Erotické poviedky

Požičaj miho

Klárou sme sa poznali v podstate od škôlky. Na druhom stupni začalo naše priateľstvo a na strednej sme už boli nerozlučná dvojica. Osud nás zavial aj na rovnaký odbor na filozofii. Roky, strávené spoločné chvíle nás zblížili a v podstate sme nemali pred sebou žiadne tajomstvá. Vedeli sme o všetkých svojich láskach, rozoberali sme sklamania, ale aj detaily intímneho života. Podrobne sme sa informovali  o prvom milovaní a strate panenstva, kde Klárika obišla podstatne lepšie ako je.

Boli sme už na strednej, keď sa ona prvý krát milovala. Bolo to  na dovolenke v Chorvátsku, na pláži po týždňovom chodení, v poslednú noc pred odchodom  so synom domácich. Najkrajším chalanom svojho života. Dlho potom si ešte mailovali, kým ich vzťah postupne vyhasol. Mňa cez tú istú dovolenku v podstate na diske u tety pripitú pretiahol sused a to sa ešte na druhý deň chválil, ako šmykol Blaváčku a chalani z partie sa na mňa až do odchodu priblblo uškŕňali. Vyplakala som sa Klárike na ramene a bola som jej vďačná za utešovanie. Na strednej a aj na výške sme sa navzájom strážili a v podstate sme si navzájom frajerov odobrovali. Išlo nám to a samozrejme sme navzájom poznali všetkých svojich frajerov. Ani netušili, že tá druhá o nich vedela všetko. Aký je v posteli, akého má vtáka, keď mu stojí, ako sa bozkáva, ako líže a hlavne, či je schopný dotiahnuť sex do orgazmu. Naše detailné opisy párkrát skončili tak, že sme sa začali hrať s mušličkami a zavŕšili rozhovor orgazmom. Nikdy sme to nerobili spoločne, neboli sme lesby, len nám neprekážalo, keď sme sa ukájali pred sebou. Raz, pred štátnicami mi Klárika navrhla, či by som nešla s ňou na dovolenku do Chorvátska. Pozval ju syn otcových priateľov, s ktorým sa síce osobne nepozná, no často si s ním skypuje a mailuje. Navrhol jej to otec, ktorý jej často o rodine Nikolu  rozprával. So starým sa zoznámil niekde vo Švajci na nejakej konferencii, padli si do oka  a on ich pozval na dovolenku. Boli tam zo tri razy, no Klárika s  nimi nešla, v tom veku radšej trávila prázdniny so mnou a s partiou. Zaváhala som a trošku som sa nechala prehovárať. Ponuka bola super.

Vilka pár kilometrov od Lovranu, vlastná pláž, čln a vlastne všetko vybavenie. No a Nikola, vraj neskutočný exot, mama Chorvátka a otec Angličan s nigérijskými koreňmi. Odtiaľ aj meno Nikola Johnson. Nakoniec som súhlasila a hneď po úspešných štátniciach sme išli oslavovať do Plominskej zátoky. Na parkovisku pri hlavnej ceste más čakal meďák a pri ňom vysoký, zdatný fešák. Tmavý, viac čierny, ako opálený s krásnymi kučeravými vlasmi a čiernymi očami diabolsky uhrančivými. Predstavili sme sa. Bezprostredné stisky rúk a pusy na líca napovedali, že nebudeme mať komunikačné problémy. Klárika si hneď presadla k Nikolovi a ja som poslušne šoférovala za nimi. Z auta vystúpili ako starí známi a mňa napadlo, či nebudem dovolenku tráviť sama. No pri vybaľovaní nám Nikola oznámil plán na najbližšie dni, výlety, disky a to všetko v spoločnosti jeho priateľov. To ma uspokojilo a keď ma uviedol do krásne zariadenej izby, už som na nič nemyslela. Poobedie sme strávili v Lovrane, v krásnej reštaurácii a Nikola sa snažil, aby bolo všetko perfektné a naše zážitky boli čo najkrajšie. Vrátili sme sa neskoro v noci, unavená som sa zvalila do postele a spokojne zadriemala, keď ma z vedľajšej izby prebudilo hlasné vzdychanie. Tí teda nestrácali čas. Tam sa odohrávala divoká jazda, čelo postele búchalo o moju stenu, smiech, miešajúci sa so slastnými výkrikmi a dychčaním ma poriadne vzrušovali. Čakala som, kedy skončia, lebo ani poduška na hlave nedokázala utlmiť ich vyvádzanie. A trvalo to až do nejakej  piatej. Neviem, koľko čísel urobili, no bolo to nekonečné. Zaspávala som s myšlienkou, či aj ja niekedy zažijem niečo podobné, či sa niekedy umilujem do úplného vysilenia. Okolo obeda sme sa stretli pri raňajkách, Nikola vysmiaty, Klárika kruhy pod očami a strhaná tvár, no s iskrou v očiach. Pobrali sme sa na pláž, oddelenú od okolia skalami, múrikom a borovicovým lesíkom.

