Erotická poviedka

Chata plná príbehov - Jirka

Raz mal jeden kamoš narodky a nakoľko naši rodičia vlastnili chatu rozhodli sme sa, že mu tam spravíme oslavu. Bola to dosť dobrá príležitosť ako si zašukať s nejakou kráskou. Už dosť dlho som nemal to šťastie a aj preto padlo rozhodnutie, že tam musí byť dosť báb ktoré nás až tak nepoznajú alebo skorej nepoznáme mi. Čiže nové dierky pre naše vtáky. Hlavne sa jednalo o mňa a môjho top kamoša Maja. Top bol preto lebo raz na jednom tábore sme spolu totálne rozmrdali našu krásnu dejepisárku a odvtedy sme to spolu tiahli.

U mladších dievčat to zas až taká sláva nebola sem tam nejaká fajka alebo lízanie ale na sex nedochádzalo. Našťastie som mal na našu dejepisárku pár inkriminujúcich fotiek, ktoré som mal spolu s Majom v pláne využiť v správny moment. Chceli sme trocha počkať po tábore nech sa pani učiteľka dá dokopy predsalen to naňu bolo asi moc. No nakoľko sme sa stretávali s pomíňali na spoločný zážitok boli sme každým dnom čoraz viac nadržaný. Okrem toho ako som už spomenul spolužiačky nám nechceli dať a preto sme sa rozhodli, že pôjdeme tam kde nás neodmietnu.

Dejepisárka Katka akoby sa nato snažila zabudnúť a to tak, že nám troch komplikovala štúdium. Neviem čo tým chcela dosiahnuť veď sme stále mali tie fotky ale asi si myslela, že už je v bezpečí a chcela si dvihnúť sebavedomie. No to sa pekne splietla. Raz nás vyvolala oboch k tabuli a pekne nás tam rozniesla po kopytách a priam si užívala to, že nič nevieme.

Rozhodli sme sa si ju niekde odchytiť a príležitosť sa veru naskytla. Raz mala na starosti poškolákov bola to proste funkcia, ktorú musel sem tam odviesť každý učiteľ mi sme si počkali práve na ňu. Keď prišiel ten deň vystrojili sme spolu dáku neplechu a už sme razom boli poškole. Už zostávalo len dúfať, že tam budeme sami. Ale to bolo skoro isté pretože nik nechcel byť v piatok poobede zavretý v starom zaprášenom sklade a triediť knihy. Presne tak si totiž odpykávali trest previnilci.

No mi sme sa dnes veľmi tešili mali sme pripravené aj vytlačené fotografie z našej táborových zábavky. Aké bolo naše prekvapenie, keď sme zistili, že spolu snami sú poškole ešte dvaja štvrtáci. Naopak učiteľka už dobre vedela koho má dnes na starosti a neskrývala svoju radosť. Hneď nás začala buzerovať a zadávať nám prácu a poviem Vám, vôbec nás nešetrila. Prešla prvá pol hodinka dvojhodinového trestu a bola čím ďalej prísnejšia a nepríjemnejšie. Skoro to už vyzeralo, že sme sa pekne osrali. Tak sme sa aspoň dali pri práci do reči so štvrtákmi bol to Kamil a Max. Obaja boli riadne nasraný pretože mali dnes ísť na chatu. Poriadne sa tešili a potom ich naša dejepisárka nechala poškole a vraj úplne bezdôvodne. Vraj sa len hrozne tešili na chatu a už sa blížil koniec dňa tak sa na konci jej hodiny začali niečo dohadovať. Ona ich napomenula tak prestali ale jej to nestačilo a hneď ich nechala poškole.

Celé mi to bolo divné. Učiteľ, ktorý mal na starosti práve piatok tiež nechcel nikoho na starosti aby tam nemusel trčať. Prečo by si ona sama za takú drobnosť privodila službu ako dozorcu. A potom Maja napadlo či to neurobila zámerne. Čo ak sa dozvedela, že nás dvoch má na starosti a takto si poistila aby sme neboli snou sami. Keď si na chvíľu odbehla povedali sme Maxovi a Kamilovi, že ich tu zrejme nechala kvôli nám. Vôbec nechápali a my sme zas nevedeli či im môžeme plne dôverovať tak sme chodili okolo horúcej kaše až sa naša dozorkyňa vrátila skríkla na nás, aby sme sa neflákali. Len som na nich pozrel a povedal teraz pochopíte a bude len na vás čo bude ďalej.

Prišiel som ku Lenke ona na mňa len vybbafla, že čo tu chcem a ja som jej podal jednu knihu, že neviem kam ju zaradiť aby mi poradila. Keď si ju však vzala a otvorila hneď celá zbledla boli v nej totiž fotografie jej krásnej tváričky vyplnenej vtákom ako aj jedna momentka, kde sme ju mali napichnutú ako na rožni. Ona len zdvihla zrak a povedala to neurobíš to nesmieš. Povedal som jej, že to mala síce dobre premyslené ale nadržaného mladíka nič nezastaví.

Zakričal som na chlapcov aby sa prišli pozrieť čo sme našli, keď sa vydali k nám učiteľa iba schmatla fotografie a skryla si ich do kabelky. Postavila sa a vynadala nám aby sme sa venovali svojej práci. Ja som sa len zasmial a vytiahol kópie. Tu máte chalani pani učiteľ si nepraje aby ste videli tieto naše spoločné foto a pritom sú to krásne momentky. Otočil som sa a strčil im ich do rúk. Učiteľke sa v tom podlomili kolená a prudko si sadla. Max a Kamil len pozerali z otvorenými ústami raz na foto raz na učiteľku.

