Erotická poviedka

Nezvyčajná dovolenka - Príchod II

Vzala som svoje aj Sonine veci a zaniesla ich na izby. Nebola veľká ale úplne stačila. Páčil sa mi balkón bol veľký dalo sa na ňom večer istotne pekne posedávať. Ešte som nestihla ani začať vybaľovať a niekto nám klopal na dvere. Otvorila som ich a stála v nich moja známa z autobusu. Vošla dnu a spýtala sa Soňu:

-          "Môžem si na chvíľu požičať  tú tvoju kurvu alebo ju teraz potrebuješ? Soňa bola unavená z cesty, tak len kývla hlavou, že môže.

-          "Tak teda poď na našu izbu." ukázala mi.

     Vošla som s ňou, jej kámoška ležala na posteli len v nohavičkách a oddychovala. Tá čo ma točila  v autobuse, budem ju volať Mrcha a presne ju to vystihovalo, mi ukázala na ich kufre a prikázala mi ich vybaliť. Mrcha si tiež ľahla na posteľ a uisťovala tú druhú kočku, že poslušnejšieho poskoka by isto nenašli. Postupne som vyberala veci z kufrov a ukladala ich do skrine. Po vybalení jej kufra ma zastavila a prikázala mi vyzliecť sa. Potom odbehla do kúpeľne a priniesla mi metlu:

- "Pri vybaľovaní toho druhého kufra môžeš hneď aj zametať. Strč si ju do tej svojej piče a tak sa tu budeš hýbať." baba vedľa nej neverila tomu čo počuje a ešte viac sa divila keď som to spravila. Vybaľovanie sa tým ale hodne pretiahlo. Počas toho jej Mrcha pustila moje video z parkoviska. Potom už aj tá druhá pochopila čo je vo veci. Postupne jej púšťala aj videá z autobusu a komentovali to ako by som tam ani nebola. Najčastejším slovom ale bola kurva, kurvisko a piča. A nakoniec mali pravdu. Každý kto by také niečo videl by ma inak ani nenazval. Počas sledovania mojej análnej scény sa tá druhá spýtala:

- To ťa tam vážne trkal do riti a ty ho nechala?"

- "Áno do riti. Soňa mi povedala, že musím splniť všetky ich želania." A počas rozhovoru som pokračovala vo vybaľovaní. Mrcha sa ale na mňa osopila:

- "Ty špina jedna ako sa to s ňou bavíš? Kto si, že si jej len tak odvrkla a ako to že si ju neoslovila ako sa patri? Odteraz keď sa budeš s nami baviť použiješ vždy oslovenie Pani otočíš sa k nám a budeš sa dívať dole je ti to jasné? Teraz za trest jej s tou metlou ukážeš ako si trtkala do riti s tých chalanov. Daj sa na štyri a začni."

     Ta druhá baba sa rehotala a bola zvedavá, či to spravím. Odmietla som a Mrcha podišla ku mne a chcela mi dať facku. Bránila som sa, predsa sa nenechám otĺkať od cudzej baby. S metlou v buchte som ale moc šancí nemala. Mrcha ma ale nechala tak, miesto toho mi povedala:

-          "Tak počúval ma ty vymletá piča, uvedom si, že si s tebou tá tvoja Soňa, ja tuto moja kámoška budeme robiť čo chceme, ak nie zničím ti celý život a to si buď istá. Keď ti poviem, že budeš trtkať trtkať budeš, aj keby som ti sem doviedla starého deda s hnilým vtákom, tak mu ho vezmeš do huby a budeš fajčiť dovtedy kým sa mu nepostaví a potom z neho vytrkáš dušu. Je ti už jasné kto si? Si len diera, teda sorry nie jedna tri pekne obalené diery. A teraz spustíš ruky a opováž sa ich zdvihnúť."