Len čo sme prišli, Klárika všetko zo seba zhodila a nahá si ľahla na deku. Nikola sa hneď pobral do vody a cestou zo seba tiež zhodil tričko a bermudy. Sadla som si a pozerala na nahú Kláriku: "No čo? Užila si si?" Pootvorila jedno oko, usmiala sa: "užila, však keď príde... veď uvidíš. Niečo také som v živote nevidela. Je úžasný. A zhoď zo seba tie handry, nik okrem nás tu nie je." Zaváhala som. "neblázni, však môj Nikola nebude prvý, čo ťa vidí nahú." Pomaly som sa vyzliekla a keď som si chcela ľahnúť, práve vychádzal z vody. Vysoký, ako vytesaný z ebenu, široká hruď s pekne vytvarovanými prsiami, kocky na bruchu, úzke boky a vyšportované  nohy. No a to 'veď uvidíš!!' bol neskutočný, hompáľajúci sa  úd, hrbý ako moja ruka a siahajúci niekde do pol stehien. Okamžite som pochopila tie nočné vzdychy a napriek tomu, že som sa snažila ľahostajne otočiť hlavu ku Klárike, nemohla som z neho odtrhnúť zrak. Asi som pozerala s otvorenou pusou, lebo ako sa Nikola približoval, s pobavením na mňa pozeral a usmieval sa: "Čo pozeráš? Veď ja nemôžem za to, že v studenej vode sa mi scvrkne!" Všetci traja sme vybuchli v hurónsky smiech a ja som sa konečne spamätala. "No vidíš" smiala sa Klára. Ľahol si medzi nás, mokré telo sa mu lesklo na slnku a stále priťahoval môj pohľad. Zavrela som oči, pootočila hlavu na druhú stranu a oddala sa snívaniu. Zdriemla som si a keď som sa prebrala, cítila som na boku nejaký dotyk. Mrkla som tam, Nikola sa mi dotýkal  stehna hánkami a pri tom spokojne odfukoval.

Pozrela som vyššie, Klárka mala položenú ruku na jeho vajíčkach a jemne ich hnietla. Vták mu pri tom stál a velikánsky ružový žaluď mal niekde nad pupkom. Troška som sa cítila trápne, chcela som sa otočiť, no nedalo sa. Nemohla som od toho krásavca odtrhnúť pohľad, tak som tam len tak tíško ležala a sledujúc ruku, ako obšťastňuje bojovníka som snívala. Po chvíli sa Nikola prevrátil na Kláriku a začal ju bozkávať. Podľa nedočkavých pohybov bolo vidieť, ako sú vzrušený, no asi nechceli predo mnou, lebo si niečo zašepkali, vyskočili a rozbehli sa k vode. Vtedy som si uvedomila, ako som zvlhla a ani neviem, čo by som dala za to, aby sa do mňa zaprel takýto maco. Tí dvaja vo vode divo vyvádzali. Váľali sa, šantili,  Klárika vyskočila na jeho boky a pevne ho oblapila. Aj na vzdialenosť od mora som videla, ako do nej vniká obrovský úd a Nikola ju ľahučko dvíha a spúšťa dole. Šalela som od túžby a nakoniec som sa premohla a zavrela oči. Po chvíli dobehla usmiata Klárika, postavila sa nado mňa a stisla si vlasy, nechajúc stekať vodu na moje brucho. Chladné kvapky ma prebrali, otvorila som oči a pozerala na jej mušličku, z ktorú len pred chvíľou spracovával môj sen. "Je fantastický, proste diabol..." Neviem, čo to zo mňa vyhŕklo, no so smiechom som prehodila: "A nepožičiaš??? Najlepšia kamarátka?" Stále som sa smiala, no bolo to trošku násilné, lebo som vedela, že idem za hranicu. Klárika so smiechom: "chcela by si? Večer ideme tancovať, určite si niekoho nájdeš a aj ty si užiješ." S tým sme prestali a mne neostávalo, len sa kúpať, opaľovať a pozorovať tých dvoch, ako si užívali jedno číslo za druhým. Večer sme išli do Opatije na disku a hoci tam bolo dosť chalanov, ktorí prejavovali záujem, nik ma nezaujal tak, aby som mu dala. Vrátili sme sa okolo druhej a prežila som ďalšiu divú noc plnú burácajúcich vzdychov a smiechu. Po tretej prebdenej noci som sa rozhodla, že pretiahnem prvého chlapa, ktorý mi  príde do cesty.

Keď som zbadala staručkého poštára som sa zasmiala a upravila plán na prvého schopného. Pred obedom, keď sme konečne prišli na pláž som si rýchlo zaplávala a zvalila na   brucho s tým, že si konečne pospím. Nikola natrel Kláriku a tá mu povedala, aby aj mňa, nech mi nezhorí chrbát. Keď som na ramenách zacítila jeho ruky, celá som sa roztriasla, bola som nadržaná ako hárajúca sa suka. Pekne sa so mnou pohral, sadisticky sa venoval môjmu zadočku akoby omylom zablúdil medzi polovičky a prešiel prstom po malej dierke. Potom sa vrátil hore k ramenám a ako čupel pri mojom boku, nahol sa na druhú stranu. Nalial mi na pažu olej a nahol nado mňa. Pri tom som zacítila, ako sa o môj bok oprel jeho mäkký vták. Ten dotyk bol nesmierne vzrušujúci a rýchlo som si musela zahryznúť do perí, aby som nevzdychla. Našťastie skončil  a rozbehol sa do vody, volajúc Kláriku. Tá vzdychla a pomaly sa posadila. Pozrela na mňa: "Predvčerom si sa ma niečo opýtala..." Otočila som k nej hlavu: "Hm????" Rozmýšľala som o tom a Nikola súhlasí...." Nevedela som, ako zareagovať, tak som len mlčky počúvala. "Vieš Paťa, ja už nevládzem. On to dokáže robiť celé hodiny a ani po vyvrcholení mu neklesne. Stojí mu na povel, vo dne v noci. Všetko ma bolí, už ani nevládzem roztiahnuť nohy. Musím sa aspoň jednu noc vyspať a tak som si myslela, že mi pomôžeš a aspoň raz sa obetuješ. Si predsa moja kamoška." Zalapala som po dychu: najlepšia kamoška. A ako si to predstavuješ?" "Teraz mu ešte podržím a vraj večer chce grilovať, takže nikam nepôjdeme. Keď zapadneme do izby, niečo ti pošlem a ty niečo vymyslíš. Povedala som mu, že po ňom túžiš a rada by si ho ochutnala. Zasmial sa, že táram, ale videla som iskru v jeho oku, tak prosím pomôž...." Na to nebolo čo povedať, Nikola zase z vody zavolal a Klárika pobehla za ním. Kým sa vo vode milovali, pripravila som niečo pod zub a keď prišli, posadali sme si do kruhu na nohy a schuti zajedli. Pritom som si všimla, ako mu pohľad skáče z Klárikinej šušky na moju, akoby ich porovnával a moju na diaľku skúšal.

