Erotická poviedka

Sladkých 15

Ahojte porozprávam Vám môj príbeh. Mám 20 rokov volám sa Miša..mám dlhšie čierne vlasy a mám normálnu peknú postavu :)

Mesiac po mojich 15 narodeninách sa konal jeden kurz ty aktívnejší zo školy šli na vikend do Tatier. Každý tam chcel ísť , veď pre 15 ročné deti to bola možnosť ísť na vykendy preč od rodičov a opiť sa .ja som bola medzi 5 zo školy ktorý tam šli. Zbalila som sa a v piatok poobede a m nasadla s autobusom ktorý nás tam odviezol. Keď sme pošli bolo nás tam 30 aj s deti z iných škôl veková kategória od 15 do 18 . Porozdelovali sme sa do izieb . Ja som bola so spoluziackov . Na svoj vek celkom dobre vyvinuta :) mali sme program kte sme sa rozdeľovaní do skupín museli sme sa pomiesat aby sme v jednom tíme neboli dvaja z tej istej školy. Tak sme sa všetci spoznávali . Večer od 9 sme mali volny program zo začiatku bol kľud . Sem tam prišli naši vedú skontrolovať co robíme. O 11 šli spať. To nám prišli zaklopať chlapci že na ich izbe sa robí "posedenie" . Lenže keď videli našu izbu ktorá bola od ich oveľa väčšia tak sa spýtali či môžu všetci prísť k nám . Súhlasili sme .

Bolo nás asi 15 začalo sa piť. A čím viac alkoholu som mala v krvi tym viac sa mi páčil jeden chlapec . volal sa Matúš. Bola som v Tom čase panna . A alkohol v krvi dokázal to že som sa k nemu stále viac tulils mal 18 ale neprotestoval. Ochvilku sme sa už bozkávali . Nikto si nás nejak nevsimal. Lebo za zabávali pili . Tak navrhol aby sme šli k nemu lebo videl že už som dosť opitá aby som si šla ľahnúť. Prišli sme k nemu vyšli sme ešte na balkón zafajcit postavil sa za mňa začal ma bozkávať na krku a rukami chodit po celom tele . Ja som sa vôbec nebránila otočila som sa a začala som ho bozkávať na pery...chytil ma za ruku a doviedol do postele. Začal ma vyzliekať. No keď sa vyzliekol on s uvidela som jeho penis tak som sa zľakla mal ho obrovského . Ani nie tak dlhého ako hrubého..veď ho mal hrubé ako moje zápästie. Zlakla som sa a povedala som že to bude urcite bolieť. On sa usmial s povedal : veď keď už si to robila tak to nebude až také strašné ona si na neho zvykne . Ja som mu odvetila : ale ja som to ešte nerobila.  On len sucho odvetil že to už nie je jeho starosť. 

Trochu mi ju naslinil a začal ho tam nasilu tlačiť...strasne to bolelo. Raz silnejšie zatlačil a pretrhol mi panenskú blanu .vykríkla som no rval ho tam ďalej ale aj cez všetky snahou dostať ho tam ho tam nedal ani z polovice...povedal že vyskúšame niečo iné. Keď zapol svetlo v izbe na posteli bol obrovský fľak krvi. On mi nielen prethol blanu mi aj natrhol moju kundicku. V tej chvíli ma to ani tak nebolelo  ako som sa cítila trápne keď to musel čistit v umývadle .povedal mi že keď to takto nejde tak to skúsi ináč .šli sme spolu do sprchy. Ale to som vôbec nečakala keď si ma otočil chrbtom ja som sa prehľad a rukami som sa opierala o stenu keď mi ho on začal tlačít do análu ..to bola ešte väčšia bolesť ako pred tým...povedala som že dosť...vyšla som rýchlo zo sprchy. Obliekla som sa a šla som k na na izbu už tam nikto nebol. Len kamarátka ktorá spala na posteli. Šla som na wc vtedy som si uvedomila že stále krvácam z mojej kundicky. Vedela som že to bude treba zašiť..lenže som sa strašné bála to niekomu povedať a hlavne som sa hanbila. Nechala som to tak dala som si vložku. Tak sme fungovala nasledujúci deň.

V nedeľu sme mali cez deň znova voľný program . Už som vedela že každý o Tom že už nie som panna vedel. Ale bolo mi to fuk. Zabávali sme sa lebo smeodchádzali až pondelok doobeda.  Páčil sa mi ešte jeden chlapec a očividne aj ja jemu celú nedeľu sme boli spolu s večer som skončila s ním v posteli. Lenže taktiež to ešte pred tým nerobil...dal si kondóm a ja som si sadla na neho z jazdila som na ňom ako na konikovy. Lenže mňa to nudilo. On tam vzdychla vydával čudné zvuky a ešte sa aj tváril divné...bolo mi zo mňa zle...keď sme skončili ski sme ku mne na izbu kde bola znova párty ..

Začala som piť..tancovalo sa..vedúcim už bolo všetko jedno veď to ok posledný deň s taktiež mali možno 25 rokov , dokonca prišli aj u nám vypiť. Nakoniec som si ľahla do postele mali sme so spolužiačkou manželku posteľ .. A spali s nami ešte dvaja ďalší chlapci v posteli ...veď boli ožratý jak delo kto by ich dotiahol k nim na izbu ...no nič sa nedialo všetci sme zaspali ...zobudila som sa na to že niekto sa dobival rukou do mojich nohavičiek bol to jeden z chlapcov...robila som sa že ďalej som začal ma krásne prstovať hoc to bolelo lebo stalr ms bolela moja kundicka.

Robila som sa že spím možno po 15 min som dosiahla orgazmus...spoznal to podľa mojej reakcie tela prehľad som sa v páse ..ináč som dýchala...potom prestal . Sladko som zaspala. Vtedy som prišla nato že nielen chlapci majú nárok na uspokojenie ale aj ženy..vtedy som prišla na to že na to asi bude bavit..za rok som zažila toľko zážitkov koľko nezažije možno žiadna iná za celý rok .ale to v ďalšej poviedke Vaša Nimfa

autor: Malá NimfaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>