Erotická poviedka

Laura - škola

Svoju poviedku/priznanie začnem ako vždy. Volám sa Laura a mám 18 rokov. O panenstvo som prišla pred nedávnom s mojou najlepšou kamarátkou Aďou a už som to robila aj so sestrou Lindou. Bolo to síce zvláštne ale užila som si to. Dnes to bude kratšie ako obvykle ale som rada že sa vám moje priznania páčia rovnako ako mne.

        S Aďou sme sa začali stretávať pravidelne každú sobotu večer. Občas nám to vyšlo a mala som buď ja, alebo ona prázdny dom. Celkom dosť sme si to užívali aj keď sme neboli samé doma. Skúšali sme fisting a rôzne iné veci ale tentoraz ma Aďa prekvapila s vibrátorom. Nebol veľký ale poriadne intenzívny čo sa nám obidvom páčilo. Skúšali sme ho pravidelne ale prišla som z návrhom aby sme ho vyzkúšali na verejnosti. Vysvetlila som Aďke ako to myslím a zapáčilo sa jej to.

        Rozhodli sme sa ho použiť ako inak v škole. Ráno cestou do školy ho mala v taške Aďa a dohodli sme sa že si ho tam zasuneim ja keďže to bol môj nápad. Ešte pred prvou hodinou cestou do školy som bola celá vzrušená z budúcej novej skúsenosti. Po tom čo sme prišli do školy sme zamierili najprv na toalety kde ma Aďa pekne vylízala aby som bola mokrúčka a nemala problém s vibrátorom. Trošku mi naťahovala dierku a ja som sa úplne uvoľnila. Pomaly zasunula našu hračku do dierku. Pomyslela som si že to nie je nič strašné a bude to v pohode.

        Zrazu zazvonilo na hodinu a ja som sa dosť zľakla lebo som to nečakal. Zobrali sme si svoje veci a odišli do triedy. V tom zhone som si ani neuvedomila že to ešte ani nie je zapnuté a že ovládač ma Aďa. Posadili sme sa do triedy a čakali na učiteľku. Mali sme suplovanú hodinu čo nás dosť hnevalo lebo to bola prvá hodina a všetci sme čakali že nám odpadne. Do triedy prišla nízka osoba. Nebola vyššia odomňa a nosila okuliare spustené na špičke nosa. Bola to príťažlivá učiteľka angličtiny. Mala blond vlasy do polovice chrbta a make-up na tvári. Oblečené mala pekné svetlo-modré rifle ktore jej krásne zvýrazňovali krivky a obtiahnutú blúzku. Nemala ju zapnutú až po golier takže jej bolo vidieť trochu do výstrihu čo ma začalo vzrušovať. Na moju hru s Aďkou som úplne zabudla a bola som očarená pani učiteľkou.

         Ale vtedy moj drobček v mojej dieročke Aďa zapla. Ja som až podskočila a trochu zastonala. Všetci v triede sa na mňa začali pozerať či som v poriadku a pani učiteľka nebola výnimkou. Ja som sa začala červenať a sklonila som hlavu ale pocit že ten vibrátorik je stále vo mne bol zvláštny. Aďa ho okamžite vypla keď som poskočila. Mala čo robiť aby zadržala smiech. Po chvíli sa ma spýtala:"Pripravená na druhé kolo?" Od hanby som len mlčala a ani som sa na ňu nepozrela no ona vedela že ho musí zapnúť lebo taká bola naša dohoda. Opäť ho zapla a ja som cítila ako vo mne vybruje to teliesko ale na svoju veľkosť bolo odrazu neskutočne intenzívne. Začala som sa červenať ešte viac ale to už od vzrušenia a nie hanby. Cítila som ako začínam pomaly vlhnúť a mala som sto chutí roztiahnuť nohy a urobkať sa ale sedela som v triede a to nešlo. Nohy som stláčala k sebe no čoraz viac mi slabli a mala som pocit že to nedokážem vydržať už ani minútu a nie ešte 4 hodiny. Ja som už začala pomaly rozťahovať nohy takže učiteľka by mi mohla kľudne vidieť pod moju sukničku ale zazvonilo na prestávku a Aďa ho musela vypnúť. Vydýchla som si ale cítila som ako som celá vlhká a mám mokré aj nohavičky.

       Aďa sa ma spýtala aké to bolo no ja som sa musela najprv nadýchať vzduchu. V tom ku mne prišla učiteľka predklonila sa tak že som jej videla až do žalúdka a spýtala sa či som v poriadku. Samozrejme som jej rýchlo odvetila že mi nič nie je a dúfala som že odíde. No ona mi povedala že za ňou môžem kľudne prísť do kabinetu ak by som sa cítila zle. Povedala som jej že sa určite zastavím ak by mi niečo bolo ale momentálne som v poriadku. Po tomto sa už vystrela a odišla z triedy. Aďa sa celý čas chychotala a ja som prežívala blaho a zároveň neskutočný trapas a hanbu. Druhá hodina prebehla normálne ale keďže sa normálne učilo nikto neregistroval nič neobvyklé iba ja v mojej mušličke.

       Takto mi zbehli všetky hodiny až po piatu. Na tej ma vyvolal učiteľ k tabuli. Bola to matika. Celý deň som sedela na mieste a neišla ani na wc lebo som sa nedokázala pohnúť. Bola som už strašne unavená a chcela som byť doma v posteli no musela som ísť k tabuli. Pomaly som prišla k tabuli a začala počítať. Všetko bolo v poriadku teda aspoň som si to myslela. Až keď som sa vracala na miesto videla som aku na mňa baby pozerjú. Už som bola pri svojej stoličke keď ma učiteľ zastavil. Ja som si všimla že na stoličke je šťavička ktorá zo mňa vytiekla a hneď mi bolo jasné prečo ma zastavil. Bol ticho a len na mňa pozeral a rozmýšľal čo má urobiť. Na koniec ma poslal k tej pani učiteľke ktorá sa ráno ku mne prihovorila. Bála som sa k nej ísť lebo to vyzeralo akoby som sa pocikala tak som na wc počkala na zvonenie. Snažila som sa vybrať vibrátorik ale nemohla som lebo bol stále zapnutý.

       Keď zazvonilo na koniec vyučovania pomaly som sa pobrala do triedy po svoje veci. Všetci už odišli z triedy a zostala som tam iba ja a Aďa ktorá mi ešte balila veci do tašky. Keď som k nej prišla konečne to vypla a ja som vydýchla že už je koniec. Na Adi som vedela že ju to dosť vzrušovalo no ja som bola neskutočne unavená. Pomaly sme došli domov a ja som mala dosť na najbližší rok. Doma som si už iba ľahla do postele a zaspala pri rozmýšľaní ako sa vyhovorím v pondelok pred spolužiačkami.

autor: EROmeoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>