Samozrejme, aj mňa priťahoval pohľad na jeho vtáka, spokojne ležiaceho na zemi. Ako veľký had s trojuholníkovou hlavou mieril na mňa, len som čakala, kedy sa priplazí a zaútočí mi na dierku, ktorá už pri pomyslení na neho vlhla. Klárika sa na mňa usmievala a spokojne, keď sa mi Nikola práve pozeral medzi nohy žmurkla: "tabletky si si vzala?" Neodpovedala som, veď sme predsa na dovolenke a nič som nechcela riskovať. Po večernej grilovačke sme sa pobrali na izby. Nevedela som síce, čo bude ďalej, no srdce mi búšilo od vzrušenia. Premýšľala som, čo bude keď príde a kedy príde a nakoniec som sa presvedčila, že mám ešte čas na poriadnu sprchu, musím byť predsa čistučká a svieža. Cez hučanie vody som začula: "Poslala ma Klárika, že si si zabudla uterák." Zrazu stál pred sprchovacím kútom, ktorý som samozrejme nezatiahla, však som bola sama. Znalecky si ma prezeral od hlavy po päty a keď posúval pohľad hora, zastal na mojich prsiach. Pri tom prehodil uterák cez umývadlo a bez slova si stiahol bermudy. Pohľad zabodol do mojej šušky a vták sa mu začal dvíhať. Pristúpil ku mne a zmohla som sa len nato, že som bez slova klesla na kolená a vzala ho do ruky. Ešte poriadne nestál, no celého by som ho neschovala ani v troch dlaniach. Druhou rukou som mu pohladkala žaluď a vzala ho do úst. Olízala som ho a konček jazyka strčila do malej dierky. Pritom som ho začala sať a oboma rukami honiť. Rýchlo mi v rukách narástol na maximum a tak som do úst dostala necelú jeho tretinku. Hryzkala som ho, cuckala, pri tom sa hrala s veľkým mäkkým pytlíkom v ktorom sa rysovali pekné vajíčka. Položil  mi ruky na hlavu a začal mi do úst prirážať. No keďže sa mi asi nechcel, prvý krát   urobiť do úst, odtiahol sa a zdvihol ma. Pohral sa mi s prsiami, poťažkal ich, postískal a vzal do úst bradavku. Prisal sa k nej a druhou rukou mi siahol medzi nohy. Len čo sa prst dostal do škáročky, cítila som, ako ho zaliala šťava z dierky a ľahučko do nej vnikol. Vsunul do mňa ešte jeden a začal  ma dvíhať.  Rýchlo som ho objala okolo hrdla, zdvihol ma a vyšiel z kúpeľne smerom k posteli. Položil na, prsty stále vo mne, druhou rukou mi široko roztiahol nohy a zadíval sa mi na mušličku, v ktorej sa strácali jeho prsty.

Pohýbal nimi, trošku ich roztiahol a palcom zatlačil na vrcholček mušličky, kde vykúkal maličký dráždec. Vzdychal som od vzrušenia a podvedome dvihla proti nemu boky. Pomasíroval mi ho, prstami skúmal jaskynku a druhou rukou sa začal venovať prsiam. Medzi prsty vzal bradavku a jemne ju stisol. Obe ako na povel stvrdli a vystúpili z dvorčekov. Naklonil sa nad ne a po jednej ich začal cuckať a hryzkať. Vzrušenie vo mne stúpalo, chcela som sa mu odmeniť a tak som sa načiahla a uchopila pevného vtáka. V dlani som zovrela žaluď a miesila ho najprv jemne, no potom silnejšie, nerozmýšľajúc nad tým, že by sa mi mohol urobiť do ruky. Klárika aj tak povedala, že môže stále, aj po výstreku. Cítila som, ako pridal ďalší prst a po chvíli ich mal v šuške tri. Točil nimi vo vlhkej dierke, vyťahoval  a vsúval ich dnu, stále hlbšie a silnejšie, až sa nimi dotýkal úplného dna. Cítila som, ako som napnutá a hrala vo mne každá žilka. Keď už som myslela, že sa urobím, zrazu zastal a na moje zdesenie vytiahol zo mňa ruku. No bola to len chvíľa kľakol si mi medzi nohy, vzal vtáka do ruky a začal ním prechádzať po škáročke. Pekne od zadočku ku klitorisu a naspäť. A keď bol na dieročke, jemne zatlačil. Šuška sa okamžite povolila a priam po ňom chňapla. No nezasunul ho, len sa v dierke pohral končekom žaluďa a zase začal  brázdiť po škáročke. Druhú ruku mi položil na pahorok nad mušličkou a začal ho stískať. Pritom krásnym veľkým žaluďom po trošičke vnikal  dnu. Keď prešiel hore, pokračoval, až mi o šušku brnkol miešok. Pozrela som dole a videla ružový žaluď vysoko nad pupkom, až niekde pri prsiach: "Och, toto prijmem do seba! Dúfam, že sa zmestí." Akoby si ma aj Nikola premeriaval, ťapol ma vtákom po brušku,  pritlačil a tam, kde končil žaluď a začínal hrudník mi vštepil pusu. Potom sa podvihol, prstami mi roztiahol buchtičku a položil žaluď na dierku. Pomaličky začal zatláčať a ja som musela dvihnúť hlavu, aby som videla, ako do mňa vniká. Obrovský úd ma napínal, široko som roztiahla nohy, aby som mu uľahčila cestu a bola som rada, že som pod jeho rukami tak zvlhla, že mohol do mňa pekne vkĺznuť. Neponáhľal sa, vsúval a vysúval ho po centimetri a vo mne stúpalo vzrušenie. V roztiahnutej mušličke hral každý nerv a cítila som, že sa veľmi rýchlo urobím. Slabé vibrácie v brušku mi prezrádzali, že budem a vzrušenie ešte zvyšoval pocit. Že som pojala takého obrovského návštevníka.

