Erotické poviedky

Janka

Pofajčieval som na dvore nášho činžiaku a hodnotil novú nájomníčku z vedľajšieho bytu, ktorá si tiež vyšla von zapáliť. Pekná, štíhla dievčinka, vlasy stiahnuté do chvosta. Vysoká tak niečo cez sto sedemdesiat, z blúzky sa rysovali lákavé prsíčka. S pôžitkom si poťahovala a na moje kývnutie hlavy odpovedala pozdravom. Bol som rád, že mám novú susedu, aspoň nebudem  fajčievať sám.

Po rozvode a odchode bývalky som sa rozhodol, že už nebudem fajčiť doma, aby som sa nezopsul. Stanovil so m si domáci poriadok - cigarety na dvore, varenie a pravidelné upratovanie. Kým si nenájdem niekoho, kto mi s tým bude pomáhať. Susedka dofajčila, pozdravila a zmizla v byte. Bolo mi jasné, že sa s ňou musím zoznámiť bližšie. Cez okno som zistil, že na cigaretku chodí tak tri až štyri razy od príchodu, kým nejde spať. To mi vyhovovalo, mal som zámienku na stretnutia. Pri druhom, treťom pofajčievaní som ju poprosil o oheň, zapaľovač som si zámerne nevzal a pri tej príležitosti sme sa predstavili. Odvtedy sme sa stále rozprávali a nachádzali zaujímavé témy. Bola tretiačka na vysokej ekonomickej, niečo ako manažment, ubytovanie jej platia rodičia a tvrdo sa pretĺka, hľadá si nejakú prácu, pri ktorej by mohla študovať, no ešte je v Blave krátko a nerozkukala sa. Sľúbil som jej, že sa o niečo pokúsim, za čo mi vďačne poďakovala. Stretávali sme sa na dvore stále častejšie a keď niekto z nás  pofajčieval, druhý okamžite prišiel a bavili sme sa dlho po tom, čo sme zhasli cigaretu. Mali sme plno spoločných tém a dosť sme si vyhovovali, hlavne, keď som Jane vedel poradiť aj so školu a diskusie aj k niečomu viedli. Vznikal celkom pekný vzťah a tak som pri rozhovoroch stále častejšie začínal mierne lascívne témy o mladých a otvorených mladých ľuďoch, ktorí majú stále menšie zábrany a neváhajú robiť veci, ktoré by boli ešte pred pár rokmi nemysliteľné. Jana sa ma provokačne pýtala, čo to je, tak som jej podsúval štatistiky o počte vysokoškoláčok, ktoré si prilepšujú sexom, o vystavovaní provokačných fotiek na sociálnych sieťach, striedaní partnerov a tak.  Keď raz na víkend nešla domov, do Senice, mi povedala, že nemá peniaze. Využil som to a nadhodil, že jej predchodkyňa v byte tento problém nemala. Bola to pekná, štíhla dievčina, ktorá mala niekoľko frajerov, aj dosť starých a vždy sa našiel nejaký sponzor, ktorý jej finančne pomohol. Pozrela na mňa: "ani nepokračuj, viem čo mi navrhuješ. Pusti to z hlavy a už nikdy túto tému nezačínaj, páčiš sa mi a nerada by som prišla o priateľa. Rozumieš?" Jasné, že som rozumel, musím pribrzdiť, nech len o tom premýšľa a určite sa popýta kamošiek. Pokračovanie nabudúce. "Prepáč, tak som to nemyslel. A teraz vážne, ak si chceš privyrobiť, potrebujem ožehliť a aj trošku poupratovať. Tak za dvacku, ak súhlasíš, čas nechám na teba." Dohodli sme sa na zajtrajší večer. Sedel som  rozvalený na  gauči a pozoroval, ako sa zvŕta so žehličkou. Radosť pozerať. No keď začala upratovať a to sa musela často zohýbať, nemohol som oči odtrhnúť od jej výstrihu, v ktorom sa ukazovali krásne pevné prsia so vztýčenými bradavkami.

