Erotická poviedka

Sex po telefóne

Písem príbeh, vzrušuje ma to písanie s erotickým nádychom. Trochu som nespokojná, potrebovalo by to niečo viac. Cítim, ze mám chuť si poriadne užiť. Zapínam svoju fantáziu. Rozvíjam, co by som chcela zažiť o čom by to bolo pútavé. No ale ešte to nie je to, co naozaj chcem.

Zrazu zazvoní telefón. Poviem si, daj pokoj. Rozmýšľam a neruš ma. Neprestáva, pozerám a číslo nepoznám. Kto ma vola a nedá pokoja. Zdvihnem a z druhej strany sa ozve hlas neznámeho muža: "Ahoj, ako to, ze tvoje poviedky sú tak vzrušujúce?" Pýta sa ma. Nechápem, som prekvapená. Hlas v telefóne znel prijemne. S mojou fantáziu a teraz aj známym šteklivým pocitom v rozkroku, kvôli ktorému sa na nic neviem sústrediť, je to výzva pre mňa. Nepremýšľala som a ani sa nepýtala ako vie moje číslo telefónu. Jeho hlas znel tíško akoby sepkal a mňa to privádzalo na nápad. Co skúsiť teraz s nim. Nepýtala som sa kto je a prečo mi vola. Načo je zvedavý a ako vie, ze píšem príbehy. Ten pocit, ze je aj on isto naladený k hraniu so mnou ma už privádzalo na nápad. To už moje myšlienky začali prichádzať a bolo to vzrušujúce. Nemala som čas popremýšľať ani ako to dopadne. Zrazu som nechcela položiť a ani to aby polozil on. Silnejúce vzrušenie z možného zážitku bolo silnejšie ako ja. Už pár minúť pred tým som sa pohrávala s myšlienkou co napíšem.

Pošepla som: "ako sa cítiš? Snáď nie ako ja, roztúžený?" Počula som zaznieť tichý ston. Povedal: "más krásne ladený hlas, to som nečakal." Ojoj pomyslela som si ... už si môj. Rukou som si prešla po leginach az do rozkroku. "Dotkni sa ma nohavičky nemám." Povedala som mu tajomne. S vnútornej strany sú mokré od vzrušenia, ktoré je poznať, už kvapôčka vyteká... Cítil sa provokatívne, tak povedal do telefónu: "čo to stváraš?"

Zasmiala som sa a povedala som; "povedz mi čí naozaj to mam hneď teraz položiť?" Z druhého konca sa ozve: "Nie, neskladaj, ostaň. Chcem to a ty tiež pretože na nic iné ako na poriadneho vtáka v tvojej mušličke práve nemyslíš. Oboch prepáč mi, prosím a nepoloz" rychlo dodal. Telefón si presuniem do ľavej ruky a pravá pomaly vchádza do lesín. Úplné na tým rozpálil. Bol úprimný a určíte už pekne rozohnený. Jeho vták už robil s nim divy.

"Dobrý dôvoď na nepokladanie, ale musíš ma presvedčiť viac", šepla som mu do ucha.... To už mi odpovedal, ako si práve predstavuje, ze mi dávam dolu legíny. Vidí mokrú mušličku, jeho vták je už dávno pripravený a ten tlak v nohaviciach sa už nedá vydržať. Hovorí ako prikladá velmi pomaly jazyk na vlhkú mušličku. Líže ju pomaly aby moja nedočkavosť urýchľovala jeho vyvrcholenie...

V tej chvíli už to nevydržím, je presvedčivý. Šepnem: "daj mi chvíľku a pokračuj, maznám sa s mojou tvrdou hračkou." Urobím si pohodlie, nohy si vyložím mierne roztiahnuté na stôl. Dva prstíky strčím do mušličky, ktorá vôbec neprotestuje pretože jej vlhkosť je už pekne citeľná... Vezmem znovu telefón zo stola a poviem: "pod a pokračuj...". Pokračuje ,chce cítiť ako chuti lízanie môjho klitorisu. Vráža celu dĺžku svojho jazyka dnu ,To už pocítim nával extázy. Mušlička začína pulzovať. Čo sa to deje oboch. Pološeptom hovorím,ze stískam mojimi stehnami jeho hlavu počas šteklenia v rozkroku..... Prsty v mojej mokrej mušličke poriadne čvachtajú tá predstava ho poriadne vzrušuje...

Chcem aby to cítil a počul ako to znie. Chcem, aby porozprával ako mu ho konečne vytiahnem... Začnem sa s nim hrať a pomojkám sa s nim. V mušličke mám prsty celé mokré od vytekajúcej šťavičky.  Bradavky dosť pália. Počujem ako sa aj on už snaží o vstrek... Začne mi rozprávať ako by sa po mojom vrchole postavil a mal by ústa celé mokre od mojej šťavičky. Zakvílila som a on už tiež tíško zastonal. Chcel aby som začala rozprávať ja. Začala som ako mu sťahujem teraz nohavice. Jeho pýcha vystrelila a vhupla rovno do mojich úst. Pekne by som  ho párkrát potiahla rúčkou. Obzriem si poriadne naliaty žaluď a potom si ho pomaličky a labužníčky vezmem pekne do pusy...

Jemne by som ho začala sať a tešila sa ako si ho poriadne navlhčím a potom naň vysadnem... Hĺbka môjho fajčenia by sa neustále zväčšovala... To už mal nohavice dole a začal si rukou sťahovať predkožku svojho nástroja. pekne si ho honil. Už je počuť jeho vzrušenie. Stoná a už sa mu jeho nastroj napína k vstreku. Po chvíľke maznania som šepla: "Pod už sa teším na vstrek do mojej pusinky. Ooooch...".

To už bol velmi vzrušený a chcel ešte chvíľku. Bolo počuť ako zápasí vzrušene s tým čo cíti. Sepkal "chcem ta, och". Po ďalších šteklivých vetách, ktoré sme si vymieňali zrazu povie "pod už budem striekať. Chcem do úst dovoľ mi" ... Z oboch telefónov počuť tie známe zvuky uspokojovania. Počujem ako začína stonať. Zastonal a jemný výkrik prezradil, to už jeho vták vystrelil silný prúď semena, bolo počuť hlboký nádych a ston čo naznačil, ze to bolo krásne vzrušujúce pre neho.

Po chvíli ticha poviem: "neviem kto si ale stalo sa mi to prvý kráť". Z druhej strany príde odozva: "chcem ta znova. Daj mi chvíľku na spamätanie." Dala som mu čas na to aby sa vydýchal a možno sa dozviem kto je. Netrvalo dlho a polo šepotom začal, ze čítal moje poviedky na nete. Páčili sa mu a chcel ma urobiť, aby som vedela, ako sa cítia ti čo ich čítajú. Opýtala som sa, ze čí sú také hrozne? Povedal ,ze pravé naopak, ale ze čakal, ze ja budem ta, čo bude kričať slastne a nie on... Ake môj hlas a predtava ho dostala do kolien...........

Veľa sexuchtivých dievčat z celého Slovenska, ktoré nadržané čakajú na tvoje zavolanie.
Dievčatá pre sex cez telefón nájdeš tu.


autor: kvetkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>