Podvihla som hlavu a prekvapene zistila, že je vo mne ani nie spolovice. Keď ho opäť do mňa zasúval, dvihla som boky a rýchlo sa na úd nabodla. V tom okamihu mnou prebehla iskra slasti a mušlička sa mi roztriasla od vzrušenia. Bruško sa mi vtiahlo a celým telom sa mi rozliali vlny rozkoše. Nikola ma pevne chytil za prsia a začal rýchlo prirážať. Obrovský úd ma privádzal do šialenstva, neprestával ma dráždiť a celú šušku zachvátil kŕč orgazmu, pri ktorom sa stiahla a ešte viac obopla Nikolov kyjak. Nedokázala som sa už ovládať a hlasno som vzdychala, položila som si ruky na buchtičku a stískala ju spolu s jeho vtákom, aby som ho ešte viac cítila v sebe. Pritom som dvíhala boky a ako divá sa na neho nabodávala. Bola to nekonečná slasť a rýchle pohyby dostali Nikolu do varu, keď sa zrazu vystrel, zafučal a cítila som, ako mi v šuške explodoval. Trhlo mu vo vtáku a začal vo mne pulzovať. Pri každom sťahu do mňa vystrelil prúd horúceho  semena, ktorý ešte pridal obrátky môjho orgazmu. Celé vnútro sa mi otriasalo od lahodného pohybu a šuška sa zapĺňala obrovskou dávkou semena. Čoskoro som cítila, ako z nej prúdi a steká mi po stehnách. Pevne som sa k Nikolovi privinula  a dvíhala proti nemu boky, aby do mňa vnikal pri výstrekoch čo najhlbšie a úplne vyplnil roztúženú mušličku. Ostal vo mne, aj keď už dostriekal a ostali sme v pevnom objatí, aby sme sa spoločne vydýchali z krásneho čísla. Konečne sa podvihol, pozrela som dole a videla som, že som ho nepojala celého, ako som túžila, ale len kar trištvrte. Pekný kúsok ešte zo mňa trčal, čo musím určite napraviť. Prevalil sa vedľa mňa, objal na okolo krku a jemne ma tlačil dole, k bruchu.

Pochopila som, posunula mu hlavu na brucho a vzala do ruky miešok. Stisla som vo a potiahla dole, čím sa mu vták podvihol a mieril mi do tváre. Stále ho mal obrovského, klesol mu len trošičku a na vrchu sa skvel velikánsky žaluď, celý mokrý od bieleho semena a mojej šťavičky. Uchopila som pod ním vtáka a stisla ho. Z dierky sa vytlačila posledná kvapka semena, ktorá sa priam ponúkala mojim ústam. Končekom jazyka som ju zlízala a konečne ochutnala. Sladkotrpká chuť mi celkom vyhovovala a tak som ho vzala do úst a pekne vylízala. Nikola spokojne odfukoval a dvíhal boky, aby viac vnikol do mojich úst. Napriek tomu, že som  ho pustila, len žaluď a kúsok vtáka mi zaplnil celé ústa. Bol neskutočne mäkučký, no zároveň tvrdý a nemohla som odolať ho začať žuť. Hryzkala som ho ako dobre pripravený biftek a v dlani mädlila vajíčka, ešte stále plné ďalšej dávky. Nikola ma hladkal po chrbta, prešiel na boky a pomaličky sa začal venovať môjmu zadočku. Hladkal ho, jemne po ňom ťapkal a prstami zablúdil medzi polovičky, kde nechtom škrabkal moju malú dierku. Potom prsty vsunul do dieročky a začal si ma priťahovať hora. S vtákom v ústach som  si sadla cez jeho hruď a ponúkla mu pohľad na mušličku. Pohral sa v nej prstami, potom ma pevne ulapil za boky a pritiahol si ma k ústam. Jazykom šikovne prešiel od klitorisu po zadoček a naspäť. Vtedy sa zavŕtal do dierky, ktorú som stisla, akoby som ho chcela spapať. Krásne ma olizoval a v brušku sa mi okamžite začalo rozlievať príjemné vzrušenia. Pritom som ho honila a cuckala veľký žaluď a končekom jazyka vnikala do malej dierky. Obaja sme spokojne vzdychali a telá sa nám vlnili v rytme lízania. Po chvíli Nikola otvoril ústa a pojal do nich moju šušku. Stisol pery a zahryzol sa mi do vzrušených buchtičiek. Myslel som, že vykríknem, chcela som si od vzrušenia zahryznúť do pier, no kusla som len do mäkkého žaluďa. Pridali sme v pohyboch a keď sa prisal na môj dráždec a stisol ho zubami, explodovala vo mne ďalšia vlna vyvrcholenia. Bruško sa mi vtiahlo, potom vypučilo, prebehla mnou triaška a v mušličke som cítila, ako sa sťahuje a vibrácie sa mi rozbehli po celom tele. Tvár som mu zaliala šťavou, ktorá striekala z vydráždenej dierky. Začala som mu mixlovať s vtákom a dotláčala som sa na jeho ústa, aby som ho cítila čo najviac. Na vrchole vzrušenia som sa vytrhla, dvihla, otočila a sadla na jeho boky. Vtáka mel presne medzi mojimi buchtičkami, pritisla som sa na neho a pošúchala hore - dole. Vzrušenie ma neopúšťalo, šuška sa sama otvárala a volala po  kyjaku. Tak som sa zdvihla a potiahla hore navretý úd. Bol taký veľký, že som sa musela podvihnúť na jednej nohe, aby som si ho napasovala do dierky. Dotkla som sa žaluďom lupienkov a počula som, ako Nikola šepol: "Sézam, otvor sa!!!" Usmiala som sa a spustila sa dole. Napriek vzrušeniu, dierka sa už trošku stiahla a hlavičke kládla odpor, tak som si prstami roztiahla lupienky a pomaličky ho púšťala dnu.

