Erotické poviedky - Klasika

 
S t r á n k a   1 / 20
 
kategória: Klasika
Nová poviedka
Raz mi kamarátka navrhla že by sme mohli ísť na strelnicu, chvíľu som váhala lebo mi to prišlo trochu nebezpečné ale nechala som sa prehovoriť. Keď sme prišli tak už pri vchode som si ho všimla. Vysoký, dlhšie tmavo hnedé vlasy, hnedé oči a ani jeho vyšportovaná postava sa nedala prehliahnuť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S Petrom, s ktorým správam pravidelne sme mali ísť na školský výlet ako dozorujuci rodiča našich detí, spolu s učiteľmi našich detí. Tešila som sa na ten pocit a deň, keď budem s Petrom osamote. Manžel na také veci nieje a ostal doma, že si oddýchne. Petrova manželka išla k mame na víkend. Toto nám hralo do kariet. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Volám sa Kristína mam 32 rozhodla som sa napísať o mojej skúsenosti, som čerstvo po rozvode. S ex manželom som neprežila ideálny vzťah, čo sa týka sexu bol hrozný. Reálny dobrý sex som nezažila. Po rozvode som bola opustená smutná neverila v lásku a na nič intímne som ani nemyslela. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

V jemnom hodvábnom župane a so šálkou horúcej, čiernej kávy som vyšla na terasu, pokochať sa ranným pohľadom na Kvarnerský záliv. S manželom sme si prenajali apartmán v malej dvojvilke s útulnou terasou oddelenou od susednej nízkym živým plotom, ktorý toho veľa nezakrýval, skôr určoval hranice terasy druhého apartmánu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Potom ako Anna poradila Adama, mi to nedalo a musel som ju navštíviť. Manželka išla s deťmi ku svokre na víkend a ja som ostal doma s tým ze mam veľa prace a potreboval som si oddýchnuť. Ten víkend mi padol vhod. Zavolal som Anne, že ako sa ma a ci ju môžem prísť navštíviť. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

S Tomášom sa poznáme niečo cez polroka z práce. On služobné starší sympatický chlap a ja nová posila v tíme. Od prvého dňa sme si sadli, ved sme vekovo rovnako starí. Vo firme som potrebovala sa rýchlo zorientovať a Tomáš sa ponúkol že mi to ukáže. Už som tušila co mi ukáže. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Chcem sa s Vami podeliť o príbeh ktorý sa mi stal. Volam sa Jana a mám 28 rokov. Som matka a manželka. V manželstve nam to klape, máme 5 ročnú dcéru. Klape nám všetko, len ten sex nebýva taký ako kedysi. Ale aby som prešla k príbehu. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vravela som si že nikdy sa nevyspím so ženatým mužom. No ako sa vraví: nikdy nehovor nikdy. Všetko sa to začalo jednym odvozom z práce ku bytu v jeden upršaný deň. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

V práci sme mali vianočný večierok,  veselo sa tancovalo , popijalo a zábava gradovala ako mala. Už dlho sa mi páčila jedna moja sexy kolegynka , nazveme ju Janka. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Po dlhom čase som prišla na víkend do rodnej obce navštíviť rodičov. Pandemicka situácia bola kritická a tak som domov nechodila tak často. Bolo pekne príjem e počasie a tak som v sobotu do obeda behala po dvore a okolo domu v tričku a kratasoch. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Nebolo to tak dávno asi rok a pol co som nastupil do novej prace. Tesil som sa na novu pracu. A práve tu som sa zoznámil s nou. Nazvem ju Anna. Bola neskutočne krásna, sexy. Bola môj ročník niečo okolo 30. ... pokračovanie »
 
Iva

kategória: Klasika

hodnotenie: 

Bola som nesmierne šťastná, keď mi rodičia dovolili, aby som išla na prázdniny do Chorvátska sama, len s kamoškou Vesnou. Bol to taký malý darček k sedemnástym narodeninám. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Dlho som o tomto nepovedal nikomu ale cítim, že sa potrebujem aspoň takýmto spôsobom vyrozprávať. Všetko to začalo tým ako som nastúpil do práce. Prvý deň bol uplne v pohode až na to, že hned mi do očí padla kolegyňa. Má okolo 37 rokov ja som podstatne mladší. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Drahí čitatelia rád by som sa svami podelil s mojou erotickou poviedkou ktorú som poslal priateľke po tom ako sme sa nemohli počas lockdownu mesiac navštíviť vymieňali sme si veľa fotiek a štipľavých poznámok až prišlo nato že sa má spýtala že ako si to predstavujem pri našom najbližšom stretnutí ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Každé sídlisko má svoje tajomstvá. Vypovedané, ale aj tie nikdy nevypovedané. Niektoré príbehy je aj počuť po nociach za stenami paneláka. Orgazmické výkriky susediek, keď stratia nad sebou kontrolu pri uspokojovaní svojich sexuálnych túžob. Niekomu je to na ťarchu, niekomu na smiech a niekomu sa tieto sexuálne výkriky dokonca páčia. Záleží len na tom, v akej situácii sa momentálne nachádzajú tí, čo ich zachytia. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Doma ma čakalo prekvapenie, Junior mi oznámil, že už za dva dni odchádza do Londýna, rodičia mu vybavili nejaký pobyt. Sonička zase chcela, aby som jej porozprávala všetko, čo bolo v Paríži, ako sa mi to páčilo a či bol jej manžel ku mne milý. Nevedela som, čo jej má na to povedať a aj keď som zachádzala do detailov a hovorila o každej maličkosti, ktorú som tam prežila, o našich chvíľkach som mlčala. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vo štvrtok o pol desiatej, ako sme sa s Pani dohodli, ma čakala v aute pred školou. Začal sa výlet po butikoch. Bola ako vždy pozorná a zlatá. Obdivovala som jej prirodzenosť a eleganciu, s akou sa pohybovala. Vyberala veci, či už to bola bielizeň, alebo iné oblečenie s vyberaným vkusom a keď niečo primerala na mňa, bolo to nielen krásne, ale sa mi to aj páčilo. Trvala na tom, aby som si všetko odskúšala a keď som sa po krátkom váhaní pobrala ku kabínkam ma požiadala, či môže vojsť so mnou, chcela by vidieť, ako mi to sedí. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Vyjavene som pozerala na Venušu v strede prekrásnej haly s benátskymi zrkadlami. Z každej strany sochy v oblúku smerovalo hore  obrovské schodisko, na zábradlí z mramoru sošky amoretov. Niečo také som videla len v historických filmoch. Keď som sa hlásila na inzerát požadujúci doučovanie anglickej konverzácie pre stredoškoláka pred maturitou, netušila som, kde sa to dostanem. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Zuzana bola moja najlepšia kamarátka. Vlastne ona a Bea, tvorili sme už asi desať rokov nerozlučnú trojicu. Už sme boli druháčky na gymnáziu a stále sme si boli blízke, ba ešte dôvernejšie priateľky. Nemali sme tajomstvá, vedeli sme o svojich láskach aj sklamaniach a samozrejme aj o prvých sexuálnych skúsenostiach. ... pokračovanie »
 
kategória: Klasika

hodnotenie: 

Pozerala som z okna lietadla na približujúci sa Cyprus, pobrežie, mesto a pristávaciu dráhu, okolo ktorej sme práve robili okruh. Kúpila som si darček k tridsiatym tretím narodeninám a v podstate som išla na dovolenku prvý krát po mnohých rokoch sama. ... pokračovanie »
 
 
S t r á n k a   1 / 20

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>