Lenka akoby vedela čo príde len povedala. Kamil a Max bežte domov, máte voľno, zabudnite čo ste videli máte pred sebou posledný polrok tak si to nepokazte. Už chceli odísť, keď sa Max otočil a povedal takže kvôli tomuto sme boli poškole? Kvôli tomuto sme zmeškali odvoz na chatu plnú báb a alkoholu? Očo tu vlastne ide?

Nestaraj sa a choďte si po svojom vyhŕkla Lenka. No Majo len kľudne dodal bude sa diať to čo ste videli na fotkách ale vpohode sa môžete pridať Lenka bude určite len rada. Keď to povedal úplne všetkých v miestnosti poriadne zaskočil a mňa teda tiež. Rovno si hneď vytiahol už svojho stvrdnutého vtáka a poručil jej nech hneď začne, že už nemieni čakať. Nikto v miestnosti ani nedýchal a všetci čakali čo sa bude diať. Nieže by mi to nejako extra vadilo ale štyria chalani na jednu ženu? Nuž nastal okamih pravdy. Majo s vytiahnutým vtákom čakal na Lenku, ktorá naopak dúfala, že Kamil a Max pôjdu preč. No oni neodchádzali o chatu už prišli a teraz ich čakalo odškodnenie.

Tak čo bude fajka alebo fotky rozpošleme rovno celej škole nielen tuna Maxovi a Kamilovi. Jemne sa chvejúc vstala a pomalým krokom sa začala približovať. Kľakla si pred Maja uchopila jeho penis a jemne mu začala sťahovať predkožku. Už si Majo užíval ten krásny dotyk, keď tu náhle vstala a prestala.

Viem kam to všetko bude smerovať, chcem ale aby ste vedeli, že si to neužívam naopak je mi to nepríjemné a ponižujúce. Je to vlastne znásilnenie a ak si myslíte, že sa mi to páči alebo ma to nedajbože vzrušuje tak ste na omyle a len si ospravedlňujete to čo konáte. No v skutočnosti to čo robíte je odporné. Chcem aby ste to vedeli viem, že vás to nijak neodradí ale vecte, že to bude naposledy. Ak chcete aby som pokračovala odovzdajte dajte mi svoje mobily a ja ich zamknem. Neprajem si žiadne ďalšie fotky bez tohto nebudem pokračovať. A tak sa aj stalo.

Mobily zamknuté a vtáky vtáky odomknuté. Max a Kamil váhali no my teda nie. Pekne sme čakali a dočkali sa. Bez váhania si Lenka čupla a vzala si ma do úst zatiaľ čo Majovi fajčila. Usmial som sa a podotkol, že história sa opakuje. Za trest ma prestala fajčiť a s Majom sme si vymenili pozície. Nato už chalani reagovali a hneď pochopili ako sa to hrá a pristúpili s vytasenými zbraňami. Musím povedať, že ich mali väčších a všimla si to aj Lenka. Rozhodla sa ísť po najväčšom a vzala si do úst Maxa. Nás ostatných honila oboma rukami. Ale aj tak nás bolo proste veľa. Nemal som problém, žeby som sa musel deliť ale čas bol neúprosný. No v tom Max začal vzdychať a bez varovania vystrelil dávku semena Lenke rovno do úst. Bola dosť zaskočená a bolo toho fakt veľa. Niečo síce prehltla ale aj tak jej dosť ešte vytieklo z úst na zem. Len si oblizla pery a podotkla, že to by sme mali. Max trocha sčervenel a sadol si bokom. V tom my preblesklo hlavou, že veľkosť nieje všetko. No vtom som pozrel na hodinky a zahlásil chlapci koniec srandy máme hodinku a pol plus mínus treba konať. Nemusel som viac vysvetľovať Majo zhrnul knihy z nejakej zrejme škôlkarskej lavice na zem a Kamil na rukách preniesol Lenku a položil ju tam. Lavica bola ozaj malá ale praktická. Pristúpil som k jej nohám a vyhrnul sukňu mala červené krajkované nohavičky a na nohách silonky. Tak poďme si rozbaliť darček všetci prišli ku mne a spolu sme tie silonky roztrhali na márne kúsky. Už nám v ceste nezostávalo nič len tie nohavičky. Lenka bola celý čas podopretá a akte a sledovala ako si to vychutnávame. Majo zašiel prstom medzi jej nohy ona jemne vzdychla a pripravovala sa na najhoršie. Nato Majo odhrnul spodok nohavičiek bokom a vykukla krásne vyholená buchtička s úplne jemným pásikom chĺpkov priamo nad vstupom.

A vraj si to neužíva a pritom sa nám pripravila povedal Kamil. Začali sme sa smiať a dohodli sa, že jej doprajeme 15 minút nepretržitého orálu a uvidíme či si to nebude užívať. Ako prvý išiel Max predsa len mu nestál a potreboval to napraviť. Ostatný sme Lenku neotravovali a len sledovali divadlo. Avšak 15 minút nieje len tak to by jednému odpadol jazyk takže sme sa poctivo striedali. Každú minútu tam mala iný jazýček, ktorý sa snažil zlomiť jej odpor a priviesť jej nechcený orgazmus. Dole vlhla riadne krásne voňala a čím viac sa snažila neužívať sito tým viac ju jej malá kamarátka zrádzala. Jej buchtička si to užívala riadne a my tiež. Asi po 5 minútach sa z rúk zviezla na lavicu a ľahla si na chrbát. Lavica bola ozaj malá a hlava jej prevísala na druhej strane. Preto som tam podišiel a jemne jej ju pridržal aby mala príjemnejšiu polohu.

Zároveň som mal krásny pohľad na jej prsia ktoré sa dvíhali ako kopce pri každom nádychu, ktorý bol čoraz prudkejší. Už som mal byť znova na rade, keď tu zrazu sa prehla ako luk. Lenka dostala fakt silný orgazmus, všetok jej odpor bol preč. Zavýjala sa pod Maxom a jeho jazykom, ktorý zrovna pracoval medzi jej nohami. Bol to teda on na ktorého padla táto česť ale bolo to spoločné dielo. Chcela ho odstrčiť ale chytili sme jej ruky aj nohy aby Max mohol predĺžiť to čo započal. Vzdychala dokonca aj trocha kričala proste celé jej telo sa metalo.

V tom Max vstal a vrazil jej čuráka do jej rozpálenej vagíny. Mal ho už riadne nabehnutého a poriadne ju roztiahol. Takto jej však len predĺžil orgazmus bola z toho úplne mimo no už bol náš čas. Jej telo sme premohli ale nebolo času nazvyš a bolo nás veľa. Pustil som jej hlavu, ktorá jej odkvecla a v tejto polohe som jej tam tiež zasunul vtáka a utíšil jej vzdychy. Toto sa jej už asi nepáčilo v tejto polohe som vnikal skoro priamo do krku a moje vajcá sa jej hompáľali nad tvárou. Obaja sme prirážali naraz takže naše vniknutia boli tvrdé a hlboké. Zvyšný dvaja pristúpili zboku a vzali jej ruky na svojich vtákov a obom honila. Už si to určite neužívala už len to sústredenie aby nás všetkých uspokojila jej to nedovoľovalo. Popri honení jej rozopli blúzku a nožnicami rozstrihli podprsenku. Takto sa na slobodu dostali jej krásne prsíčka na ktorých mala razom 6 rúk. Max mal iné starosti najskôr jej rozstrihol zospodu nohavičky aby mohol nerušene vnikať a potom jeho ruky jej držali nohy hore a sem tam je mačkal jej stehná.

Samozrejme každý chcel zasunúť a preto sme sa poctivo točili. Nijak špeciálne sme to nekomplikovali bola to obyčajná mrdačka a každý striekal tam kde to naňho prišlo. Taký Majo sa jej urobil hlboko do krku až sa skoro zadusila a vytieklo jej to z úst aj do nosa. Kamil ten sa urobil pri ručnej práci a ostriekal jej pevné prsíčka. Zatiaľ čo ja som sa jej urobil na jej buchtičku a jej pásik chĺpkov tak Max bez hanby sa jej urobil priamo dovnútra. Semeno vytekalo všade a bolo všade. Samozrejme neboli sme všetci naraz a ten čo striekal išiel na par minút na striedačku. Keď bol zasa pri sile vrátil sa a pokračoval.

Takto sme ju nakoniec dali aj do zadočku dokonca sme jej vyplnili obe dierky. Tam som išiel spolu s Majom. Zatiaľ čo na mne jazdila ako na koníkovi jej Majo prevetrával zadok a chlapcom stáli prinej a nechávali sa fajčiť. Obaja skoro na sekundu sme jej naraz vystriekali obe dierky a nahradili nás chlapci. Max napriek tomu, že ho mal najväčšieho išiel do zadočku vraj prcinku už jej vystriekal. My sme si nechali v ústach očistiť vtákov a na striedačke si honili. Kamil bol skoro hneď ale Max nie prehodil ju cez lavicu roztiahol nohy a hneť zasa vrazil do zadku a prirážal ako zbesilý. Lenka len tŕpla a pozerala na hodiny jej to išlo asi hrozne pomaly no my by sme potrebovali omnoho viac.

Pritom som si všimol, že na zemi leží kľúč od mobilov. Nenápadne som ho vzal odomkol a ako inak začal natáčať. Bola by to predsa škoda nenatočiť ako taký veľký vták tvrdo rozmrdáva zadok našej pani učiteľky. Natáčal som tak aby si nič nevšimla ale keďže som potreboval lepší záber. Presunul sa z mobilom za chrbtom dopredu a vrazil jej penis do úst a keď som si bol istý, že nič nevidí pokračoval som v nahrávaní. Keď to Max videl tak ešte viac zrýchlil tempo až Lenka trocha stonala od bolesti.

Keď už Max išiel na striekanie poodstúpil som a povedal úsmev. Zodvihla hlavu a pohlaď smeroval rovno do objektívu, zrovna, keď max striekal do jej zadku. Zmohla sa len trhane na slová ty hajzel...

A to bolo to posledné škola sa zatvárala a naša služba končila. Poďakovali sme sa a obliekli. Ona celá ubolená a od semena mala čo robiť aby sa dala dokopy. My sme ju pritom sledovali a na ničom sa dohodli. Prišli sme k nej a vravím. Neviem ako to dokážete pani učiteľka ale takto držať a toto všetko znášať celú hodinu je obdivuhodné. Ani len nezdvihla zrak a preto som pokračoval. Každopádne to posledné video je fakt drsné to sa bude spolužiakom páčiť, ďakujeme za všetko.

Ona už zo slzami v očiach povedala, čo stále chcete veď sme sa predsa dohodli, že to je naposledy. My nato len, že nech neplače ale toto je iná situácia. Máme predsa nové video a striekali sme do nej len po 2krát až na Maxa ten 3 krát. Vravím jej. Mám chatu nech tam snami strávi víkend a ak to zvládne tak všetko vymažeme a bude definitívny koniec. Zo slzami v očiach sa pýtala či má vôbec na výber. Nato len Majo povedal čakáme ťa budúci víkend a zober si niečo sexy.

Avšak keď prišiel daný víkend Lenka neprišla a preto sme si ju chceli pondelok v škole podať. Ale nebola tam ani ďalší deň ani ďalší nakoniec sme zistili, že dala hodinovú výpoveď a niekam sa odsťahovala. Vraj to bolo riadne narýchlo, že sa niečo prihodilo a musela ísť. Len my sme vedeli asi prečo a tak nám zostali len fotky a videá na spoločné chvíle. Bolo nám to celé lúto to sme nechceli. Ale nebude si klamať aj tak viem, že keby na tú chatu prišla vtom momente by sme ju určite neľutovali a len sa na nej hromadne niekoľko krát odbavili.