     Bolo mi do plaču. Mrcha sa zahnala a dala mi dve poriadne facky a pokračovala "Takto sa  mi to páči, nakoniec z teba niečo vychováme. A teraz ukáž tu svojej Pani ako si trtkala v tom autobuse." Dala som sa na štyri prehla v páse a začala si pripravovať anál na násadu od metly. Naslinila som si prsty a pomaly sa otvárala. Keď už to bolo v pohode vytiahla som násadu z buchty a zasúvala ju do análu. Len s ňou nešlo moc hýbať. Tá druhá mi poradila aby som koniec metly oprela o stenu a tak budem môcť zadkom prirážať na koniec násady. Mala pravdu bolo to tak jednoduchšie. Raz som ale trochu pokĺzla na podlahe a násada mi zašla poriadne hlboko. To sa im páčili obe to už točili na mobile a dohadovali sa koľko centimetrov mám v sebe. Tá druhá budem ju volať Mrcha II mi prikázala aby som sa hladila jednou rukou na piči a ceckoch a rozprávala vulgarnosti, aká som nadržaná kurva, ako potrebujem mať v sebe veľa kokotov, lebo to inak nevydržím. Bola som ako vymletá, únava a noc so mnou spravili svoje, bola som ako stroj zapli ma naprogramovali a ja som šla. Pokiaľ som sa ale nedotýkala svojej buchty nepociťovala som veľké vzrušenie, ale keď som sa začala dole dráždiť pocítila som nával vzrušenia. Bradavky mi tvrdli a buchta postupne  vlhla. Všimli si moje vzrušenie a prikázali mi aby som sa spravila. Poslúchla som ich a predviedla im aké to je keď mám orgazmus. Sama som bola prekvapená z toho že aj v takom ponižujúcom postavení som sa vedela spraviť.

     Nechali ma vydýchať a potom mi dovolili vytiahnuť násadu z análu. Dojebali ma že je špinavá a musela som ju očistiť, je jasné že na nej bolo zbytky z obsahu môjho čreva. Najskôr chceli aby som to očistila ústami ale nakoniec dovolili aby som to umyla. Ale musela som za to jazykom lízala ich záchodovú dosku. Dokončila som vybaľovanie kufrov a poslali ma aby som ešte vydrhla wc-ko a sprchový kút. Hľadala som niečo čím by som to spravila ale nič som nenašla. Povedala som im to a Mrcha mi povedala, že však dve handry som doniesla aj zo sebou a ukázala na moje legíny a tričko. Obetovala som legíny. Keď som bola hotová vrátila som sa k nim postavila sa pred posteľ sklopila hlavu a oznámila im:

-          "Panie všetko som spravila ako ste kázali môžem sa vrátiť na svoju izbu?" obe vybuchli od smiechu a dovolili mi odísť ale tak ako som bola.

      Vzala som svoje veci a pádila na našu izbu. Tam som sa rozrevala ako sopľavé dievča. Soňa spala, zobudilo ju to. Musela som jej porozprávať čo bolo vedľa a dosť ju to nahnevalo. Niečo si pri tom hundrala, že jej tá piča pokazí všetko čo si naplánovala a tak. Postavila sa a odišla si to s nimi vybaviť, bola tam dosť dlho. Keď sa vrátila sadla si ku mne a začala:

-          "Mala som  s nimi dlhý rozhovor a nakoniec sme sa dohodli. Ak budeš plniť všetko čo po tebe bude žiadané tak možno dva, tri dni budeš mať len pre seba, teda na to prečo si vlastne išla na túto dovolenku. Oni ti s tým vraj radi pomôžu. To najjednoduchšie čo bude po tebe požadované je sex, s koľkými, to sa ešte uvidí, záleží na záujme o teba. Ak niekoho odmietneš dostaneš trest od tej, ktorá ti chlapa priviedla. Trestu sa nevyhneš bez ohľadu aký bude. Ak ho odmietneš prijať všetky tri sa dohodneme na inom treste, ale ten bude pre teba ešte horší, to si hlavne pamätaj. Tresty budú hlavne fyzické a očakávaj hlavne výprask opaskom po riti alebo buchte. Ale môžu byť aj iné. Ak sa ti chlap vystrieka do úst zješ to. Ak bude chcieť ochranu použiješ ju, inak šukáš naostro a môžu sa ti tam aj vystriekať, je na tebe aby si to nejako zariadila, hádam berieš tablety. Tak po polovici dní nájdeme vhodnú skupinu chlapov, s ktorými stráviš celý deň a noc niekde na opustenom mieste najlepšie pri mori. Budeš s nimi šukať ale budú na teba hodne bezohľadný. Po tomto výlete budeš mať celý deň a noc na oddych. Nejaké otázky?"

-          "Áno mám. Je ich veľa len neviem, kde začať. Čo presne znamená potrestať ma? To len napríklad. Podľa toho čo som počula ma tu chcete ponúkať ako kurvu. Ja teraz fakt som tak zmätená, toto som presne nechcela." nevedela som ako pokračovať.

