Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 22
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Veď poď s nami, nebuď labuď" prehovárala ma kamoška. Chceli sa ísť ako partia zabaviť do baru v meste. "Aďa ani si nevieš predstaviť, aká som unavená a ako sa mi nechce", odpovedala som a strapatá v pyžame som sa vrátila naspäť do postele. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Dávno pradávno, v jednom začarovanom lese žila lesná žienka. Bývalá v malej drevenej chalúpke. Každý sa bál chodiť cez ten les, lebo sa hovorilo, že je zakliaty. Lesná žienka mala meno Erosa. Lákala chlapov do svojho objatia. Ten kto pocítil silu jej objatia a sladkosť jej bozku, už nikdy neuzrel svetlo tohto sveta. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Rišo, mám 23 rokov a bývam v malej obci na východnom Slovensku spolu s rodičmi. Chodím na výšku a neviem preto zarobiť dostatok peňazí aby som sa odsťahoval. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Už dlho som sa chcel podeliť o tento zážitok ktorý sa mi stal Chodil som vtedy na strednú školu do posledného ročníka a bol to jeden z posledných dní v škole. Mal som vtedy 19 , a učitelka o ktorej je tento príbeh mala okolo 40/50. Vždy som bol na staršie ženy. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Z vedľajšieho apartmánu penziónu sa opäť ozývala hádka. Manžel si občas vypil, vlastne každý večer a potom reval na manželku, že ju vyhodí, je to obyčajná kurva a ľutuje, že s ňou na túto dovolenku išiel. Vôbec to nepasovalo do príjemného prostredia dalmatínskeho Jadranu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol som na východe, na oslave švagrininej 50ky. Bolo asi 1,5 týždňa po útoku Ruska na Ukrajinu. Pri tej príležitosti som sa dostal aj do Michaloviec. Tam manželka zbadala jedno dievčatko ktoré sa jej zapáčilo a zistila, že ide o ukrajinské dievčatko ktoré sem prišlo s mamkou. Dala sa do reči s mamkou a dozvedela sa, že nemajú vlastne kam ísť. Keďže náš dom je pomerne veľký a deti sú už osamostatnené, rozhodla sa, že ich zoberieme k nám. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Marta sa mi páčila od prvej chvíle ako nastúpila k nám do práce. Bola to štíhla čiernovlasá tridsiatnička s malými prsiami. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Večer sme si dali s partnerkou rande, po dlhšom čase. Večera, drinky v meste. Už pred víkendom sme sa bavili že si urobíme porno večer. Aká však bude realita, som netušil. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Na ďalší deň sme sa dohodli, že po obede, keď už budeme mať po procedúrach, pôjdeme na "motýle". Vybrali sme sa najskôr po kúpeľnej trase, ale neskôr sme z nej odbočili a po asi 300 metroch sme dorazili na malé rúbanisko. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Do kúpeľov som si zobral zbierku motýľov. Nie ozajstných, ale umelých, dekoračných. Veď na čo už môže starý chlap lákať baby. Mal som to už odskúšané z Bardejova. V kúpeľoch som sa usadil na pešej zóne, v parku s knihou a čítal som, teda tváril som sa, že čítam, ale v skutočnosti som sledoval okolie. Z času na čas som prehrnul stránku, aby som vyzeral, že skutočne čítam. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Určite to poznáte, s blížiacim sa časom obeda začne brucho vyhrávať všetkými možnými zvukmi. No v ten deň som mal množstvo práce, hlad musel ustúpiť. Dávno poobede som sa zdohadal, že som vlastne ešte nič nejedol. Tak šup na internet a prezrieť možné ponuky. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Mal som jedného najlepšieho kamoša už od strednej volal sa Tomáš. Po ukončení školy sme ostali stále kamaráti a obaja sme sa chceli osamostaniť od rodičov. Vtedy sme dostali super nápad nájsť si spoločný prenájom. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Stretli sme sa v kniznici. Bolo predstavenie novej knihy mojej oblubenej serie o bdsm. Bola tam uz pred tym, ako som vosiel. Mala na sebe lahke letne saty a od kedy som vstupil do miestnosti, tak san a mna zvodne usmievala. Ako by vravela, ze ma chce. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Ahojte . Priznám sa . Nie som svetica . Ale môjho muža som nikdy nepodviedla. Doposiaľ. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol už večer, slnko klesalo za obzor... Už len pár metrov ju delilo od cieľa... Zazvonila na dvere pomerne veľkého rodinného domu. Po chvíli otvoril muž, vyzeral úplne inak ako čakala po rozhovore so sesternicou ktorá sprostredkovala stretnutie. Dá sa povedať že bola mierne sklamaná, nebol to totiž žiadny urastený svalovec ako očakávala, a sprvu sa jej nezdal ani nejak extrémne atraktívny. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Žena mi oznámila, že bude u nás týždeň jej neterka, teda dcéra jej sesternice Patrícia. Nevedel som ktorá to je ale bolo mi to v podstate jedno. "Ale veď ju poznáš, zoznámil si sa s ňou na plese, mala také modré šaty." Vtedy sa mi rozjasnilo. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nastúpil som ako predavač do predajne elektoinštalačného materiálu. Bol to čisto ženský kolektív. Šéfkou bola vdova po predchádzajúcom majiteľovi, ani nie 50 ročná, dobre vyzerajúca baba. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Začalo to tým, že žena odišla deň pred Silvestrom k svojej mame, nie že by bola nahnevaná, ale bolo výročie narodenia jej otca a dedka. Pôvodne som mal ísť aj ja, ale mal som v práci vyhlásený dosah, tak som musel byť doma.  Deti si naplánovali svoj program mimo domu, tak som zostal sám. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bol Štedrý deň a ja som bol prvý polrok vo funkcii vedúceho komunikačného strediska. Bolo bežným zvykom meniť služby počas dní pracovného voľna a sviatkov o 6:00 ráno po 24 hodinovej službe. Pri plánovaní služieb na december som sa rozhodol tento zvyk trošku zmeniť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S bývalým sme sa zoznámili na tanečnej. On vojak záklaďák, ja učiteľka tanca. Žila som v okresnom meste s veľkými kasárňami, kde niekto múdry vymyslel, že budúci dôstojníci absolvujú tanečný kurz, aby spĺňali predstavy o vojenskej elite. Bola som v maturitnom ročníku, no už som tancovala závodne a ani neviem, kto ma odporučil. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 22

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>