Kúsok po kúsku, som sa dvíhala a klesala na vtáka a s každým klesnutím som v šuške cítila vibrácie neutíchajúceho vyvrcholenia. Nikola ma uchopil za prsia, stisol ich a ťahal dole, aby som konečne na neho dosadla. Celú dobu som sa pozerala, ako sa do mňa zarezáva a mizne v mojom vnútri. Zrýchlila som tempo, mušlička sa stále viac zvlhčovala a zalievala návštevníkom šťavičkou, čím som ho mohla púšťať stále hlbšie a hlbšie. Videla som, že už chýbajú len nejaké centimetre, tak som sa podvihla až tak, že z dierky vyšiel po žaluď a rýchlo na neho dosadla. Cítila som úder hlboko v jaskynke až na samé dno, prebehol mnou blesk bolesti, no zároveň rozkoše a tlak na celú dierku mi vyrazil dych. Ostala som sedieť bez pohnutia, lapala po dychu a pozorovala, ako sa vrcholček šušky, so vzrušeným navretým dráždcom dotýka jeho brucha. Konečne som nabrala dych, pozrela na Nikolu, ktorý ma s obdivom pozoroval rozšírenými očami. Položil mi ruky na boky a ešte ma pritlačil dole, že som ho cítila až kdesi v mozgu. Celá som sa triasla, už som nepociťovala bolesť, len nekonečnú rozkoš a telom mi prúdilo nekonečné vyvrcholenia. Vystrela som sa, pohniezdila na vtáku a našla si najlepšiu polohu, stisla šušku, aby som si ho čo najviac užila. Začala som sa na ňom pomaly hýbať, najprv len dopredu a dozadu, čím som si klitoris šúchala o jeho chĺpky na bruchu, potom som sa opatrne začala dvíhať a spúšťať, čo moju mušličku odmeňovalo nekonečnou rozkošou. Pri každom dosadnutí ma žaluď pichol hlboko, až niekde pri srdci. Celú ma vypĺňal a napínal do prasknutia.  Zároveň som cítila  tlak v prsiach, bradavky som mala navreté, myslel som, že mi prasknú, tak som si ich začala šúchať a stískať. Keď to Nikola zbadal, položil mi na ne ruky a začal ich stískať. Pod jeho dlaňami tlak v prsiach poľavil a premenil sa na príjemne vzrušivý. Prispôsobil sa môjmu rajtovaniu a začal proti mne dvíhať boky. Dva tri krát som na dvihnutý úd dosadla a opäť sa mnou rozliala vlna rozkoše. Z hrdla sa mi vydral hlboký vzdych a bruško sa mi roztriaslo od rozkošného nabíjania šušky. Otriasla mnou divoká rozkoš, myseľ sa mi zatemnila a divoko som na Nikolu dosadla. Už som necítila bolesť, len rozkoš a rozkoš. Jazdila som na ňom ako divá, narážala sa na jeho kôl a precitlivené pysky sa neskutočne krásne treli o tvrdý kôl. Nikola vysoko dvihol boky, pevne uchopil prsia a bradavky stisol medzi prsty. Stískal ich a žmolil, až mi celým telom behali blesky rozkošnej bolesti. Zaťala som mu nechty do hrude a zúrivo začala na ňom skákať, až som zacítila hlboko v šuške očakávané šklbnutia a konečne do mňa vystrelil prvú dávku. Stisla som mušličku a užívala si v nej pulzovanie, ktoré sprevádzalo výstreky. Silno som na neho prisadla a užívala si toho čerta, ktorý vo mne šantil a zapĺňal ma blahodarnou šťavičkou.

Vrchol nášho vzrušenia bol neskutočne slastný a ako salvy tíchli, cítila som, ako mi z preplnenej šušky vytekajú na jeho brucho. Podvihla som sa, dosadla a počúvala slastné čvachtanie semena a mojej šťavičky medzi jeho bruchom a mojou šuškou. Potom som si na neho ľahla a privinula k nemu. Dlho sme len tak ležali, užívali si dotyk spotených tiel a moja šuška, plná semena a stále nabodnutá na nezmenšený vták si pomaly oddychovala. Začala som v nej sťahovať svaly, čo Nikolu prijemne šteklilo a odvďačil sa mi pekným bozkom. Pomaly ma chytali driemoty, tak som sa vymanila z jeho objatia a vystrelila do kúpeľne, aby som si pred spánkom uľavila. Bleskove som sa osprchovala, poriadne vypláchla ubolenú šušku studenou vodou. Buchtičky som mala napuchnuté od tej neskutočnej jazdy a chladná voda im urobila skutočne dobre. Vymenili sme sa v sprche a ja som konečne zapadla do postele. Ľahla som si na brucho, prsia pritisla na chladnú plachtu a okamžite zaspávala. Počula som, ako vošiel Nikola. Pristúpil k posteli, odhodil zo mňa plachtu, chytil ma za nohu a bez slova  pritiahol na okraj postele. Vsunul mi ruku pod bruško, podvihol ma a dal na všetky štyri. Ruku mi položil medzi lopatky a pritlačil ramená na posteľ, až som tam kvočala s vysoko vystrčeným zadočkom. Nikola si kľakol k posteli a rýchlo sa vrhol jazykom na moju šušku. Prelízal mi ju a okamžite som sa prebrala. Končekom jazyka zaúročil na moju malú dierku, pritom mi do mušličky strčil palec a prstami stisol pahorok nad buchtičkou. Stískal ma, hral sa vo mne prstom a lízal mi zadoček, čo bolo pekne vzrušujúce. Vzrušenie sa rýchlo vrátila a rozkoš sa mi rozlievala po tele. Pohodlne som sa uvelebila na posteli, hlavu položila na ruky a zadoček vystrkávala proti jeho ústam. Nečakal, kým ma urobí jazykom, vystrel sa a vtákom mi začal prechádzať po škáročke. Okamžite som zvlhla a pomazala nedočkavý žaluď, ktorý sa hneď začal do mňa predierať. Silno ma rozťahoval, našťastie si ho šuška pamätala a pomaličky sa mu podvoľovala. Cítila som, ako do mňa vniká, ruku som si posunula dole a postískala som si bruško.