     Soňa sa postavila a naznačila, že mám ísť s ňou. Vzala jednu z tašiek a ja tak ako som bola nahá som s ňou išla k našim susedkám. Tam mi ukázala aby som si ľahla na ich posteľ a bola som prekvapená že mi to dovolili a potom spustila:

  "Predpokladali sme, že nie všetko ti bude jasné. Najlepšie bude, ak ti to predvedieme. Máš nachystané to čo som vravela?" otočila sa k Mrche II a tá jej podala pohár s nejakou nažltlou tekutinou "Vypi to, je to jej cikanica a ak to nevypiješ dostaneš od každej z nás tri rany opaskom po tvojej buchte, o tomto treste už nebudeme diskutovať, ten sme si už vopred dohodli. Po vykonaní trestu to musíš  aj tak vypiť. Ak si pri tom pogrckáš dostaneš od tej čo to nacikala 10 rán. Je ti to jasné? A teraz si vezmi pohár." podávala mi pohár.

- "Nie, nikdy nebudem piť šťanky nejakej piče." úplne som sa prestala ovládať, toto fakt nemohli myslieť vážne. Ale oni to tak mysleli. V okamihu sa na mňa všetky vrhli. Nemala som šancu a za minútu som bola perfektne zviazaná s náhubkom v ústach. Nohy som mala priviazané k nohám postele takmer som robila šnúru. Ruky som mala vyviazané na opačných koncoch. Tak toto teda obsahoval Sonin vak, vedela som, že v ňom niečo schováva ale nevedela som čo. Pod zadok mi ešte strčili vankúš takže moja buchta sa tam vytŕčala ako vo výklade. Niečo som huhňala do náhubku, ale ten všetko tlmil. Potom Soňa ako prvá vzala opasok, postavila sa predo mňa, rozohnala sa na moju buchtičku dopadla prvá rana. Napla som a šialená bolesť mi vystrelila do celého tela. Nasledovali ďalšie dve o nič slabšie. Plakala som a to som nevedela, ako ma pri tom ešte riadne šanujú. Druhá išla Mrcha, jej údery boli obdobne silné ako Sonine. Nasledovala Mrcha II.  Pri jej prvom údere som takmer šalela, dala do neho riadnu silu a mala som čo robiť aby som bolesť pretrpela. Hádzala som sa na posteli a ona počkala pokiaľ sa trochu upokojím a pridala ďalšiu ranu tak isto silnú. Opäť počkala a poslednú ranu dala najsilnejšiu myslela som, že sa zbláznim od bolesti. Buchtu som mala poriadne červenú.

      Soňa mi podišla k hlave a začala mi hovoriť:

-          "Toto bol len mierny trest. Teraz  ťa odviažem a ty sa nám všetkým poďakuješ tak, že si ku každej kľakneš pobozkáš jej nohy a poďakuješ sa je. Potom si vezmeš ten pohár a vypiješ ho. A aby som nezabudla ak subka čo evidentne si, nazve Pani kurvou je ten najhorší počin. Za ten prehrešok dostaneš osobný trest a sama oň na kolenách požiadaš, nebudeš pri ňom spútaná, sama roztiahneš nohy a ponúkneš buchtu. Nesmieš pri ňou hlasno skríknuť inak sa tá rana nebude počítať. Ak s týmto nesúhlasíš necháme ťa zviazanú a teraz od každej z nás dostaneš 10 rán ale tie už budú plnou silou. Rozumela si všetkému? Ak áno pokývaj hlavou" pokývala som " a súhlasíš s tým čo sme ti navrhli?" váhala som ale nakoniec som pokývala hlavou, že áno.

     Odviazali ma a ja som, ako chceli ku každej pokľakla pobozkala im nohy a poďakovala sa. Mrcha to zase všetko točila. Potom som vzala pohár a ovoňala som ho boli tam skutočne cikanice. Než som ho stihla priložiť k ústam Mrcha sa ma spýtala "Čo to ideš piť?" stále točila ja som chtiac nechtiac musela povedať, že cikanice jej kámošky. Ona pokračovala otázkou "A si jej za to vďačná, že bola ochotná pre teba nacikať plný pohár?" neostávalo mi nič iné len povedať "Som jej za to vďačná." . Potom som už mohla konečne priložiť pohár k ústa a začať piť bolo to odporné hlavne po psychickej stránke. Neskutočne som sa cítila byť ponížená. Dopila som to a trochu ma naplo ale dokázala som to v sebe udržať. Už mi ostávalo len požiadať Mrchu II o trest.

     Kľakla som si teda pre Mrchu II a hľadala tie správne slová:

-          "Pani ..... prosím odpusťte mi ako som vás nazvala, ešte neviem moc dobre ako sa správať ale  budem sa snažiť to zlepšiť. Pani rozhodnite o mojom potrestaní." kľačala som pred ňou so klonenou hlavou a čakala čo povie.

-          "Keďže piča, ako ty si ma nazvala kurvou teraz ihneď dostaneš ešte 5 rán po piči a 5 po riti." potom sa zasekla a nad niečím uvažovala, vybehla z izba a po chvíľke sa vrátila so sklenou fľaškou od coca coly "Túto colu si vrazíš do riti a vytiahneš ju až večer a teraz sa roztiahni na posteli ty piča."

      Ľahla som si na posteľ a roztiahla nohy. Rana dopadla priamo na klitoris a ja som sa neovládla a zvrieskla som a stočila do klbka. Počula som Soňu "Nula, táto sa nepočíta lebo si skríkla.". Znova som sa natiahla sústredila som sa na ďalší nával bolesti. Tento krát som to s námahou ustála. Soňa ma ale znova napomenula "Stále nevieš ako sa chovať. Po každej rane Pani poďakuješ a poprosíš o ďalšiu inak sa ti nebude počítať, táto ti je ešte odpustená, ďalšie nebudú." Mrcha pri tomto vybuchla od smiechu. Po ďalšej rane ako tak som potlačila nával bolesti, poďakovala a požiadala o ďalšiu. Nakoniec som dostala miesto 5 až sedem rán. Nato som sa otočila na brucho a nasledovali rany na zadok. Aj keď boli silnejšie dali sa zniesť omnoho ľahšie. Nakoniec som si nasúkala do zadku fľašku. Baby sa dohodli, že doobeda si trochu pospia a potom pôjdu na pláž. Ja som mala dovolené so obliecť šaty a ísť pozisťovať čo, kde je naokolo. Buchta ma pálila a mala som ju napuchnutú.

     Keď som sa vrátila Soňa ešte spala. Zistila som že naše apartmány sú len pár minút od pláže asi 10 minút od rušnej časti. Mali sme tam bazén a kúsok bol aj obchod so všetkým možným tovarom. Nešlo sa mi dva krát pohodlne fľaška ma tlačila ale našťastie, nebola moc veľká, tak si vo mne našla vhodnú polohu. Potichu som vyliezla na posteľ a tiež zaspala.

       Zobudilo ma mykanie. Soňa so mnou triasla. Ležala na posteli nahá s roztiahnutými nohami a hrala sa so svojou broskiňkou. Bola pekná baba. Chytila ma za vlasy a naznačila čo chce. Presunula som sa medzi jej nohy a jemne jej jazykom začali olizovať klitoris. Postupne som pridávala malé pysky a nakoniec celú jej pičulku. Hrala som sa s jej klitorisom, lízala jej ho, jemne ho sala okusovala zubami, úplne jemne. Keď som cítila, ako vlhne pridala som aj prsty najskôr som jej len šúchala pysky a klitoris ale potom som jej vnikla do štrbinky a začala ju prstovať. Najskôr jemne ale potom stále rýchlejšie a rýchlejšie. Soňa podvihla panvu  a ja som vedela že sa blíži jej vyvrcholenie a ešte som pridala na intenzite. V tom ako keby vybuchla, hádzala hlavou zo strany na stranu a z úst jej unikali stony rozkoše. Trvalo to než prišla k sebe. Pipku mala mokru a požiadala aby som ju ešte jemne lízala pár minút. Potom vstala a ako by nad niečím váhala "Poď so mnou. Vieš vždy som túžila aby ma iná baba lízala pri cikaní ale nemala som odvahu to žiadnej navrhnúť a keď si mohla piť cikanice po hentej tak si myslím, že lízať ma pri tom je pre teba menej horšie ako by si to mala piť." Tak sme skončili spolu v kúpeľni. Bola hodne mala ledva sme sa tam obe zmestili. Soňa sa oprela o stenu a jednu nohu položila na wc-ko ja som si kľakla pod ňu a začala ju lízať. Netrvalo dlho a zaplavila ma teplá tekutina. Neprestala som lízať aj keď Soňa docikala priviedla som ju k ďalšiemu orgazmu. Potom sa osprchovala a dovolila aj mne aby som sa upravila.

        Keď som vošla do izby Soňa už bola v plavkách. Povedala nech si tiež niečo natiahnem. Vzala som jedny, ale boli to bikiny a na riti mi bolo vidno trochu šrámy po bitke. Nakoniec ako ideálne plavky som vzala jedny tesné šortky. Zakrývali mi riť a všetko bolo v pohode. Vzala som osušky, krémy a šli sme. Pláž bola nádherná. More jasné modré s meniacimi sa farbami. Na mieste, kde sme sa rozložili, bola prírodná pláž s menej ľuďmi ale asi 100 metrov od nás to už žili. Boli tam plážové bary, slnečníky a kopa ľudí. Ostali sme zatiaľ v tej tichšej časti. Roztiahla som osušky a namazala Soňu a poprosila ju či by mi aspoň nenamazala chrbát. Potom mi dovolila sa ísť okúpať. Pokiaľ sa nehrala na Pani bola celkom pohodová baba. Asi po hodine prišli aj obe Mrchy. Dali si osušky k nám a tiež sa s nami nezáväzne bavili. Pokiaľ by nás niekto pozoroval neveril by čo sa dialo doobeda a že má v zadku stále strčenú fľašku.  

     Táto pohoda trvala celé poobedie, len dva krát ma poslali do baru po nejaké chladené nápoje a bola som prekvapená, že mi na ne dali peniaze. Dokonca, keď sa išli poprechádzať po pláži vzali ma so sebou a volali ma normálne menom. Ja a Mrchy sme pokukovali hlavne po chalanoch a Soňa tá neraz zablúdila pohľadom po peknej babe.

      Potom sme si išli sadnúť na ľadovú kávu do baru. Keď nám doniesli objednávku Soňa sa spýtala tých dvoch či je čas. Prikývli a otočila sa ku mne a poslala ma zistiť, kde sú wc-ká. Našla som ich ľahko. Potom tam išli so mnou všetky. Počkali pokiaľ tam nikoho nebude a Mrcha vpálila na pánske. Keď vyšla celá žiarila a spustila:

-          "Baby je to ešte lepšie ako sme mysleli. Keď vojdete je tam mala miestnosť s umývadlom a potom ďalšia len s jednou misou, takže každý kto vojde musí ísť tam aj na malú."

       Práve okolo nás prešiel nejaký tridsiatnik a išiel na pánov. Baby počkali než vyjde ale ten čas využili na to, že my vysvetlili čo spravím. Mám vojsť do druhej miestnosti, kde je wc-ko. Úplne sa vyzlečiem a nohy dám od seba aby ten, kto vojde mal čo naj výhľad. Keď budem počuť, že niekto vchádza roztiahnem si rukami pysky aby mi videl dieru a budem sa robiť, že vykonávam potrebu. Nastal vhodný okamih a ja som mohla vkĺznuť na pánov spravila som ako chceli a čakala som. Počula som ako otvorili prvé dvere a len tak tak som stihla odtiahnuť pysky a už sa otvárali dvere priamo k wc-ku. V tom okamihu stál predo mnou mladý chalan. Pár sekúnd tam len stál a díval sa mi na buchtu a potom niečo zakoktal a vypadol. Ja som sa tiež rýchlo obliekla a vyletela som odtiaľ von. Baby stáli len kúsok odtiaľ a smiali sa na tom chalanovi, aký bol prekvapený z toho čo videl. Išli sme si dopiť kávu. Mne sa dosť zle sedelo a všimli si to aj baby. Vedeli prečo a usmievali sa na tom.

     Na pláži sme boli až dlho do poobedia. Potom už začali byť hladné tak sme to zbalili. Tašky dali mne. Vrátili sme sa na izby osprchovali išli k tým dvom na izbu. Mrcha ma požiadala aby som doniesla šortky čo som mala na sebe. Odbehla som na izby na doniesla ich. Musela si ich obliecť, ľahnúť si na posteľ a roztiahnuť nohy. Ona potom tužkou na obočie na ne v oblasti mojej buchty niečo kreslila. Keď skončila musela som sa pretočiť na brucho a zase som cítila ako po nich niečo kreslí. Potom mi kázali vstať a vyzliecť sa. Mňa poslali na wc-ko vytiahnuť si fľašku a opláchnuť ju aby tam nesmrdela. Keď som sa vrátila podali mi späť šortky. Hneď som si všimla, že z nich kus poodstrihávali hlavne v oblasti buchty a aj dole okolo análu. Musela sa do nich navliecť a postaviť pred posteľ. Rukami sa jej chytiť a vystrčiť na nich zadok. Prehliadali si ma posúvali ich na mne a potom ešte niečo zostrihli. Keď skončili, tak tesne nad zadnou dierkou až po buchtu nechali len tenký pásik. Ledva zakrýval kakaový otvor ale okolie zvierača bolo pekne vidno a to isté aj na buchte. Ledva som pod ne schovala klitoris a štrbinku. Pri trochu roztiahnutých nohách mi bolo vidno malé aj veľké pysky. Tak toto teda boli moje plavky. Baby sa začali chystať do ulíc a mne povedali aby som najedla z toho čo je na izbe a hlavne aby som sa vycikala alebo aj to druhé lebo potom už nebudem môcť. Vedela som, že niečo chystajú len nevedela čo.

     Asi po pol hodine opäť k nám prišli obe Mrchy. Soňa mi zavelila aby som si ľahla na posteľ a vedľa mňa vysypala celý ten svoj vak bol plný rôznych pomôcok na sex ale aj na zväzovanie a bitie. Niektoré som vôbec nevedela na čo sú. Soňa mi podala análny kolík a jeden vibrátor a musela som nimi vyplniť obe diery. Potom mi cez pás pevne stiahla nejaký opasok a v strede na bruchu k nemu pripevnila asi dva centimetre široký kožený pás. Pás mi potom pretiahla cez buchtu a anál a vzadu ho poriadne našponovala tak že mi silno tlačil na klitoris. Bola spokojná. Takto vybavená som si musela ľahnúť na posteľ. Celkom im prišlo vhod že mali železné rámy a bolo hodne pevné. Už ma chceli priviazať k nej keď Mrchu II niečo napadlo prikázala mi postaviť sa stiahla z postele matrac. Pod ním bola k železnej konštrukcii na spodku na pružinách natiahnutá železná sieťka. Musela som si ľahnúť na ňu. To už pohodlné vôbec nebolo. Až potom ma priviazali k posteli. Každý ruku zvlášť čo najviac od seba a to isté aj s nohami. Soňa potom vzala tenký špagát a požiadala Mrchu aby mi potiahla pravú bradavku čo najviac odo mňa a potom mi podviazala celý cecok. To isté spravila aj s ľavým a na bradavky nakoniec pripla dva železné štipce. Ich zúbky sa mi zarezávali do bradavka ale dalo sa to vydržať. Soňa akoby mi čítala myšlienky sa mi prihovorila "Neboj teraz je to v pohode ale počkaj tak za hodinu toto si užiješ. A viem, ako si rada, že sa ti tak venujeme a chceš sa nám odvďačiť. Nevedeli sme ako, ale pre teba aj my sme ochotné spraviť čokoľvek tak sme sa zhodli že nám vylížeš zadky." . Nato podvihla sukňu a stiahla si nohavičky a vyskočila na posteľ a sadla si mi na tvár. Moc som toho robiť nemohla nakoniec ho mala čistý tak so  spravila čo chcela. Po nej aj obom Mrchám. Než ale odišli a nechali ma samú Soňa vzala do ruky ešte jeden predmet nevedela som na čo slúži. Prikázala mi otvoriť ústa. Soňa mi do nich vložila kus podlhovastého železa a ja som pocítila tlak na sánke, ktorý ma nútil ich otvoriť čo najviac. Potom tam ešte niečo montovala a keď skončila ústa som otvorené ako vráta a nebola  šanca ich zavrieť. Otočila sa k tým dvom a povedala "Ja som s ňou skončila máte to čo ste chceli?". Na to Mrcha vytiahla igelitku a z nej moje nohavičky. S odporom ich chytila za koniec a podišla ku mne. Naklonila sa mi nad hlavu a snažila sa ich nasúkať mi ich do úst. Niečo mi na nich vadilo nejako divne páchli. Až keď mi tam celé strčila mi povedala, že ich použili ako toaletný papier po veľkej tak nech si ich vychutnám a nie že ich vypľujem to by som ich vážne urazila. Naplo už len z pomyslenia na to čo mám v ústach. Tento krát si to točila už nielen Mrcha II ale aj Soňa. Potom mi popriali pekný večer a odišli. Najskôr sa nič nedialo len ma bolelo celé telo z nepohodlnej pozície. Železá ma tlačili, ale po čase ma čoraz viac boleli bradavky a podviazané cecky. Nakoniec som to nevedela vydržať ale nič som spraviť nemohla. Nohavičky v ústach už boli celé mokré od slín ale skrytá hrozba urážky spravila svoje, bála som sa ich vypľuť. Bola som tam už takto celé hodiny, keď som začula pri dverách šramot a potom niekto vošiel Najskôr som videla baby a za nimi vpadli dnu traja ožratý chlapi. Boli poriadne hlučný a Mrcha sa ich snažila tíšiť. Moc úspechu nemala, hovorila s nimi po anglicky aspoň toľko som vedela. Podišli k posteli a začali ma ohmatávať a chytať hlavne na ceckoch. Strašne to bolelo.

