Erotická poviedka

Chata plná príbehov Oliver

Neviem či to bude niekoho zaujímať ale rozhodol som sa vám porozprávať respektíve napísať pár vecí z môjho života, ktoré sa stali pred chatou kde som oslavoval aj spolu s mojimi kamošmi svoje 25te narodeniny. Chatu zorganizovali moji dobrý kamoši Jirka a Majo pričom Jirka bol dokonca synom majiteľa chaty čiže v podstate sme ho brali ako majiteľa. Okrem toho samozrejme na chatu išla aj moja frajerka Katka s ktorou sme boli spolu veľmi šťastný. Bol to kus ozaj krásnej baby mala 20 rokov a ozaj veľké kozy. Postavička jak lusk, štíhla a pevné telo. Vlasi ohnivé tak ako bola ona samotná ohnivá v posteli. Síce ja som nebol zrovna fešák ale veľmi sme si rozumeli stále sme mali spolu o čom pokeckať a vedeli sme sa poriadne nasmiať.

Síce fešák nie som ale u báb som mal pár úspechov ešte pred Katkou. Mal som dokonca aj jeden ročný vzťah ale to bolo ešte v 18tich. A nikdy mi nič extra nedovolila sem tam mi vyhonila ale to bolo tak všetko a nakoľko sex som mal už ako 15 ročný so svojou sesternicou z druhého kolena prestalo ma to baviť a rozišli sme sa. Ach áno Terka to bola tá moja sesternica ona vtedy mala myslím 17 a naše mami sa veľmi radi stretávali a niekedy nás brávali zo sebou aby sme sa spolu hrávali.

Nemal som Terku rád ani sme si nerozumeli dokonca som mal pocit, že mi robí napriek. Proste som nemal rád keď sme chodili ku nim na chalupu. Vždy to bola hrozná nuda no raz nás takto nechali samých doma pretože išli spolu do kina a nás nemali komu hodiť na krk. Otec bol doma s mladšou sestrou a ja som musel trčať pri Terke akoby chceli z nás urobiť najlepších kamošov ale stalo sa niečo iné. V ten večer keď nás nechali samých išla Terka do sprchy a ja som si pustil telku s nejakým sci-fi.

Zrazu počujem Terku ako vyšla zo sprchy u už kričí, že dnes budeme pozerať nejakú romantiku aby som to prepol načo som jej povedal aby s takým dačím dala pokoj, že som tu vôbec nechcel ísť a že už vôbec nemienim pozerať na nejakú romantiku. Hneď došla dole zahalená len v župane s mokrými čiernymi vlasmi ako uhlie. Ani sa nestihla poutierať a v tvári bola fest červená od hnevu a začala kričať, že ma neznáša a nechápe načo sem chodím. Aj ja som jej tiež vykričal, že ju nemusím a keby sa dalo tak tu nepáchnem za nič na svete.

Hrozne sme sa pohádali a ona odišla zdutá preč znova do sprchy asi sa skludniť. No neprešlo ani 5 minút a už som počul, že sa blíži späť. Zas sa vrátila celá mokrá no tentokrát nebola v župane ale len v bielych nohavičkách a jej mokré dlhé vlasy ktoré mala až po zadok mala prehodené spredu pekne cez prsia aby jej ich trocha kryli. Mala širšie boky a prsia pekne guľaté a pevné škoda len že bradavky nebolo vidieť. Vták mi išiel hneď do pozoru a mal som čo robiť aby som skryl vzrušenie. Neznášal som ju ale mala sexi postavičku.

„Hnusíš sa mi ale moja mamka ma stále núti s tebou tráviť čas aby sme sa skamarátili a mňa už nebaví ako mi mama všetko organizuje plánujú a núti do vecí do ktorých ju nič. Rozhodla som sa jej to spočítať a namiesto kamaráta si s teba urobím milenca. Si síce hnusný a mám na lepších ale dneska ma tu opicháš inak ti zo života urobím peklo.“

„Vieš čo aj mňa serie, že ma sem mamka stále vodí len preto, že sú s tvojou najlepšie kamošky. Sme síce rodina ale vzdialená čo mi je v podstate jedno. Kľudne ťa tu pretiahnem aj keď normálne by som o teba neoprel ani bicykel.“

Zhodil som zo seba tričko a aj keď som vedel čo mám robiť bol som ešte panic no nechcel som to dať najavo to by ma tá mrcha inak vysmiala. Prišla ku mne a stiahla mi gate aj s trenkami. Hneď kunej vyskočil môj nabehnutý vták načo sa ona rozosmiala.

