Erotická poviedka

Ako som pomáhal Ukrajine

Bol som na východe, na oslave švagrininej 50ky. Bolo asi 1,5 týždňa po útoku Ruska na Ukrajinu. Pri tej príležitosti som sa dostal aj do Michaloviec. Tam manželka zbadala jedno dievčatko ktoré sa jej zapáčilo a zistila, že ide o ukrajinské dievčatko ktoré sem prišlo s mamkou. Dala sa do reči s mamkou a dozvedela sa, že nemajú vlastne kam ísť. Keďže náš dom je pomerne veľký a deti sú už osamostatnené, rozhodla sa, že ich zoberieme k nám.

Dosť som sa tomu divil, ešte pred pár dňami mala úplne iný názor. Mamka pôsobila kultivovaným dojmom a dievčatko sa vlastne ešte stále bálo. Malo mať o mesiac 7 rokov. Ušli iba s najnutnejším oblečením, mamka pre malú zobrala viac ako pre seba. Ja som síce v tomto konflikte neutrálny, viem, že za ušami majú všetci, ale nemal som výhrady. Hlavne keď na mamku sa dobre pozeralo, bola ako sa ukázalo 32 ročná, s mierne väčším zadkom, ale také mám rád. Mamka sa volala Júlia a dcéra Oľa. Júlia bola učiteľka, Ukrajinčiny, Ruštiny a Angličtiny. Keď sme ich zobrali k nám, Júlia sa nevedela doďakovať. Hlavne keď zistila, že máme o rok mladšieho vnuka.

Hneď na druhý deň sme ich prihlásili na obecnom úrade a Júlia sa bola prihlásiť na úrade práce. Ponúkli jej od septembra miesto učiteľky Angličtiny na strednej škole, s podmienkou, že aspoň v základoch zvládne Slovenčinu. Oľa mohla nastúpiť do prvého ročníka, s tým, že sa bude učiť po slovensky, ukrajinsky ju naučí mama doma. Dostala sa do rovnakej triedy ako náš vnuk. Júlia chcela zvládnuť Slovenčinu, tak som s ňou komunikoval po Slovensky a učil som ju písať po Slovensky. Latinku vďaka Angličtine ovládala, ale iba paličkovú. Písané písmo bolo pre ňu novinkou. Našťastie som už doma na dôchodku. Takže sme spolu trávili väčšinu času. Oľu zobrali do škôlky, čo bolo pre ňu prekvapením, lebo na Ukrajine už chodila do prvej triedy.

Dopoludnia, kedy bola Oľa v škôlke a žena v práci sme mali iba pre seba. Občas som Júlii nechal prepisovať nejaký text z knihy a potom som ju skúšal, či textu porozumela a kontroloval, či píše latinkou. Raz som sedel pri PC a Júlia prišla skôr ako som očakával s prepísaným textom. Mal som práve zapnuté video a pozeral som porno. Keď Júlia prišla, snažil som sa stránku skryť, ale ako na potvoru trvalo to nejako dlho. Vtedy mi Júlia povedala, aby som to kludne nechal zapnuté, vraj ani jej to nie je cudzie. Pýtal som sa jej na manželské spolužitie pred odchodom z Ukrajiny, vedel so, že je vydatá. Na manželovu adresu sa vyjadrila "chuj s ním" vraj zostal síce bojovať ako dobrovoľník, ale hneď na prvom selfie ktoré jej poslal, bola ako odraz v okne pred ktorým sa fotografoval nejaká žena. Bola presvedčená, že určite viac bojuje v posteli ako so zbraňou v ruke. Vraj mal také sklony už počas ich spolužitia.

Z ničoho nič mi siahla do rozkroku. Bol som v domácom oblečení a Júlia mala tiež domáce oblečenie ktoré jej venovala dcéra. Pasovalo jej ako uliate. Už pri sledovaní porna som mal vtáka mierne nabudeného a pri jej dotyku sa nabudil úplne. Júlii sa to páčilo a lámanou Slovenčinou mi povedala, že to treba realizovať. Tak sme odišli do detskej izby. Júlia po ceste vyzliekla vrch z oblečenia a začala vyzliekať aj mňa. Ja som si vyzliekol nohavice a jej som ich tiež pomohol vyzliecť. Ja som si slipy vyzliekol s nohavicami ale Júlii zostali nohavičky. Boli už celkom vlhké. Chcel som jej ich vyzliecť, ale nedovolila mi. Sama si ch začala vyzliekať, ale veľmi pomaličky a teda rafinovane. Na rozdiel od väčšiny našich žien, mala mušličku zarastenú, ale chlpy mala upravené. Vraj u nich sú vyholené iba kurvy, ale ak by mi to vadilo, tak sa vyholí aj ona. Samozrejme, som nechcel aby sa holila, aby netrpela pocitom, že je kurva. Pomilovali sme sa striedavo, chvýľku som bol hore je, potom zasa ona. Bolo cítiť, že už dlhšiu dobu bola bez sexu.

Keď som jej prezradil, že je j nehrozí riziko oplodnenia odo mňa, bola veľmi rada a nechala si mušličku vystriekať. Skončili sme krátko pred obedom. Osprchovali sme sa a obliekli. Tvárili sme sa, že sa medzi nami nič neudialo. Ja som šiel do škôlky pre vnuka a jej dcéru. Na ďalší deň Júlia odviedla do škôlky obe deti. Po príchode som mal v pláne sa pustiť do výuky Slovenčiny, ale predbehla ma, vyzliekla sa a začala sa vypytovať ako sa volajú jednotlivé časti tela, s dôrazom na pohlavné orgány. Chcela vedieť nie len oficiálne názvy, ale aj vulgárnejšie označenie. Keď sme prebrali ženské telo, povedala, že by sme mohli pokračovať mužským telom. Pri pomenovávaní penisu sa zasmiala a povedala aby som jej dal kokot do piče. Najskôr som myslel, že jej ide o slovné spojenie, ale trvala na tom, aby som to urobil. Znovu sme sa milovali. Povedala, že to je najlepšia výuka cudzieho jazyka akú zažila. Navrhla, aby som ju takýmto spôsobom známkoval  za jej pokroky alebo stagnáciu v slovenčine. Dohodli sme sa, že za dobré hodnotenie, môže si povedať ako to chce. Je pravdou, že hodnotenia boli takmer vždy dobré. Priznala sa, že jej veľmi vyhovuje ak je ona hore. Mne to tiež vyhovelo, takže hodnotenia boli pomerne stereotypné, miesto hodnotenia som si vždy dal dolu nohavice a hneď vedela, že odpovedala dobre.

Hodnotenie takto prebiehalo iba počas pracovných dní keď bola žena v práci a deti v škôlke. Je pravda, že Oľa robila tiež pokroky v Slovenčine. V sobotu a nedeľu sme robili klasické hodnotenie, slovné.  Bolo zaujímavé, že v tieto dni robila viac chýb. Vraj aby mala dôvod byť v mojej blízkosti. Potešilo ma to, ale divil som sa, že taká mladá baba chcela byť v blízkosti takého starého chlapa. Vraj mám v sebe niečo čo ju priťahuje a chce sa zároveň poďakovať za prijatie a starostlivosť. Vraj na to nezabudne ani ak získa nejaký normálny byt a zamestnanie. Uvidíme či si potom nenájde nejakého mladšieho "učiteľa".autor:Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>