     Soňa mi odviazala nohy a Mrcha II ruky. Musela som sa postaviť a Soňa mi dala dole aj pásik vedúci cez obe diery a prikázala mi vytiahnuť si vibrátor aj kolík. Nakoniec som mohla vypľuť nohavičky aj železná ohava išla z úst von. Potom som sa musela postaviť rovno do stredu miestnosti, je síce pravda že moc miesta tam nebolo a dať ruky za hlavu a rozkročiť sa. Baby niečo trkotali s chlapmi a tí a teraz bez ostychu dobýjali už aj do voľných dier. Nakoniec sa dohodli a chlapi za mňa zaplatili babám útratu v bare plus k tomu 200 libier. Zato ma mali až do rána. Dohoda bola ale že pôjdeme na pláž. Mne ešte odviazali cecky a to bola hrôza, tá bolesť, keď sa mi do nich vracala krv bola strašná. Nakoniec mi odopli aj štipce. Niekto mi strčil do ruky tie upravené plavky, tie som si mohla navliecť ale potom si to rozmysleli. Potom si ma odviedli išli sme našťastie menej osvetlenými časťami.Cez deň by tam bola kopa ľudí ale v noci sme streli len dve dvojice. Divne sa po nás dívali ale čo už. Chlapom to bolo jedno, ja som bola pre nich len kurva, tak prečo by som nemala ukazovať svoju piču.

     Prišli sme na pláž a po nej sme išli ešte asi 200 metrov bolo to dosť ďaleko od penziónov a hotelov. Čo ma ale zarazilo, že tam už na nejakej plachte ležali ďalší traja chlapi. Niečo popíjali a keď nás zbadali postavili sa a čakali než k nim prídem. Bola síce noc, ale bolo celkom dobre vidno. Doviedli ma do stredu a ihneď sa aj oni vyzliekli. Tiež ma najskôr preskúmavali strkali mi do dierok prsty boli dosť suroví. Všetci už povyzliekaní ma obkolesili a ja som musela si kľaknúť a postupne každému z nich pofajčiť. Potom ma dvaja chytili a zdvihli s roztiahnutými nohami a tretí mi ho vrazil do buchty, chvíľu ma takto šukal ale potom ma dali na štyri a vzal si ma odzadu. Iný sa postavil predo mňa a vrazil mi ho do úst. Šukal ako by bol buchte. Netrvalo im dlho a postupne sa vystriekali. Takto sa na mne striedali po dvoch a raz dokonca aj traja naraz. Neviem ako sa im to v tom stave podarili ale mala naraz vtáky vo všetkých dierach.

      Po prvom kole jeden odpadol úplne, tak bol opitý že nič nevnímal. Aj ostatný už skôr len skúšali rôzne polohy pričom im moc vtáky nestáli. Len dvaja boli ešte v tomto smere plne funkčný a tí si ma vychutnávali hlavne môj anál. Nakladali ma hádam aj hodinu. Už ma aj dosť bolel  ale to im bolo jedno. A ak som sa začala odťahovať priľahli ma alebo si ma nechali podržať. Neviem kedy sa tam zjavila Mrcha, ale ako ma otočili na chrbát zhabala som ju tam postávať. Len sledovala ako si to so mnou užívajú. Keď ma nechali na chvíľu oddychovať podišla ku mne a ako by o nič nešlo spýtala sa ako sa bavím. Moja odpoveď bola, že mohlo byť aj horšie našťastie boli hodne opitý. Na to mi Mrcha zapotila, že sa mám pekne snažiť lebo si vraj chcú požičať auto takže musím zarábať. Potom podišla k chlapom a niečo s nimi rozprávala. Potom mi povedala že budem aportovať. Chlapi mi začali hádzať palice a ja som ich musela v ústach doniesť k ich nohám. Aby som si náhodou nemohla pomôcť rukami zviazali mi ich za chrbtom. To ich ale moc dlho nebavilo.

      Tak som ich len musela striedavo fajčiť. Mrcha tam posedávala ale sa keď jeden z nich a postavil a začal močiť niečo na neho kričala. Asi nevedel pochopiť čo chce lebo mu to opakovala. Na moje šťastie bol hodne nechápavý. Keď zistil čo mu vlastne Mrcha hovorí bol už skoro vyprázdnený. Aj tak podišiel ku mne strčil mi vtáka do úst a posledné zbytky mi vypustil do úst. Potom ale predpokladám, že v tom mala prsty Mrcha sa mi všetci predstavili Jack, Ryan, Benn a Dylan, dvaja spali. Každý z nich pristúpil ku mne a Mrcha mi vysvetlila, že mám si každého z nich ovoňať a ochutnať vtáka aj riť a zo zavretými očami hádať kto to je. Hra sa začala. S odporom som sa dotýkala jazykom ich zadkov a voňala ich. Potom mi pre istotu zaviazali oči a prišiel prvý ku mne. Najskôr som vzala do úst jeho vtáka a snažila sa uhádnuť. Potom sa otočil zadkom a môj jazyk sa mu zaboril do otvoru. Aj tak som nemala šancu a tak som skúsila tipovať po dvoch kolách so sa trafila len raz a to u Benna. Každý z nich mi potom dal dve úlohy čo som musela splniť. Našťastie neboli moc vynaliezaví najťažšia bola úloha čo mi dal Jack a to, že sa mám prstovať a strčiť si do buchty celú ruku. Nakoniec sa mi to podarilo.

     Potom ale prišiel na radu Benn a ten musel splniť zase za uhádnutie úlohu čo som mu mala vymyslieť ja. Nevedela som čo mu dať tak som povedala, že ma skákať desať metrov na jednej nohe. Mrcha to preložila a chlap sa hodne nazlostil a ostaní sa mu dosť smiali. Nechápala som prečo, veď to nebolo nič strašné. Dosť dlho sa niečo všetci dohadovali až nakoniec vstal a odišiel. Vrátil sa a v ruke mal spodnú časť trubky od slnečníka. Kľakol si pred nás a vtáka strčil do nej a predvádzal šukanie pričom vydával aj zvuky ako by sa odbavoval. Ostatní sa na tom riadne bavili. Nechápala som prečo to robí pokiaľ mi Mrcha nepovedala, že moju úlohu preložila trochu inak. Márne som sa pokúšala im to vysvetliť. Ja jazyky neovládam.

         Keď skončil role sa obrátili. Chlap niečo hovoril ostaným a tí sa zdvihli traja ma chytili a položili na plachtu. Potom neviem odkiaľ doniesli kus dreva a ten strčili pod mňa. Jeden ma chytil spredu za ruky a tlačil ma s nimi k zemi. Ďalší dvaja ma pevne chytili za nohy, každý za jednu a roztiahli mi ich. Bruchom som ležala na tom dreve s vystrčeným zadkom. Benn sa postavil za mňa. Nevedela som čo bude nasledovať. V ruke mal prázdnu fľašu od nejakého alkoholu. Postavil sa za mňa a za okamih som pocítila ako niečo hladké tlačí do mojej buchty. Mojim šťastím bolo že fľaška sa bola v oblasti hrdla dosť úzka a rozširovala sa len postupne. Bolo mi jasné, že chcel mi spôsobiť bolesť aj keď som zrovna na vine nebola ale no čo už. Tak som trochu zahrala ako ma to strašne bolí hádzala som sa. On bol spokojný ešte chvíľu ma s tou fľaškou šukal a potom ma nechali tak pustili ma fľašku nechal zastrčenú vo mne. Mrcha sa s ním dohadovala na niečom a mne povedala, že keď budem vstávať aby som pokračovala v tom svojom divadielku ako ma to strašne boli, ale že ju som tým neoklamala.

     Spravila som ako mi kázala, skúsila som sa postaviť ale spadla som a dala sa nabok a tam sa zvíjala od bolesti. Chlapi tomu celkom verili lebo bolo na nich vidieť, že hladina alkohol im nápadne rýchlo klesla. Hodili Mrche ešte nejaké prachy a veľmi rýchlo sa zbalili. Keď vypadli Mrcha mi povedala aby som zdvihla, že je čas vypadnúť. Späť som musela tak ako som prišla, nahá. Na izbu sme prišli po tretej ráno. Padla som do postele vedľa Soni a takmer ihneď som zaspala. Spala som ako zabitá.

autor: LujzaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>