Erotická poviedka

Matka s dcérou

Na internete som sa raz spýtal, či je nejaký cuckold on line. Odpoveď prišla rýchlo. Muž mi ponúkol svoju manželku, vraj či by som ju bol ochotný obrobiť. Mala 48 rokov a podľa jej muža hendikep, ovisnuté prsia. Súhlasil som ale iba pod podmienkou, že aj ona bude súhlasiť. Tak mi dal na ňu kontakt.

Dohodol som sa s ňou. Veľký záujem mala hlavne o lízanie. To sa mi páčilo a vraj by ho rada dopriala aj svojej dcére. To ma vzrušilo ešte viac. Dohodli sme sa, že sa stretneme až pôjdem do kúpeľov a prídu za mnou obe, naraz. Prišli, tvárili sa ako bežná návšteva manželky a dcéry ktorá sa prišla pozrieť za manželom. Zobral som ich na izbu a ledva som zatvoril dvere, dcéra sa už začala vyzliekať.

Vedel som, kedy prídu tak som si asi pol hodiny pred ich príchodom dal modrú tabletku a riadne ju zapil minerálkou ako sa odporúča. Keď sa dcéra vyzliekla, vyzliekol som sa aj ja a vyzval som k tomu aj mamku. Tá vraj počká, či to bude mať zmysel, ako bude spokojná dcéra a či mi ešte zostanú sily. Keď videla, že som jej dcéru priviedol jazykom k prvému orgazmu, vyzliekla sa aj ona a vymenila dcéru. Tá bola silne rozdráždená, tak sa robila ďalej sama. Rukou si obrábala mušličku a druhou prsník. Môj trpaslík celkom slušne stvrdol a narástol. Preto som sa rozhodol pre zmenu polohy. Ja som si ľahol na chrbát, dcéra sa nabodla na môjho trpaslíka a mamka sa uložila na moje ústa.

Posunul som ju aby som mal nos v jej mušličke ale zároveň aj jazyk na klitorise. Obe mali veľké vonkajšie pysky a bolo poznať, že majú už dosť skúseností. Keď matka dosiahla orgazmus, zliezla zo mňa a povedala dcére aby ma nechala vydýchnuť. Tá jej však odpovedala, že ešte nie je hotová tak ešte chvíľu jazdila na mne. To mi celkom vyhovelo, lebo som videl krásne mladé prsia, veľkosťou asi tak 4ky ako krásne nadskakujú nado mnou. Keď dosiahla aj ona orgazmus, stiahla môjho trpaslíka svojim stiskom. Po chvíľke zliezla a z tašky ktorú si priniesli vybrala sekt. "Dúfam, že sa napiješ s nami" povedala mamka. "Samozrejme" odpovedal som. Na izbe som mal však iba dva poháriky, tak sme pili priamo z fľaše postupne všetci.

Po takomto oddychu povedala dcéra, že musí niečo z nášho sexu nafotiť pre otca, aby sa mal nad čím uspokojovať. Požiadal som ju aby fotila bez tváre a ona mi povedala, že po fotení mi ukáže všetky fotky a ak nebudem s nejakou súhlasiť tak ju vymaže. To mi vyhovelo. Dal som si na posilnenie pol tabletky a mamka mi najskôr ústami podráždila trpaslíka a potom sa naň nabodla. Ani som nezaregistroval kedy dcéra mamku vyfotila ako ma fajčila. Po tom ako sa nabodla jej ovisnuté kozy ma pri jazdení začali fackať. Bolo to príjemné. Dcéra nafotila niekoľko záberov ako sa mamka napichuje na trpaslíka a z boku aj kozy ako ma fackajú. Podarilo sa jej to tak, že moju tvár nebolo vidno, vždy bola zakrytá prsníkom. Urobila aj niekoľko záberov keď bol fotený môj trpaslík v mamkinej mušličke a pomedzi jej kozy. Ja som sa moc nenamáhal, trtkala vlastne ona mňa.

Keď dosiahla orgazmus, zavolala miesto seba dcéru. Tu fotila zasa mamka, ale nebola vo fotení taká zručná, zato dcéra trtkala prvú ligu. Mamka nafotila ako môjho trpaslíka pohltila dcérina mušlička a ako som ju podopieral za kozy. Dcéra po dosiahnutí orgazmu iba ľahla na mňa a bozkávala ma. Vraj takú jebačku nezažila ani zo svojim frajerom. Požiadal som ju aby sa ešte aspoň raz nechala vylízať, na čo ona zaujala 69ku a ja som mohol lízať jej mušličku. Bola hlbšia ako môj jazyk, ale klitoris som jej niekoľkokrát jemne pohrýzol. Ona vtedy vtiahla môjho trpaslíka silnejšie do úst. Vystriekal som sa do nej. Mamka pri tom nastavila svoju mušličku aby som ju mohol prstovať. Radosťou zhíkla, keď som jej do mušličky vopchal palec a do riťky ukazovák a tieto som stlačil proti sebe. Asi po treťom stlačení už tiekla ako deravé vedro. Dosiahla orgazmus, moje prsty silno stisla a držala. Dcéra tiež tiekla poriadne a keď som do nej napumpoval zvyšky semena. Zdvihla sa a poutierala si ústa. "Mňam" povedala a išla pod sprchu. Ja som bol už vyšťavený.

Obe s mamkou sa osprchovali a mne navrhli, že ma umyjú. Bola to však zámienka aby mali dôvod ešte raz mi spoločne vyhoniť  trpaslíka a zároveň sa so mnou bozkávať. Obliekli sme sa a išli spolu na pizzu. Pri stole mi povedali, že sa tešili že si obe užijú, ale toľko nečakali. Predpokladali, že dcéru urobím tak 2 krát a mamku raz. A vraj kedy zasa prídem do kúpeľov. Divil som sa, hlavne dcére, že jej vyhovel chlap starší ako je jej otec. Vraj lížem lepšie ako mladík a trtkám rovnako dobre. Tak že si to užila a matka isto tiež. Na to matka reagovala prikývnutím a olízaním si pier. Odprevadil som ich k autobusu, rozlúčili sa ako keby to bola moja manželka a dcéra.

O jeden deň neskôr som dostal mail od muža a otca. Vraj fotky sú super a obe baby si úžasne pochvaľujú. Sťažoval sa iba dcérin frajer, že dcérenka po ňom vyžadovala viac a dávala mu mňa za vzor. Vôbec sa netajili s tým, že sa boli kurviť s iným. Mne to tiež nevadilo, mal som vyplnenú nedeľu.autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>