Život išiel ďalej a nám sa už moc nedarilo boli sme nadržaný a zúfalý. Dokonca až tak, že sme sa s Majom cez prázdniny rozhodli, že si v parku v noci odchytíme nejaké dievča a zneužijeme ju. Klesali sme hlboko a stávali sa z nás ozaj svine a násilníci. Aby toho nebolo dosť vyhliadli sme si zrovna jednu našu spolužiačku s ktorou už pár krát Majo niečo mal a volala sa Danka.

Vraj je krásne uzučká a už mu par krát podržala takže to skoro ani nebude znásilnenie a hlavne ho tam chce mať čo mu doteraz nebolo dopriate. Tajne sme ju sledovali čo kedy robí kadiaľ chodí a vybrali si jeden večer, ktorý chodila cez park. Vracala sa z tanečnej pravidelnou trasou až skoro o 22:00. Čakali sme skrytý v kríkoch s maskami na tvári. Dlho však nechodila dokonca začalo dosť pršať a blýskalo sa. Už sme to chceli vzdať, keď tu zrazu vidíme ako v daždi bez dáždnika sa rýchlo snaží dostať domov práve naša sladká Danka. Počasie bolo hrozné ale možnosť jedinečná. Neváhali sme a keď išla okolo prepadli sme ju a odvliekli hlbšie do parku do súkromia. Bránila sa kopala ale naše odhodlanie bolo silnejšie. Dážď ešte zosilnej a sním prišla aj poriadna búrka. Všade sa ozýval vietor, blesky a hukot dažďa ako keby to bol nejaký vodopád. Zhodili sme ju na zem až padla do blata. Prosila nás nech ju pustíme, museli sme v tých maskách vypadať hrôzostrašne. No neprehovorili sme ani slovo aby sme sa neprezradili. Len sme sa hneď vrhli na jej šaty a strhali ho z nej. Bolo to hrozne vzrušujúce vidieť jej nahé telo, ktoré bolo čiastočne od blata ako sme to na tej zemi s nej strhávali. Na nič sme nečakali zatiaľ čo ja som dával pozor ju pretiahol Majo. Hneď potom sme sa vymenili chcel som sa nechať pofajčiť ale bál som sa, že nás niekto načape a preto som ju rovno tiež začal súložiť. Takto sme si strihli každý dve kolá. Bola už ozaj celá od blata a vlastne aj my ako sme sa tam na nej vyšantili. Ako na potvoru na záver Majovi na sekundu spadla maska, hneď nato bol však všetkému koniec ozvali sa nejaké hlasy a my sme v panike rýchlo utiekli. Pár dní sme ju potom nikde nestretli. Celkom sme sa báli a hovorili si, že sme nadržaný kokoti a že nech sme nadržaný akokoľvek toto bolo moc.Bolo to hrozné a tŕpli sme či nás odhalia či nezazrela o koho sa jedná. Nestalo sa tak a po prázdninách sme sa akoby nič vrátili do školy. No toto nás vrátilo späť na zem a povedali si, že o tomto už nikdy nebudeme hovoriť a už vôbec sa o to nepokúsime. Hlavne Maja to dosť vzalo asi práve preto, že on navrhol práve Danku a aj sme to Danke urobili. No a ju to poriadne zmenilo.

Takto sa z nás stali postupne zasa „poslušný“ chlapci teda aspoň na čas. Život išiel ďalej a z menšími úspechmi u dievčat sme pomaly išli na vysokú spoznali nových ľudí a zažívali nové veci. Jedna ktorá pripomenula staré časy sa stala na chate, ktorú sme organizovali pre jedného kamaráta. Majo rozhodol, že mi splatí dlh a vezme na chatu kameru a zabezpečí nám obom kvalitnú zábavu. Najskôr sa mi to zdalo ako blbosť ale spolu s alkoholom som si povedal, že prečo vlastne nie človek nikdy nevie.

No tie nahrávky neboli nič moc až práve na Danku našu tajnú obeť znásilnenia, ktorá bola zároveň kamoška nášho oslávenca a jeho frajerky.Danka, keď sme jej vysvetlili o čo nám ide po chvíľke váhania a pod vplyvom alkoholu ukázala na kameru prsia a s úsmevom povedala všetko najlepšieee dúfam, že si nane ešte pamätáš... Očividne mala riadne vypité a vôbec jej nerobilo starosti, že to bolo na kameru. Len sme si v duchu pomysleli, že si na ne veru pamätáme ale ešte z čias minulých. Ale aspoň sme na pár sekúnd videli krásne malé pevné Béčka. No o to väčšie mala dvorce a krásne špicaté bradavky. Hneď sme boli nadržaný, keď sme si spomenuli ako sme sa snimi vtedy v blate hrali. Keby tak ona vedela, že práve svoje prsia ukazuje dvom násilníkom, ktorý ju vtedy tak bezcitne zneužili.

Omnoho krajšie prekvapenie nás však čakalo na samotný záver natáčania, keď už sme ani nedúfali v úspech. Vzal som Maja do izieb, ktoré som venoval oslávencovi s jeho frajerkou a sestrou. Našťastie som mal kľúče a pôvodne sme tam len chceli nechať kameru z odkazom ale to čo sme uvideli zmenilo celý večer. Raz mal jeden kamoš narodky a nakoľko naši rodičia vlastnili chatu rozhodli sme sa, že mu tam spravíme oslavu. Bola to dosť dobrá príležitosť ako si zašukať s nejakou kráskou. Už dosť dlho som nemal to šťastie a aj preto padlo rozhodnutie, že tam musí byť dosť báb ktoré nás až tak nepoznajú alebo skorej nepoznáme mi. Čiže nové dierky pre naše vtáky. Hlavne sa jednalo o mňa a môjho top kamoša Maja. Top bol preto lebo raz na jednom tábore sme spolu totálne rozmrdali našu krásnu dejepisárku a odvtedy sme to spolu tiahli.

U mladších dievčat to zas až taká sláva nebola sem tam nejaká fajka alebo lízanie ale na sex nedochádzalo. Našťastie som mal na našu dejepisárku pár inkriminujúcich fotiek, ktoré som mal spolu s Majom v pláne využiť v správny moment. Chceli sme trocha počkať po tábore nech sa pani učiteľka dá dokopy predsalen to naňu bolo asi moc. No nakoľko sme sa stretávali s pomíňali na spoločný zážitok boli sme každým dnom čoraz viac nadržaný. Okrem toho ako som už spomenul spolužiačky nám nechceli dať a preto sme sa rozhodli, že pôjdeme tam kde nás neodmietnu.

Dejepisárka Katka akoby sa nato snažila zabudnúť a to tak, že nám troch komplikovala štúdium. Neviem čo tým chcela dosiahnuť veď sme stále mali tie fotky ale asi si myslela, že už je v bezpečí a chcela si dvihnúť sebavedomie. No to sa pekne splietla. Raz nás vyvolala oboch k tabuli a pekne nás tam rozniesla po kopytách a priam si užívala to, že nič nevieme.

Rozhodli sme sa si ju niekde odchytiť a príležitosť sa veru naskytla. Raz mala na starosti poškolákov bola to proste funkcia, ktorú musel sem tam odviesť každý učiteľ mi sme si počkali práve na ňu. Keď prišiel ten deň vystrojili sme spolu dáku neplechu a už sme razom boli poškole. Už zostávalo len dúfať, že tam budeme sami. Ale to bolo skoro isté pretože nik nechcel byť v piatok poobede zavretý v starom zaprášenom sklade a triediť knihy. Presne tak si totiž odpykávali trest previnilci.

No mi sme sa dnes veľmi tešili mali sme pripravené aj vytlačené fotografie z našej táborových zábavky. Aké bolo naše prekvapenie, keď sme zistili, že spolu snami sú poškole ešte dvaja štvrtáci. Naopak učiteľka už dobre vedela koho má dnes na starosti a neskrývala svoju radosť. Hneď nás začala buzerovať a zadávať nám prácu a poviem Vám, vôbec nás nešetrila. Prešla prvá pol hodinka dvojhodinového trestu a bola čím ďalej prísnejšia a nepríjemnejšie. Skoro to už vyzeralo, že sme sa pekne osrali. Tak sme sa aspoň dali pri práci do reči so štvrtákmi bol to Kamil a Max. Obaja boli riadne nasraný pretože mali dnes ísť na chatu. Poriadne sa tešili a potom ich naša dejepisárka nechala poškole a vraj úplne bezdôvodne. Vraj sa len hrozne tešili na chatu a už sa blížil koniec dňa tak sa na konci jej hodiny začali niečo dohadovať. Ona ich napomenula tak prestali ale jej to nestačilo a hneď ich nechala poškole.

Celé mi to bolo divné. Učiteľ, ktorý mal na starosti práve piatok tiež nechcel nikoho na starosti aby tam nemusel trčať. Prečo by si ona sama za takú drobnosť privodila službu ako dozorcu. A potom Maja napadlo či to neurobila zámerne. Čo ak sa dozvedela, že nás dvoch má na starosti a takto si poistila aby sme neboli snou sami. Keď si na chvíľu odbehla povedali sme Maxovi a Kamilovi, že ich tu zrejme nechala kvôli nám. Vôbec nechápali a my sme zas nevedeli či im môžeme plne dôverovať tak sme chodili okolo horúcej kaše až sa naša dozorkyňa vrátila skríkla na nás, aby sme sa neflákali. Len som na nich pozrel a povedal teraz pochopíte a bude len na vás čo bude ďalej.

Prišiel som ku Lenke ona na mňa len vybbafla, že čo tu chcem a ja som jej podal jednu knihu, že neviem kam ju zaradiť aby mi poradila. Keď si ju však vzala a otvorila hneď celá zbledla boli v nej totiž fotografie jej krásnej tváričky vyplnenej vtákom ako aj jedna momentka, kde sme ju mali napichnutú ako na rožni. Ona len zdvihla zrak a povedala to neurobíš to nesmieš. Povedal som jej, že to mala síce dobre premyslené ale nadržaného mladíka nič nezastaví.

Zakričal som na chlapcov aby sa prišli pozrieť čo sme našli, keď sa vydali k nám učiteľa iba schmatla fotografie a skryla si ich do kabelky. Postavila sa a vynadala nám aby sme sa venovali svojej práci. Ja som sa len zasmial a vytiahol kópie. Tu máte chalani pani učiteľ si nepraje aby ste videli tieto naše spoločné foto a pritom sú to krásne momentky. Otočil som sa a strčil im ich do rúk. Učiteľke sa v tom podlomili kolená a prudko si sadla. Max a Kamil len pozerali z otvorenými ústami raz na foto raz na učiteľku.

Lenka akoby vedela čo príde len povedala. Kamil a Max bežte domov, máte voľno, zabudnite čo ste videli máte pred sebou posledný polrok tak si to nepokazte. Už chceli odísť, keď sa Max otočil a povedal takže kvôli tomuto sme boli poškole? Kvôli tomuto sme zmeškali odvoz na chatu plnú báb a alkoholu? Očo tu vlastne ide?

Nestaraj sa a choďte si po svojom vyhŕkla Lenka. No Majo len kľudne dodal bude sa diať to čo ste videli na fotkách ale vpohode sa môžete pridať Lenka bude určite len rada. Keď to povedal úplne všetkých v miestnosti poriadne zaskočil a mňa teda tiež. Rovno si hneď vytiahol už svojho stvrdnutého vtáka a poručil jej nech hneď začne, že už nemieni čakať. Nikto v miestnosti ani nedýchal a všetci čakali čo sa bude diať. Nieže by mi to nejako extra vadilo ale štyria chalani na jednu ženu? Nuž nastal okamih pravdy. Majo s vytiahnutým vtákom čakal na Lenku, ktorá naopak dúfala, že Kamil a Max pôjdu preč. No oni neodchádzali o chatu už prišli a teraz ich čakalo odškodnenie.

Tak čo bude fajka alebo fotky rozpošleme rovno celej škole nielen tuna Maxovi a Kamilovi. Jemne sa chvejúc vstala a pomalým krokom sa začala približovať. Kľakla si pred Maja uchopila jeho penis a jemne mu začala sťahovať predkožku. Už si Majo užíval ten krásny dotyk, keď tu náhle vstala a prestala.

Viem kam to všetko bude smerovať, chcem ale aby ste vedeli, že si to neužívam naopak je mi to nepríjemné a ponižujúce. Je to vlastne znásilnenie a ak si myslíte, že sa mi to páči alebo ma to nedajbože vzrušuje tak ste na omyle a len si ospravedlňujete to čo konáte. No v skutočnosti to čo robíte je odporné. Chcem aby ste to vedeli viem, že vás to nijak neodradí ale vecte, že to bude naposledy. Ak chcete aby som pokračovala odovzdajte dajte mi svoje mobily a ja ich zamknem. Neprajem si žiadne ďalšie fotky bez tohto nebudem pokračovať. A tak sa aj stalo.

Mobily zamknuté a vtáky vtáky odomknuté. Max a Kamil váhali no my teda nie. Pekne sme čakali a dočkali sa. Bez váhania si Lenka čupla a vzala si ma do úst zatiaľ čo Majovi fajčila. Usmial som sa a podotkol, že história sa opakuje. Za trest ma prestala fajčiť a s Majom sme si vymenili pozície. Nato už chalani reagovali a hneď pochopili ako sa to hrá a pristúpili s vytasenými zbraňami. Musím povedať, že ich mali väčších a všimla si to aj Lenka. Rozhodla sa ísť po najväčšom a vzala si do úst Maxa. Nás ostatných honila oboma rukami. Ale aj tak nás bolo proste veľa. Nemal som problém, žeby som sa musel deliť ale čas bol neúprosný. No v tom Max začal vzdychať a bez varovania vystrelil dávku semena Lenke rovno do úst. Bola dosť zaskočená a bolo toho fakt veľa. Niečo síce prehltla ale aj tak jej dosť ešte vytieklo z úst na zem. Len si oblizla pery a podotkla, že to by sme mali. Max trocha sčervenel a sadol si bokom. V tom my preblesklo hlavou, že veľkosť nieje všetko. No vtom som pozrel na hodinky a zahlásil chlapci koniec srandy máme hodinku a pol plus mínus treba konať. Nemusel som viac vysvetľovať Majo zhrnul knihy z nejakej zrejme škôlkarskej lavice na zem a Kamil na rukách preniesol Lenku a položil ju tam. Lavica bola ozaj malá ale praktická. Pristúpil som k jej nohám a vyhrnul sukňu mala červené krajkované nohavičky a na nohách silonky. Tak poďme si rozbaliť darček všetci prišli ku mne a spolu sme tie silonky roztrhali na márne kúsky. Už nám v ceste nezostávalo nič len tie nohavičky. Lenka bola celý čas podopretá a akte a sledovala ako si to vychutnávame. Majo zašiel prstom medzi jej nohy ona jemne vzdychla a pripravovala sa na najhoršie. Nato Majo odhrnul spodok nohavičiek bokom a vykukla krásne vyholená buchtička s úplne jemným pásikom chĺpkov priamo nad vstupom.

A vraj si to neužíva a pritom sa nám pripravila povedal Kamil. Začali sme sa smiať a dohodli sa, že jej doprajeme 15 minút nepretržitého orálu a uvidíme či si to nebude užívať. Ako prvý išiel Max predsa len mu nestál a potreboval to napraviť. Ostatný sme Lenku neotravovali a len sledovali divadlo. Avšak 15 minút nieje len tak to by jednému odpadol jazyk takže sme sa poctivo striedali. Každú minútu tam mala iný jazýček, ktorý sa snažil zlomiť jej odpor a priviesť jej nechcený orgazmus. Dole vlhla riadne krásne voňala a čím viac sa snažila neužívať sito tým viac ju jej malá kamarátka zrádzala. Jej buchtička si to užívala riadne a my tiež. Asi po 5 minútach sa z rúk zviezla na lavicu a ľahla si na chrbát. Lavica bola ozaj malá a hlava jej prevísala na druhej strane. Preto som tam podišiel a jemne jej ju pridržal aby mala príjemnejšiu polohu.

Zároveň som mal krásny pohľad na jej prsia ktoré sa dvíhali ako kopce pri každom nádychu, ktorý bol čoraz prudkejší. Už som mal byť znova na rade, keď tu zrazu sa prehla ako luk. Lenka dostala fakt silný orgazmus, všetok jej odpor bol preč. Zavýjala sa pod Maxom a jeho jazykom, ktorý zrovna pracoval medzi jej nohami. Bol to teda on na ktorého padla táto česť ale bolo to spoločné dielo. Chcela ho odstrčiť ale chytili sme jej ruky aj nohy aby Max mohol predĺžiť to čo započal. Vzdychala dokonca aj trocha kričala proste celé jej telo sa metalo.

V tom Max vstal a vrazil jej čuráka do jej rozpálenej vagíny. Mal ho už riadne nabehnutého a poriadne ju roztiahol. Takto jej však len predĺžil orgazmus bola z toho úplne mimo no už bol náš čas. Jej telo sme premohli ale nebolo času nazvyš a bolo nás veľa. Pustil som jej hlavu, ktorá jej odkvecla a v tejto polohe som jej tam tiež zasunul vtáka a utíšil jej vzdychy. Toto sa jej už asi nepáčilo v tejto polohe som vnikal skoro priamo do krku a moje vajcá sa jej hompáľali nad tvárou. Obaja sme prirážali naraz takže naše vniknutia boli tvrdé a hlboké. Zvyšný dvaja pristúpili zboku a vzali jej ruky na svojich vtákov a obom honila. Už si to určite neužívala už len to sústredenie aby nás všetkých uspokojila jej to nedovoľovalo. Popri honení jej rozopli blúzku a nožnicami rozstrihli podprsenku. Takto sa na slobodu dostali jej krásne prsíčka na ktorých mala razom 6 rúk. Max mal iné starosti najskôr jej rozstrihol zospodu nohavičky aby mohol nerušene vnikať a potom jeho ruky jej držali nohy hore a sem tam je mačkal jej stehná.

Samozrejme každý chcel zasunúť a preto sme sa poctivo točili. Nijak špeciálne sme to nekomplikovali bola to obyčajná mrdačka a každý striekal tam kde to naňho prišlo. Taký Majo sa jej urobil hlboko do krku až sa skoro zadusila a vytieklo jej to z úst aj do nosa. Kamil ten sa urobil pri ručnej práci a ostriekal jej pevné prsíčka. Zatiaľ čo ja som sa jej urobil na jej buchtičku a jej pásik chĺpkov tak Max bez hanby sa jej urobil priamo dovnútra. Semeno vytekalo všade a bolo všade. Samozrejme neboli sme všetci naraz a ten čo striekal išiel na par minút na striedačku. Keď bol zasa pri sile vrátil sa a pokračoval.

Takto sme ju nakoniec dali aj do zadočku dokonca sme jej vyplnili obe dierky. Tam som išiel spolu s Majom. Zatiaľ čo na mne jazdila ako na koníkovi jej Majo prevetrával zadok a chlapcom stáli prinej a nechávali sa fajčiť. Obaja skoro na sekundu sme jej naraz vystriekali obe dierky a nahradili nás chlapci. Max napriek tomu, že ho mal najväčšieho išiel do zadočku vraj prcinku už jej vystriekal. My sme si nechali v ústach očistiť vtákov a na striedačke si honili. Kamil bol skoro hneď ale Max nie prehodil ju cez lavicu roztiahol nohy a hneť zasa vrazil do zadku a prirážal ako zbesilý. Lenka len tŕpla a pozerala na hodiny jej to išlo asi hrozne pomaly no my by sme potrebovali omnoho viac.

Pritom som si všimol, že na zemi leží kľúč od mobilov. Nenápadne som ho vzal odomkol a ako inak začal natáčať. Bola by to predsa škoda nenatočiť ako taký veľký vták tvrdo rozmrdáva zadok našej pani učiteľky. Natáčal som tak aby si nič nevšimla ale keďže som potreboval lepší záber. Presunul sa z mobilom za chrbtom dopredu a vrazil jej penis do úst a keď som si bol istý, že nič nevidí pokračoval som v nahrávaní. Keď to Max videl tak ešte viac zrýchlil tempo až Lenka trocha stonala od bolesti.

Keď už Max išiel na striekanie poodstúpil som a povedal úsmev. Zodvihla hlavu a pohlaď smeroval rovno do objektívu, zrovna, keď max striekal do jej zadku. Zmohla sa len trhane na slová ty hajzel...

A to bolo to posledné škola sa zatvárala a naša služba končila. Poďakovali sme sa a obliekli. Ona celá ubolená a od semena mala čo robiť aby sa dala dokopy. My sme ju pritom sledovali a na ničom sa dohodli. Prišli sme k nej a vravím. Neviem ako to dokážete pani učiteľka ale takto držať a toto všetko znášať celú hodinu je obdivuhodné. Ani len nezdvihla zrak a preto som pokračoval. Každopádne to posledné video je fakt drsné to sa bude spolužiakom páčiť, ďakujeme za všetko.

Ona už zo slzami v očiach povedala, čo stále chcete veď sme sa predsa dohodli, že to je naposledy. My nato len, že nech neplače ale toto je iná situácia. Máme predsa nové video a striekali sme do nej len po 2krát až na Maxa ten 3 krát. Vravím jej. Mám chatu nech tam snami strávi víkend a ak to zvládne tak všetko vymažeme a bude definitívny koniec. Zo slzami v očiach sa pýtala či má vôbec na výber. Nato len Majo povedal čakáme ťa budúci víkend a zober si niečo sexy.

Avšak keď prišiel daný víkend Lenka neprišla a preto sme si ju chceli pondelok v škole podať. Ale nebola tam ani ďalší deň ani ďalší nakoniec sme zistili, že dala hodinovú výpoveď a niekam sa odsťahovala. Vraj to bolo riadne narýchlo, že sa niečo prihodilo a musela ísť. Len my sme vedeli asi prečo a tak nám zostali len fotky a videá na spoločné chvíle. Bolo nám to celé lúto to sme nechceli. Ale nebude si klamať aj tak viem, že keby na tú chatu prišla vtom momente by sme ju určite neľutovali a len sa na nej hromadne niekoľko krát odbavili.

Život išiel ďalej a nám sa už moc nedarilo boli sme nadržaný a zúfalý. Dokonca až tak, že sme sa s Majom cez prázdniny rozhodli, že si v parku v noci odchytíme nejaké dievča a zneužijeme ju. Klesali sme hlboko a stávali sa z nás ozaj svine a násilníci. Aby toho nebolo dosť vyhliadli sme si zrovna jednu našu spolužiačku s ktorou už pár krát Majo niečo mal a volala sa Danka.

Vraj je krásne uzučká a už mu par krát podržala takže to skoro ani nebude znásilnenie a hlavne ho tam chce mať čo mu doteraz nebolo dopriate. Tajne sme ju sledovali čo kedy robí kadiaľ chodí a vybrali si jeden večer, ktorý chodila cez park. Vracala sa z tanečnej pravidelnou trasou až skoro o 22:00. Čakali sme skrytý v kríkoch s maskami na tvári. Dlho však nechodila dokonca začalo dosť pršať a blýskalo sa. Už sme to chceli vzdať, keď tu zrazu vidíme ako v daždi bez dáždnika sa rýchlo snaží dostať domov práve naša sladká Danka. Počasie bolo hrozné ale možnosť jedinečná. Neváhali sme a keď išla okolo prepadli sme ju a odvliekli hlbšie do parku do súkromia. Bránila sa kopala ale naše odhodlanie bolo silnejšie. Dážď ešte zosilnej a sním prišla aj poriadna búrka. Všade sa ozýval vietor, blesky a hukot dažďa ako keby to bol nejaký vodopád. Zhodili sme ju na zem až padla do blata. Prosila nás nech ju pustíme, museli sme v tých maskách vypadať hrôzostrašne. No neprehovorili sme ani slovo aby sme sa neprezradili. Len sme sa hneď vrhli na jej šaty a strhali ho z nej. Bolo to hrozne vzrušujúce vidieť jej nahé telo, ktoré bolo čiastočne od blata ako sme to na tej zemi s nej strhávali. Na nič sme nečakali zatiaľ čo ja som dával pozor ju pretiahol Majo. Hneď potom sme sa vymenili chcel som sa nechať pofajčiť ale bál som sa, že nás niekto načape a preto som ju rovno tiež začal súložiť. Takto sme si strihli každý dve kolá. Bola už ozaj celá od blata a vlastne aj my ako sme sa tam na nej vyšantili. Ako na potvoru na záver Majovi na sekundu spadla maska, hneď nato bol však všetkému koniec ozvali sa nejaké hlasy a my sme v panike rýchlo utiekli. Pár dní sme ju potom nikde nestretli. Celkom sme sa báli a hovorili si, že sme nadržaný kokoti a že nech sme nadržaný akokoľvek toto bolo moc.Bolo to hrozné a tŕpli sme či nás odhalia či nezazrela o koho sa jedná. Nestalo sa tak a po prázdninách sme sa akoby nič vrátili do školy. No toto nás vrátilo späť na zem a povedali si, že o tomto už nikdy nebudeme hovoriť a už vôbec sa o to nepokúsime. Hlavne Maja to dosť vzalo asi práve preto, že on navrhol práve Danku a aj sme to Danke urobili. No a ju to poriadne zmenilo.

Takto sa z nás stali postupne zasa „poslušný“ chlapci teda aspoň na čas. Život išiel ďalej a z menšími úspechmi u dievčat sme pomaly išli na vysokú spoznali nových ľudí a zažívali nové veci. Jedna ktorá pripomenula staré časy sa stala na chate, ktorú sme organizovali pre jedného kamaráta. Majo rozhodol, že mi splatí dlh a vezme na chatu kameru a zabezpečí nám obom kvalitnú zábavu. Najskôr sa mi to zdalo ako blbosť ale spolu s alkoholom som si povedal, že prečo vlastne nie človek nikdy nevie.

No tie nahrávky neboli nič moc až práve na Danku našu tajnú obeť znásilnenia, ktorá bola zároveň kamoška nášho oslávenca a jeho frajerky.Danka, keď sme jej vysvetlili o čo nám ide po chvíľke váhania a pod vplyvom alkoholu ukázala na kameru prsia a s úsmevom povedala všetko najlepšieee dúfam, že si nane ešte pamätáš... Očividne mala riadne vypité a vôbec jej nerobilo starosti, že to bolo na kameru. Len sme si v duchu pomysleli, že si na ne veru pamätáme ale ešte z čias minulých. Ale aspoň sme na pár sekúnd videli krásne malé pevné Béčka. No o to väčšie mala dvorce a krásne špicaté bradavky. Hneď sme boli nadržaný, keď sme si spomenuli ako sme sa snimi vtedy v blate hrali. Keby tak ona vedela, že práve svoje prsia ukazuje dvom násilníkom, ktorý ju vtedy tak bezcitne zneužili.

Omnoho krajšie prekvapenie nás však čakalo na samotný záver natáčania, keď už sme ani nedúfali v úspech. Vzal som Maja do izieb, ktoré som venoval oslávencovi s jeho frajerkou a sestrou. Našťastie som mal kľúče a pôvodne sme tam len chceli nechať kameru z odkazom ale to čo sme uvideli zmenilo celý večer.

Zo série Chata plná prekvapení....


Súvisiace poviedky:
!!! Vážený čitatelia, rozhodla som sa vydať svoju zbierku poviedok ako e-book. Viem, že štylisticky a gramaticky nie sú úplne zvládnuté. Napriek tomu ak by ste mali záujem o obe časti „Chata plná príbehov“ a "Chata plná prekvapení" z ktorej som tu už niekoľko príbehov zverejnila, môžete si ich zakúpiť na tomto odkaze: http://www.1000knih.sk/autor/zreledievca
autor: ZreleDievcaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>