Erotická poviedka

Manželkyna priateľka Geňa

Sedel som vo fotelke s pohárom šampanského a pozoroval svoju manželku Zuzku, ako zanietene šteboce so svojou, vraj najlepšou priateľkou, Geňou. Takú rozžiarenú a uvravenú som ju dávno nevidel. Spoľahlivo ma ignorovali, keď som niečo poznamenal, na chvíľočku stíchli, pozreli na mňa a bez toho, aby mi odpovedali, pokračovali v rozhovore. Stále sa smiali, spomínali na roky strávené na internáte, disky, žúrky, spolužiakov a spolužiačky. Pritom sa ťapkali po rukách, nohách, neraz sa objímali, nechýbali bozky na líca. Boli ako dobre zohratý pár.

Ja som sa pritom dozvedel, kto je ženatý, ktorá vydatá, koľko má detí, kde kto pracuje. Ich to zjavne bavilo, výbuchy smiechu pri spomienkach nasvedčovali, že prežili krásne obdobie. Ja som sa pri tom bavil s fľašou šampanského, potom s druhou a keďže ich ignorancia mojej maličkosti neprestávala, vyhlásil som, že sa idem osprchovať. Nereagovali, ani si  nevšimli, že som sa vytratil. Vrátil som sa v župane, pripravený ísť spať, keď ma prekvapene vzali na vedomie. So slovami, že snáď nechcem ísť spať, keď sa tak dobre bavíme, mi Zuzka naliala z ďalšej fľaše šampusu a ja som sa opäť zvalil do fotelky. Mal som toho už fakt dosť a oči sa mi samé zatvárali. Ani neviem, či som zaspal a na ako dlho. Keď som sa prebral, v izbe bola tma, sedel som tam sám. Všade ticho, len zo spálne tiché zvuky.

Vstal som a rozospatý prišiel k pootvoreným dverám. Prvé, čo som zbadal V slabom svetle sviečok bol nahý zadoček na našej posteli  vystrčený proti mne. Neveril som vlastným očiam. V našej manželskej posteli sa milovali dve telá. V prítmí som nerozoznal, ktorá je Zuzka a ktorá Geňa, videl som len biely zadoček s čiernym dvorčekom šušky a telo miznúce medzi nohami ležiacej ženy. Tiché vzdychy naznačovali, v ktorej fáze milovania sa nachádzajú. Ako aj ruky na hlave, tisnúce ju na roztúženú mušličku. Bol to fascinujúci pohľad na dve nahé milujúce sa ženy a vôbec mi nevadilo, že jedna bola moja manželka. 

V momente som sa prebral, môj krásavec sa zobudil a vystrelil pod županom hore. Zhodil som ho zo seba a prikročil k posteli. Zadoček bol v perfektnej výške, akoby čakal na mňa a ešte aj trčal z postele. Pevne som uchopil boky a zaútočil na šušku. Vták si sám našiel cestu do roztúženej dierky a zarezal sa do nej ako horúci nôž do masla. Silno som prirazil, až som počul, ako moje vajíčka ťapli po vlhkej šuške.  Telá nám hupli dopredu a ja som cítil, ako sa moja hostiteľka mykla od prekvapenia a prerušila lízanie mušličky. Obe žienky sa rýchlo pozreli mojim smerom. Už som ich rozoznal. Moja Zuzka ležala na posteli a Geňa ju vylizovala. Poslala mi perami pusu a vzdychla: "ach drahý, zobudil si sa?" a už sa venovala jazyku v šuške. Zároveň som cítil, ako zadoček vyštartoval proti môjmu vtáku a keď sa do šušky opäť zavŕtal až do dna, Zuzka zavrtela bokmi a ja som sa cítil ako v raji.

Vniknutie do  mäkučkej, roztúženej jaskynky na mňa pôsobil vzrušujúco a začal som pomaličky prirážať. Geňa, ktorá vášnivo cuckala šušku mojej milovanej prijala môj rytmus a pri každom mojom narazení pritlačila na buchtičku. Zuzke sa to viditeľne, ale aj počuteľne páčilo, vzrušene dychčala a bolo jasné, že sa blíži k vyvrcholeniu.  Zrazu sa vypla, vystrčila boky vysoko proti Geniným ústam a stehná pritlačila k jej hlave. Rukami si ju mocne pritláčala k šuške a zvíjala sa vo výbuchu orgazmu. Bruško sa jej vlnilo, prsia dvíhali a rozkoš jej vyrážala dych. Ja som zatiaľ mocne prirážal do vystrčenej šušky, stískal Geňu za boky a priťahoval si ju na svojho vtáka.

Pozoroval som pri tom nielen jej chrbát a zadoček, ale aj Zuzkinu tvár, na ktorej zovreté ústa a privreté oči prezrádzali vrcholné vzrušenie. Za chvíľu sa však začala vrtieť, uhýbať šuškou od Geniných úst, bolo jasné, že trvajúce vzrušovanie jej začína prinášať utrpenie. Rukami, ktorými si doteraz k sebe pritláčala ju začala odstrkávať, pritom som ledva čul  jej šepot: Prosím, Geňka, pusti ho do mňa, chcem ho v sebe. Prosííím." Zrazu sa zadoček odo mňa odstrčil a ja som na svoje rozčarovanie vykĺzol z roztúženej šušky. Nestihol som ju zadržať, no ona sa v okamihu odsunula a ja som kľačal nad svojou Zuzkou. Tá ako blesk vymrštila nohy okolo mojich bokov a pritláčala ma nimi k sebe. Ani si nemusela pomáhať rukami, môj vzrušený úd presne trafil na vlhkú, jemnučkú šušku. Hlboko som prirazil a pohýbal bokmi, aby som sa v mušličke lepšie uvelebil. Zuzka vysoko zdvihla boky a tlačila ich proti mne- Naklonil som sa k nej a vzal do úst pevnú bradavku. Silno som sa na ňu prisal a pri tom som prirážal na vlhkú mušličku, ktorá vzrušene mľaskala. Zuzka sa ku mne privinula ako liana a začala sa aj so mnou otáčať, pochopil som a za chvíľu už na mne rajtovala, pevne mi zvierajúc prsia.

