Erotická poviedka

O víle Erose

Dávno pradávno, v jednom začarovanom lese žila lesná žienka. Bývalá v malej drevenej chalúpke. Každý sa bál chodiť cez ten les, lebo sa hovorilo, že je zakliaty. Lesná žienka mala meno Erosa. Lákala chlapov do svojho objatia. Ten kto pocítil silu jej objatia a sladkosť jej bozku, už nikdy neuzrel svetlo tohto sveta. Ostal stratený medzi dvomi svetmi a jeho duša nikdy nenašla pokoj. Erosa bola prekliata. Toto bol jej údel. Nikdy sa nemohla zaľúbiť. Každého muža zlákala svojim nežným spevom a potom ho zovrela do svojho objatia a bozkom vysala život. 

Až jedného dňa lesom prechádzal neznámy remeselník. Bol to drevorubač. Silný, urastený. Široké plecia, husté vlasy, čierne oči. Keď ho Erosa zazrela, chcela ho. Chcela ho uväzniť vo svojom svete. Vo svojom srdci.

 Začala spievať. Krásny drevorubač začul jej spev. Spozornel ale nezastal. Pokračoval vo svojej ceste. Snažil sa odolať jej sladkému vábivému spevu. Čím ďalej ho to však viac a viac lákalo zastať a uvidieť ju. Zliezol z voza. Na lúke plnej kvetov tancovala Erosa. Krásne dlhé čierne vlasy jej povievali vo vetre. Ľahké priesvitné šaty, ktoré odhaľovali jej pevné prsia, svietili v odraze slnka. Bola nádherná, vzrušujúca, vábivá.

 Podišla bližšie k nemu, jemne ho pohladila po tvári. Dala jemný bozk na pery. Nechcela ho ešte zabiť, chcela si ho užiť.. Užiť jeho krásu a jeho mocné telo. Túžila sa ho dotýkať. Svojím nežným bozkom ho vniesla len do sveta snov. Zaspal.

 Premiestnila si ho do svojej skromnej chalúpky. Uložila do veľkej postele a kochala sa nad jeho krásnym telom. Až ju zmohla túžba zmocniť sa ho. Zmocniť sa jeho tela. 

Nežným bozkom ho prebrala, ale nie úplne len do bdelého stavu. Jemne pootvoril oči. Sedela vedľa neho. Čierne vlasy jej padali na plecia a jemne prekrývali bradavky na prsiach, ktoré zahaľovali len tenučké bledomodré hodvábne šaty. Začala sa ho dotýkať. Jemne mu perami prešla po krku, pohladila mu pevnú a svalnatú hruď. Precitol. Jemne si ju pritiahol k sebe a pobozkal. Ich jazyky sa navzájom dotýkali. Vášnivo sa bozkávali. Jemne ju hladil po chrbte až zašiel na jej pevný zadok. Nežne ho stisol. Roztápala sa pod jeho dotykmi a v rozkroku vlhla ako tráva po rannej rose.

 Posadil sa a uložil ju na chrbát. Začal jej bozkávať prsia, jemne uchopil bradavku medzi svoje pery, prechádzal jazykom okolo a jemne si ju posúval do úst. Vzdychala túžbou. Rukou jej prechádzal cez bruško až medzi stehná. Prstom jemne prešiel cez jej štrbinku. Ústami láskal krivky jej krásneho tela. Jazykom sa dotýkal jej mušličky. Prestala rozmýšľať. Jej myseľ sa sústredila len na jedno. Na jeho jazyk, ruky a na jeho mužnosť po ktorej túžila. Túžila aby do nej vnikol, aby sa jej zmocnil . Raz a navždy. Pohladila mu jeho penis, pevne uchopila do ruky. Odtisol jej ruku. " Chcem teba ". Zašepkal. Pomaly do nej vnikol. Milovala ten pocit. Pocit oddať sa sile orgazmu. Vyvrcholiť. Roztopiť sa v sile túžby. Vnikal do nej najskôr pomaly, láskal jej krk bozkami, rukami pevne obopínal jej zadok. Pritláčal si ju bližšie k sebe . Bola túžobne vlhká. Zrazu sa odtiahla. Pretočila ho na chrbát. Obkročmo si na neho sadla. Pritlačila svoju vlhkú, roztúženú mušličku na jeho penis. Nedovolila aby do nej vnikol. Sedela na ňom a len jemne sa pohybovala, obtierala . Cítila aký je tvrdý, ako ju chce ako do nej túži vniknúť. Ešte nechcela aby vnikol, chcela si vychutnať túžbu. Trápila ho. Jemne sa pohybovala, bola čím ďalej vlhšia. Láskal jej prsia rukami. prechádzal na chrbát, zadok. Zaklonila sa dozadu a on vnikol do jej roztúženej mušličky. Telá im zaplavil orgazmus. Ležali vedľa seba nahí a ukojení. 

Keď začínal vnímať, dala mu jemný bozk a uspala ho. Nevedela čo má robiť. Bol krásny a chcela sa s ním ešte milovať. Nechcela ho zabiť ako ostatných. Dlho sedela a rozmýšľala. Rozhodla sa, že si ho tam ešte pár dní nechá. Každý deň sa s ním milovala. Večer si vždy ľahla k nemu aby mohla cítiť teplo a vôňu jeho tela. Prešlo veľa dní a vedela že ho už musí zabiť alebo pustiť. Ak by ho však pustila, bol by prvým mužom čo by odišiel. Nevedela ako by to dopadlo. Koľko by si toho pamätal. Mohol by ohroziť jej existenciu. Aj napriek tomu sa však rozhodla že ho pustí. 

Preniesla ho na miesto, kde ho prvý krát uvidela. Jemne pobozkala, prebrala k životu. "Zbohom ". povedala a potichu odišla. Keď sa prebral, myslel si že zaspal. pokračoval teda vo svojej ceste. Cítil sa však nejako čudne, ináč , ako keby mu niečo chýbalo, ale nevedel čo. 

Erosa bola smutná, prestala spievať, prestala tancovať. Len ticho ležala vo svojej malej postieľke a smútila. Rozhodla sa, že ho musí vidieť. 

Sledovala ho potajomky, keď ho zazrela túžila sa ho dotknúť, túžila ho pobozkať. Nemohla sa však prezradiť. 

Jednej krásnej mesačnej noci sa odhodlala priblížiť sa bližšie. podišla k jeho posteli , keď spal. Pohladila ho po jemnom strnisku na tvári. Prebral sa. Otvoril oči. Zazrel Erosu v žiari mesiaca. Chcela odísť. Rýchlo sa otočila. V tom sa postavil, chytil ju za ruku. "Stoj, nechoď preč, to si ty. Ty z môjho sna. Bez teba som len telo bez duše a duša bez tela. " 

Pevne ju chytil do náručia. Ona sa prestala kontrolovať a chcela ho pobozkať. Bozkala ho však viac ako mohla. V túžbe po láske, v túžbe po jeho perách, po jeho bozku, vysala z neho život. 

Bezvládne spadol na zem. Zo slzami v očiach mu dala ešte posledný bozk. " Odpusť toto som nechcela".     autor: HviezdickaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>