečo, čo ma naozaj baví, ale nebolo to tak. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Poznali sme sa dlhé roky. Ja, Tamara, Paľo a Braňo. Chodili sme spolu do jednej triedy a sem tam sme trávili čas na Braňovej chate. Tamaru som nikdy veľmi neriešil, bola pre mňa len moja dobrá kamoška. Na chate sme však spávali spolu v 1 izbe, ležala vedľa mňa na svojej posteli a kecali sme vždy do 4 do rána. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

V jeden vecer som sa chystal na polnocny vlak z Bratislavy do Ziliny, sedim si na vlakovej stanici na perone, na lavicke. Okolo mna na dalsich lavickach mladez popija a bujaro sa zabava, na dalsej lezi bezdak a pri nom nejake jablkove cuco, krasna to vizitka hlavneho mesta. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcem vám porozprávať o jednej chate kde môj brat oslavoval narodky ,zažila som tam toho za jednu noc až príliš ale ešte predtým Vám chcem prerozprávať môj príbeh. Vďaka nemu ma možno lepšie spoznáte a budete sami môcť zhodnotiť ako veľmi som bola na danú chatu pripravená. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S bývalkou sme sa zoznámili na tanečnej, kde ona bola inštruktorka a ja ucho s niekoľkými sexuálnymi skúsenosťami, no plný chuti  a silných rečí. Ihneď mi padla do oka a v kútiku duši som si prisahal, že bude moja. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zo série Chata plná prekvapení ... Raz mal jeden kamoš narodky a nakoľko naši rodičia vlastnili chatu rozhodli sme sa, že mu tam spravíme oslavu. Bola to dosť dobrá príležitosť ako si zašukať s nejakou kráskou. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zo série Chata plná prekvapení ... Jeden náš kamarát oslavoval narodeniny volal sa Oliver a my sme sa mu rozhodli urobiť narodeninovú oslavu. Okrem toho to bola možnosť ako si skúsiť nabaliť nejaké dievčiny a možno si aj trocha užiť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Katka mám 20 rokov som nie som príliš vysoká skorej takej drobnejšej postavy. Proste malé útle dievčatko niekedy mi dokonca niektorý typovali vek len 15 rokov. Zo začiatku mi to prekážalo ale zistila som, že keď sa vhodne oblečiem tak číslo, ktoré uvádzalo vek je úplne zbytočné. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Odmalička som sa považovala za nenápadnú sivú myšku. A taká som aj bola. Výzorom aj povahou. Zle mi vychádzali roky, ale naši ma dali do školy skôr a tak som bola v triede najmladšia. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Veľa mladých mužov priťahujú staršie ženy. Či už len kvôli sexu, alebo aj na vzťah. A ja ku ním patrím. Neviem, koľkým sa aj podarí takú ženu "zbaliť", no ja som mal to šťastie, že sa mi podarilo so zrelou ženou naviazať vzťah. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zážitok o ktorý sa chcem s vami podeliť sa stal minulé leto. Ako každé prázdniny aj vtedy som brigádoval  v strýkovom bare ako čašník. Teda,  nie, že by obsluha podnapitých chlapov bola mojou vysnívanou prácou. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po čase nás priatelia pozvali na návštevu. Presťahovali sa dvadsať kilometrov od Bratislavy a chceli sa pochváliť, čo všetko stihli v novodome urobiť. Hoci sme boli kamaráti od detstva a pri našom veku niečo nad päťdesiatpäť to bola dosť dlhá doba, sme sa nevideli niekoľko mesiacov. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

"Ste nejaký stuhnutý, vedúci," skonštatovala kolegyňa keď mi počas počas práce na účtovnej uzávierke masírovala šiju. "Ťažký deň," odpovedal som a snažil  sa neznieť veľmi unavene. To viete, vedúci musí vyžarovať autoritu aj po náročnej  robote. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 17

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>