Erotická poviedka

Pizza poslíčka

Volám sa Rišo, mám 23 rokov a bývam v malej obci na východnom Slovensku spolu s rodičmi. Chodím na výšku a neviem preto zarobiť dostatok peňazí aby som sa odsťahoval.

Som vysoký niečo málo cez 180 cm a vážim okolo 80 kg, taký priemer ničím výnimočný, hnedé upravené vlasy, modré oči a upravené strnisko. Rodičia sa v sobotu rozhodli ísť na noc na chatu a nechali mi zopár eur, aby som si niečo objednal na večeru. Nemal som žiadne plány ale prázdny dom vždy poteší. Poobede som dokončil zadania do školy a večer sa vyvalil na gauč, že si pustím film. Pri sledovaní filmu som dostal chuť na pizzu a aj keď bolo už asi 10 hodín večer, skúsil som si objednať. Mal som šťastie, už chceli vypnúť pec a zabaliť to ale jednu pizzu ešte pre mňa urobia s tým, že si budem musieť priplatiť za dovoz. Súhlasil som.

     Asi o 20 min mi zazvonil mobil že moja pizza je hotová a mám si ju prísť prevziať pred vchod. Stála mladá baba s dvomi pizzami v ruke. Dal som jej peniaze a ona mi podala pizze. Ja som ju zastavil a vravím, že som si objednal len jednu. Ona mi v povedala, že po mne mali ešte jednu objednávku ale tesne pred doručením ju objednávajúci zrušil a keďže s tou pizzou nemajú čo spraviť, tak to mám grátis. Vtedy zo mňa vypadlo že dve pizze sú pre mňa priveľa a či mi s ňou nepomôže. Veď v príncípe patrí im. Ona sa zasmiala, poďakovala ale že sa musí vrátiť s peniazmi a zrátať kasu. Ja som jej navrhol že môže prísť potom lebo že dve pizze fakt nezjem a bude to trošku škoda ak sa len tak vyhodí. Tak mi odvetila že ešte uvidí ako bude stíhať. S týmito slovami odišla, ja som jej ešte raz poďakoval a išiel späť k filmu.

     O pol hodinku neskôr niekto zazvonil na dvere, dosť som sa vtedy zľakol že kto o takomto čase zvoní na zvonček ale išiel som otvoriť. V nemom údive som tam videl poslíčku. Absolutne som nerátal s tým, že by fakt mohla prísť. Otvoril som jej dvere, ona sa pozdravila a spýtala sa či stále platí ponuka na pizzu. Urobil som krok späť a vpustil som ju do domu. Vyzula sa a voviedol som ju do obývačky, kde akurát končil film, ktorý som pozeral. Tam sa predstavila ako Števka. Objali sme sa, dali si pusu na lýce, usadil som ju a dal som jej ovládač, nech vyberie nejaký film, ktorý si pozrieme. Ja som zatiaľ odbehol do kuchyne pre taniera na pizzu, pohár a minerálku. Keď som sa vrátil mala už takmer vybraný film, ešte sa ma pre istotu spýtala či nemám problém s týmto thrilerom. Bolo mi to viac-menej jedno ale thrilery mám inak veľmi rád. Pustila prehrávanie a začali sme pozerať film.
     Všimol som si, že mala oblečené legíny a voľnejšie tričko bordovej farby. Bola to čierno vláska s tmavými očami a sexy postavou, tipoval som jej niečo okolo 20 rokov. Bola o čosi nižšia odomňa a to ju robilo ešte viac sexy. Asi v polovici filmu sa ku mne naklonila a oprela si o mňa hlavu. Ja som položil ruku na jej rameno a druhú na jej stehno. Ona sa pozrela na mňa a pousmiala. Musím priznať, že v tom filme bolo dosť šteklivých scén a celkom ma to vzrušovalo. Po jednej z takýchto scén sa Števka otočila na mňa. Zadívali sme sa do očí a ja som ju pobozkal. Neodtiahla sa a bozk mi opätovala.

     Začali sme sa vášnivo bozkávať, pritisla sa ku mne a pomaly si ľahla na mňa. Stále sme sa bozkávali, cítil som ako veľmi ma tlačia moje boxerky ale snažil som sa sústrediť len na Števku. Začal som ju hladkať po chrbte a rukou som schádzal až na jej okrúhly zadoček. Po chvíľke som ju posadil a vyzliekol jej tričko. Mala na sebe neskutočne sexy čipkovanú čiernu podprsenku, ktorá držala jej veľké prsia krásne vysoko. Odhadol by som to na C košíky. Vzápetí aj ona vyzliekla moje tričko a ďalej sme sa začali bozkávať. Začala ma hladiť po rozkroku a ja ju po vnútorných stehnách. Bola celá rozpálená a ja celý nedočkavý. Vyzliekli sme si aj spodok. Ja som pocítil veľkú úľavu keď mi stiahla boxerky a vystrelil mi z nich moj tvrdý penis. Jej klasické čierne nohavičky boli celkom premočené od jej šťavičky.

     Ocitli sme sa pred sebou takmer úplne nahý. Boli sme krásne vyholený. Ona na sebe mala stále podprsenku ale ja som sa sústredil na jej kundičku. Posadil som ju na hranu gauča a kľakol si pred ňu. Chytil som ju za boky a ponoril moju tvár do jej mušličky. Jemne zastonala a vypla hruď. Teraz už nebolo cesty späť, začal som ju vášnivo lízať všade okolo jej dieročky, nechtíkmi som ju škrabkal na vnútorných stehnách. Keď som si bol istý, že je už poriadne rozpálená, jazykom som prešiel na jej mušličku a klitoris. Začala sa vrtieť a hlasno stonať. Cítil som ako z nej vyteká jej šťavička no neprestával som. Celé jej vzrušenie sa postupne stupňovalo až po dlhej chvíli hlasných a nežných stonov sa celá napla a začala kričať od rozkoše. Ja som ďalej pokračoval v dráždení jej mušličky až mi zovrela hlavu medzi stehná a následne ju odtlačila. Celá sa triasla od rozkoše. Dal som jej chvíľu na predýchanie no Števka sa rýchlo spamätala a začala ma bozkávať na tele.

     Rýchlo som ju zastavil a ešte som jej rozopol podprsenku. Jej prsia takmer neklesli. Oprela ma do gauča a pokračovala v bozkaní. Prešla ak môjmu penisu a začala ho pomaličky cmúľať pekne od hora až nadol. Bol som celý vzrušený a takmer som spadol z gauča. Ostal som v poloľahu zatiaľ čo ona pokračovala. V mysli mi som myslel len na to, že ak to takto bude pokračovať tak o chvíľku budem hotový. V tom ale prestala, dala si penis medzi prsia a začala ma škrabkať nechtami po celom tele až po chodidlá. Zimomriavky mnou prechádzali jedna raddosť. Potom ma začala škrabkať na zadočku a pomaly sa približovala k mojej dierke. Nezastavoval som ju, bol to krásny pocit, následne si poolizovala ukazováčik a opäť prišla k mojej dierke. Jemne zatlačila a ľahko jej vošiel dnu. Ja som zastonal a z môjho penisu vystieklo semeno na jej prsia. Začala mi s masážou prostaty a z penisu striekalo stále množstvo semena ktoré sa potom držalo na jej prsiach. Ja som sa začal od rozkoše celý triasť. Opatrne vytiahla svoj prst a nechala mi chíľu nech sa z toho všetkého spamätám. Bolo to úžasné a nezabudnuteľné, takýto orgazmus som dovtedy nikdy nezažil.

     Dali sme si chíľu prestávku a keď bol penis opäť tvrdý, natiahla mi naňho kondóm. Vysadla si na mňa a ako kovbojka na koňovi začala na mne jazdiť hore a dole. Do tej doby to bol môj najdlhší sex aký som zažil. Pár minúť na mne jazdila, potom zosadla, kľakla si na štyri a vypulila zadoček. Pristúpil som k nej zozadu, chytil som ju za boky a začal som do nej vchádzať čoraz prdušie a prudšie. Po chvíli sme opäť zmenili polohu. Ľahla si na chrbát, ja na ňu a dali sme to na klasiku. Toto bola už moja konečná a druhýkrát som sa urobil.

     Chcel som jej to ale vrátiť a tak po malej prestávke som ju začal znova bozkávať a hladkať po mušličke. Bola celá mokrá, šťavička jej stiekla až na análik a ne gauč. Neriešili sme to, užívali sme si jeden druhého. Pomaly som vnikol s prštekmi do jej dieročky a začal masírovať jej bod G. V momente začala stonať, neprestával som. Chvíľu mi to trvalo ale na konci začala kričať a celá sa triasla, ja som ju vo vnútri ďalej masíroval a po chvíli z nej vystriekla priezračná voda. V tej chvíli sa celá schúlila, triasla sa a kričala, ja som už nemohol pokračovať ale vedel som, že som to urobil dobre.

    To sme už zostali spať na gauči a do sprchy sme išli až na ďalší deň. Dali sme si spoločnú sprchu, tam ma urobila rukou a ja som ju oúäť roztriasol. Bolo to znova niečo iné ale bolo to úžasné. Po tomto sme sa dali dokopy a musím povedať, že lepšiu partnerku som si nemohol ani vo sne priať. Tak otvorená novým sexuálny možnostiam...som z nej nadšený a celý vzrušený zakaždým milovaním. Možno vám ešte napíšeme aj o ďalších spoločných zážitkoch ale pre začiatok musí stačiť toto priznanie.

autor: lumianAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>