Erotická poviedka

Posledné stretnutie

Už dlho som sa chcel podeliť o tento zážitok ktorý sa mi stal Chodil som vtedy na strednú školu do posledného ročníka a bol to jeden z posledných dní v škole. Mal som vtedy 19 , a učitelka o ktorej je tento príbeh mala okolo 40/50. Vždy som bol na staršie ženy.

Na svoj vek vyzerala fajn a celkom ma priťahovala , veľakrát som sa na jej hodinách pristihol ako na ňu túžobne pozerám. Mala okolo 160cm , chudšieho typu , nakrátko ostrihané vlasy a nosila okuliare. Vždy sa pekne obliekala. Jej oblečenie a štýl obliekania zvýrazňoval jej krivky ženskosti  , niekedy dokonca vyzerala až priam vyzívavo. Podľa toho čo som vedel bola už veľa rokov rozvedená a žila sama. Počas jedného z posledných dní v škole , keď už boli všetci na ceste domov som sa potreboval u nej zastaviť a niečo prebrať ohľadom vysokej školy. Prišiel som teda ku nej do kabinetu . Ako vždy bola elegantne oblečná. Po chvíli debatovania o mojom probléme sama prehodila na inú tému. Začala hovoriť o prázdninách , čo mám v pláne , kam sa chystám s priatelkou atď. Samozrejme som priaťelku nemal.

Keď som jej to povedal začali tie obviklé reči ako : taký pohľadný mladý muž a nemá priateľku... Nemohol som už viac a povedal som jej že na jej vek vyzerá tiež na jednotku. Ona sa len zasmiala a spýtala sa či žarrujem. Celú dobu sa rukami opierala o stôl. Odpovedal som že nežartujem ani náhodou. Potom mi začala hovoriť že sa jej pár krát aj zdalo ako na ňu pokukujem ale že jej to iba lichotilo a že sa nemám za čo hambiť. Ja som iba  ticho a v mojich nohaviciach to začalo vrieť. Ona si toho musela všimnúť a povedala mi že aj tak tu už končí a vždy bolo jej túžbou mať sex zo študentom. V tej chvíli mi bola jasná jej ponuka a prešiel mojim telom závan potu. Nenazval by som to ani stresom ale skôr vzrušením. Poznamenala ešte že ma samozrejme do ničoho nenúti a ak chcem môžem si to ešte rozmyslieť a na všetko zabudneme. Už bolo ale príliž neskoro. Moje telo mi dávalo najavo že nieje cesty späť. Po chvílke som jej len prikívol a ona zišla zo stola a zamkla dvere. Ja som zatial zatiahol závesy a zo vzrušením čakal čo urobí. Prišla až ku mne a chytila ma cez oblečenie za penis a začala ma masírovať. Po chvíli sa zohla a dala mi dole nohavice aj trenky a už sa na neho pozerala.

Cítil som sa veľmi divno , predsa len to bolo niečo čo by som povedal že sa nikdy nemôže stať. Tento pocit postupne začal prechádzať zo vstupňujúcim sa napätím Vzala mi ho do rúk a poznamenala že toto jej velmi dlho chýbalo , a vzápätí už ho mala celý v ústach. Bol to neopísatelný pocit. Hrala sa mi s ním a celého ma pritom obšťastňovala. Keď skončila , vstala a zosunula zo seba jej tesnú sukničku. Mala na sebe sexi čierne nohavičky. Jednou rukou sa dostala pod nohavičky , pozrela sa na mňa a opýtala sa ma či by som ju chcel tiež ochutnať . Bolo to divné no zároveň vzrušujúce počúvať takéto slová od učitelky ktorá ma učila 4 roky. Len som prikývol hlavou , klakol si pred ňu a zbavil som ju jej sposného prádla. Vykukla na mňa jej vyholená šuška. Prekvapilo ma že ju má oholenú keďže je dlho sama a asi nemá veľmi aktívny sexuálny život.Vyzerala používano , tak že moja učitelka určite počas života nezaháľala. To ma však neodradilo a prisal som sa do nej. Chutila božsky. Jej rukami si ma tlačila ku sebe a jemne vzdychala , čo naznačovalo že sa jej to páči.

Po chvíli som vstal a ona so stola zhrnula všetky nepotrebné veci sadla si a rozkročila jej nohy. Neváhal som ani na sekundu a vkĺzol som priamo do nej. Medzi tým si stihla dať dolu blúzku a mne sa podarilo ju zbaviť podprsenky. Počas jemného prirážania som začal ústami skúmať jej prsia. Nemala ich nejaké veľké asi 2 , no zato jej bradavky boli stvrdnuté ako kameň a môj jazyk po nich slastne krúžil. Po chvíli sa zodvihla zo stlola a oprela sa zadkom ku mne  o poličku s knihami vedľa stola. Povedala mi že ju nemám šetriť. Šibalsky som prikývol , chytil ju pevne za boky a nasmeroval si to do jej kráľovstva. Začal som prirážať ako šialený. Celou silou , najhlbšie ako to len išlo. Neskutočne ma to vzrušovalo , takto zaobchádzať zo ženou ktorá mi bola po celú dobu štúdia autoritou. Celá sa triasla a vzdychala tak nahlas že sa dosnes čudujem že nás niekto nepristihol. Dával som do toho všetkú energiu a ona vyzerala že si túto jazdu neskutočne užíva. Jej vzdychy a šťavy na mňa pôsobili ako splený sen.

Po pár minútach som ale začal cítiť že to na mňa ide. Povedal som jej to a ona ma behom sekundy chytila za ruku a povedala mi že to všetko chce dovnútra. Spočiatku som váhal no nakoniec som sa aj tak neovládol a z posledných síl som to do nej urobil najhlbšie ako to išlo. Po doznení orgazmu som sa od nej oddelil a sledoval ju ešte chvíľu ako opretá o poličku z hlboka dýcha. Potom sme sa začali obliekať. Poďakovala mi za krásnu rozlúčku a povedala mi nech sa nebojím , že ona už nemôže mať deti. Chcela mať iba príjemný pocit na podbrušku. Pri mojom odchode mi ešte podala papierik s jej číslom a adresou. Vraj pre prípad keď by som potreboval pomôcť zo školou. Zobral som si ho , rozlúčil sa a išiel domov. Na tento zážitok nikdy nezabudnem.

autor: matooooooAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>