Erotická poviedka

Laura - prvá noc

      Volám sa Laura a mám 17 čoskoro už bude 18. Nepokladám sa práve za najkrašie dievča keďže si nezvyknem ani dávať make up a chlapci sa za mnou tiež nehrnú. Navštevujem cirkevnú strednú školu takže o mojom panenstve asi nepochybujete.  Neďaleko odomňa býva moja spolužiačka a najlepšia kamoška Aďa. Každé ráno sa čakáme a spolu ideme peši do školy cez park. V parku to vyzerá desne, všadne neporiadok, fľaše od alkoholu a plno kondómov. S Aďou často rozoberáme rôzne chúlostivé témy práve cestou cez park lebo tam ráno nikto nie je a tá kopa kondómov nás k tomu akosi vždy privedie. Posledných pár týždňov sme preberali tému sex.

      Keďže v tom nie som veľmi skúsená tak ja som skôr počúvala a učila sa. Aďa to už pár krát robila s jej frajerom ale pred časom sa rozišli. Rozprávala mi aké to bolo prvý krát, ako sa bozkávali, vizliekali a ako sa pri tom cítila. Opisovala mi to každé ráno a dosť podrobne. Ja som pri tom vždy zvlhla začo som sa cítila dosť trápne ale rada som ju počúvala lebo vždy som si predstavovala ju so mnou. V piatok ráno keď mi znova zopakovala celý príbeh a ja som bola znova celá rozpálená tak som sa jej na konci parku spýtala:
"Nechceš dnes večer prísť ku mne? Naši idú o siedmej na ples."
"Rada prídem."
Do školy sme tu už mali blízko a tak sme sa už bavili o škole no ja som myslela iba na večer. V škole sa Aďa už pripojila ku skupinke pekných chalanov. Počas vyučovania som sa vôbec nesústredila a čas išiel tak pomaly nikdy predtým. Nevedela som sa dočkať večera ale zároveň som mala dilemu čo si obliecť aby som vyzerala zvodne ale zároveň aby som dala najavo ako ma Aďa priťahuje. Po poslednej hodine som opäť počkala na Aďu a išli sme domov.
"Čo budeme robiť večer?" spýtala sa ma.
"Neviem pozrieme si nejaký film, pokecáme spolu..."
"Super už sa neviem dočkať ale teraz už musím bežať domov. Večer sa vidíme." a pobozkala ma na lýce. Rozbehla sa ďalej a ja som sledovala jej krásnu okrúhlu riťku v legínach ako sa pomaly vzďaľuje. Mala som chuť sa za ňou rozbehnúť a držať ju za zadoček. Začala som premýšľať čo môže mať pod legínami tangá alebo nohavičky. Myšlienka na to ma opäť rozohnila ako ráno. Začal som ale premýšľať čo obliecť na seba. Cestou domov som sa teda zastavila v obchode so spodným prádlom ale tam pri pohľade na moju postavu som začala premýšľať či to má zmysel. Nakoniec som si ale vybrala bielu podprsenku s košíkmi B aby mi trochu zväčšili hrudník a čierno-červené tangá. Ja som bola na večer pripravená už som iba čakal kedy rodičia odídu.

Bolo 7 hodín rodičia sa rozlúčili a odišli. Ja som vybrala film na večer a išla som po fľašu červeného keď zazvonil zvonček. Dosť som sa zľakla ale bežala som otvoriť a stála tam moja Aďa.
"Ahoj poď ďalej."
Ja som si nestihla ani vymeniť spodné prádlo ale tešila som sa na ňu celý deň. Vošla dnu ja som zatvorila dvere a objali sme sa.
"Choď do obývačky buď tu ako doma ja som za chvíľu pri tebe."
Išla som do svojej izby prezliecť sa. V zrkadle ktoré mám v izbe som videla ako ma Aďa sleduje. Dvere som za sebou úplne nezatvorila. Rýchlo som si rozopla blúzku dala dole podprsenku a obliekla na seba novú. Legíny som a nohavičky som tiež rýchlo zhodila prvý krát v živote som na seba obliekla tangá. Cítila som sa veľmi zvláštne ale keď som mala hosťa v obývačke obliekla som naspäť legíny a išla ku nej.

"Ako sa máš?" hneď sa ma spýtala.
"Super, som rada že si prišla. Počkaj chvíľu skončím po fľašu vína"
Prišla som aj s pohármi a sadla som si vedľa nej. Ruky sa mi triasli a nemohla som otvoriť víno.
"Počkaj pomôžem ti." povedala Aďa.
Jemne mi chytila ruky a spolu sme začali pomaly otvárať fľašu. Pri každom pohybe sa mi dotýkala podprsneky čo ma neskutočne vzrušovalo. Fľašu sme spoločne otvorili a ja som naliala do pohárov. Podala som jej pohár a vtedy som si všimla aký krásny a hlboký má výstrih. Trochu som sa zahanbila pretože moje dvojky(prsia) boli oproti jej štvrtokám ako čerešne oproti vodným melónom. Začali sme popíjať víno a rozoberali sme znova jej sex. Ja som sa začala červenať a vtedy sa mi zadívala do očí.
"Červenáš sa."
"Je mi tu strašne teplo."
"Rozopni si trochu blúzku keď ti je horúco."

Ona si vyzliekla sveter a mala na sebe dosť malé tričko na môj vkus. Skôr by sadlo mne ako jej ale páčil sa mi pohľad na ňu. Rozopla som si blúzku tak aby videla moju novú podporu. Nechala som si zapnuté iba dva gombíky v strede blúzky. Posunula sa bližšie ku mne a rozopla mi aj zostávajúce gombíky. Pozrela sa mi do očí a začala ma bozkávať. Jej jemné pery sa nežne prilepili k mojim a jej jazyk začal skúmať moje ústa. Úplne som sa jej uvoľnila a ľahla som si na chrbát zatiaľ čo Aďa ma neprestajne bozkávala. Cítila som jej mekúčke prsia ako sa ma dotýkajú. Chytila som ju jemne za zadok. Ona ma pestala bozkávať pozrela sa na mňa usmiala sa a dala si dole legíny. Povedala mi:
"Vidím že sa ti to páči" a ukázala mi vlhkú škvrnu na jej legínach.
Ja som iba nemo prikívla a až dovtedy som si ani nevšimla že prišla bez nohavičiek. Posadila ma pred seba a dala mi dole podprsenku. Chytila ma za ruku a išla so mnou do mojej izby kde sa ma spýtala:
"Budeš ma počúvať?"
"Áno budem"
Cítila som v sebe neskutočnú eufóriu. Bradavky som mala ako dva kužele zatiaľ čo Aďa ich mala omnoho väčšie.
"Páčim sa ti?" spýtala sa ma.
"Áno si to najkrajšie dievča aké poznám."
Uložila ma na posteľ tak aby som mala nohy na zemi. Roztiahla ma začala ma bozkávať práve tak ako som si to vždy predstavovala. Pomaly ma vyzliekla a uvidela moje nové tangá.
"Wow teba som ešte nevidela a ani som nečakala že ťa uvidím v tangách."
Jednou rukou ich odsunula na bok a uvidela moju panenskú dierku. Pobozkala ma a dala mi dole tangá. Tu sa pred ňou odkrila moja neoholená dierka v celej svojej kráse.
"Si veľmi nadržaná však?"
Stiahnutým hlasom som odpovedla: "Ako vieš?"
"Vidím a cítim aké vlhké sú tvoje nové tangá."
Ja som sa iba začervenala. Začala ma krásne lízať a po celej dieročke a prstami mi dráždila klitoris. Bola som v siedmom nebi keď prestala a povedala:
"Vidím že sa ti to páči ale nechám si ťa na neskôr. Teraz poď ochutnať ty mňa."
Vymenili sme si polohy a ja som zostala ako socha keď som videla jej dierku. Krásna hladká vyholená. Pastva pre moje oči. Jemne som sa jej dotkla jazykom. Pomaly som začala olízovať jej dierku ako šteniatko. Povedala mi: "Zahryzni sa"
Ja som ju so strachom jemne kúsla. Zastonala.
"Znova."
Tak som ju znova uhryzla a znova zastonala.
"Teraz ma môžeš vyprstiť."
Ja som jej zasunula jeden prst do vnútra a bol to zvláštny pocit keď som cítila ako jej dierka krásne obklopila moj prst. Pozrela som sa na Aďu a tá mi ukazovala trojku. Bez zbytočných otázok som jej zasunula dnu aj ďalšie dva prsty a ona blahom zastonala. Začala som jazdiť dnu a von dnu a von až kým nezačala nežne stonať. Po chvíli sa dvihla a naznačila mi aby som prestala. Olízala mi prsty a pobozkala ma.
"Ľahni si" povedala.
Ľahla som si na postel a zacítila som ako chce dať tri prsty aj do mojej kundičky. Ja som sa pohotovo dvihla a povedala jej že to je na mňa príliš veľa a že som ešte panna. Ona mi povedala že to je v poriadku a že jej mám dôverovať. Znova som si ľahla ale už ma začala iba lízať. Strašne sa mi to páčilo jak jej jemý vlhký a teplý jazýček prechádza mojou dierkou. Prestala a ja som ucítila jej prst ako do mňa vchádza. Cela som bola zrazu napätá. Pomaly a s citom prišla až k mojej panenskej blane. Tam zastala a začala ma prstovať. Bolo to zvláštne a keď som si na to zvykla pridala aj druhý prst. Trochu to bolelo ale po čase som si zvykla. Z ničoho nič zašla hlbšie a pretrhla mi moju blanu. Od bolesti som zvýskla. Začala ma tam bozkávať ale prsty nechala vo mne. Cítila som ako mi viteká krv ale vedela som čo sa deje. Začala znova chodiť dnu a von a ja som prestávala cítiť bolesť. Začínala som si to užívať. Keď som bola celá mokrá a aj poriadne spotená začala mi bozkávať a hrýzať moje mini prsia. Na konci ma pobozkala a povedala mi aby som sa teraz pozerala. Ľahla si na posteľ a začala sa robiť. Nevedela som čo sa deje ale užívala som si to rovnako ako ona. Na konci došlo k výstreku z jej vagíny a ja som nechápala čo to je.
Povedala mi: "Vyliž všetku tu vodičku a aj mňa."
Ja som poslušne ľahla medzi jej nohy a začala ju lízať. Ona sa celá chvela no po chvíli sa začala znova robiť. Opäť z nej vystriekla vodička ale tentoraz všetko išlo na mňa. Bola to horúca tekutina a dodnes neviem čo to bolo ale bolo to úžasné. Potom sme sa ešte dlho bozkávali a na noc zostala u už u mňa.

     Po tejto noci sme si boli už oveľa bližšie začali sme sa stretávať častejšie aby sme si takto užili. Ja som ani nikdy s chlapcom nebola ale ani po tom netúžim pretože mám Aďu ktorá ma toho už veľa naučila a dnes už striekam rovnako ako ona. Občas to robíme oproti sebe a užívame si spoločné chvíle.autor: EROmeoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>