Cítila som pod prstami, ako do mňa vniká, potom som prstami prešla ku škáročke a hladkala vnikajúceho vtáka. Takto som cítila, koľko do mňa vnikol, ešte som musela prijať tak na moju dlaň. Viac som roztiahla nohy a začala sa hýbať proti nemu, čím som urýchlila jeho jazdu a za chvíľu som konečne cítila žaluď, narážajúci na dno jaskynky. Pevne ma chytil za boky a začal ma na seba prirážať. Pridával na sile a rýchlosti a za chvíľu už do mňa búšil ako zbíjačka. Tvrdé údery do šušky ma odhadzovali od neha a pevné ruky nabíjali na vtáka. Prsia mi lietali hore - dole, tak som sa pritlačila k posteli a oprela sa nimi o plachtu. Bradavky sa mi šúchali o pokrčenú látku a rozdráždené stvrdli a precitlivene ma svrbeli. Aj keď tlak v mušličke bol obrovský a vzrušenie vo mne rástlo, nečakal som, že sa tentoraz urobím. Tá divokosť, akou do mňa vnikal, bola prirýchla na moje vyvrcholenie. Po pár šťuchoch som zacítila v sebe trhnutie a vnútro mi zaliala salva semena. Zabúšil do mňa, potom si ma silno na seba pritiahol a s vtákom hlboko, prehlboko v mojej dierka  striekal a krásne pulzoval. Tisla som sa na neho a vtom aj mnou prebehla iskra vzrušenia a predsa len ma zachvátil príjemný orgazmus. Vysilená som tam ležala s ubolenou mušličkou a vysoko vystrčeným zadočkom. Čakala som, kedy zo mňa vykĺzne a konečne sa oddám oddychu. Konečne ho zo mňa vytiahol, ľahla som si na bok a okamžite zaspala. Prebudil  ma dotyk na boku, pootvorila som oči a zbadala slnko, vysoko na oblohe. Rýchlo som ich zatvorila: "Koľko je?" "Pozriem sa." Počula som Nikolu a cítila, ako mu dvíha nohu. Prstami mi rozšíril pysky a pritlačil žaluď na dierku. Tú som mala, ako vždy, keď som sa prebudila pekne premastenú a pripravenú. Vnikla do mňa, rýchlo som si strčila ruku medzi nohy a popoťahovala buchtičku, aby som mu uvoľnila cestu. Zadoček som vystrčila proti nemu, zavrela oči a sústredila sa na jeho vnikanie. Opäť sa dobýval až niekde k srdcu, no mušlička už bola vytrénovaná a pomaly ho papkala. Povytiahol ho a zasadil naspäť. Cítila som, ako sa bruchom dotýka môjho zadočku a spokojne som stisla nohy, aby som ho v sebe uväznila. Začal ma šukať, nabíjať, položil mi ruku na bruško a priťahoval ma k sebe: "preboha brucho nie, pocikám sa." Zdesene som vyhŕkla a preložila si jeho ruku na prsia. Stisol ich a v rytme vrážania ma za ne priťahoval k sebe. Netrvalo dlho a spokojne sa do mňa urobil.

Bozkal ma plece, vstal a išiel do kúpeľne s vtákom pred pol šiestou, z ktorého mu stále kvapkalo semeno. Samozrejme, aj mne po stehnách, tak som sa išla urobiť aj ja. Hodili sme na seba nejaké handry a vošli do kuchyne, kde nás čakala Klára s raňajkami: "Dobré ráno moji drahí." Zaliala kávu a keď mi podávala pariaci hrnček, šepla: "dik, ani nevieš, ako si mi pomohla, konečne som sa vyspala. A čo ty? Spokojná?" Usmiala som sa a so žmurknutím prikývla. Proste najlepšie kamošky. Na pláži sa Nikola hneď hodil do vody a plával ku vzdialenej bóji. Pozorovali sme, ako sa mohutnými tempami vzdiaľuje,  keď sa otočil a zavolal na Kláriku, aby sa pridala. Tá zúfalo na mňa pozrela: "Prosím ťa, ešte ty, nech si oddýchnem. Sľubujem, že večer ťa nechám vyspať. Prosííím." Nedala som sa dlho prehovárať. Ani sme sa nemuseli dohovárať, bolo jaské, že do konca dovolenky sa budeme pri Nikolovi striedať, a po jeho drezúre deň, vlastne noc oddychu dobre padne. A to jedno číslo a ešte k tomu vo vode zvládnem. Vyskočila som a rozbehla sa k vode. Nikola spomalil a tak som ho celkom rýchlo doplávala, keď som už bola za ním tak na meter, ponorila som sa, podplávala ho, chytila za visiaceho vtáka a potiahla. Myklo ním, pustila som ho, odplávala a ponáhľala sa k bóji. So smiechom mi nadával a hodil sa za mnou. Bola som prvá, uchopila bóju a otočila sa k nemu. Ako sa priblížil, roztiahla som nohy, obopla mu ich okolo bokov a pustila ho k sebe. V chladnej vode mi stvrdli bradavky, jeho nenapadlo nič iné, len aby ich vzal do úst a začal ich cumľať. Hrali sme sa , prevaľovali okolo bóji, ohmatávali sa a ponárali, aby sme sa pokochali pohľadmi na nahé telá pod vodou. Nikolovi krásne stál a samozrejme som skúsila, koľko ho dokážem fajčiť na jeden nádych. Páčilo sa mu to a keď som sa vynorila, ponoril sa a začal ma lízať. Pritom mi do šušky dúchol vzduch a keď sa vynoril, smiali sme sa, ako mi zo šušky uniká a vytvára srandovné bubliny. Bláznili sme sa, kým sme sa neobjali. Opäť som mu dala nohy okolo bokov, jednou rukou som chytila bóju a druhou si nasmerovala žaluď na dierku.

Rýchlo do mňa vnikol, až ma podvihol po brucho nad vodu, Položil mi hlavu na plavák, zachytil sa bočných príchytiek a začal ma pichať. Silno prirážal a prsia sa mi rozkošne vznášali vo vode. Vlnky mi špliechali na bradavky, ktoré stvrdli a vykukávali z vody. Pevne som Nika objímala nohami a snažila sa odstrkovaním sa od bójky som sa snažila prirážať. Netrvalo dlho a cítila som, ako vo mne začal pulzovať a šušku obšťastnil veľkou dávkou semena. Rozpálená dierka sa mi stiahla a odmenila ma síce slabým, no zaujímavým orgazmom. Skončili sme a ako ho v priezračnej vode zo mňa vytiahol, videla som, ako mi zo šušky uniká obláčik bieleho semena. Ako opar nad horami, v duchu som sa usmiala a nahlas: "Tak a teraz si oplodnil všetky ikry, ktoré sem nakládli sexuchtivé rybičky. Zasmial sa a ťapol do vody. Semeno sa rozplynulo a my sme odplávali k brehu. Klárika driemala na deke a zdalo sa, že si ani nevšimla, že sme prišli. , každá z jednej strany. Únava ma zmohla a začala som sa ponárať do sladkého spánku, keď som zacítila, ako ma akási ruka hladká po stehne a pomaly sa posúva k mušličke. Nebol to sen, Nikola sa so mnou hral ale nechala som sa ďalej unášať príjemným pocitom a ani som neotvorila oči. Keď mi položil ruku na šušku, posunula som svoju a a položila mu ju na už stoporený úd. Narazila som sa druhú ruku, mrkla som a zbadala Klárikinu, ako mu mädlí vajíčka. Nikola sa musel cítiť ako kráľ, dve sexi, nahé  kočky, pripravené sa s ním milovať, ponúkajúce jeho prstom  šťavnaté šušky. Napadlo mi, že by som mala vyskúšať, aké to je, keď ma láskajú dvaja chlapi, štyri ruky, dva jazyky a dva údy. Určite to skúsim. No teraz som sa otočila  a zohla sa k Nikolovmu vtáku. Obe nás to napadlo naraz a tak sme začali olizovať krásny žaluď, každá zo svojej strany. Nikola spokojne chrochtal a hladkal nás po zadočkoch a medzi nohami.

Klárika sa zdvihla, kľakla si cez neho a nesmerovala si žaluď na dierku. Prisadla a videla som, že sa úplne nespustila, bol v nej tak do polovice. Začala na ňom pomaly rajtovať, no strážila si ho, aby do nej nevnikol úplne, asi by ho do seba nedostala celého. To ja!!!!! Niko ma chytil za zadoček a ťahal nad seba, pochopila som a presunula sa mu nad hlavu. Spustila som sa dole a ponúkla mušličku jeho perám. Pekne ma vylizoval, od malej dierky po dráždec a silno vnikal jazykom do dierky. Ako pri tom Klárika na ňom jazdila, zrýchľoval sa mu dych a dráždil mi šušku horúcim dúchaním. Zacítila som na prsiach ruky, pootvorila som oči, to sa s nimi hrala Klárika. Neodolala som a tiež som okúsila jemnosť jej kozičiek. Takto sme sa všetci traja hrali, až sme spoločne dospeli k výbuchu rozkoše Prvá som začala ja, Niky sa mi prisal k dráždcu a silno ho začal sať. Bruško sa mi stiahlo, prebehol mnou kŕč slasti a telo sa mi roztriaslo pod vlnami orgazmu. Cítila som, ako mi zo šušky vystrekol prúd šťavičky a zalial mu ústa. Niky sa vymrštil, zahryzol sa mi do šušky a cítila som, ako mu tiež začalo telo pulzovať a určite striekať do Kláriky. Tá už nevydržala, hlasno vzdychla a začala vrtieť bokmi, snažiac sa dosadnúť a striekajúci úd. Napriek tomu, že som sa plne sústredila na svoje vyvrcholenie, videla som, že sa jej nepodarilo pojať do seba celého a tak tretinka bola stále mimo šušky. Objali sme sa a v silnom zovretí nad rozkošným telom sme si spolu užívali výbuch slasti. Nakoniec som sa musela od neúnavných úst odtiahnuť a dopriať šuške, aby si oddýchla. To isté urobila Klárila a pozerali sme na mokrý úd, ako z nej vykĺzol a pristál mu na bruchu. Stále ho mal skoro po pupok. Nejeden chalan by bol šťastný, keby ho mal takého, ako Niky, keď mu nestojí úplne. A nejedna baba v sebe. Rozdýchavali sme svoj výkon, keď mi Niky položil ruku na bok a ťahal ma so smiechom nad seba: "Poď, ešte ma dorobíš, nech si môžem spokojne podriemať. Treba dokončiť robotu a vidíš, že ešte nie som úplne podojený." Podvihol si vtáka smerom k mojej dierke a bol stále dosť tvrdý na to, aby do mňa vnikol. Klárika, s hlavou na jeho bruchu ho chytila a začala mi ním prechádzať po buchtičke.

Tá bola ešte stále v slabom tranze a cítila som, ako mi v nej slastne brní. Roztiahla som nohy a pomaly sa naň spúšťala. Klárika ním hýbala, akoby mi chcela mušličku roztiahnuť, no tá už bola pripravená a doslova po Nikolovom vtáku chňapla.   Sťahovala som   svaly v šuške a tá ho doslova začala papkať. Pri každom stiahnutí sa posunul trošku hlbšie. Oprela som sa rukami o Nikolovu hruď, poriadne zavrtela bokmi a začal sa na neho bez prestávky spúšťať, až som konečne na neho dosadla. Pojala som ho celého a musela na chvíľu zastať, aby sa vo mne usadil a ja sa vydýchala a nabrala na neho síl. Klárika s obdivom pozerala na naše brušká, ako sa dotýkajú a ako vo mne zmizol ten obrovský nenásytný úd. Sadla si za mňa a začala ma hladkať po prsiach a brušku. Pomaly prešla dole k šuške a končekmi prstov preskúmala moje pysky, napnuté do prasknutia. Pevne obopínali kyjak, ktorý už zase stál a akoby ani nevedel, že sa len pred pár minútami urobil. Hrala sa mi s mušličkou, pozrela som dole a videla jej prsty a na vrcholčeku roztiahnutej škáročky ružový dráždec, ktorý sa nad tým všetkým vynímal. Dotkla sa ho prstom a jemne pritlačila. Prebehla mnou iskra rozkoše a boky sa mi zavlnili. Začala mi ho masírovať, krúžila po ňom prstami a až som sa nemohla ovládnuť a začala som na Nikovi jazdiť. Celá som sa rozvlnila, šúchala sa na jeho bruchu a začala sa dvíhať. Najprv len trošku, no ako so  sa dostávala do švungu, zabudla som na jeho veľkosť a stále silnejšie som sa dvíhala a divšie na neho dosadala. Prsia  mi začali nadskakovať, tak mi ich Klárika pevne uchopila a tvrdo stískala. Divoká jazda ma dostala do vývrtky, nedokázala som sa ovládať, zaťala som mu do hrude nechty a rozbesnená od rozkoše a vzrušenia som na ňom tancovala diabolský tanec. Cítila som, ako mi z mušličky strieka šťavička a myslím, že to som neudržala mechúr a od rozkoše som  ho zaliala zlatým dažďom. Nikola hučal, tvár mal stiahnutú do sústredenej grimasy, ktorá prezrádzala jeho obrovské vzrušenie a bolo jasné, že naznačuje blížiaci sa výbuch v jeho vtáku a moja šťavnatá mušlička sa pripravovala na salvy vzrušujúceho semena. Zrazu sa vypäl, zdvihol boky a jasne som v sebe zacítila silné šklbnutie a semeno, ktoré vystrelil do hĺbky mušličky vo mne rozpútali hotové peklo. Bruško sa mi stiahlo, mušlička vtáka zovrela a začala ho žmýkať, čím sa jeho pulzovanie vo mne ešte viac zvýraznilo.

Pevne mi zovrel boky a silno tisol na seba, čím vnikol hlboko, prehlboko, až niekde k srdiečku a tam šteklivo burcoval moje vyvrcholenie. Prestala som sa natriasať a len som sa na neho tisla, až kým pulzovanie vo mne neprestalo a môj orgazmus neutíchol. Zmorená som odkväcla vedľa Nika a ešte som si stihla všimnúť, že snáď prvý krát mu vták zvädol: "Konečne som ten citrón vyžmýkala!!! Ha - ha." Spokojne som odfukovala s hlavou na jeho ramene a ani neviem, kedy som zaspala. Keď som otvorila oči, slnko už bolo nízko, Niko a Klárikou všetko pobalili a v tichom rozhovore čakali, kým sa prebudím. Pobrali sme sa domov a večer opäť zakončili diskou.

Až do konca dovolenky sme už plážový a ani spálňový grupák nezopakovali. Automaticky sme sa o Nika a vlastne on o nás podelil, jedna s ním trávila noc a druhá deň. Bolo jasné, že aj keď s Klárikou o sebe vieme v podstate všetko a poznáme každý detail svojich tiel, najlepšie sme sa milovaniu venovali v súkromí. Poslednú noc sme si Nika vymenili o polnoci a keď už sme mali pobalené veci, ostal čas len na posledné objatie. Nechala som Kláriku, nech si ho vybozkáva a potom som sa k nemu privinula. Prsia som zabodla do jeho hrudi, nech si ten pocit zapamätám a v objatí som neodolala a vsunula mu ruku do nohavíc. Vták mi v ruke okamžite narástol a keď sme sa posledný krát bozkali, skonštatovali sme: "Škoda." A ja som pokračovala: "Ďakujem, takéto niečo asi už nikdy nezažijem." "Zažiješ, ak znova prídeš...." A už sme aj frčali domov. Možno hodinu sme mlčali, len so spomienkami, keď sme obe naraz začali: "Vieš..." Zasmiali sme sa a zmĺkli. Po chvíli Klárika nadhodila, že plánuje, keď jej začnú biť biologické hodiny navštíviť Nika, lebo pri ňom prežila chvíle, ktoré by chcela zažiť, keď príde do druhého stavu. Zakontrovala som, že som chcela povedať to isté a asi by bola sranda, keby sme ho navštívili spolu a obe nás priviedol do druhého stavu, naše deti by boli súrodenci a boli by sme krásna rozvetvená rodina. Chvíľu sme so smiechom rozoberali budúcnosť. Cesta rýchlo ubiehala, keď som len tak polohlasne skonštatovala, že by nebolo od veci, zapojiť Nika do hry aj v prípade, že sa vydáme. Veď koľko mužov sa stará o deti aj keď nie sú ich. Neuvedomila som si, že ma Klárika počuje, keď odpovedala: "A máš pravdu...."

Na svoj plán sme samozrejme nezabudli.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex