Erotická poviedka

Nevera na párty

Keď sa tento príbeh stal mala som 23 rokov a môj priateľ Tomáš mal 25 rokov. Žili sme vtedy v Anglicku vyše 2 rokov. Vtedy sme boli spolu už vyše troch rokov a dostávali sme sa so sexuálnych dobrodružstiev do nudného vzťahu. Už sme vyskúšali zväzovanie, sex v lese a mali sme slušnu zbierku sexuálnych hračiek, ale nejako to všetko začalo byť časom fádne. Posledná hra čo nám ostávala bolo to, že som sa obliekala veľmi vyzívavo všade kde sme išli spolu do spoločnosti. Tým, že mám 158cm a 3 prsia som dosť pútala pozornosť chlapov čo ma celkom vzrušovalo a zas podľa Tomášových slov jeho bralo vidieť koľko chlapov ma chce ale len on ma večer dostal. Každy sme v tom videli to svoje a toto nás ani po dlhšej dobe neomrzelo. V tejto dobe oslavoval Tomášov kolega z práce 30 rokov a tak všetkých známych pozval do tanečného klubu. Zaplatil vstup no drinky boli na nás, ale už aj to mi prišlo super. V ten večer som sa samozrejme obliekla ako mi Tomáš povedal. Čiže tričko s veľkým výstrihom a sukňa bez siloniek len s nohavičkami, pretože sme plánovali mať sex niekde okolo klubu. Našli sme totiž cez rezencie, že zadný vchod klubu je prístupný a často tam majú páriky rýchly sex, pretože tam nie je nikto. Síce sex medzi smetiakmi nie je nič sexy, ale zas takto na verejnosti by to mohlo byť super. Tak teda sme svolili krátku sukňu. Sukňu som nemohla mať veľmi krátku maximálne do polovice stehien,pretože kvôli tomu, že mám nejaké tie kilá navyše som mala veľký zadok a ten mi suknu vždy o kúsok zdvíhal. 
Plán bol taký, že sme sa mali všetci stretnúť pred klubom o 20 00. Dokopy nás bolo asi 15 a jeho kamarát všetko zarezervoval aby sa nám náhodou nestalo, že nás nepustia. Klub bol totiž známy tým, že je skoro stále plný. Ešte pred vstupom som si všimla kopec chalanov ale aj postarších mužov ako sa na mňa dívajú a už tam mi to dosť zvyšovalo adrenalín. Klub bol samozrejme plný aj dnes. Vnútri bola obrovská tma. Bola tam síce kopa pravidelne meniacich sa farebných svetiel no tie maximálne osvetlovali plochu tak aby do seba ľudia nenarážali. Takže všetci sme sa dohodli, že sa budeme držať blízko seba, aby sme sa nemuseli stále hľadať. Všetci sme si začali objednávať a potom aj tancovať. Našťastie som trochu poznala Tomášových kolegov, takže som vedela, že som v správnej skupine aj keď som stratila Tomáša z dohľadu. Asi po dvoch hodinách som mala riadne unavené nohy a hlavne som bola dosť opitá. Tak som išla za Tomášom aby som mu povedala, že si idem oddýchnuť. Išiel so mnou k baru kde mi ešte zobral panák a trochu sme sa rozprávali. Bolo viditeľné, že je opitý, pretože mi počas rozhovoru v kuse pozeral do výstrihu. Samozrejme nie len on. Každé dve minúty Tomášovy kolegovia za ním chodili , aby si šiel už tancovať až nakoniec šiel. Sľúbila som mu, že sa za chvíľu pridám. Lenže panák čo mi zobral ma odpálil a tak som presedela pri bare asi 30 minút. Tomáš vždy keď mal vypité bol plný energie no ja som to mala presne naopak. Sem tam sa pozrel k baru či tam som a iba zodvihol palec hore čím sa ma spýtal či som ok. Keď som mu aj ja ukázala palec hore tancoval ďalej. V tom ku mne prišiel chlap asi tak 170 cm vysoký a dosť dobre stavaný no ešte viac opitý. Bol fakt drzý a jeho prvé slová boli, že mám riadne pekné kozy. Vôbec som na to nereagovala. Tak sa ma spýtal či som dnes nadržaná. Kebyže tam nieje Tomáš mala by som z neho strach ale takto som vedela, že si môžem dovoliť hocičo, lebo pri najhoršom zakričím na Tomáša alebo jeho kolegov a problém je vyriešený. No a tak som si aj dovolila. Povedala som mu, že som dnes nadržaná. On samozrejme usúdil, že s neho a tak sa ma opýtal, či s tým chcem niečo spraviť. Povedala som mu, že hej a to, že sa dnes nechám vyšukať svojím priateľom. On sa iba zasmial a dosť nepríjemne, ale trefne zareagoval.
"No to musí byť už riadna nuda."
Nijako som nezreagovala čím sa začal smiať ešte viac na tom, že sa trafil. Vtedy sa už začal na mňa až nepríjemne lepiť. Bol odomňa už fakt na krok a ešte sa postavil priamo predomňa takže som stratila s Tomášom očný kontakt. Dal mi ruku na stehno počas toho ako som sedela na barovej stoličke. Nechápem prečo ale náramte ma to vzrušovalo. ŽIadny iný chlap si to ku mne predtým nedovolil. Čo bolo na tom, ale fakt príjemne bolo to , že si pamätám, že ten muž fakt dobre voňal po kvalitnej voňavke. Ako mi začal hliadieť stehná začala som sa trochu cítiť ako lacná štetka. Proste nemôže niekto len tak za mnou prísť, že si chce chytiť a ja mu dám. Tak som mu odtlačila ruku, vstala som a išla som k Tomášovi tancovať a dúfala som, že budem mať od toho chlapa pokoj. Tancovali sme len chvíľu, pretože si musel ísť Tomáš oddýchnuť. V tej dobe už bol bar plný a tak sme si nemali kde sadnúť. No klub mal po takej dlhej stene vedľa baru tyč pripevnenú o stenu aby sa dalo o ňu oprieť, alebo na chviľu sadnúť, keďže po dlhšej dobe z toho bolel zadok. Bola tam fakt tma, lebo tam svietilo len slabé svetlo z baru. Vysvetlila som Tomášovi, že ma strašne bolia noha a že naozaj dnes už tancovať nebudem. Sľúbil mi, že tu budeme tak maximálne hodinu a potom už pôjdeme. Potom išiel na parket za kolegami. Prešlo pár minút, keď sa Tomáš otočil a ukázal mi zas palec hore a ja som mu ukázal tiež no aj tak prišiel za mnou. Vysvetlil mi, že z diaľky ma vôbec nevidlo a že musím zodvihnúť ruku do vzduchu do svetla aby vôbec niečo videl potom sa hneď vrátil. Medzičasom za mnou zas prišiel ten chlap. Oprel sa o tyč vedľa mňa a nič nevravel no dobre som vedela, že niečo bude zas chcieť. Najprv ma akože nenápadne začal hľadieť po ruke, ktorú som mala opretu o tyč vedľa neho. Spýtala som sa ho
" Really?"
On ale nič a hladkal ma ďalej. Začalo sa mi to páčiť kvôli tej predstave, že som vedela, že nás prakticky nevidno. Neviem prečo ma to vtedy tak bralo, ale bolo to niečo nové a ja som bola fakt opitá. Jeho ruka sa pomaly presúvala z mojej ruky k ramenu a samozrejme s tade priamo do výstrihu. Vtedy sa už prestal opierať o tyč, ale zas sa postavil akoby predomňa ale nie celkom, lebo som na Tomáša celú dobu videla. Začal mi hľadiť prsia a doteraz neviem pochopiť, prečo mi trvalo tak dlho zareagovať no nakoniec som ho začala tlačiť od seba. Lenže to už bolo neskoro. Cítila som totiž ako sa mi o stehno opiera už jeho vták v nohaviciach. Desilo ma to no zároveň vzrušovalo, lebo už takto som cítila, že je to kus mäsa čo predomnou schováva. Bol odomňa o dosť vyššy a mohutnejši takže si z môjho strkania nič nerobil a rukou prešiel cez prsia priamo na moje stehná. Vtedy už bol pri mne tak blizko, že som cítila na krku jeho horúci dych. Začal ma bozkávať po krku čo ma úplne odrovnalo. Tým, že sa mi točil celý svet z alkohollu tak toto mi úplne vyplo hlavu. Myslím si, že presne vedel čo robí. Kým som sa spamätala jeho prsty mi už cez zodvihnutú sukňu dávali nohavičky na kraj a budovali si cestu k mojej dierke. Vtedy som mu chytila ruku a snažila sa ju odtlačiť no nemala som dosť síl. Stále sa rukou pretláčal až kým som nezacítila ako mi konček jeho prsta prešiel cez pysky na klitoris. Tým že som prakticky stála som nemala čo spraviť so stehnami a rukou som ho nevládala odtlačiť. Pomaly začal prechádzať rukou medzi pysky po klitorise čím som v rukách stratila úplne silu a tým som sa mu úplne poddala. Vtedy prešiel prstom do môjho vnútra a ja som myslela, že vytečiem. Pomaly mi tam tlačil druhý prst pri ktorom som už povolila stehná a nechala ho tam strčiť aj ten. Bozkával ma po krku a vrážal do mňa prsty úplne bez zábran.

Bola som úplne bez kontroly a užívala si každý jeho pohyb. Ľudia okolo nás prechádzali no len niektorý videli čo sa deje no vôbec nereagovali. Asi boli zvyknutý na podobné správanie a tak som úplne ignorovala okolie a nechala sa prstiť úplným cudzincom.  Po chvíli mi zašepkal, že som neverná štetka a v tom momente ma to extréme vzrušovalo. Nejako podvedomo som sa vtedy začala pozerať na Tomáša ako tancuje. Najprv som si myslela, že je to tým, že potrebujem aby ma ochránil potom som sa bála, že nás prichytí no nakoniec som zistil, že presne takto sa mi to páči. Skrátak ponúknuť svoje mokré telo niekomu počas toho ako pozorujem priateľa ako sa zabáva zatiaľ čo ja dostávam do tela. Vtedy som dostávala presneto čo som si zaslúžila. Pekne natvrdo do mňa vrážal oba prsty a tak som to potrebovala. Počas pár minút šialeného orgazmu sa ma pýtal, či s ním idem za klub aby ho tam mohol do mňa vraziť v opustenej uličke. Hrozne som sa zľakla a vôbec som nevedela čo mám robiť. Stále som bola v tom, že to nie je až taká nevera. Skrátka boli to len dotyky, ale toto už začalo byť seriózne. Nevedela som čo povedať a vtedy ma najviac videsilo, že sa Tomáš pozeral naším smerom. Vedela som, že nás nemôže vidieť ale prisahám bohu, že sa pozeral priamo na mňa. Dal si ruky pred oči aby mu nesvietilo svetlo a ukázal palec hore. Ja som vtedy mala medzi pyskami cudziu ruku a neuveriteľne premočené stehná a tak som dobre vedela, že to Tomášovi nevysvetlím, kebyže k nám príde a tak som spravila jediné čo som v tej situácií mohla. Zodvihla som ruku do svetla s palcom hore. On sa usmial a začal znova tancovať. Vtedy ten chlap zo mňa vytiahol prsty a začal ma ťahať z klubu zadným vchodom. Nevedela som čo robiť. Mala som obrovský strach no zároveň som mala tisíc iných emócií a vôbec som nevedela reagovať.

Ani neviem ako a hudba ustála a ja som bola s tých chlapom vonku. Oprel ma o stenu a strčil mi jazyk do úst a rukou mi  chytil prsia a cez výstrih ich vytiahol von. Hneď potom ich začal ich bozkávať a ja som sa iba pozerala okolo či nás niekto nevidí. Všetci boli pred klubom takže tam som nikoho nevidela čo ma upokojilo. Bozkávania mojich bradaviek ho rýchlo prestalo baviť a tak ma otočil a stiahol si nohavice. Dobre som vedela, čo sa chystá no stále som si nebola istá či to chcem.  Keď mi stiahol nohavičky pod stehná a vyhrnul mi sukňu zacítila som jeho horúci žaľuď na mojich stehnách ako sa tlačí dnu. Vtedy nadomnou vyhral strach a povedala som mu aby prestal, že toto fakt nechcem. Snažila som sa otočiť no on ma chytil za hlavu tlačil mi ju k zemi aby som sa poriadne prehla a strčil mi ho do mojej mokrej diery. Môj vzdor úplne ignoroval a ja som sa cítila nesmierne slabá. Zakričala som po ňom zo zúfalosti ešte 2x aby už prestal no akonáhle začal rýchlo prirážať tak sa výkriky odporu zmenili na vzdychy.. Nikdy som v sebe nemala nič čo by ma dokázalo tak riadne vyplniť. Už som iba pokorne pozorovala ako sa mi prsia trasú v rytme jeho prírážania a užívala sa každý jeho pohyb. Počas toho ako ma šukal mi ešte odzadu poriadne rozkročil nohy čím som sa predklonila ešte viac. Cítila som sa ako tá najposlednejšia kurva na zemi bez vlastnej vôle. Pravdou je, že nejaký spôsobom ma práve to dostávalo do varu. Hneď ako ma buchol po zadku som začala automaticky prirážať a inštiktívne som si prstami začala prechádzať po klitorise a snažila som sa spraviť. Vtedy som úplne stratila prehľad o realite. Vôbec som netušila čo sa deje iba som cítila, že to na mňa ide. Obrovská lavína orgazmu, ktorá sa cez moju krv pomaly vlievala na špičku môjho klitorisu. Chcela som viac a viac a viac. Zrazu mu začal ťahať vlasy dozadu a prirážal čoraz silnejšie a zrazu ho cuklo. Rýchlo ho zo mňa vytiahol a začali si ho honiť nad mojím zadkom.

Po pár sekundách som cítila jeho horúce semeno na mojich polkách a v ten moment som cítila ako celým mojim klitoris prechádza orgazmus a ja som sa spravila. Hneď potom ako sa utrel už ani neviem o čo ma iba pleskol po zadku a išiel naspäť do klubu. Netušila som čo mám robiť. Nohy sa mi triasli od úplneho vyčerpania a moja diera stále pulzovala. Trvalo mi niekoľko minút kým som sa spamätala a vtedy som na zemi pri košinašla starú handu a rýchlo som sa utrela a vrátila sa späť. Behom hodiny sme s Tomášom odišli domov akoby sa nič nestalo. Tomáš dodnes nič netuší. 


autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>