Geňka nechcela prísť o svoj diel rozkoše a tak zboku začala bozkávať Zuzku na prsia, prešla na krk, až sa dostala k Zuzkiným ústam. Ako Geňka čupela pri mojom boku, začal som sa venovať jej zadočku. Hladkal som mäkučkú pokožku a pomaly som prechádzal medzi stehná, až som sa dotkol nedorobenej a roztúženej mušličky. Prst mi do nej ľahučko vnikol a ona sa mi pritlačila na dlaň. Po prvom, som do nej vsunul aj druhý a tretí prst a začal ju  celú v dlani medliť. Stískal som jej buchtičku a prstami dráždil dierku. Za odmenu mi pridelila dávku šťavičky rozkoše, na ktorú som dostal som chuť a chcel ju vycuckať. Začal som si ju priťahovať k sebe a ona zdvihla nohu a obkročmo si na mňa sadla. Uchopil som ju za boky, stisol a podvihol k svojim ústam.

Prisadla si na ne a ja som sa do nich opatrne zahryzol. Otvoril som ústa čo najviac, aby som ju prijal celú a prisal sa k nej. Medzi zubami som do nej strčil jazyk a začal som skúmať vláčne lupienky strážiace vstup do jaskynky. Žul som ju a ako som počul jej zrýchľujúce sa dýchanie pridával som na sile a rukami si ju pritískal na tvár. Popri tom som dvíhal boky a vrážal vtáka do Zuzkinej šušky, ktorá sa vysoko dvíhala a silno na mňa dosadala. Dievčatá diveli od vzrušenia, hrali sa navzájom s prsiami, žmolili bradavky a nenechávali nečinné ani svoje pery, ktoré sa spájali vo vášnivé bozky. Cítil som, že sa blížim, no chcel som, aby sa urobili aj ony, tak som prešiel perami na Genin klitoris, prisal sa k nemu a začal ho dráždiť končekom jazyka. Geňka skučala od vzrušenia a udierala šuškou na moje ústa.

Zrazu sa jej stiahlo bruško v kŕči vyvrcholenia a prudko na mňa dosadla. Pritískala sa na moje ústa a cítil som, ako ňou prechádza jedna vlna vzrušenia za druhou. Nevydržal som a vystrekol do Zuzkinej mušličky prvú salvu semena. Vysoko som zdvihol boky, aby som do nej vnikol čo najhlbšie, ponad Geňkine stehná som ju uchopil za boky a pritláčal ju na seba. Druhý výstrel do šušky znamenal explóziu rozkoše v Zuzkinej jaskynke a aj jej sa telo rozozvučalo v silnom orgazme. Všetci sme hlasno dychčali, tisli sa na seba a užívali si chvíľky rozkoše. Tá pomaly ustupovala, no ostali sme stále v rovnakej polohe, aby sme boli čo najviac v sebe.

Nakoniec sme si ľahli, ja v strede a dievčatá každá z jednej strany. Keď som sa prebudil, na každom ramene som mal jednu hlavu, ruku na bruchu a druhú na vtáku, ktorý sa prebudil spolu so mnou a zapĺňal, ako som si všimol Geninu dlaň. Tá sa prebrala a keď videla, že som pripravená, prehupla sa cezo mňa a šikovne si ho zaviedla do mušličky. Sadla na mňa a zhlboka sa nadýchla. Medzitým sa prebudila aj Zuzka a Geňka jej šepla, že nemôže predsa nechať svoju šušku nedorobenú. Večer ma prepustila Zuzke, teraz si berie svoj diel. Moja s pochopením prikývla a začala ma bozkávať. Hladkal som ju po chrbte, prešiel k prsiam a pomaličky po brušku k šuške. Hrajkal som sa s ňou a hravo do nej vnikol. Zakiaľ ma Geňka robila, snažil som sa uspokojiť Zuzku a videl som, že vzrušene na moju ruku reaguje. Netrvalo dlho a cítil som, že viac nevydržím. Jemné trhnutie vo vtáku Geňke prezradilo, že budem a tak sa na mňa pritlačila a trela sa o mňa len bokmi.

Hniezdila sa na mne a ja som do nej začal striekať. Pritom sme sa so Zuzkou divo bozkávali a hra našich jazykov bola neskutočná. Aj keď som nechcel opustiť teplučkú hebkú dieročku, cítil som, že sa zmenšujem a šuška ma vytláča von. Rýchlo som zabehol na záchod a uľavil si, chcelo sa mi od momentu, ako som otvoril oči. Zatiaľ dievčatá zmizli v kúpeľni, odkiaľ som počul hlasné chichotanie. Vyšli, Geňka sa obliekla a bez raňajok sa pobrala,  má toho veľa a na obed odchádza. Pusa na rozlúčku a prosba smerom k Zuzke, že na budúci týždeň musí prísť do mesta a či by nám nevadilo, keby u nás prespala. Nestihol som otvoriť ústa, keď Zuzka odpovedala, že jej určite nie a ako pozná mňa, budem úprimne rád. Skromne som prikývol. Dvere sa zavreli a ja som čakal na Zuzkinu reakciu. Bola skvelá, poslala ma do kúpeľne, aby som sa ponáhľal, že máme ešte nejakú nedokončenú prácu v postieľke. Tak som sa išiel pripraviť. A bol som úprimne rád!!!autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>