Erotická poviedka

Do tretice všetko dobré

Chcem sa s vami podeliť o niečo,čo som zažila len nedávno a bolo to neskutočne krásne. Pracovala som v jednej reštaurácii,kde som stretávala veľa rôznych ľudí. Vždy som sa snažila byť ku každému milá,aby sa zákazníci cítili spokojne.

Po pár dňoch som si všimla že k nám do reštaurácie chodí jedna žena.Bola strašne pekná. Dovtedy som to neregistrovala,ale potom som si ju začala každý deň všímať. Správala sa ku mne inak ako ostatný zákazníci. Vždy sa krásne usmievala,pozdravila a často mi povedala : "Ste zlatá,ďakujem." To že som zlatá som od nej počula minimálne 5 krát denne. Jeden večer s partiu urobili veľký účet a keď prišla zaplatiť,tak mi nechala 4 eurá tringelt lebo zhodnotila,že taká perfektná osoba ako ja si to zaslúži.

Časom sme sa začali spoznávať,až sa z nás stali úžasné kamarátky. Boli sme spolu každý deň. Spoznala som celú jej rodinu,deti a aj bývalého manžela. Pomáhali sme si navzájom vo všetkom-v práci,vo vzťahoch, s rodinou. Myslela som si že to bolo najkrajšie čo som mohla zažiť-nájsť si takúto kamarátku. No prišlo niečo ešte krajšie. Raz sme spolu išli na drink. Rozprávali sme sa o všetkom a zrazu prišla téma na lesbičky.

Ona bola zvyknutá na trošku iný štýl života a o ňom mi rozprávala. Vtedy mi to všetko došlo. Prečo tie pohľady, krásne slová. Keď sme sa po dlhom večere plnom tancu a alkoholu rozhodli že ideme domov,tušila som,čo bude nasledovať. Kráčali sme ruka v ruke spolu nočnými ulicami a v jednom okamihu ma zastavila. Zastavila a pritiahla k sebe. Pobozkali sme sa. Pozreli sme sa na seba,usmiali a pokračovali v ceste.

Zastavili sme sa ešte v parku na cigaretku. Ani sme si ju nestihli vytiahnuť, už sme sa vášnivo bozkávali a dotýkali svojich horúcich tiel. Bolo to pre mňa poprvý krát a nikdy som si nemyslela,že budem po tom túžiť.

To čo sa v tú noc stalo bolo krásne, no ešte krajšie natom bolo to, že sme sa nemilovali. Po čase sa to stalo znovu,ale taktiež sme sa nemilovali. Teraz sa chytáme ísť znova niekam a ja dúfam,že to najkrajšie do tretice príde :)

autor: DetektorAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>