Erotická poviedka

Mladý exhibicionista

Ahoj, volam sa Marek a porozprávam vám o skvelých zážitkoch ktoré sa mi stali vďaka takej mojej malej úchylke. Rád sa ukazujem. Dá sa povedať ze som exhibicionista. Už od začiatku puberty som cítil ze ma vzrušuje cítiť že ma môže niekto vidieť. Zo začiatku som si pri masturbácii predstavoval že som niekde von. To mi už potom nestačilo. Začal som tak nevinnejšie.

Keď som mal 15 rokov a šiel som večerom domov občas som si ho vytiahol z nohavíc ale zakryl ho mikinou a jemne, čo najviac nenápadne som si ho rukou honil. Popri tom ako som šiel domov. A ked som si bol istý že nikto nieje okolo, odryl som mikinu a vystavil moj penis svetu. Len na pár sekúnd ale srdce mi bilo ako nikdy. Cez leto sme občas chodievali na chalupu a tam som sa vzdy vzdialil do lesa, poobzeral som sa ci ma neprenasledovala malá segra a sediac na kusku dreva som si hladil moj tvrdý penis. Len s trochu stiahnutými nohavicami pre pripad ze by som niečo počul. Krásne som si ho tam honil a ked som sa blížil k orgaszmu postavil som sa a krásne sa vystriekal na lístie.

Ako som rástol stále ma ti ťahalo viac a viac. Sledoval som videa aki si muži honia na ulici a neake ženy ti vidia. Chcel som to tiež zažiť ale bál som sa. Mohol som z toho mať problémy.  Tak som pokračoval v mojich masturbačných prechádzkach do prírody alebo do prázdnych parkov. V jeden víkend ma kamarátka zavolala na chatu s jej rodičmi. Jej takto bol super a vedel som ze sa trochu opijeme. Šiel som a cestou tam ma napadlo že by som sa mohol ukázať jej.

Chcel som to spraviť na náhodu že mi náhodne spadne uterák po sprche. No boli sme tam len dve noci a keď som si dal sprchu just nebola v izbe. Večer sme popíjali a ja som už bol dosť chytený tak som šiel spať a Zdenka že príde za chvíľu. Spali sme v jednej izbe bolo ich tam málo. Čo mi vobec nevadilo. Zdenka bola kočka ale vždy sme boli len kamaráti.  Napadlo ma že to je tá správna príležitosť. Šiel som do izby dal dole nohavice a zostal len v boxerkach a tričku. Pustil som si porno a honil si ho nech ho mám poriadne tvrdý. Keď som už počul kroky a jej hlas vypol som video penis si pretiahol cez dieru na nohu aby trčal čo najviac ako to pôjde.

Ľahol som si na postel s rozkročeními nohami a nechal som sa odokritý. Tváril sa že spím. Vošla dnu. Zapálila malé svetlo a opýtala sa ma či už spím. Ešte si ma nevšimla. Zrejme ma už zbadala. Počul som aki spravila dva kroky mojim smerim a zrazu nič. Povzdychla prekvapením a stála tam. Chvíľu sa nič nedialo a ja som vo vnútri panikárik. Konečne pohyb. Pár krokov a bola hned pri mne pri posteli. Zrazu som začul cvaknutie a videl záblesk aj cez zatvorené viečka.  Ona si spravila fotku mojhi penisu. Skoro mi až ušiel úsmev ale zadržal som ho. Spravila ešte dve fotky. Ešte som ho napínak ako sa len dalo aby som ho predviedol.

Zrazu som cítil dotyk. Ona mi ho chytila a začala úplne jemne hladiť.  Bože to bolo. Nevedel som čo mám spraviť či sa prebrať alebo sa ďalej tváriť že spím. Bál som sa a tak som zostal ležať.  Chytila mi ho ruky a začala honiť. Jemne a pomaly.  Mal som čo robiť aby som ležal kľudne.  Bolo to pre mňa a asi aj ju prvý krát. Len chvíľku sa mi s nim hrala a cítil som že už budem. Obrovský orgazmus sa blížil. Snažil som sa nehýbať. Obrovský kŕč v cekom tele a začal som striekať.

Okamžite ma pustila a skočila do svojej postele. Ja som sa stále tváril že spím no nahlas som dýchal. Neskutocne mi bilo srdce. Tá obrovská úľava. Pp chvylke som zaspal. Ani neviem ako. Spal som tak do rána. Už mäkký penis stále trčiaci von a zaschnuté sperma na tričku. Už prezlečený som vošiel do kuchyne. Zdenka sa červenala pri pohlade na mna ale inak na sebe nedala nič poznať.  A ja tiež nie...to bol taký môj začiatok a pokračovať budem nabuduce s ešte vzrusujucejsimi a odvážnejšími zážitkami. Teraz si ho už musím vyhoniť lebo spomienky sú stále živé.  

autor: HarveyDent66Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>