Samozrejme, že si môj pohľad všimla a niečo rázne podotkla, čo som samozrejme nepočul. Začala ku mne chodiť pravidelne a byt som mal ako zo škatuľky. Keďže sme si boli stále bližší, usúdil som, že nastal čas a keď mi najbližšie žehlila, som jej navrhol,  že jej pridám desať eur, keď bude pracovať bez trička. Pozrela na mňa, prižmúrila oči a po chvíli povedala: "za dvacku a žiadne dotyky." Súhlasil som, Janka si rýchlo pretiahla tričko cez hlavu a akoby nič, pokračovala v žehlení. Nádherné, pevné prsia sa jej pri práci húpali a bradavky, v tmavých dvorčekoch stvrdli. Úchytkom ma pozorovala a vždy, keď sa otočila sa usmiala, či skôr vysmievala mojim pohľadom. Vstal som, načo hneď zareagovala, že bez dotyku. Samozrejme, však sme sa dohodli, len jej chcem naliať kofolu. Vrátil som sa s pohármi, dvihla ruku k ústam a prsia sa pred mojimi očami podvihli a zahrali s mojimi nohavicami. Rýchlo som odstúpil, no aj tak si všimla pohyb v rifliach a nehanebne na mňa mrkla. Posunul som si kreslo pred ňu, pohodlne sa rozvalil a sledoval ju pri práci. Bolo to úchvatné a tešil som sa na ďalšiu návštevu. Pri pofajčievaní na dvore sme na túto tému neprehodili ani slovo, plnil som sľub, že ju nebudem slovne pri cigaretke provokovať, no keď za dva dni prišla, automaticky zhodila tričko a ukazujúc svoje krásne prsia sa dala do utierania prachu. Nevydržal som: "keby si bola úplne nahá, koľko by si navrch?" Myslela rýchlo a hodila celkom prijateľnú sumu. Prikývol som a kochal sa pohľadom, ako sa ladne vyzlieka. Pokračovala v upratovaní trošku hanblivo, tak, aby som videl čo najmenej, no opadlo to z nej a pokojne sa predo mnou zohýbala a ponúkala mi pohľad na svoj zadoček a krásnu šťavnatú šušku, z ktorej trčali lákavé lupienky. S rozkošou na duši som ju pozoroval a ona mňa tak isto, stále úchytkom kontrolovala, či sa pozerám a stupňovala provokovanie. Vzala mokrú handru, kľakla si predo mňa a začala vytierať podlahu predo mnou. Prsia sa jej pri tom rozkošne natriasali a keď sa otočila, vystrčila na mňa zadok a natiahla sa dopredu, aby tam vytrela, ukázala mu mušličku v celej svojej kráse. Skoro som vytiekol. Zmeneným hlasom som jej povedal, že na dnes musíme skončiť, niečo musím ešte vybaviť. Usmiala sa, lebo jej bolo všetko jasné a odišla. Za chvíľu sme už fajčili na dvore a Janka si zo mňa robila srandu, že telefonát som mohol vybaviť aj pred ňou, nemusím sa hanbiť, však ani ona sa nehanbí. Teraz som ju ja požiadal, aby prestala a otočil som debatu. Tak mi poďakovala, že sa jej podstatne zlepšila finančná situácia a už si môže dovoliť podstatne viac a nie je odkázaná len na skromný príspevok od rodičov. Vtedy som sa rozhodol, už je čas.

Druhý deň prišla v župane, aby nestrácala čas, hneď sa vyzliekla a začala rozbaľovať žehliacu dosku. Položil som na ňu dve päťdesiatky: "jedna je za to, že sa ťa budem dotýkať." Pokývala hlavou: "a druhá?" "Urobíš ma ústami." Zaváhala, vzala jednu bankovku, vložila si ju do vrecka župana a začala žehliť. Pohodlne som si sadol do kresla a pozoroval ju. Pozerala do dosky, ani raz nezdvihla pohľad na mňa. Mala zvláštny výraz, isto premýšľala nad tým čo som jej povedal a uvažovala, čo ďalej. Zrazu položila žehličku a prišla ku mne. Zohla sa, dala mi ruky na kolená, roztiahla ich a postavila sa medzi ne. Srdce som mal niekde v hrdle, jaj blízkosť ma fascinovala. Pozrel som hore, pery mala zovreté, prísny výraz, no zároveň mala v očiach niečo milé, čo ma priťahovalo.   Tomu všetkému dominovali krásne pevné prsia. Neodolal som a položil na ne ruky. Boli pevné, no jemné zároveň. Trošička som ich stisol a zacítil, ako sa mi do dlaní zabodli bradavky. Pohral som sa s nimi, poláskal, celé preskúmal prstami, pritisol ich k sebe a pustil, aby som sa pokochal, ako sa mi pred očami hompáľajú. Potom som prešiel na Jankine boky a skúšal hebkosť jej pokožky. Neodolal som a pritisol pery na jej pupok. K prsiam sa ešte dostanem, určite mi dovolí ich poláskať ústami. Ako som jej vsunul jazyk do dierky pupku, jednou rukou som sa pretlačil medzi jej nohy.

Mierne sa rozkročila a pokrčila nohy, až si sadla šuškou na moju dlaň. Vták sa mi okamžite postavil a začal vykukovať zo županu. Druhou rukou som sa vrátil k jej prsiam a začal som prstami láskať jej bradavky. Dlaň na šuške som jemne stisol, Janka tíško vzdychla a pohýbala bokmi. Prostredník som vystrel a celý sa mi zaboril do jej škáročky. Vtedy sa Janka otočila a mierne predklonila. Vystavila mi na obdiv celú sladkú šušku. Chytila sa za zadoček a roztiahla polovičky. Ukázala mi svoju orchideu, neodolal som a prešiel po celej prstom, až po miesto, kde sa lupienky stretávali a schovávali najkrajší kúsoček rozkvitnutého pokladu. Vrátil som sa naspäť a ako som prstom išiel hore, mierne som pritlačil a Jankina šuška, vlhká vzrušením sa pootvorila a prijala ma dnu. Zafučal som od vzrušenia a pohýbal prstom v mäkučkej dieročke. Janka sa mi pritlačila na ruku, no nevydržala, otočila sa a kľakla si mi medzi nohy. Vzala môj úd do ruky a vložila si ho do úst. Jazykom prešla po žaludi, celý ho preskúmala a potom mi ho pritisla perami. Jemne si ho v ústach honila, olizovala ho a druhou rukou mi miesila miešok a preberala vajíčka. Načiahol som sa k jej prsiam a začal sa s nimi hrať. Vzrušenie by sa dalo krájať a prial som si, aby spomalila a trvalo to čo najdlhšie. Pochopila, tiež sa neponáhľala a na chvíľu spomalila. Zrazu vstala, rozkročila sa a kým mi dosadla na klin, vzala mi vtáka do ruky a namierila si ho na dierku.

Sadla a ja som do nej vnikol ako horúci nôž do masla. Šťavnatá šuška ma prijala a objala ma v pevnom bozku. Janka sa ku mne pritisla, objala ma okolo hrdla a prsia zabodla do mojej hrudi. Do ucha mi pošepla: "Dostal si ma. Ty!" A už so počúval len jej vzrušený dych a tiché spokojné mravčanie, ako na mne pomaly začala jazdiť. Položil som jej ruky na zadoček a stískal ho v rytme jej dosadania na môjho vtáka. Striedavo som prechádzal na prsia, ktorých som sa nevedel nabažiť. Janka sa na mne vystrela a ponúkla sladké bradavky mojim perám. Prisal som sa k nim a cuckal ich ako teliatko. Pritom so začal hýbať bokmi a za zadoček ju začal dvíhať, aby na mňa dosadala silnejšie a rýchlejšie. Po chvíli mi v ňom začalo jemne mykať a Janka pochopila, že čoskoro budem. Pridala, dvíhala sa čo najvyššie, ale tak, aby som nevykĺzol a silno sa na mňa spúšťala. Zadržiaval som, ako som vládal, no keď sa už nedalo, pevne som ju chytil za boky a ako sa spúšťala, silno som ju na seba pritlačil. Do toho mi v nej úd explodoval a začal silno pulzovať a s rozkošou striekať. Janka sa vystrela, naklonila dozadu, vtiahla bruško a šušku pevne pritisla na moje brucho. Prsia sa jej zatriasli od rozkoše a cítil som, ako sa jej šuška stiahla a začala sa príjemne chvieť. Naše vibrácie silneli, Janka sa nahla dopredu, objala ma a z celej sily sa ku mne privinula.

V takomto krásnom spojení sme si užívali rozkoše, až kým úplne nedoznela, no aj potom sme ostali sedieť. Janka zavrtela zadočkom, aby si môj vták v nej našiel najlepšiu polohu a snažila sa ho nepustiť von.  Bez slova sme si užívali naše splynutie a myslím obaja spoznali vzájomnú rozkoš. Po chvíli sa Janka zdvihla, tiež som vstal a pristúpil k nej. Hľadal som jej pery a vymenili sme si prvý, neskutočne sladký bozk. "Dnes už neupratujem, dnes už nie. Dostal si ma." Dala mi pusu a so slovami, že si ide pre cigaretu odišla. Vyšiel som von a počkal na ňu. Vrátila sa osprchovaná a prezlečená, opäť sme nerozprávali o tom, čo sa stalo. Bavili sme sa o jej škole, aké má ešte skúšky a tak. Dohodli sme sa, že príde v nedeľu. Bolo zaujímavé, že nás nenapadlo, aby sme fajčili doma, stále sme sa stretávali na dvore a v duši som plánoval, ako s Jankou ďalej.

Chodila upratovať, niekedy sa nevyzliekla, niekedy len do pol pása, niekedy úplne. Nechal som to na ňu, bol som rád v jej prítomnosti a bral som to, že sama najlepšie vie, koľko potrebuje. Ani som na ňu netlačil na ďalšiu akciu, no neraz som si všimol, že ma tajne pozoruje a nad niečím premýšľa. Dokonca som si všimol, že obmedzila fajčenie, no vyšla z bytu vždy, keď ma zbadala s cigaretou, len tak na kus reči. Začalo mi byť nepríjemné, dávať jej návrhy za peniaze a keď som začal túto hlúpu hru, nevedel som, ako ju zakončiť a pozvať ju na normálne rande, aby za tým nehľadala niečo iné. Nakoniec to vyriešila sama, keď mi začiatkom týždňa prišla upratať.

Posadila sa a povedala, že ma chce o niečo poprosiť. Potrebuje, aby som ju v nedeľu na otočku odviezol domov do Senice, musí si presťahovať veci a dohodnuté auto jej vybuchlo. Ozaj som nemohol a musel som odmietnuť.  Zaprosila: "veľmi to potrebujem a aj s rodinou si musím niečo vážne vybaviť. Ak ma odvezieš, ostanem až do nedele tu u teba." Až mi tak zahralo pri srdci a naoko nespokojne som prikývol. Janka  sa upokojila a pustila sa do upratovania. Zastavil som ju, aby to nepreháňala a išla si domov pre veci, bude tu predsa päť dní a určite stihne všetko urobiť.

Asi nečakala, že budem taký rýchly a dôsledný, no odišla a za chvíľu sa vrátila so škatuľou plnou kníh a nejakých šiat. Prvé som jej ukázal môj počítač a povedal heslo, aby mohla pracovať a odišiel som niečo navariť. Keď som bol hotový, a stôl bol pripravený, Janku som zastihol pri učení v pekne upratanej izbe. Po večeri sme sa spolu začali učiť, dával som jej otázky na najbližšie skúšky a pomáhal s odpoveďami. Skončili sme niekedy okolo polnoci a boli sme akurát zrelí do postele. Janka sa umyla a zabalená v uteráku sa vrátila do izby, vyzerala na to, že kým sa ja osprchujem, určite zaspí. Ako vždy, do postele som išiel nahý. Janka sedela na kraji postele a čakala ma. Keď ma zbadala, vstala a bezradne ostala stáť so spustenými rukami. Oblečenú mala rozkošnú priesvitnú, jemne žltú nočnú košieľku, ktorá bola akurát do polovice tmavého trojuholníčka chĺpkov nad jej mušličkou. Cez priesvitnú látku na mňa žmurkali tmavé dvorčeky jej pŕs. Napriek tomu, že sa v poslednej dobe neraz tmolila v mojom byte úplne nahá, nemohol som z nej odtrhnúť oči, jej krása a dokonalosť jej postavy ma fascinovali.

Myslel som len na to, že táto krása bude moja a len moja až do nedele. Stála tam bez slova a nevedela, čo robiť. Určite to bolo prvý krát v jej živote, čo sa pripravovala do postele s chlapom, ako v stálom vzťahu. Ráno sa pri ňom prebudí a nepôjde domov z rande, ale ostane s ním doma a budú ďalej tráviť  spoločné chvíle. Pomohol som jej, zhasol som svetlo a v izbe svietila len tlmená nočná lampa. Sadol som si na posteľ, chytil ju za ruku a pritiahol si ju k sebe. Stála tam so spustenými rukami a čakala, čo bude ďalej. Očami som hypnotizoval jej bruško a šušku, vykúkajúcu z košielky. Položil som jej ruky na boky a pritiahol ju k sebe. Vyhrnul jej košielku, strčil pod ňo hlavu a pustil na seba. Hlavu som si položil medzi jej prsia a pritiahol za zadoček ku mne. Stála a ja som ju len tak bozkával medzi prsia a chutnal jazykom. Krásne voňala a ešte viac chutila. Pomaly som prešiel k brušku a jazykom sa spúšťal dole.

To mi už položila ruky na hlavu a mierne proti mne vystrčila boky, aby som sa dostal ku škáročke. Vsunul som jej ruku medzi stehná a naznačil, aby ich roztiahla. Poslúchla a ja som konečne oblizol celú škáročku. Tíško vzdychla a ešte viac si ma k sebe pritisla. Vstal som, vyzliekol jej košieľku a privinul si ju k sebe. Pevnými prsiami, so vzrušenými bradavkami ma príjemne bodala do hruda a potom ma objala. Zdvihol som ju na ruky a položil do stredu postele. Naklonil som sa nad ňu, dal jej pusu na ústa a Janka okamžite odpovedala krásnym bozkom. Pritom sme sa začali spoznávať rukami, hladkali sme sa, ja som láskal jej prsia a Janka našla môj úd a pevne ho stisla. Vymanil som sa z jej objatia a šepol do úška, aby sa uvoľnila a nerobila nič, len nech sa nechá unášať pocitmi a mojimi dotykmi. Dnešný večer je môj a urobím všetko pre to, aby si oddýchla a spokojne zaspala. Janka ostala ležať s rukami na brušku a čakala, čo bude. Posunul som sa nižšie odsunul jej ruky a začal jej bozkávať bruško. Roztiahol som jej nohy a v prítmí sa zahľadel na sladkú mušličku. Moja krásna orchidea volala môj jazyk, aby ju poláskal a vzal si ju. Zavŕtal som sa jazykom do jamôčky na vrchole škáročky a pomaly, vnikajúc medzi buchtičky som sa posúval dole, až po malú dierku. Vrátil som sa vyššie a zavŕtal sa do dieročky, ktorá ma hneď ovlažila sladkou šťavičkou vzrušenia. S jazykom v dierke  som sa jej prisal na šušku a jemne stisol zuby. Janka vzdychla a boky vystrčila proti mojim ústam. Skúmal som ju pomaličky, užívajúc si jej chvenie a hlad po mojom láskaní. Janka mi dala ruky na hlavu a tisla si ma na seba. Dal som ruky okolo jej stehien a dočiahol na prsia. Stisol som ich a vzal medzi prsty tvrdé bradavky. Janka vzdychala a hýbala sa tak, aby som ju čo najviac uspokojoval. Zatiaľ sa jej mušlička začala sťahovať a keď som jazykom vnikol medzi lupienky a dotkol sa dráždca, nevydržala a od vzrušenia zamrnčala. Prisal som sa perami na hrášok, ktorý už vykúkal z buchtičky a silno ho začal sať. Janka na to odpovedala sťahovaním bruška a vibráciami v mušličke. Celá sa vypla a boky s bruškom sa jej začali triasť od rozkoše. Vystrelila proti mne, až mi vrazila do zubov a začala sa o ne šúchať. Neváhal som, prisal som sa na ňu čo najviac a ramenami pevne zovrel jej boky. V dlaniach som stále zvieral jej prsia a ťahal ich k sebe, aby som ju obsiahol celú.

Janka vzdychala a slastne sa zmietala v mojom náručí. Keď bola na vrchole rozkoše, začala ma ťahať hore, aby som do nej vnikol, no nedal som sa, pevne ju zvierajúc som sal perami žuval jej šušku. Hlasno vzdychala a začala ma prosiť, aby som prestal, už nevládze a cjce ma v sebe. Nedal som sa a predlžoval jej rozkoš, až kým sa nezačala metať a nechcela sa obrátiť, aby sa vymanila z môjho objatia. Vtedy som ju pustil a kým sa stihla nadýchnuť, vystrelil som hore a bez pomoci rúk zasunul vtáka do šťavnatej mušličky. Vrazil som jej ho tam po vajíčka a pritlačil. Janka zjojkla a silno ma objala. Prestal som sa hýbať, len som sa do nej  tisol a obaja sme naberali dych. Janka ma začala bozkávať, najprv na krk, potom líca a konečne sa spojili naše ústa. Potom pokrčila nohy v kolenách a vysoko ich zdvihla, aby som sa dostal do nej ešte hlbšie. Začal som pomaličky prirážať, zakaždým, keď som bol vnútri celý, pošúchal som ju bruchom a chĺpkami po vrcholčeku mušličky. Zakaždým tíško vzdychla a postrčila mušličku proti mne. Takto sme sa hrali a stále viac som z nej vyťahoval vtáka, aby vniknutie bolo čo najdlhšie. Janka si chytila nohy pod kolenami a pritiahla si ich až k prsiam. Mušličku mala vystrčenú vysoko proti mne a vždy, keď som ho zasunul, stiahla dierku a slastne mi objala vtáka. Cítil som, že budem, opýtal som sa či môžem, naznačila, že áno aj ona sa blíži. Pripravovali sme sa na spoločné vyvrcholenie, hrali sme krásnu melódiu. Nadýchol som sa, aby som to ešte oddialil a rýchlo som do šušky vrážal. Zrazu som sa vypol hore, z celej sily ho vrazil do Janky a cítil som, ako som v jej šuške explodoval. Vystrelil som dávku semena, začal v dierke pulzovať a striekať. Janka mi rýchlo dala nohy na zadok a pritisla ma nimi k sebe. Po druhom streku sa opäť rozvlnila, stiahla šušku a začala mi ňou stískať vtáka, akoby mi chcela z neho vyžmýkať všetku silu.

V silnom objatí sme si užívali spoločné vyvrcholenie a zrazu sme sa obaja začali šťastne smiať. Celé telo ma šteklilo a prebiehali mi po ňom krásne iskričky vyvrcholenia. Usmievavý orgazmus som v živote nezažil a ani som netušil, že aj chlap sa môže takto urobiť. Janka zažívala to isté, pritúlila sa ku mne a spokojne priadla. Po chvíli sme len tak ležali vedľa seba, položil som Janke ruku na mušličku a jemne ju hladkal končekmi prstov. Okamžite zaspala a ešte dlho som počúval jej spokojné dýchanie. Zo sna posunula boky proti mojej ruke a nechala sa láskať na buchtičke. Keď ma budík  zobudil, posteľ vedľa mňa bola prázdna. Prekvapene som vstal a dúfal, že Janka neodišla. Vyšiel som zo spálne, z kuchyne ma privítala vôňa čiernej kávy. Janka v rozkošnej nočnej košieľke sa zvŕtala okolo sporáka, práve kládla na stôl šálky s kávou a na stole bolo aj nejaké ovocie a na tanieroch chlebíčky so šunkou. Na kraji stola ležal banán a tatranky. Privítala ma dobrým ránom, dala mi pusu na ústa a odsunula stoličku, aby som si sadol. Ukázala na banán s tým, že to mám desiatu do práce. Bol som z nej paf. Takýto full servis na ani vo sne nenapadol. Vypravila ma do práce, že sa bude učiť a večer, keď si zopakujeme látku, mi oplatí krásne chvíle z dnešnej noci. Bezprostredné slová plynuli z jej úst, akoby sme žili spolu celý život. Chcel so sa jej zavďačiť a tak som cestou domov kúpil veci na boloňské špagety, kytičku kvetín a fľašu bieleho. Doma ma privítala vôňa šíriaca sa z kuchyne a pekne poupratovaný byt. Jedálenský stôl bol prestretý pre dve osoby, na ňom vázička s kvetinami a poháre na víno. Janka vyšla z kuchyne, v jednej ruke vareška, v druhej utierka: "Vitajte doma mladý pán, už vás čakáme." A nastavila mi líce na bozk. Dal som jej pusu a prekvapene ukázal na izbu. "To si myslíš, že som sa celý deň váľala? Však by som sa unudila." Reku, však sa chcela učiť, ale oponovala, že by sa zbláznila, keby pozerala celý deň do kníh, a tak niečo porobila. "Rýchlo si umy ruky, pôjdeme sa najesť." "Nevedel som," začal som opatrne: "a  tak som niečo kúpil. Čo si pripravila?" "Špagety bolognese, dúfam,  že budeš spokojný." Odvetila a vrátila sa do kuchyne k sporáku.

Začal som sa smiať a prekvapenej Janke podal nákupnú tašku. Mrkla do nej a tiež sa nezdržala. "To je znamenie." Povedala a pobozkala ma na líce. Po večeri sme si spokojne posedeli pri poháriku vínka a potom Janka začala upratovať. Zavolala ma, aby som umyl riad. Išiel som k dresu, ale zavtipkoval  som, že som chlap a to je ženská robota. "Ja som emancipovaná žena a preto si budeme deliť prácu. Aspoň, kým som tu." "Však ja nič, vidíš, že idem, žartoval som." Poslušne som vzal žinku. "Vieš, kedy bude žena emancipovaná?" opýtal som sa. Pohodila hlavou: "hm?" "Keď dokáže pretiahnuť chlapa odzadu." Zasmiala sa, zahnala  po mne utierkou a pokračovala v riadení. Potom si ma zobrala do kúpeľne, povyzliekala aj seba a pekne si ma celého poumývala. Pomaly a dôkladne, akoby chcela spoznať každý kúsok môjho tela. Špeciálne sa venovala môjmu údu, popozerala predkožku, vajíčka, pekne vyumývala, no na moje prekvapenie, len rukami, pusu z hygieny vylúčila, no aj tak som bol spokojný. Poutierala nás, chytila za vtáka a pobrala sa do spálne, ktorú vyzdobila sviečkami a miskami s lupienkami kvetov.

Položila si ma na posteľ, bruchom dole a sadla mi na zadok. Na chrbát mi naliala pár kvapiek oleja a začala mi ho masírovať. Spokojne som začal pod jej rukami driemať, jej blízkosť, teplo, ktoré z nej vyžarovalo a jemné prsty ma upokojovali a privádzali do zvláštneho stavu pokoja. Prestala, pootočil som hlavu, no ona mi ju vrátila naspäť. Aj tak som videl, ako si natiera na prsia olej. Potom si na mňa ľahla a začala mi po chrbte jazdiť prsiami.  Ruky mi vsunula pod boky, dočiahla mi vtáka a začala ho masírovať. Trošku som podvihol boky, aby som ho dostal hore a priľahol jej ruky. Vzrušenie vo mne stúpalo, no Janka nedovolila, aby som sa jej dotýkal, povedala, aby som zavrel oči a vnímal len jej telo. PO chvíli som cítil, ako mi začína vo vtáku pulzovať. Janka okamžite prestala a nechala ma vydýchnuť. Po chvíli pokračovala, až do ďalšieho šklbnutia vo vtáku. Na tretí, štvrtý krát neprestala a ja som zažil krásne vyvrcholenie. Na moje prekvapenie som sa nevystriekal, len som cítil, ako sa mi úd sťahuje, no nevrcholí. Podržala ma, kým som v jej rukách vibroval. Potom si sadla a požiadala ma, aby som si čupol chrbtom k nej. Poslúchol som a pozeral, ako si ľahla za mňa, chytila si nohy pod kolenami a pritiahla si ich k prsiam. Boky vysoko vystrčila a šušku, ktorá sa jej krásne skrátila vystrčila proti mne. Potom ma vyzvala, aby som si jej sadol na stehná. Poslúchol som a pomedzi svoje nohy pozoroval šušku, ktorú sťahovala a tým sa otvárala jej šťavnatá dierka. Šepla, aby som ho tam vložil, predklonil som sa, stlačil pripravený úd dole a pomaly ho tisol do dierky. Keď ma celého prijala, pustila si nohy a pevne ma chytila okolo hrudníka a pomaly sa ku mne priťahovala, až sa mi chrbta dotkla prsiami. Na dýchla sa a povedala, aby som sa dal na všetky štyri. Trošku obtiažne, aby som z nej nevykĺzol, sa mi to podarilo. Janka ťažko dýchala, ale vydržala v neprirodzenej polohe hodnej hadej ženy. Skrútená ako paragraf, s mojim vtákom v dierke sa držala na mojom chrbte a stískala mušličku. Inak sa hýbať nemohla, lebo by sa vyšmykla z môjho vtáka. Pár sekúnd tak vydržala, no potom sa vystrela a môj úd z nej vystrelil, ako šíp z kuše.

Otočila ma na chrbát, sadla si na mňa a zaviedla si ho do šušky. Nadýchla sa: "no vidíš, som emancipovaná a dokázala som ťa robiť odzadu. Takže do konca týždňa umývaš riad! A na čo ešte čakáš? Na zemetrasenie? Ihneď mi polož ruky na prsia a urob ma šťastnou. Snáď nečakáš na zemetrasenie?" a začala sa na mne dvíhať. Poslúchol som, vzal medzi prsty bradavky a začal sa s nimi hrať. Potom som podstrčil ruky pod jej stehná, podvihol ju a spustil sa tvárou medzi jej nohy. Spustil som ju dole a jazyk zaboril medzi šťavnaté, vzrušené  lupienky. Otvorená šuška ma prijala hlboko a Janka sa na mne začala vrtieť, aby som jej mohol vylízať celú šušku. Posunul som sa jazykom vyššie a prisal sa na dráždec. To už Janka nevydržala, videl som, ako sa jej vtiahlo brušku a sladká šuška mi na tvár vystrekla prúd šťavy. Silno som sa na ňu prisala a ústami si užíval, ako pulzuje a trasie od vzrušenia. Keď zažívala najsilnejšie otrasy, rýchlo som ju prevrátil, dal ruky pod kolená, zdvihol nohy vysoko, až k ramenám a silno do nej vrazil nedočkavého vtáka: "Chcela si zemetrasenie, tak ho budeš mať!" Vrážal som ho do nej, až hlasno hekala a zmietala sa podo mnou. Búšil som bruchom na šušku a vajíčkami plieskal o jej zadoček. Snažila sa ma odstrčiť, no silno som jej tlačil nohy na ramená a pri tom sa vystrel, aby som mohol lepšie útočiť na šušku. Zvíjala sa od vzrušenia, kňučala a zároveň sa smiala. Pritom začala prosíkať, aby som ju nechal, nech sa vydýcha. Pustil som ju, posunul sa medzi jej nohy a zase sa k nej prisal. Bola krásne mokrá, mušlička  vypúšťala prúd rozkoše, ktorý som s chuťou vysával. Jazyk som strčil hlboko do nej a chvíľu ju takto nechal vydýchnuť. Vzdychala, že som netvor a úplne ju zničím, načo som sa vyšvihol hore, zase ho do nej zaviedol: "po veľkom zemetrasení prichádza cunami. Teraz poznáš, čo je to prírodná katastrofa, láska moja." A opäť som do nej začal silno vnikať. Janka bola úplne vytrasená, objala ma okolo hrdla a silno sa ku mne privinula. Aj nohy obtočila okolo mojich bokov a dúfala, že takto okolo mňa obtočená nebudem môcť využívať všetku svoju silu. Nedal som sa a ďalej ju silno spracovával a aj keď som nemohol do nej toľko pumpovať, ako bola okolo mňa omotaná, zvyšovalo sa moje vzrušenie a už som to nemohol zadržať. Prvá vlna príboja rozozvučala jej vnútro, ktoré odpovedalo ďalšou extázou a šuška sa jej opäť zachvela a sťahovala v slastných vibráciách, ktoré len zvýraznili vlnobitie,  ktoré som púšťal do jej mušličky. Zaboril som jej hlavu do ramena a spokojne na nej odfukoval. Janka ticho ležala podo mnou a snažila sa spamätať z vyčerpávajúceho útoku. Dlho sme takto ležali, kým nabrala dych: "si netvor, diabol v rúchu suseda. Dostal si ma." Naklonila sa ku mne, pobozkala ma a ja som jej poďakoval za všetko, čo pre mňa robí. Položila mi prst na ústa, nechcela, aby som pokračoval a len sme tam mlčky ležali, kým sme nezaspali.

Ráno ma čakala káva a desiata do roboty, Janka zvŕtala po izbe a upratovala včerajší neporiadok. Takto krásne, striedajúc učenie, riadenia a milovanie, proste užívajúc si rodinný život sme prežili týždeň. V nedeľu ráno som sa snažil oddialiť rozlúčku a navrhol, aby sme cestu do Senice odložili o týždeň, no Janka striktne odmietla: "to by si chcel, čo? Rýchlo si si zvykol na lepšie, ani sa ti nečudujem, ty emancipovaný muž. No ja držím slovo, doma som sľúbila a aj tebe do konca týždňa. Obliekal sa, ideme." Odišla k sebe a za chvíľu sa vrátila prezlečená a nejakými škatuľami. Darčeky. Nedalo sa nič robiť, vyrazili sme.

Cestou najprv Janka mlčala, akoby o niečom premýšľala, keď sme minuli Bratislavu a prešli okolo Lozorna, opýtala sa ma, koľko mám vlastne rokov. Povedal som jej, že dvadsať sedem, na čo prikývla, že to je dobre, ona dvadsať dva, to je päť rokov. Potom ma požiadala, aby som u nich doma hral malé divadlo. Odkedy je v Bratislave, rodina ju stále otravuje, kedy si niekoho nájde, je načase, aby mala vážnu známosť, tak chce, aby som hral jej nastávajúceho. Súhlasil som, sranda musí byť. Povedala mi nejaké informácie o rodičoch, dvoch súrodencoch a o svojom živote, kým, prišla do Bratislavy. Ja jej zase o svojom otcovi, o tom, že mi mama umrela, keď som maj osemnásť, o práci a záľubách. Ani sme sa nenazdali a boli sme u Janky.

Privítali nás rodičia a keď Janka oznámila, že som jej nastávajúci, otec okamžite vytiahol fľašu slivovice, že to musíme zapiť. Oponoval som, že jazdím, no nakoniec ma donútili si vypiť s tým, že domov povezie Janka. Nuž čo? A potom začali otázky, Janka veľmi všeobecne hovorila o tom, čo nové v Bratislave, ako v škole a tak som sa do toho, posmelený pár pohárikmi vložil, že Janka je moja susedka, ale plánujeme, že sa nasťahuje ku mne. Prečo to odkladať, keď sme sa rozhodli, že po promóciách sa vezmeme? Pozrel som na Janku, stála tam s otvorenými ústami a niečo jachtala.

V duchu som sa smial a začal som pridávať, naplánovali sme to v deň promócií, po oslave sa odoberieme do kostola a len s rodičmi a svedkami sa vezmeme. Otec súhlasil, no hneď navrhol, že najbližší týždeň po promóciách urobíme oslavu tu u nich a pozveme celú rodinu, nikdy by im neodpustili, keby neoslavovali takú veľkú udalosť. Pristúpil som k Janke, chytil ju okolo pása a vrúcne ju pobozkal: "To je dobrý nápad, že Janka?" Zmetene pozerala, nič nehovorila, len prikývla. Už som ju nepustil, stále som ju držal okolo pása a pri reči mi dokonca dala pusu aj ona a zdalo sa, že je úprimná. Potom prišla otázka na prácu a plány, čo Janka po škole. Tak som povedal, že finančne sme zabezpečení, zarábam dosť na oboch a aj na naše deti. Rodičia prekvapene pozreli a Janka zdvihla obočie. Tak som to zaklincoval: "Nie, nie, nečakáme dieťa, Janka predsa musí najprv skončiť školu, no máme veľký problém, nevieme sa dohodnúť a to sa o tom bavíme už pár týždňov. Janka totiž plánuje dve deti, no a ja by som chcel tri. Stopercentne viem, že prvé budú dvojčatá a k nim by som strašne chcel ešte jedno dievčatko, v rodine predsa musí byť aj malá Janka. Ale myslím, že čas to vyrieši a všetci budeme spokojní. Boli hlavne rodičia, ako to máme všetko naplánované a otec by len oslavoval, no Janka to zastavila, že sa musíme vrátiť, ešte sa bude učiť. Nabalili nás ako by sme išli na Severný pól a vyrazili do Bratislavy.

Dosť dlho sme mlčali, keď Janka začala: "a to čo malo znamenať?" Odvetil som, že ona  začala, predstavila ma ako svojho nastávajúceho, tak čo čakala? Zaujímalo ma, čo, keď to nevyjde, ale vraj by to vysvetlila, plno ľudí sa rozchádza. "No to s tou svadbou a deťmi si poriadne prehnal, nemyslíš?"  "Nemyslím, si malá podvodníčka a ja nemám rád takéto zavádzanie." "Čo nemáš rád? Ty jeden podvodník. Však celé toto si začal ty. Už vtedy, keď si ma oblboval so svojou susedou, ako si privyrába, ako má vždy peniaze a  či nemám záujem si zarobiť. Ja viem, aká je situácia u nás na škole a aj poznám dievčatá, ktoré si takto privyrábajú. Ja by som to nikdy s nikým cudzím neurobila, len som chcela vedieť, ako ďaleko zájdeš. Po prvé, si sa mi od začiatku páčil a po druhé, poznám moju predchodkyňu, tú krásnu kočku s perfektnou postavou, ktorá mávala mužské návštevy. Poznám ja Betu, malú nevábnu tucinku, o ktorú nikdy nikto nejavil záujem. Ona mi dohodila túto adresu a určite ani nevedela, že má nejakého suseda. Tak prestaň ma ohlupovať a.....

Ále dobre, čo bolo, bolo, aspoň sú naši spokojní a dajú mi na čas pokoj." Ani na mňa nepozrela a vyzerala akože sa hnevá. Pozeral som na ňu a trošku som sa hanbil, aby som to odčinil, opýtal som sa jej, či môže jazdiť, keď jej dám pusu. Chvíľu nič, potom sa usmiala, akože odrazila a prikývla. Rýchlo som dal hlavu pod volant, zdvihol jej sukňu a dal pusu na nohavičky. Zastavila ma s prestaň, lebo sa zabijeme a až domov sme potom mlčali. Vyložili sme veci pred jej dvere a Janka márne hľadala kľúče. Vedel som, že sú u mňa na stole, nepovedal som jej to, len som navrhol, aby sa zložila u mňa a spolu ich pohľadáme, snáď ich nezabudla v Senici. Zložili sme sa a kým hľadala v kabelke, dal som  si ich do vrecka. Už išla volať domov, keď som ich vybral: "Počúvaj Janka. Povedala si, že držíš slovo. No aj ja. Tu máš kľúče a pridávam jeden môj. Prosím ťa, aby si sa ku mne presťahovala, lebo všetko, čo som povedal myslím vážne. Aj svadbu a aj deti. A koľko ich bude, nechám na teba, ale chcem tri." Usmiala sa a poklopala po čele, ale nič nevravela.

Dal som jej môj kľúč a vyzval ju, aby ten z privátu dala dole z karičky a pripla si tam môj: "čo som povedal, myslím vážne. Ak s tým nesúhlasíš, jednoducho odídeš a všetko ostane pri cigarete na dvore. Ale ak ostaneš, viem, že súhlasíš s tým, čo som povedal. A ešte niečo dôležité. Ak ostaneš, hneď prestaneš s antikoncepciou, o to sa budem starať ja. Nechcem, aby si si ničila nejakými hormónmi zdravie." Janka tam ticho stála so zvesenou hlavou a nič nehovorila. Už som myslel, že som to prestrelil s tými požiadavkami, keď vzala svoj zväzok kľúčov a vymenila bytové. Pozrela na mňa: "Od prvého okamžiku, keď som ťa videla som vedela, že ty si ten pravý. Zamilovala som sa do teba a bola by som pre teba schopná čohokoľvek. A viem, že aj ty si sa do mňa zamiloval, hoci si sa pokúšal zo seba robiť frajera. A po štáckach prestanem fajčiť." Pristúpila ku mne, bozkala ma na ústa a zmizla v kuchyni. Moja milovaná Janka.autor: nem3zisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex