Erotická poviedka

Voľno III

K spokojnosti nás oboch sme s Alenou praktizovali naše voľno každý týždeň. Už som mala obavy, aby mi zostala nejaká dovolenka, ale potom som sa upokojila, pretože som väčšinu mala nadpracováno.

Naši manželia si toho tiež nevšimli, pretože sme svoje povinnosti voči nim plnili rovnako. Nakoniec to ale rovnako prasklo. Boli sme opäť sami a po kúpeli sme sa premiestnili do ich spálne. Boli sme v najlepšom , keď sa medzi dverami objavil svokor. vyvalila oči a nebol schopný slova. Ja sa trošku prikrčila za Alenu, ktorá sa naopak posadila a hovorí: "Jejda Pepo, copak si si doma zabudol?" Ten však stále prigúľalo oči a potom hovorí: "No , snáď nemám doma lesby. "" Prečo myslíš? Pretože sa trošku maznáte? Keď s tebou je toho málo, "zmierlivo pokračovala Alena.

Ale to ho už pomaly priťahovala k posteli a Spona mu nohavice. Mal je pekne napnuté, ten pohľad na nás ho celkom povzbudil. Svokor sa nechal bez odporu vyzliecť a položil sa k nám. Jeho nástroj bol výstavný, väčší ako do dĺžky, tak aj do priemeru ako úd môjho Milana. To už Alena dychtivo vsak jeho žaluď do úst a jazykom ho namočili. Ležala na chrbte, Pepa jej vsunul kolík do úst a ja jej dráždila jazykom jej klitoris. Bolo to na nej asi veľa, pretože za chvíľku stonala a vypúšťala šťávičku.

Pepa sa ukázal ako zdatný milovník, posunul sa a bez okolkov mne zarazil svoj nástroj do pipky. pichal ma tesne nad tvárou Aleny, ktorá občas jazykom podráždila jeho vrecúško a moju pičku. Cítila som jeho žaluď, ktorý sa opieral o dno mojej dierky, ktorá bola dokonale vyplnená. prirážal som ako o život. Po chvíľke tejto divočiny Pepa zastonal: "Môžem?" Pochopila som a odpovedala: "Áno, o, o, o" čím ďalej hlasnejšie a potom som zo seba vydala podivný škrek, steny mojej kundy sa stiahli tesnejšie okolo jeho údu, v ktorom práve zacukal a ja zacítila, ako ma plní horúca hmota jeho semena. Zostal vo mne bez hnutia a naše mrdkou pomaly vytekali na moje stehná, kde je Alena zbierala jazykom.

autor: soňaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>