Erotická poviedka

Lesbičky a ich zadočky

Volám sa Janka. Mám 18 a som tak trošku aj na dievčatá. Teda konkrétne len na jednu, ostatné ma nepriťahujú. Je ňou moja kamarátka Ninka. Vždy som celá vzrušená, len ju vidím na telocviku ako sa prezlieka. Nosieva čipkované gaťky až jej cez ne presvitajú jej chĺpky, ktorých má na pičke teda hojne. Ale mne sa to páči. Aj ja mám na svojej pičke chĺpky, ale sú vyholené do obdĺžnička. 

Raz mala prísť ku mne. Byt bol prázdny. Chceli sme sa trošku opiť a riadne zabaviť. Dúfala som, že by mohlo byť aj niečo viac. 

Keď Ninka prišla, ihneď sme otvárali fľašu vodky. Pili sme ju s džúsom. Keď sme už boli v poriadnej nálade, začalo nám byť teplo. Nečudo, veď vonku bolo 35 stupňov. 

"Je mi strašne teplo, poďme sa vyzliecť!" navrhla som.

"Jasné" odpovedala Ninka.

Ja som sa zamerala samozrejme na jej ritku a pičku. Milovala som pohľad na ňu len v gaťkách. Opäť mala čipkované gaťky. Červené, zladené s podprsenkou. Bože a tá presvitajúca pička a chĺpky. Doslova som zvlhla. 

"Aj podprdu nie?" navrhla tentoraz Ninka.

"No dobre!" a zošupla som si ju dolu.

Moje kozenky sa len tak pohupovali. Ninka si ju dala takziež dole a mala ich krásne. No stále som sa nevedela nabažiť jej dolných partií.

"Gaťky nie? ! povedala Ninka.

"Noo ja neviem... "

"Aale prestaň, predo mnou sa nemusíš hanbiť! Koľkokrát som ťa už videla nahú na plavárni."

Ninka prišla ku mne a dala mi ich dolu. Neverili by ste ale začala ich ovoniavať. 

"Hmmmm tam dole voňiaš skvele..."

Gaťky boli už od mojej pičky aj mokré a tak tvorila ústa a začala ich lízkať a ochutnávať. Ja už som bola celá mokrá ako po sprche. Prblížila sa bližšie ku mne a začali sme sa bozkávať. Cez tie gaťky. Posúvali sme si ich jazykom jedna druhej. Cítila som na nich moju šťavičku. 

"Poďme sa robkať" povedala Nina.

Začala sa hladiť pod svojimi čipkovanými gaťkami. Ja som začala teda tiež. Potom sa ku mne otočila ritkou a dala si dolu gaťky. Mala som celú tú nádheru pred sebou. Hneď by som ju tam vylízkala, ale na to som si musela ešte počkať.

"Otoč sa!" povedala.

Dala som sa teda na štyry na našom gauči. Nechala som celú svoju ritku pre ňu. Nina bola na zemi a začala mi zozadu lízkať pičku. 

"Daj sem tú tvoju krásnu ružovú dierku"

Bola som celá vzrušená, doslova som tiekla. Nakoniec ma olízla cez pičku až hore cez moju riťku. Len tak letmo. Ale bolo to skvelé, celá som sa chvela. 

"Teraz ty" povedala som.

Ninku som si uložila na gauč a začala jej jemne olizkavať tú jej krasnu chlpatú kundičku. Bola už slušne mokrá a ja som tak mohla ochutnať jej šťavičku. 

"Daj si hore nožičky!"

Zdvihla si ich hore a tak mne sa pred očami vynorila jej krásna ritná dierka. Nádherný ružový čistučký venček. 

Privoňala som si. "krásne tu voniaš"

Začala som jej ho olizkovať. Chutila skvele. Tak strašne ma vzrušuje niečo zakázané. A ja teraz lížem ritku svojej kamarátke. Tá špecifická vôňa jej ritky ma strašne vzrušovala. Svojim jazýčkom som jej jemne krúžila okolo ritky. Potom som ho začala zastrkovať aj dnu. Jemne a potom viac a viac. 

"Jeb moju malú ritku, jeb ju" vykríkala Ninka.

Potom si po nej sama prešla rukou a ochutnala aj ona.

Nadišiel čas na mňa. Teraz som si ja ľahla na operadlo a Ninka začala lízať mňa. Najskôr pičku, musela vylízkať všetučkú šťavičku ktorú som pustila. Následne si olízla prst a začala mi s nim jemne chodiť po análiku. Pritom mi stále lízkala kundičku. Sala ju, až som sa takmer urobila. Rýchlo prestala a posadila ma nižšie. Tak aby mala výhľad na môj análik.

Začala ho olízkavať. 

"Toto chutí lepšie ako hocičo iné. Vyjebem ti tú tvoju riťku svojim jazykom."

Začala ma tam sať a vyčistila mi ju doslova do lesku. Potom si ma dala na štyri, takže moja riťka bola presne pre ňu ako na podnose. Jedným prstom mi masírovala kundičku a jazýčkom mi chodila do ritky a von. Nezabudla mi ju pritom ovoňiavať a neustále rozprávala ako voniam. 

"Ty moja malá kurvička. Strašne som ťa vždy chcela ochutnať!". Doslova som cítila jej jazyk v mojej ritke. 

Začala som strašne vzdychať už to na mňa išlo. 

"Už budeeeem, oooch !"

Nina mi stále lízala ritku a prstom chodila do kundičky. Celá som sa chvela a vykríkla som že to snáď počulo celé mesto. Bol to super orgazmus.
autor: nezadanAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>