Erotická poviedka

Inzerát

Bez väčšieho záujmu som listoval   v nejakom erotickom časopise a preberal stupídne inzeráty ponúkajúce raj na zemi, keď ma jeden zaujal: Mladý manželský pár, mierne bi hľadá do trojky dobre vyzerajúceho muža do 35 rokov. Pousmial som sa na ním, no mailovú adresu som si predsa len odpísal. Stretnutie sme naplánovali na piatok poobede do malej kaviarničky v centre. Cestou som si uvedomil, že sme si nenapísali poznávací znak, však uvidím.

Vošiel som dnu, pri stolíkoch sedelo pár ľudí. V kúte mladá dvojica, keď ma žena zbadala, akosi uhádla, že som to ja a zamávala mi. Pristúpil som k stolíku a predstavil sa mailovým menom. Prikývli a tak som sa predstavil, oni povedali svoje, Števo a Lucia. Prisadol som si a chvíľu sme ticho sedeli, čakali, kto začne rozhovor. Videl som, ako na seba nenápadne mrkli a uznanlivo pokývali hlavou, prešiel som prvým kolom. Oni u mňa ihneď, ako som ich zazrel. Ona štíhla hnedovláska s krátkym strihom a peknými kozičkami, ktoré dvíhali blúzku, on fešák s miernym strniskom a napriek tomu, že sedel, bolo vidieť, že so športom si tyká. Začali sme naraz s Luciou, na čom sme sa zasmiali, ospravedlnil sa a vyzval ju, aby pokračovala. Povedali niečo o sebe, kde a čo robia, že sú spolu už desať rokov a hľadajú niečo nové, nový impulz. Poznajú pár zaujímavých ľudí, no chceli by sa  zoznámiť s niekým, kto by s nimi vydržal dlhšie, nehľadajú partnera na jednu akciu. Potešilo ma to, čo som im aj hneď povedal. Aby nehovorili len oni, tiež som o sebe čo to prezradil.

Potešilo ma, že to z nás išlo, akoby sme sa poznali roky, čo sme všetci svorne ocenili. Po asi pol hodine zaujímavej debaty Števo poznamenal, že by sme sa mohli presunúť k nim. Cestou som ich bavil nejakými vtipmi a príhodami, ktoré som zažil. Lucia nás vzala pod pazuchy a veselo sme dorazili k nim. Usadili sme sa v obývačke, kde bolo všetko pripravené na  návštevu. Števo nalial chladené šampanské, štrngli sme si a pripili na naše zdravie. Lucka si sadla ku mne, položila mi ruku na stehno a niečo štebotala o svojej mladosti, on si nás so záujmom pozeral. Veľmi sa mi táto dvojica páčila, Števo vystupoval prirodzene, elegantne a bol to presne ten typ, za ktorým túži každá žena. Mužný, no zároveň mierny, trošku flegmatický, vedomý si svojej "ceny". Lucka bola prekrásna a neskutočne sexi. Jej pohyby, gestá a mimika tváre bola priam magická. Nemohol som z nej spustiť pohľad. Nevydržal som a vyznal sa, ako sa mi veľmi páčia a som rád, že sme sa cez inzerát stretli. Lucka mávla rukou, že spokojnosť je ozaj obojstranná, proste našli sme sa. Odpila si z pohára, zdvihla sa a pobrala ku kúpeľni: "Chlapci, mohli by ste mi pomôcť s uterákom, nech nejdem do postele s mokrým chrbtom." Zasmiala sa a zmizla vo dverách. Števo zdvihol ruku a ukázal na kúpeľňu. Začal sa vyzliekať, tak som neváhal a za chvíľu sme boli obaja nahí. Nemohol som nepozrieť na jeho vtáka a neporovnať sa. Mal ho pekne stavaného, no k mojej spokojnosti som bol predsa len o pár centimetrov lepšie vybavený. Všimol som si, že aj on ma hodnotí. Zasmiali sme sa, potľapkal ma po pleci a vydali sme sa za Luciou.

Poslal ma dnu a on zahol do spálne, vraj sa hneď vráti. Kúpeľňa bola priestranná, s veľkým sprchovacím kútom, určite nebol určený len pre jedného. Stál som tam a pozeral na sprchujúcu sa Luciu. Pohyby mala ladné, hrala sa so svojim namydleným telom a môj vták na to hneď začal reagovať. Zbadala ma a zavolala k sebe. Podala mi žinku a otočila sa ku mne chrbtom. Začal som sa hrať s jej plecami, prešiel som dole a skončil so žinkou na jej zadočku. Vtedy prišiel Števo a postavil sa pred ňu. Položil jej ruky na prsia a jemne ich hladil. Jednou rukou prešiel po boku na chrbát, chytil ma za ruku a viedol ju k jej brušku až na chĺpky nad šuškou. Mierne rozkročila nohy, aby som sa dostal medzi ne a pustila ma nižšie. Po chvíli sa otočila, vzala mi žinku z ruky a začala si ma umývať. Pekne pomaly a dôsledne sa hrala s mojim telom. Pozoroval som ju, ako aj Števa, ktorý stál vedľa nej a hladkal ju. V tesnom postoji sme sa všetci navzájom dotýkali. Nikdy som nezažil trojku, zo začiatku som bol neistý, hlavne, keď sa ma dotkol on, prípadne ja jeho. Bolo to príliš intímne, chlapa som fakt nikdy v živote nehladkal, no postupne som sa uvoľnil a tie dotyky mi prestali prekážať. Vzrušenie sa vo mne stupňovalo, hlavne, keď si Lucia kľakla a začala sa venovať môjmu údu, ktorý okamžite v jej rukách narástol. Števa sa postavil za mňa, položil  mi ruky na boky, prešiel dopredu, do jednej vzal vtáka, druhou chytil Lucku za bradu a pritiahol jej tvár ku mne. Otvorila ústa a on mi ho do nich vložil. Začala ma sať, Števo potiahol ruku s vtákom k sebe, aby mi stiahol predkožku a pomaličky ma v jej ústach honiť. Zrazu Lucka vstala: "Dosť bolo páni, času máme dosť. Pokračujeme v spálni. Drahý pripravil si?" Prikývol. Prehodili sme cez seba velikánske utierky a pobrali sa.  Vzala ma za úd a ako poslušné psíča so ju nasledoval. V spálni bolo pološero,  vysvietená bola len sviecami, rozloženými okolo postele na stolíkoch a almare. Tam horel nejaký plamienok pod mosadznou miskou. Zhodili sme zo seba utierky.

Lucka vzala réžiu do rúk. Položila ma na posteľ, niečo ukázala Števovi, ten vzal misku z variču a pristúpil k nám. Ona si kľakla k môjmu boku a prisala sa k mojim ústam. Sladký bozk zo mňa zotrel posledné záchvevy nervozity z nepoznaného a plne som sa oddal do jej moci. Začala ma bozkávať na prsiach a pomaly sa posúvala nižšie. Začal som ju hladkať po boku a ruka sa sama posúvala cez bruško k šuške. Mierne sa rozkročila a prst mi zablúdil medzi chĺpkami do škáročky. Bola vlhká, pripravená ma prijať. Nezaváhal som, pohral sa s lupienkami a našiel dieročku. Lucka zatiaľ prešla ústami pod moje bruško. Pristúpil Števo a z mosadznej misky mi na brucho začal kvapkať horúci olej. Lucka ma začala jednou rukou masírovať a pomaličky ho po mne roztierala. Pohýbala bokmi a vytiahla si moje prsty z mušličky a kľakla si medzi moje nohy. Oboma rukami po mne roztierala teplý olej, od brucha prešla k vtáku. Priestorom sa šírila omamujúca vôňa a jej ruky obopli môj úd a ľahučko po ňom kĺzali. Masírovala a honila ma naolejovanými rukami, jednou rukou prešla k miešku, poťažkala ho, postískala a pri tom mi dala pusu na žaluď. Lucka nastavila dlaň a Števo jej do nej nalial ďalší olej, ktorý mi začala roztierať po bruchu a vtáku. Druhou ma chytila pod koleno a zdvihla mi nohu. Podvolil som sa a obe prisunul k hrudi. Začala sa venovať zadku. Najprv ho ponatierala a potom sa začala venovať dierke.

Jemne na ňu tlačila ukazovákom a pomaličky sa predierala dnu. Zvláštny, šteklivý pocit som zažíval prvý raz a nebolo to nepríjemné, hlavne, keď vzala do úst vtáka a pekne ho začala sať. Pri tom mi žaluď rozmaznávala jazykom. Medzitým mi do dierky strčila celý prst a pomaličky mi začala honiť malú dierku. Vnútri, v bruchu som zacítil neznámy pocit vzrušenia a keď vyťahovala zo mňa prst som myslel, že stečiem. No vydržal som to a opäť do mňa zasúvala, no tentoraz prsty dva. Prvotný tlak na dierku, ktorý som prežíval pri prvom vniknutí sa nedostavil a prsty do mňa vnikli ľahučko, ako do šušky. Stupňovalo sa vo mne vzrušenie, no skôr, ako som sa stihol urobiť sa prevalila vedľa mňa, rozkročila nohy a pritiahla si ma na seba. Túžil som ho do nej zasunúť, ležala tam pripravená ma prijať, roztiahnuté nohy odhaľovali krásnu buchtičku zakončenú zastrihnutým srdiečkom. Všimol som si, ako na mňa zo šušky vyplazuje jazýček ružový lupienok. Položila si ruky na mušličku, roztiahla ju, jeden prst zaborila do dierky a povedala: "Poď. Neváhal som a priľahol ju. Števo vsunul ruku medzi naše bruchá, chytil ma za vtáka a začal ním brázdiť po Luckinej  škáročke, kým nezavŕtal do dierky. Jemne ma k nej potiahol za zasunul ho dnu. Vlhká šuška ma prijala a nedočkavo som prirazil. Števo vytiahol ruku spomedzi naše bruchá a začal jej hladkať vzrušené bradavky. Pozeral som na ruky, ktoré sa pridali k nášmu milovaniu a pri tom som pomaličky prirážal a vyťahoval vtáka. Lucka vystrela nohy a podstrčila ich pod moje. Pevne stehnami zovrela môj úd a ja som na nej rozkročmo sedel. Brucho som pritlačil na jej, aby som do nej vnikol hlbšie, čím som vystrčil zadok vyššie. Števo to využil, sadol si za mňa na jej nohy a vzal do ruky moje vajíčka. Poťažkal miešok, podvihol ho a popri mojom nabijaku vsunul Lucke do mušličky prst. Tá sa pekne napla a viac mi ho stisla. Prst sa pomaly šúchal v šuške von a dnu, čo mi prinášalo zvláštne vzrušenie. Prst zrazu z dierky zmizol a cítil som, ako si Števo ľahol na Luckine stehná a pod mojim zadkom jej začal lízať šušku. Pritom sa samozrejme dotýkal môjho miešku. Napriek tomu, že to bol chlapský dotyk, pri vzrušení som si to neuvedomoval, boli to len dotyky súložiacich ľudí a trojku som nikdy nezažil, takže som ani nevedel, čo  k nej patrí. Opäť si sadol za mňa. Rukami mi prešiel po bokoch a položil ich Lucke na prsia. Hral sa s nimi, stískal ich a miesil. Pritom sa viac na mňa pritisol a na chrbte som zacítil jeho stoporený úd. Lucka vzdychala a dvíhala boky proti môjmu vtáku a ja som cítil, že sa čoskoro urobím.

Naznačil som jej a ona dychčiac odvetila, že mám ešte chvíľu vydržať, aj ona čoskoro bude. Števo sa odo mňa trošku odtiahol a aj jedna ruka zmizla. Zrazu som zacítil tlak na moju dierku a jeho žaluď sa tlačil dnu. Ani som si poriadne neuvedomil, čo sa deje, keď ma Lucka objala okolo hrdla a pritiahla na svoje prsia. Tým sa mi zadok ešte viac vystrčil proti vtáku a cítil som, ako ho naolejovaná dierka púšťa dnu. Automaticky som potlačil, zadok sa mi pootvoril a vták do mňa vnikol. Lucka našla moje ústa a začali sme sa bozkávať. Pritom sa on podal môjmu šukaniu a vždy, keď som ho z mušličky povytiahol, on ho do mňa zasúkal. V tomto rytme som zacítil v brušku silné vzrušenie a vyvrcholenie sa blížilo niekde z vnútra, čo som nikdy nezažil. Lucka hlasno vzdychla, vypla šušku hore proti mne a zovretím mušličky a kŕčom, ktorý prebehol jej telom nastúpilo vyvrcholenie. Silno som začal prirážať až som pustil do nej divokú salvu semena. Striekal som a búšil do jej šušky a zrazu  mi Števov vták začal v zadku pulzovať a striekať do mňa svoju dávku. Zažívali sme pre mňa doposiaľ neznámy trojitý orgazmus a ja som pochopil, o čom bol ten inzerát: mierne bi. Myslel som si, že je to Lucka, no bol to Števo. A ako to všetko manažovali, bolo mi jasné, že je to zohraná dvojica, ktorá presne vie, čo chce. Vták v mojom zadku sa začal zmenšovať a vykĺzol zo mňa v podstate spolu s mojim zo šušky. Zvalili sme sa každý na druhú stranu Lucky a tá sa hneď na mňa prevalila a začala ma bozkávať, snáď, aby som niečo nepovedal, prípadne neušiel. Ale to som nemal v pláne a nič sa mi nechcelo komentovať, musel som si to v hlave prebrať sám. Šok z toho, že som  gay sa nedostavil, skúsenosť bola zaujímavá, vzrušenie obrovské, no nemyslím, že to budem opakovať. Raz stačilo. Lucka sa pri bozkávaní hrala s mojim vtákom, ktorý si potreboval oddýchnuť a jej láskanie mu robilo dobra. Potom mi šepla: "Pomôžeš mi v kúpeľni? Sprcha určite dobre padne."

Zdvihli sme sa a všetci traja pobrali do kúpeľne. Števo sa rýchlo osprchoval a ako povedal, pobral sa pripraviť niečo pod zub. Lucka ma začala umývať, chytila ma za vtáka, stiahla predkožku a vyzvala, či sa nechcem vycikať, trošku si uľaviť. Bolo mi treba a chcel som vyjsť spod sprchy k toalete, ale zastavila ma, že môžem v sprche a rada mi pomôže. 6enská ruka na vtáku spôsobila, že mi chvíľu trvalo, kým som to pustil, no potom som začal. Lucka sa mi hrala s údom, striekala na strany, čupla si a nechala si cikať na prsia. Keď som docikal, vzala ma do úst a posledné kvapky vysala. Ešte sa chvíľu so mnou hrala a potom, čo sme sa spoločne umyli sme sa pobrali do kuchyne. Zbodli sme pripravené chlebíčky, popili ľadové vínko a ja som len dúfal, že to nie je koniec nášho stretnutia. Nemohol som spustiť oči z nádhernej Lucky a samozrejme, pozoroval som aj Števa, ktorý sa uvoľnene pohyboval po kuchyni a oboch nás obsluhoval. Lucka sa so záľubou pozerala na môj obdivný pohľad, vzala mi chlebíček z ruky, podala pohár vína: "zapi to, vidím, aký si nedočkavý a aj my máme chuť  pokračovať. Na jedlo je dosť času..." Vzala nás oboch za vtákov a ťahala si nás do spálne. Posadila ma do kresla s tým, že sa mám pozerať, ako ju bude robiť Števo, obaja milujú divákov a radi mi ukážu, ako to robia v dvojici. Kľakli si na posteľ a začali sa bozkávať, pri tom sa rukami hladkali, od pŕs po brušká a potom jeho ruka zablúdila medzi nohy a jej chytila vtáka, stiahla mu predkožku a ja som pozoroval, ako v jej ruke rastie. Táto hra bola vzrušujúca, vidieť naživo, ako pripravuje vtáka na akciu sa mi páčilo. Števo ju pomaly položil na posteľ a prisal sa k jej prsiam. Vybozkával ich, vycuckal a pritom rukou prešiel od bruška medzi nohy, ktoré Lucka široko roztiahla. Položil dlaň na buchtičku a pekne ju postískal. Ruka spracúvala šušku, prsty začali vnikať do dierky a Lucka, ktorej sa od vzrušenia zrýchlil dych, začala dvíhať proti nej boky. Potom sa prevalili, Lucka si ľahla naňho a do úst vzala jeho postavené tágo. Stiahla mu predkožku a odhalila lesklý žaluď. Končekom jazyka ho začala olizovať, zavŕtala sa do dieročky a potom ho poláskala celý. Olízala mu ho až k vajíčkam, ktoré vzala do úst a troška sala.

Po chvíli sa vrátila k žaluďu a celý vták zmizol v jej ústach. Števo si Lucka posunul tak, že kľačala rozkročmo cez jeho hlavu a začal sa venovať jej šuške. Poriadne ju lízal od zadočku až po bruško a pri tom jej stískal zadoček. Nevydržal som sa len pozerať a vzal som svojho navretého medzi prsty a pomaly som sa začal honiť. Len slabučko, dvomi prstami, aby som sa neurobil, no chcel svoje a nevydržal by som sa len pozerať. Lucka, ktorá zdvihla oči od vtáka si to všimla a uprene sa na mňa začala pozerať. Števa fajčila automaticky, dnu a von a uprene pozorovala, ako vyzliekam a obliekam svoj žaluď do predkožky. Asi ani ona nechcela, aby som sa urobil, lebo ma zavolala, aby som prišiel k nim a ľahol si. Poslúchol som a len šo som sa vedľa nich uvelebil, presunula sa nado mňa a vzala mi ho d úst. Slastne som vzdychol, podvihol boky, aby som hlbšie vnikol do jej úst a zahľadel sa na jej vlhkú šušku, ktorú mala tesne nad mojou tvárou. Ponúkla mi tú najkrajšiu orchideu, akú som kedy videl. Pysky mala pootvorené a z nich vykúkali ružové lupienky strážiace vchod do pootvorenej dierky, končiace pri hrášku rozkoše, ktorý na mňa vzrušene vykúkal. Položil som jej ruky na zadoček, pritiahol si ju k sebe a trošku zdvihol hlavu. Nevedel som, kde začať, šuška bola prekrásna a najradšej by som ju vzal do úst celú a zhltol. Tak som vyplazil jazyk a končekom som pošteklil ten hrášok rozkoše. Luckou mierne trhlo od vzrušenia a pritlačila s na moju tvár. Pohral som sa s dráždcom a prešiel po celej štrbinke až k zadočku a do malej tmavej dierky som zavŕtal jazyk. Nosom som sa dostal do jej väčšej dierky a rukami som si ju pritlačil na tvár. Vtedy som začal lízať silnejšie a dlhými ťahmi po celej škáročke som ju privádzal do varu, čo som cítil na vtáku v jej ústach a na tele, ktoré sa chvelo v mojich rukách. Isto nechcela, aby som sa urobil, hoci do jej úst by som rád, lebo sa zdvihla, položila ruky na moju hruď a uvelebila sa na mojich ústach. Vrtela na mojich ústach mušličkou a  nechala si jazykom vylizovať každý kúsoček svojej orchidei. Števo, ktorý sa dovtedy len prizeral, rozkročmo si sadol na moje brucho a začal Lucku bozkávať, najprv na ústa, potom na krk a prsia, ktoré pritom dvíhal, miesil a mľaskavo cucal. Pritom sa od nej trošku odsunul a dvíhal sa, spracúvajúc svoju ženu. Hlavu jej začal tisnúť dole. Lucka pochopila a zohla sa, urobila mačací chrbát, aby sa dostala k jeho postavenému údu. Vzala ho do ústa, on začal piglovať do jej úst a ona mu kontrovala, priam ho celého hltala. Prsia jej krásne  viseli nad mojou hruďou, tak som doplnil lízanie jej šušky spracúvaním vzrušených kozičiek. Poťažkal som ich a znovu ocenil ich pevnosť a hebkosť, vzal som medzi prsty bradavky, ktoré pripomínali zrelé maliny a postískal som ich. Lucka tíško zavzdychala a do jednej ruky uchopila môj úd, ktorý v jej ruke stvrdol na kameň. Pevne ho zovrela,  stiahla predkožku a tlačila ho smerom dole. Palec mi pritlačila na vrch žaluďa a začala ho masírovať, tlačiť na vrch a zo strán, hrala sa s ním ako ja s jej bradavkami. Zrazu ešte viac pritlačila mušličku na moje ústa a posunula k perám dráždec, ktorým dosadla na moje zuby. Hlasno vzdychala so Števovým vtákom v ústach a vtákom začal pracovať ako so šaltpákou v aute. Ani som si neuvedomil a zrazu som na žaludi cítil tlak. Bol to Števov zadok a ja som vkĺzal do jeho dierky.

Po počiatočnom tlaku sa zrazu naolejovaný zadok otvoril a ľahko som do neho vnikol. Dierka pevne zovrela môjho vtáka a Števo naň prisadol. Stačilo, že sa dva tri krát zdvihol a posunul dole a začal som do neho striekať. Silno stisol zadok a či som chcel, alebo nie, prežíval som krásne vyvrcholenie v najtesnejšej dierke svojho života. Lucka dokončila Števovho vtáka a jeho striekanie do jej ústočiek som pociťoval sťahovaním jeho brucha a zadku. Vzrušene som zahryzol do Luckinej šušky a divo som ju začal žuť, až sa pod mojimi perami rozvzlykala vzrušením a zaliala mi ústa šťavičkou vyvrcholenia. Stisol som jej prsia a cítil som, ako sa do jemnej pokožky zabárajú moje nechty. Kňučala od  vzrušenia  a všetci traja sme zažívali silný spoločný orgazmus. Dlho sme ležali vedľa seba a ja som premýšľal, čo sa vlastne stalo. Pochopil som, že všetko bolo pripravené, Lucka to mala pevne v rukách a svojou aktivitou mi vlastne ani nedovolila, aby som nejakým spôsobom zaprotestoval. Vedela čo so mnou a ako ma uspokojiť, aby si užil aj jej manžel a ja sa prispôsobil. Už bola hlboká moc, keď sme sa poriadne umyli a niečo si zajedli. Vzal som si svoje veci a pomaly sa začal obliekať, keď ku mne pristúpila a zadržala ma: "Dúfam, že nechceš odísť? Však máš ešte čas, nemusíš sa ponáhľať, zajtra, či vlastne už dnes je sobota, potom sa vyspíš."  Začala mi pomáhať  zo šiat, naklonila sa ku mne a pokračovala: "teraz si to chcem naplno užiť aj ja. Len ty a ja. Števko nás nechá, za hodinu príde taxík  na letisko, ráno musí byť v Prahe. Nechcem, aby si odišiel, túto noc som rezervovala pre nás. Prosím." Ostal som a keď sa Števo rozlúčil a odišiel, sadli sme si do kresiel, Lucka nám naliala po pohári vína a cítil som sa príjemne. Noc s ňou bola lákavá a prebila všetko, čo som doteraz zažil. "Ďakujem, že si ostal." Začala. "Radi experimentujeme, no ja sa vždy potom musím ešte urobiť normálne v dvojici a ty si momentálne, no, nielen momentálne ideálny kandidát.  Páčiš sa mi a od prvého momentu, keď som ťa zbadala som ťa chcela. Neušiel si a myslím, že  ťa trošku prekvapilo, čo si zažil." Nóóó, prekvapilo. Myslel som si, keď ste písali  pár mierne bi, že si to ty a nie Števo...." "Ale on nie je bi v pravom zmysle, len potrebujeme stále skúšať niečo nové. Zoznámil nás sex, neskutočne si vyhovujeme, ale máme voľný vzťah. Vzali sme sa v podstate pre firmu, aby sme neklali oči, keď robíme experimentálne žúrky a ľahšie získame partnerov. Vyskúšali sme už všetko a ustálili sme sa na trojkách, každý s každým...." "Nežiarlite, nevadí ti, keď sa na neho pozeráš, ako obrába niekoho tretieho? A on?" "Nie, je to v poriadku, len niekedy musíme mať súkromie, predsa len  a to hlavne mne chýba intimita. A ďakujem, že si neušiel, už aj to sa nám stalo a div že nevybuchol a nebyť mňa, asi by sa to zvrhlo na násilie." "Ani sa nečudujem. Aj mnou to riadne hrklo, keď ho do mňa vrazil, no ty si prebila všetko. Ale aj tak to už nechcem zažiť. Bola to zaujímavá skúsenosť, no stačilo. A nie som násilný, nedokázal by som to  riešiť inak ako...." "Ďakujem, môj sladký." Povedala, postavila sa a pristúpila ku mne, kľakla si a vzala mi vtáka do ruky.

Jemne z neho stiahla predkožku a ešte maličkého vzala do úst. A zase ten krásny pocit, keď vám rastie v sladkých ústočkách. Rýchlo som ju vyplnil, položil jej ruky na hlavu, začal dvíhať boky a pomaly prirážať. Fajku som si rozmyslel, nech ma vycucká potom, keď sa urobím. Zdvihol som ju, rozkročil nohy, pritiahol k sebe a pritisol pery na jej šušku. Prikrčila sa v kolenách a pustila môj jazyk, aby skúmal jej vlhnúcu buchtičku. Prešiel som ju končekom jazyka, no rýchlo som sa zdvihol, položil jej ruku na prsník a začal ju bozkávať na krk. Naše ústa sa našli a splynuli sme v krásny, vášnivý bozk, Jazyky sa preplietli užívali sme si dotyky tiel. Potom sme ruka v ruke podišli k posteli. Položil som ju a kľakol medzi jej nohy. Nechal som si čas, aby som si dobre poobzeral jej krásnu, ružovú mušličku. Sledovala ma, ako sa vyžívam pohľadom medzi jej nohy a zdalo sa mi, že jej to robí dobre. Rukami si najprv postískala prsička, potom pohladila bruško a prešla k buchtičke. Prstami zalovila v škáročke a roztiahla lupienky. Vykukla na mňa sladká orchidea, ktorú som hneď chcel vziať do rúk, no jej hrajúce sa prsty ma zastavili. Vzala medzi ne lupienky a začal ich naťahovať. Otvárala sa a zatvárala. Prstami prechádzala po škáročke, jedným vnikla dnu, druhým nahmatala na vrcholčeku, kde sa spájali červený hrášok a jemne po ňom pobrnkala. Až mnou prebehla triaška, akoby ma urobila. Vytiahla prst z dierky a položila si ho na pery. Olízala ho, podvihla boky smerom ku mne a zdvihla ruky. Pozývala ma, už ma chcela. Naklonil som sa medzi jej nohy, otvoril ústa čo najviac a celú šušku vzal do nich. Jemne som zahryzol a jazykom vnikol do jaskynky. Lucka zavzdychala a vystrčila boky ešte viac proti mne. Preskúmaval som ju jazykom, ochutnal oba lupienky, všetky strany buchtičky a posunul sa hore k dráždcu. Ten už, poriadne nabudený vykúkal z lupienkov a ponúkal sa mojim perám. Prisal som sa k nemu, hladkal ho jazykom a slabučko šušku hryzkal.

Lucka vzdychala a vlnila bokmi na ktoré som položil ruky a tisol si ich na svoju tvár. Potom som ich okolo stehien posunul hore a uchopil jej prsia. Stískal som ich, masíroval a vzal medi prsty jej vzrušené bradavky. Lucka viac nevydržala, cítil som, ako ňou prebehol kŕč a bruško sa jej roztriaslo nastupujúcim vyvrcholením. Pridal som v lízaní a prsia som pevne zovrel v rukách. Keď bola na vrchole slasti, prestal som ju bozkávať, vyšvihol som sa hore a rýchlo do nej vrazil nedočkavý kyjak. Zarazil som ho až po vajíčka, Lucku dvihlo a cítil som, že som dosiahol až na dno jaskynky. Ako som ho zasunul, prestal som sa hýbať, len som ho stále tisol dnu. Lucka zdvihla ruky, zaprela sa o stenu nad posteľou a tisla sa dole na mňa. Chvíľu sme sa takto vzrušene pretláčali a ja som cítil, ako mi mušličkou zviera vtáka a bruško jej vibruje v neutíchajúcej rozkoši. Ako rozkoš slabla, začal som do nej pomaly pumpovať. Vrtela sa podo mnou, objala ma okolo hrdla a silno sa ku mne pritúlila. V tesnom objatí sme sa prevrátili a Lucka  sa na mojom bruchu posadila. Zahniezdila sa na mne, aby si našla čo najlepšiu polohu, prestala sa hýbať a teraz si zase ona začala prezerať mňa. Pritom ma hladkal, končekmi prstov skúmala moju pokožku, prešla od tváre a úst ku krku, ramenám a potom sa venovala mojim bradavkám. Škrabkala ich, stískala medzi prstami, urobila mačací chrbát, zohla sa a ochutnala ich jazykom. Prisala sa raz k jednej, raz k druhej a cuckala ich. Bolo to krásne vzrušujúce a to už nehovorím o tých úžasných ústach, ktoré to robili. Začal som dvíhať boky a pomaly v nej jazdiť. Vystrela sa, stisla si prsia a so zavretými očami mi predviedla neskutočné rodeo. Dvíhala sa, sadala na mňa, vrtela bokmi, posúvala na mojom bruchu dopredu a dozadu a mňa privádzala do šialenstva. Cítil som, že sa blížim, rýchlo som ju chytil za prsia, pevne ich stisol a v momente, keď na mňa sadala, divo zdvihol boky. Hlasno vzdychla a neudržateľný vták do nej vystrelil prvú dávku semena. Striekal som ako divý a čo najsilnejšie do nej vnikal. Zovrela šušku a ešte viac som cítil, ako v nej pulzujem. A vtedy vtiahla bruško, potom ho vypučila na mňa a šuška sa na mne začala príjemne triasť. Tlačila sa na mňa, nechcela už, aby som sa v nej hýbal, len si chcela užiť svoj orgazmus. Tak som sa zdvihol, že na mne vysoko sedela a držal užívajúc si jej sťahovanie mušličky. Masírovala mi vtáka a zhlboka dýchala. Potom si na mňa ľahla, pritisla na moju hruď prsia a oddychovala. Položil som jej ruky na zadoček a jemne hladkal.

Vydýchali sme sa, ľahla si vedľa mňa, položila mi hlavu na rameno a ruku na brucho. Hladkala ma a postupne prešla k zvädnutému údu. Pohladkala ho, postískala vajíčka a jemne stiahla kožku zo žaluďa. Zohla sa dole a vzala ho do úst. Pekne ma vylízala, pritom mi ho stisla a nasala poslednú kvapku semena, ktorú vytlačila z dierky. Napriek príjemnému pocitu, ktorý som prežíval a vzrušeniu, ktoré mi dráždilo vtáka sa mi nepostavil, bol som príliš vyšťavený. Ale aj scvrknutý si medzi perami Lucky užíval. Široko otvorila ústa a vzala ho do nich celého aj s vajíčkami. Sala ho a pomaly vyťahovala a znova sa venovala žaluďu. Položil som jej ruku na hlavu a nežne ju hladkal po tvári a ramenách. Príjemná rozkoš ma uspávala, no aj tak som sa prinútil k otázke, ktorá mi roky behala po mysli: "Aké je to robiť niekoho ústami? Aké je to mať vtáka v ústach?" Zdvihla hlavu: "Mne sa to páči, mám to rada, je vzrušujúce, keď cítim v ústach krásny voňavý úd a cítim, ako sa poddáva mojim ústam a privediem ho k výstreku. A myslím, že je to najintímnejšia časť milovania. Preto sa to dá robiť len s niekým, kto ti je blízky a sympatický." "A to ja som? Však ma poznáš len od včera." "Ale akoby som ťa poznala celý život, zamilovala som si ťa hneď, ako som ťa uvidela a čo myslíš, prečo nás Števo nechal samých? Videl, ako sa mi páčiš a doprial mi ťa....." "Ďakujem, potešila si ma, aj ja som rád..... A ešte..... a aké je to, keď to urobíš, mňa urobíš do konca? ....je  pocit zhltnúť semeno? Príjemné? Či len aby si urobila radosť?" "Keby som nechcela, neurobím to a ani to nerobím vždy.... Na to musím mať náladu a strašnú chuť ísť do konca. Pri tebe chcem, nielen že sa mi páčiš, aj mi chutíš..." "Aj ty mi chutíš, tvoje šuška vonia a chutí ako jahody, sladučké ovocie, ktorého sa nikdy nepreješ. Som rád, že ste ma pozvali, že ste si vybrali práve mňa." "A čo ti to prišlo na um s tými ústami? Nepočula som, že by sa niekto takto pýtal." "Neviem, od mlada ma to zaujímalo. Už ako pubertiak, keď som sa robieval rukou mi behalo po mysli, aké je to." Zavrel som oči a vyjavil sa zo svojho najtajnejšieho vnútra: "Pravdu povediac, neraz sa mi aj snívalo, že to robím ja. Mám vtáka neznámeho chlapa bez tváre a tela, len veľkého vtáka v ústach a snažím sa ho priviesť k výstreku. Vždy som sa však zobudil skôr, ako som to dokončil a neraz som sa pri tom urobil sám do pyžama." Lucka sa zdvihla, dala mi pusu na ústa: "Si zlatý a ďakujem, že máš ku mne takú dôveru. Zlatý." "Sprvu som si myslel, že toto je posledný raz. Nie som gay a asi by som psychicky nezvládol, keby som sa mal bozkávať s mužom, no sny sa majú plniť a vyzerá to tak, že tento by som si mohol dopriať. Až sa stretneme nabudúce, Ak sa stretneme, ak ma pozvete, bol by som rád, keby som mohol Števa ochutnať a urobiť ho." "Myslím, že by bol šťastný, keď mu to poviem, určite bude chcieť, aby si prišiel." Mali sme toho dosť na mysli, mohli sme pokračovať v rozhovore aj dva dni, no spánok nás zmohol. Začalo sa brieždiť, keď som otvoril oči. Lucka stále ležala s hlavou na mojom ramene a v ruke držala môj stoporený úd. Ako som sa pohol, otvorila oči, usmiala sa na mňa, ľahla si vedľa mňa, roztiahla nohy a šepla: "Poď ku mne, rýchlo ma urob. Ráno to mám rada." Podchytila si nohy pod kolenami a pritlačila si ich až  k ramenám.

Boky sa jej tým zdvihli a šuška krásne otvorila. Takto krásne ma ešte nikdy žiadna žena do seba nepozvala, to sa nedalo odmietnuť, aj tak som na ňu mal chuť. Rýchlo som do ho nej chcel zasunúť, tak som sa prevalil nad ňu a rukou usmernil vtáka do dierky. Ľahučko som do nej vnikol a pritlačil až na dno. Bola krásne vlhká, šťavnatá, pripravená na mňa: "Rýchlo ma urob, drahý, rýchlo. Rob sa, potrebujem jednu rýchlovku. Len sa urob. Ráno je tvoje, moja bola noc, a za tú ti ďakujem." Dvihla ešte viac boky a začala prirážať. Neváhal som, povytiahol ho a silno zarazil. Búšil som do nej z celej sily, naše telá o seba hlasno plieskali, vajíčkami som zakaždým narazil na jej zadoček. Lucke sa zrýchľoval dych a ja som tvrdo plienil jej mušličku. Snažil som sa ho vytiahnuť čo najviac, až po žaluď a z celej sily som ho vrážal naspäť. Vedel som, že túto jazdu nevydržím dlho, ale rýchlosť a sila ma neskutočne vzrušovala a násilné vnikanie a páčilo aj Lucke. Zrazu som zafučal, z celej sily prirazil a vták v šťavnatej šušku priam vybuchol. Stiahol sa a vystrelil do dierky ohromnú dávku semena. Vyšponoval som sa, zdvihol na rukách, boky pritlačil medzi jej roztiahnuté nohy a užíval si pulzujúce výstreky v dierke. Lucka si rýchlo pustila nohy a ovinula ich okolo mojich bokov. Chodidla zaprela o môj zadok a ešte viac si ma na seba pritískala. Stiahla svaly mušličky a rozkošne ma v sebe žmýkala. Objala ma okolo krku a pritiahla si ma k sebe. Naše ústa sa stretli a všetko sme spečatili krásnym bozkom.  Zaprel som sa lakťami pri jej tele, aby som nebol ťažký a spokojne sa na nej uvelebil s vtákom stále zasunutým do šušky. V momente som zaspal. Prebudilo ma slnko svietiac mi do očí. Ležal som vedľa Lucky, hlava na prsíčku, pri ústach bradavka, jedna nohe cez jej boky na šuške. Pozrel som hore, Lucka bola už hore. Popriala mi dobré ráno a na otázku, kedy sa zobudila, neodpovedala, len šepla, že ma chcela pozorovať, ako krásne, spokojne  spím.

Vstali sme, osprchovali sa, pripravili kávu a zasadli za stôl. Pritom sme sa stále dotýkal, hrali sa so sebou, nemohli sa nasýtiť jeden druhého. Len čo sa ma dotkla, postavil sa mi. Otočil som ju a urobil zozadu. Predtým samozrejme som ju pod sprchou pekne vylízal, pričom som sa napil jej šťavičky, ktorú na mňa pustila počas vyvrcholenia. Naše láskanie nemalo konca a obom bolo jasné, že toto nie je naše posledné stretnutie. No nakoniec sme sa aj tak museli rozlúčiť. Nie raz, zo päťkrát som sa vybral k dverám a vrátil, aby som sa mohol dotknúť jej tela. Nakoniec sa obliekla s tým, že ma vyprevadí. Na ulici som sekal dobrotu, len pusa na líce. Pritom mi navrhla, že ak budem chcieť, nabudúce pozve aj priateľku, budeme štyria a isto budem s jej výberom spokojný. Zaprotestoval som, že chcem byť len s nimi a hlavne s ňou. Priateľka má čas, možno inokedy, neskôr, ale teraz ona....

            Začali sme sa stretávať, skoro by som povedal že pravidelne. Naše večery boli vášnivé, Lucka pripravila vždy nejaké prekvapenie. A splnila mi môj dávny sen. Raz, keď bola rozkročená na Števom, ktorý jej spracovával jazykom mušličku a ona ho uspokojovala jazykom. Práve som sa postavil z fotelky, že jej poláskam prsia, ktorým sa nedostávalo dosť nehy mi naznačila, že mám prísť spredu. Kľakol som si medzi Števove roztiahnuté nohy, Lucka si pritiahla moju hlavu a začala ma bozkávať. Pritom som sa musel zohnúť čo najviac. Lucka, držiac postaveného vtáka si ním prechádzala po tvári a pritlačila ho na naše spojené pery. Pomaly medzi ne vnikal a dotkli sme sa ho jazykmi. Lucka ho začala olizovať, zároveň aj moje pery a vtákom mi tlačila na ústa. Ochutnal som ho jazykom. Prekvapila ma jemná teplá pokožka odhaleného žaluďa. Obaja sme ho olizovali a Lucka vtáka stále viac tlačila na moje pery, až som ich potvoril a pustil dnu. Zavrel som ústa, cuckal ho a olizoval. Prekvapilo ma, že to bolo  zaujímavé a zároveň príjemné. Pohyb údu v ústach ma vzrušoval, Števo dvíhal boky a prirážal do mňa, Lucka si sadla, s mušličkou na jeho ústach, ruky položila na moju tvár a hladkala mi pery. Pritom uchopila vtáka a pomaličky ho honila. Cítil som, že jazyk spracúvajúci jej mušličku  ju privádza k vyvrcholeniu, lebo sa jej zrýchlil dych, rozvlnilo telo a pridala v tempe masáže vtáka. Otvoril som oči a zbadal som, ako sa jej stiahlo bruško, potom vypúlilo proti mne a celá sa rozkošou roztriasla.

V tom momente som zacítil v ústach šklbnutie a Števko mi do pusy vystrelil dávku semena. Nepoznaný vzrušujúci pocit ma vydráždil, silno som sa naň prisal perami a sal do úst jeho šťavičku. Ako vo mne pulzoval, uvedomil som si, že aj ja od vzrušenia striekam na posteľ. To som veru nečakal, že sa urobím bez pomoci, len tak, papkajúc krásny veľký úd. Neprestal som ho cuckať a objavil sa krásny  pocit, keď som cítil, ako sa mi v ústach zmenšuje a mäkne. Ťahal som mu predkožku dole, aby mi v ústach ostal žaluď odhalený a jazykom som sa s ním hral. Potom ma Lucka zdvihla, najprv mi dala pusu,  pooblizovala mi pery a zlízala ostatky semena. Vtedy si všimla, že som sa urobil aj ja. Chytila ma za vtáka, stisla ho, prstom utrela poslednú kvapku a dala si ho do úst. Usmiala sa. Boli sme ticho, nebolo o čom, boli sme spokojní, pekne uspokojení. Sadli sme si, Lucka medzi nami a rozdávala nám bozky, rukami láskala naše zvädnuté úd. Uhla tvárou dozadu a Števove ústa sa priblížili ku mne. Odtiahol so sa, sklopil oči a ospravedlnil som sa: "Prepáč, ale bozkávať sa s tebou nemôžem. To by som nedokázal, chlapa nie." Lucka prekvapene: "A to?" hodila pohľad medzi Števove nohy. "To môžem a určite by som si to chcel zopakovať, bo na ústa nie." Števo s pochopením prikývol a pokračovali sme v láskaní Lucky. Stretnutia sme samozrejme opakovali a užívali si v stále nových Luciiných scenároch. Raz pozvala aj tú svoju priateľku. Bola veľmi pekná, obdarená presne tam, kde treba. Samozrejme, okúsil som ju, s chuti pretiahol, skúsil s ňou všetko, čo sa len skúsiť dá, v dvojke, trojke so Števom, aj vo štvorke. Dospel som však k záveru, ktorý som povedal aj Lucke, že jej dávam prednosť a kvôli mne nemusí meniť zloženie našich stretnutí. Zdalo sa mi, že bola rada, vytvorilo sa medzi nami krásne puto a keď  mi po čase naznačila, že už nechce experimentovať s cudzími partnermi a už dlhšiu dobu nedávajú inzeráty, skutočne som sa potešil. Stretávali sme sa ešte niekoľko rokov tvoriac krásnu trojicu, tešiacu sa na spoločné chvíle.autor: nem3z1sAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>