„Tak ani bicykel by si neoprel čo? Hlavne, že ti stojí ako kôl v plote. A inak aby bolo jasné žiadne bosky len by si ma uslintal proste ma opicháš a pôjdem spať. Orgazmu sa u teba asi ťažko dočkám tak ja sa potom dorobím v posteli sama. Hlavne to nezdržuj kľudne si omacaj moje telo no nechcem ťa mať v sebe príliš dlho. Mohla by ti pomôcť informácia, že sa môžeš kľudne vycákať do mojej kundičky lebo beriem prášky od posledného sexu.“

„Keby som chcel tak tu budeš krochkať blahom a prosiť nech ťa omrdám znovu ale máš pravdu orgazmus teda nečakaj. Proste sa na tebe odbavím ako na fenke a pôjdem pozerať sci-fičko to bude určite lepšie tak pohni zadkom a roztiahni nohy.“

Tak ako tam stála bola celá krásne orosená od vody a len sa prehla pekne do pravého uhla pričom si zosunula nohavičky až ku kolenám. Pri narovnaní visiace vlasy prehodila rukami na chrbát a tým mi odhalila svoje dvorce.

Mala ich ozaj veľké a poriadne jej stáli bradavky aj keď možno len od zimy. Medzi širokými bokmi sa skrývala jej buchtička, ktorá bola jemne zarastená ale ozaj len jemne. Ľahla si na koberec a lakťami sa oprela o zem. Takto sa jej orosene telo krásne vynímalo.

Potom sa ale prehupla na štyria a poriadne vyšpúlila zadok až sa jej trocha rozostúpili pisky na vagíne. Bál som sa, že sa v nej urobím ozaj rýchlo ale nechcel som sa nechať zahanbiť okrem toho som jej chcel ukázať riadnu mrdačku predsa len si to tá mrcha zaslúžila. A vôbec som ho nemal malého na svoj vek čo som si trocha aj všimol na jej udivenom výraze, keď jej vyskočil pred tvárou.

„ No poď dnu načo čakáš chcem ísť spať, v sprche som sa rozrobila aby si mal plynulé vniknutie. Nechcem aby ma niekto tak neohrabaný mrdal nasucho o to nemám záujem.“
„Buď už ticho a pekne drž.“

Pristúpil som odzadu nasmeroval klacek a pomaly jej ho tam začal zasúvať. Ozaj neklamala a prijímala ho hladko. Bola pekne vlhká a keď už som bol v polke riadne som ho tam vrazil. Až sa prehla ako mačka a poriadne vzdychla. Prvý krát v žene, žiadna ručná práca pri porne teraz som mal na svojom penise napichnutú krásnu mladú babenku, ktorej išlo len o pomstu svojej mame a ja som bol tým nástrojom. Bol to neuveriteľný pocit ako ma jej vnútro obopínala a zadoček sa mi tlačil na môj rozkrok. Stále som riadne tlačil aby som si užil ten pocit tepla, vlhkosti a úzkej mladej pičky ktorá obopínala môj úd. Zatlačil som jej trocha na chrbát aby sa ešte viac prehla do oblúka a vyšpúlila ten svoj zadoček. Nijak neprotestovala ba čo viac trocha sa povrtela aby sa uistila, že je krásne celý dnu. Potom som jej rukami rozotrel kvapky vody po chrbte trocha sa nahnul dopredu a zašiel rukami až na jej kozy. Mala ich tvrdé ako skala fakt pevné a guľaté. Trocha som ju štipol do bradaviek a takto by som sa asi mohol hrať ešte hodnú chvíľu, keď už som ju mal nabodnutú ale ona ma prerušila.

„S kozami sa ti dám zahrať inokedy ale teraz mrdaj alebo idem spať. Bože ty si materiál ani urobiť sa nevieš.“
Nato som nič nepovedal len som ju ešte raz štipol do bradaviek a vytiahol vtáka a vrazil dnu. Znova vzlykla a znova a znova zakaždým, keď som do nej zarazil svoj penis.
„Vraj ťa neurobím? Vyzerá, že sa ti môj čurák páči tak ale v telke mám film tak sa priprav na poriadnu dávku semena.“

Začal som ju riadne dávať odzadu až ten jej veľký zadok riadne plieskal a obe púlky sa pekne vlnili od prírazov. Penis som mal celý lesklý ako riadne tiekla. Nechcel som to už viac komentovať stejne riadne vzdychala a bolo vidieť, že si to užíva a ten orgazmus nie je až tak ďaleko ako tvrdila. Aj keď na druhú stránku tie blbé reči čo sme mali mi aspoň pomáhali odďaľovať orgazmus malo to čosi do seba. Odpútavalo to pozornosť od toho čo robíme. Predsa len vzdialená či nie bola to moja sesternica a to že sme sa tvárili, že to vlastne nechceme nemenilo nič na tom, že som ju mrdal pekne tvrdo a hlboko už dobrých 10minút a bol čas sa urobiť. Aj preto sme už nič nekomentovali naše mami sa mohli kedykoľvek vrátiť. Ale aspoň Terka pekne po sprche uschla aj vlasy rovnako ako jej vlasy. Viem to pretože som si ju za ne pár krát pritiahol keď som chcel mať hlbší prienik a aby sa ešte viac prehla. Jej prsia museli byť luxusne vystavené ale sľúbila, že pohrať sa budem môcť inokedy. Chcelo omrdať tak to tu mala. Po chvíľke už riadne vzdychala a jednou rukou si zašla medzi nohy. Tam sa dráždila po celej čiarke. Zrazu už orgazmus chcela a môj bol tiež na krajíčku.

Zrazu to bolo tu schmatol som ju za boky a riadne sa do nej zasunul. Spolu s týmto zásunom som ju napumpoval mojimi spermiami. Bolo ich ozaj hodne a nebiť práškou bolo by to asi aj na pár detí. Vo vlnách som ju plnil zas a zas pričom som ju poriadne držal za zadok a tlačil si ju na seba aby som zostal narazený v nej. Zas som si užíval ten pocit a pohľad toto by som mohol robiť každý deň. Nakoniec aj ona prišla k orgazmu pár sekúnd po mne aj keď trocha si ho priviedla sama lebo ako som ju mal nabodnutú a dával do nej svoje sperma ona sa neprestávala mydliť medzi nohami až to prišlo aj na ňu a poriadne vzdychala a kňučala. To keď som videl ešte stále stojaci vták som do nej pár krát poriadne vrazil aby som jej to trocha zintenzívnil.

Keď sme to obaja predýchali vytiahol som svoj vták von. Bol pekne lesklí ako od jej pičky tak od semena zvalil som sa na gauč a ona sa len vzpriamila a ruku si nechala medzi nohami aby nič nevytieklo na koberec alebo na zem. Chvíľu stála otočená chrbtom s pekne červeným zadočkom od prírazov. Potom sa otočila s rukou na svojej dierke a vraví.
„No aspoň, že som sa stihla dorobiť sama. Vedela som, že ty by si to nedal. Ale mrdať vieš to sa musí uznať. No aspoň, že tak lebo s takým niktošom by som to inak už ani nerobila ale ukázal si sa ako dobrý milenec nie výborný ale dobrý. Nabudúce na pár veciach zapracujeme a možno s teba dačo vykrešem.“
„Bež ty radšej spať, keby som chcel ukázal by som ti čo to je riadna mrdačka. Ale v tej tvojej dierke sa mi nechcelo dlhšie byť.“
„Hlavne, že semena mám v sebe ako od štyroch takže ťa moja dierka až tak nenudila.“

Usmiala sa a oznámila, že ide za do sprchy a spať. Chcel som aby mi ešte ústami očistila vtáka ale poslala ma do riti a odišla. Bolo to úsmevné ako nahá s rukou medzi nohami ide po schodoch a snaží sa všetko udržať v sebe. Ja som sa medzi tým obliekol a ako mi tak ešte stál rozhodol som sa si ho vyhoniť. Predsa len som bol ešte riadne nadržaný.

„ Zakričal som Terku, že mi ešte stojí a idem si vyhoniť, že aby vedela akú mám výdrž.“
Chcela mi tiež dačo odpovedať ale v tom sa ozvali kľúče vo dverách a jediné čo povedala bolo zhrozené:
„To sú naši!“

Rýchlo sa rozbehla nie do sprchy ale rovno do svojej izby až sa zabuchli dvere. Ja som rýchlo zastrčil vtáka do nohavíc a len tak tak som si všimol, že na zemi ležia Terkine nohavičky schmatol som ich a tiež ich strčil do trenírok pod nohavice. Dal play na telke a robil akože nič. Terkina mama sa hneď spýtala na dcéru len som nezaujato odpovedal, že šla spať a ona ju išla pozrieť. Moja mama tiež povedala, že už je veľa hodín a tiež pôjdeme domov aby som sa obliekol. Odvrkol som, že idem ešte na WC tam som vytiahol Terkina nohavičky a premýšľal čo s nimi. V tom som si uvedomil, že sú jemne vlhké a krásne voňajú po jej dierke. Rozhodol som sa si ich obliecť a musím uznať ,že na dievčatá sa používa jemnejší materiál. Na ne som si dal svoje trenky a šli sme domov.

Bolo to skvelé a ešte v ten večer som sa tešil ako si pri tejto vôni a spomienkach vyhoním. Okrem toho ma rajcovala predstava ako v tom zhone musela ísť Terka spať plná môjho semena. Každopádne odvtedy naše stretnutia prebiehali vždy podobne hlavne nestratiť tvár a tváriť sa ako najväčší borec ktorému je Terkina pička poriadne ukradnutá. Takto sme sa stretávali približne raz mesačne nakoľko naše stretnutia boli ovplyvnené stretnutiami našich mám. A k sexu dochádzalo tiež málokedy nie vždy nás nechali osamote. Naše sexuálne zážitky sa dali spočítať na dvoch rukách. Raz som to už nemohol vydržať, keď sme u nich všetci sledovali telku. Chodila tam v upnutom tielku v sukničke a normálne asi schválne ma provokovala. Okrem toho aj jej mama bola kus zrelej ženy a v ten večer bolo riadne horúco tak bola oblečená podobne len namiesto sukne mala tesné šortky. Prsia mala dva krát väčšie a poriadne pevné stehná, ktoré tie šortky pekne rysovali. Fakt mi riadne stál a v TV ženy pustili nejakú blbú romantiku a mňa to hrozne nudilo. Zrazu sa Terka zdvihla a povedala, že ide do kuchyne pripraviť dačo pod zub. Keď z nenazdajky na mňa zavolala, že či dám niečo teplé, ja som sa len otočil, že nič. A v tom som ju uvidel medzi dvermi kuchyne ako tam stála s vyšpúleným zadočkom a nadvihnutou sukňou. Letmo som videl jej buchtičku a ona si len oblizla prst a strčila si ho do dierky a zas do úst. V tom sa otočila aj moja mama ale Terka sa hneď vzpriamila a nič si nevšimla. Poprosila ju o limonádu a keď som sa pozrel späť už tam nebola. Rozhodol som sa jej to spočítať.

Išiel som na WC a tam som si ho začal honiť vtom, keď už to na mňa išlo som si povedal, že by to bola škoda len tak spláchnuť. Poriadne som si ho naslinil nenápadne vyšiel von skontroloval mamky či sledujú film a nenápadne prekĺzol do kuchyne. Terka tam mazala chlieb. Pristúpil som k nej zozadu schmatol ju za prdel a vyhrnul sukňu.

„Zbláznil si sa? Vypadni...“

Nemohla nič robiť mala plné ruky akurát tak jemne vrtela zadkom aby som nemohol zamieriť ale schmatol som ju pevne a len odvrkol aby držala a vrazil som jej ho tam pekne hlboko až jej chlieb spadol na linku. Poriadne sa oprela a vyšla mi zadkom vstriec. Hneď som ju začal dávať a nakoľko som sa predpripravil na WC netrvalo to ani minútku a už som ju pekne plnil. Pár posledných prírazov a všetko bolo v nej. Vytiahol som ovädnutý úd a poznamenal, že niečo s nej vyteká, že by si to mala skontrolovať. To niečo bola riadna dávka nadržaného chalana, ktorá ozaj vytekala a nielen na zem ale pekne po vnútornej strane stehien dole po nohách. Rýchlo schmatla kuchynské utierky a utierala si stehienka. Lenže toho bolo príliš veľa a musela tiež utekať na WC.

„Debil nadržaný...“

Poznamenala a išla preč ja som jej zas odvrkol, že veď ma ponúkla tak som si nakoniec dal. Keď odišla bolo moje sperma aj na zemi tak som ho tiež utrel potom aj svojho vtáka ktorého som vrátil do gatí a dokončil som natieranie chleba. Vrátil som sa k filmu a mama sa udivene na mňa pozrela, že čo sa to deje odkedy ja pomáham v kuchyni. Ja som len odvrkol, že Terka potrebovala pomôcť „namazať“ chlieb lebo išla na WC tak som proste pomohol.

Potom sa vrátila aj Terka s limčou a keď jednu podávala mne len mi šepla, že to mi ešte vráti a veru vrátila ale takýchto zážitkov sme mali viacero no o nich inokedy. Časom sa stalo to, že ich rodina sa odsťahovala na druhý koniec Slovenska a už sme sa viac nevideli. Naše mamky sa sem tam stretli ale to bolo raz za rok a nás už k tomu nepotrebovali. Potom som mal ten spomínaný vzťah, ktorý ma však po Terke neuspokojoval sexuálne. Takže som bol dlhší čas na voľnej nohe a sem tam sa aj niečo udialo ale nič moc než prišla Katka. Nie je nad to mať frajerku čo má rada sex a je hlavne tak sexi, že vám stojí už len keď vchádza do dverí. Vyzerala síce mlado ale jej telo bolo o to viac príťažlivé. No a povahovo úplný rozdiel zatiaľ čo Katka bola hravá usmievavá, Terka bola drsný tip. Ale hlavne Katku som mal skutočne rád, nevravím, že po tom všetkom som Terku nemal ale nakoniec tam išlo predsa len o sex a o hranie úloh kto koho viac neznáša.

Okrem toho sex s Terkou bol drsný, rýchli a vzrušujúci. Proste niekedy len prišla a priam ma ošukala. Zatiaľ čo s Katkou boli dlhé predohry, hrala sa so mnou a ja som sa musel po Terke naučiť hrať s ňou respektíve s jej telom. Musel som sa naučiť nebyť sebecký a veru sa mi to páčilo. Hlavne preto, že vedela krásne poprosiť a jej tváričke sa nedalo odolať. No nakoniec v sexe vedela byť dosť perverzná a niekedy možno až drsnejšia než Terka potrebovala len kvalitnú predohru. Každopádne pevný vzťah prinášal pravidelný sex za čo som bol rád ale napriek tomu sa mi to podarilo skoro zničiť a bolo to práve tesne pred mojou narodeninovou chatou. Všetci sa na ňu tešili pretože bola tesne po Silvestri. Pravidelne sme Silvestra trávili na chate môjho kamoša Mareka. Bola to priam tradícia ale dáko sme sa nedokázali zorganizovať a než sme sa rozhýbali uchmatol nám ju jeho mladší brat. Nakoniec sme všetci museli Silvestra stráviť po svojom. Čo bol vlastne ten dôvod prečo sa na moju narodeninovú chatu tešili všetci dvojnásobne.

Na moje narodky prisľúbili účasť viacerí a všetci sa tešili ako si to tam poriadnu užijeme a vynahradíme. Nič proti Marekovej chate ale výnimočne chatu ponúkol Jirka a veru jeho chata bola väčšia a luxusnejšia tak reku prečo nie. Len škoda toho Silvestra. Keby sa bol zorganizoval možno by sa nestalo to čo sa stalo.... ?

Zo série Chata plná prekvapení....


Súvisiace poviedky:
!!! Vážený čitatelia, rozhodla som sa vydať svoju zbierku poviedok ako e-book. Viem, že štylisticky a gramaticky nie sú úplne zvládnuté. Napriek tomu ak by ste mali záujem o obe časti „Chata plná príbehov“ a "Chata plná prekvapení" z ktorej som tu už niekoľko príbehov zverejnila, môžete si ich zakúpiť na tomto odkaze: http://www.1000knih.sk/autor/zreledievca
autor: ZreleDievcaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>