Erotické poviedky

Prespanie u kamarátky

Ahojte na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť som Lenka aktuálne mám 20 rokov. Na začiatok sa Vám pokúsim priblížiť ako vyzerám. Meriam 175 cm šport postava. Dlhé hnedé vlasy hnedé oči, prsia plnšie 2jky guľatý ale pevný zadok. Aktívne sa venujem behaniu a plávaniu čo ma napĺňa a baví. Tento príbeh sa odohral 5 rokov späť keď som mala 15 rokov bola to moja prvá skúsenosť s babou. Bola som mladá a tým, že som často chodila na tréningy som nemala na osobný život moc času ráno tréning doobeda škola a po škole ďalší tréning večer domáce úlohy do školy a mohlo sa ísť na večeru a späť Prázdniny boli pre mňa vždy priestor aj na relax a možnosť sa aj zabaviť s kamarátmi a spolužiakmi. 

Bola asi polovička letných prázdnin začal sa najhorúcejší mesiac, a mňa čakal ťažký tréning ako každý deň.  Po tréningu ma oslovila moja kamarátka Kika s tým čo robím cez víkend a či by som nechcela prísť k nej prespať z piatka na sobotu. Moc sa mi do toho nechcelo tak som radšej povedala, že nad tým porozmýšľam a rozhodnem sa aj podľa toho kto by na noc prišiel. Dohodli sme sa, že skúsi osloviť viac báb nech nie je nuda a potom mi zavolá alebo napíše SMS. 

Prešlo pár hodín ja som už bola po tréningu konečne doma a trošku relaxovala po náročnom dni úplne mi z hlavy vypadlo o čom sme sa s Kikou bavili a v  tom mi prišla od nej SMS: "Ahoj tak podarilo sa mi ukecať aj ďalšie dve baby ku mne na víkend prišla by   Ela a Maťa tak môžem rátať aj s tebou prídeš?"

Tá sprava znela tak naliehavo až som cítila tlak na seba ale neodolala som tak som jej napísala len "okay kedy teda mám byť u teba a čo mám priniesť so sebou?" zoznam bol pomerne stručný stačí ak si prinesieš pyžamo a zubnú kefku zvyšok už bude u mňa. Stihla ma v SMS ubezpečiť, že rodičia doma nebudú a celý dom bude len nás. 

Týždeň ubehol ako voda prišiel piatok večer pobalila som si veci ako kázala v SMS správe a vydala sa na cestu k nej. Bývali sme neďaleko od seba celá cesta mi zabrala MHD asi 30 min od domu až k nej na dom. Bývali dlho nad

Bratislavou dnes už v objekte známom ako horáreň. Prišla som k nej domov pozdravili sme sa a šli spolu dovnútra. zvyšok báb už bol tiež u Kiky a tak sme šli spolu na dvor aby sme si spravili niečo grilované na večeru a prebrali spolu všetko od školy cez chlapov až po zajtrajší obed. Skrátka klasické reči puberťáčok ktoré majú moc voľného času. 

Začalo byť už pomerne dosť veľa hodín niečo okolo polnoci a Kika priniesla fľašu Jacka Daniels (úprimne toto som od nej vôbec nečakala) dali sme si každá zopár pohárikov naše kamarátky to trošku prehnali s chľastom tak sme im museli urobiť pestúnky a odniesť ich hore do postele dúfajúc, že to tam nezašpinia. 

Ostali sme samé dve vonku pri ohni a výhľadom na celú Bratislavu. Pri poslednom pohári sa naše pohľady stretli a tak nejako to prišlo samo náš prvý bozk na pery. S prvého bozku bol druhý a takto to pokračovalo. V tom som ucítila jej ruku na svojom pravom prse jej bozky boli čoraz vášnivejšie. Strašne ma to vzrušovalo medzi stehnami som bola úplne mokrá. Kikina ruka zablúdila pod moje tielko stiahla mi podprsenku a s prstami sa mi začala hrať s mojou bradavkou, potom položila celú dlaň na moje prsia začala ich mačkať  

Ja som sa celá vzrušením chvela nevedela som čo to vlastne so mnou robí ale bolo to niečo čo sa ťažko dá opísať. Vzrušenie a napätie by sa dalo krájať a to iskrenie medzi nami bolo čím ďalej tým viac intenzívne.

Chcela som jej niečo opätovať ale okrem bozkov som sa na nič viac nezmohla. Po chvíli bozkávania my vyhrnula tielko a dala si moje prsia do úst venovala sa raz jednému raz druhému ja som tam sedela a nechala sa kompletne ovládať jej Vášňou. Bolo to všetko tak rýchlo. Ako rýchlo začala tak rýchlo skončila kvôli kontrolnému telefonátu od rodičov. 

Obe sme nechápali čo sa to vlastne stalo tak sme ostali len potichu sedieť a pozerať sa na naše mesto ktoré sa chystalo už spať.

Išla som do vnútra povedala som Kike, že potrebujem sprchu a nech sa nehnevá za to čo sa vonku stalo ona sa len usmiala, že sa nemá za čo hnevať a bolo to príjemné a prekvapujúce. Išla som teda do izby zobrala si uterák a smerovala len v ňom do sprchy.

Bola som v sprche sama asi 5 min počas celej tej doby som myslela na ten bozk a kam to až mohlo zájsť? Mám to skúsiť znova? Nie je to divné alebo teda celé nezmyselné veď baby sa predsa nebozkávajú. V hlave my bežalo asi milión otázok na ktoré som si nevedela odpovedať. 

V tom ma prepadla strašná chuť a nedalo mi to moja ruka skĺza po mojom nahom mokrom tele dolu k pičke a začala som sa sama seba dotýkať a jemne stonať v sprche dúfajúc, že hukot padajúcej vody prehluší moje vzdychanie. Najskôr som si prechádzala jedným prstom po vonkajšku mojej malej vlhkej pičky potom som ho vsunula celý dnu a pomaly sa začala prstovať. 

Druhou rukou som si mačkala moje pevné prsia hrala som sa snimi ako nikdy pred tým. Tá predstava a myšlienky z vonka ma proste neskutočne rozpálili. Sama som neverila tomu, že som sa dala na bozkávanie a intímne dotyky s inou babou.

Cítila som, že jeden prst je mi už málo pridala som k jednému zvedavcovi hneď druhý prst. V tú chvíľu som nedokázala vnímať nič iné len seba a svoje nadržané telo ktoré sa mi chvelo rozkošou pod sprchou.  

Naraz sa dvere do kúpeľne sa po otvorili a v nich stála Kika len v čiernom tielku a čipkovaných tangách s úsmevom na perách sa opýtala či sa môže pridať. Strašne som sa jej vtedy zľakla zahalila som si svoje nahé telo rukami. Naliehala som nato aby počkala keď skončím ja môže potom ísť ona. Kika tam len stála kúsala sa do pery a upriamene sa dívala na mňa. Po chvíli si dala dole tielko a vypadli von jej krásne pevné prsia 3jky dlho netrvalo a gaťky  šli dole. 

Prišla ku mne do sprchy nestihla som sa ani na nič opýtať a už som mala jej jazyk v mojich ústach chvíľu som bola celá stuhla ale ako sme sa bozkávali všetko to zo mňa opadlo a opätovala som jej vášnivé bozky späť. Mala som zvedavé ruky Z mojich úst pomaly prešla na môj krk a začala mi ho nežne bozkávať jemne ma do neho kúsať bolo to strašne vzrušujúce celá som od vzrušenia a nadržanosti horela nič také som ešte nezažila.

Vášnivo sa vrhla na moje prsia pekne ich bozkávala a zobrala si moje bradavky do úst jazykom mi po nich krúžila a jemne ma do nich kúsala ja som položila svoje ruky na jej pevné prsia a snažila som sa s nimi tiež hrať a  zoznámiť. 

Prešla ústami celým mojím telom ja som sa cítila akoby mnou prešla elektrina celá som sa od vzrušenia chvela. Vypla vodu a šepotom povedala poď prejdeme do izby tam si to viac užijeme. Utreli sme sa ako tak a šli do spálne. Kika ma hodila na posteľ spýtala sa kde sme to prestali? už viem a ľahla si vedľa mňa pomaly mi začala mi bozkávať bruško pokračovala nižšie až sa dostala medzi moje stehná. 

Roztiahla mi nohy od seba perami mi začala bozkávať stehná ja som s toho bola strašne vlhká išla čo raz bližšie k mojej pičke. Dvoma prstami vošla medzi moje ružové, vlhké pysky pekne ich roztiahla a jazykom ma pekne začala lízať ja som len zaborila nechty do postele užívala som si ako sa so mnou hrá ako intenzívne pracuje na mojom uspokojení.

Jej jazyk behal hore dole po mojom klitorise cuckala mi pičku ako by to bolo lízatko ktorého sa nevedela nabažiť pritom ako ma lízala ja som sa hrala so svojimi prsiami zobrala som si svoje tvrdé bradavky medzi dve prsty jemne som si ich začala žmoliť druhou rukou som si pri jej lízaní hladila kliťačik onedlho prišiel môj prvý orgazmus a celá som vytiekla do Kikiných úst. 

Keď skončila so mnou bola rada na mne aby som jej to oplatila moje skúsenosti s babou boli na bode mrazu ale rozhodne som to chcela skúsiť keď už to zašlo takto ďaleko. Posadila som sa na Kiku začala najskôr s bozkami na jej pery chutila tak sladko. 

S Vášnivých bozkoch sa stali vášnivejšie Francuzáky počas bozkávania som jej chytila prsia do rúk boli krásne nadýchané bradavky tvrdé krásne ružové obe bradavky som vzala do svojich rúk a inštinktívne som ich začala naťahovať a žmoliť medzi  prstami. Naše pičky sa treli o seba. 

Celé to bolo nádherná vzrušujúce a vlhké. Chvíľu sme sa takto spolu hrali potom Kika povedala, že mám pre teba ešte niečo. Ostala som v šoku nevedela som čo pre mňa chystá. 

Išla k sebe do šuflíka po otvorila ho vytiahla čiernu saténovú šatku a vibrátor. Prišla ku mne na posteľ spýtala sa ma či som to už niekedy robila z vibrátorom. Úprimne nie nikdy vždy iba so sprchou alebo svojimi prstami. Kika hneď nato odvetila, že toto musíme spolu vyskúšať. 

Nevedela som čo od toho čakať kým som stačila niečo povedať už som mala jej pery nalepené na sebe tak od vzrušenia som hneď súhlasila pod podmienkou, že ho vyskúšam prvá ale na Kike. Kika s tým súhlasila zaviazala som jej oči tak aby nič nevidela. Kontrolná otázka koľko prstov vidíš ? utvrdila som sa v tom, že nič nevidí a nebude podvádzať.

Najskôr som jej ho strčila do pusy aby mi ukázala ako dobre vie fajkať a samozrejme nato aby bol poriadne mokrý kým ho na nej použijem. Kika ho vzala do pusy začala ho olizovať od konca až po špičku celý si ho dala do pusy. Neviem či ma viac rajcovalo jej nahé telo alebo to ako pracuje ústami s vibrátorom. Skúsenosti jej rozhodne nechýbali. Prikázala som jej aby si ľahla na brucho a vyšpúlila na mňa svoj zadoček.

Kika to urobila bez námietok vyšpúlila na mňa riťku aj tú malú vlhkú pičku a ja som ju proste musela resp. chcela ochutnať. Kľakla som si na všetky 4ry a začala ju lízať  pekne celú pičku bože tá bola taká sladká a vlhká. Lízala som ju po celej dĺžke jej malej čiarky z jej strany som počula len slastné vzdychanie so slovami " prosím pokračuj neprestávaj!" pokračovala som a prešla som aj na riťku. Môj jazyk som ponorila aj do jej zadočku a prstami som dráždila jej krásnu pičku. 

Krúživými pohybmi som jej ju masírovala a ona len stonala. Keď už som bola unavená z lízania bolo načase použiť nášho kamaráta vibrátor. Napľula som jej na pičku zapla vibrátor vložila som jej ho do kundičky prišiel jeden hlasný vzdych. Nedala som sa ničím odradiť ani zastaviť jednoducho som ju s ním začala robiť. 

Zvýšila som stupeň intenzity na ňom a dvoma prstami som jej krúžila cez pysky pod vibrátorom aby jej zážitok bol silnejší. Ako tam ležala s vyšpúleným zadkom na mňa nedalo mi to aby som neskúsila sa pohrať aj s jej dierkou. 

Naďalej som ju robil s vibrátorom do kundičky ale prsty som zvedavo presunula vyššie. Strčila som jej jeden vlhký prst s jej pičky pomaly do jej analiku. Môj prst tam krásne vkĺzol. Kika opäť hlasno vzdychla začala sa krútiť pritom ako som jej prstovala obe dierky naraz.  Striedala som intenzitu môjho hrania sa s Kikou a jej nahým telom. Po chvíli to prišlo aj na Kiku orgazmus a uvoľnenie celého tela.

Ľahla si na posteľ a začala lapať po dychu povedala, že takýto silný zážitok ešte nemala nikdy. Ľahla som si vedľa nej pobozkali sme sa navzájom a náš intenzívny večer sme ukončili tým, že sme obe zaspali v jednej posteli. Ráno sme sa rozhodli, že náš zážitok si necháme pre seba a naše hranie si zase raz niekedy zopakujeme. 

Netrvalo dlho a opäť sme sa stretli tento krát sme boli spolu na prechádzke v lese kde sme zvykli chodiť už od detstva. Ale o ďalších zážitkoch s Kikou a našej prvej trojke niekedy nabudúce.  Do vtedy poslúchať 😊 autor: LenkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex