Erotická poviedka

Donáškarka

Určite to poznáte, s blížiacim sa časom obeda začne brucho vyhrávať všetkými možnými zvukmi. No v ten deň som mal množstvo práce, hlad musel ustúpiť. Dávno poobede som sa zdohadal, že som vlastne ešte nič nejedol. Tak šup na internet a prezrieť možné ponuky.

Po obvolaní rôznych reštaurácií mali menu už iba v jednej. Prave v tej, kde pracuju zrejme najviac sexi servírky, ktoré sú zároveň aj kuriérkami. Vždy chodia oblečené v legínách - prijemný vizuálny bonus. Ale k veci, jedlo objednané hlad na maxime a nadržanosť tiež. Kým som čakal, skrsol mi v hlave možno šialený nápad. Ale odvážnym šťastie praje...slečna volá, že o minútu je pri bytovke či prídem dole. Mojou odpoveďou je, že sa nedá, krivo som stúpil. Či by bola taká zlatá a neprišla ku bytu /už vtedy som dúfal, že skôr do bytu :-)/ . Slečna prišla, špinavá blondínka veľke guľaté oči, s pohľadom šelmy. Krásny guľatý zadoček na ktorom sa rysovali tangá pod oblečením. Pre mňa "vražedná kombinácia". Evidentne sa neponáhľala, dali sme sa do klasickej debaty, aký deň, či veľa práce a podobne. nejako divne krútila nohami, tak vypadlo z nej že potrebuje na WC. Kľudne môže ísť že nie je problém, ak má čas....Jednoznačná odpoveď, že áno už som posledná objednávka!

Keďže som sa prešťahoval do novostavby, po wc návšteve sa porozhliadala po byte, že ako to vyzerá. Zaujala ju jedná technologická hračka dole na poličke, aby ju lepšie videla prehla sa a vyšpúlila na mna tú fantastickú riťku. Hovorím si teraz, alebo nikdy....snáď som si dobre vysvetlil pohľady ktoré mi adresovala, ak nie mám problém! Tak som neodolal a pohladkal ju po riťke až na obopnutú vyšpúlenú kundičku. Mal som šialený tep, no evidentne aj ona. Iba jedmne zavzdychala a roztiahla nohy trošku viac od seba. Touto výhrou som pokračoval v hladení chrbta už pod oblečením. Z chrbátu ruka zamierila rovno na prsia v podprsenke a druhou som ju chytil jemne pod krkom a zodvihol z predklonu ku sebe. Pery aj jazyk ovládli krk a uško, ani som netušil aké ho môže mať citlivé. Druhá ruka na prednej strane stehien išla automaticky medzi ne. Pičku už mala horúcu a vhlkosť prenikala cez oblečenie. Skúsená slečna rukou zamierila na moje nohavice. Tiež ju najskôr zaujímal zadok az potom rozporok. Z jej očí som už predpokladal, že bude vášnívá, ale že až tak, ma to prekvapilo. Ešte sa k tomu dostanem...Na teraz ma rázne sa otočila sotila ma na sedačku a vysadla si do môjho lona. Čo mi s jazykom a perami začala predvádzať v a na ústach, to bol pornosen. Taktiež som tiekol, konečne som mal tú úžasnú riťku a nadržanú kundu na svojom lone, len tak tak som sa z tej myšlienky nevystriekal. Po vášnivej predohre, sme zo seba zhodili oblečenie a ostali iba v prádle.

Chcela sa vyzliecť úplne, to som jej nedovolil...rád si sám rozbaľujem darčeky! :-) Menšie prsia dokovalé vynahradila mokrá a vzrušením tečúca pička. poloha sa vymenila a na chrbát išla ona. Jazyk totiž túžil ju ochutnať. Kundí nektár úžasný, doprevádzaný jej vášnivými vzdychmi a skrabancami na hlave ako ma tlačila do jej lona. Urobila sa za chvíľku. Jazykom som jej orgazmus rovno predĺžil do druhého. Deka na sedačke to vzdala. Odsotila ma potom od seba, s tým, že teraz je na rade ona. Ale pozor, má to rada tvrdo a vulgárne - ok, "ty kurva, poď si vymrdať svoju pičku na mojom kokote!!" Opäť ma silno hodila na zem a už na mne sedela. Hru s prsiami som na teraz nechal tak, rovno som ju zdrapil pod krkom. "Mrdaj ma, poriadne ma vyšukaj, aby tá nadržaná pička bola spokojná a môj kokot ťa pekne postriekal" - ďalší orgazmus, nechty sa mi zaryli do hrudníka. kým si ho vychutnávala, začal som ju hrýzť do pŕs a bradaviek. To ju zase naštartovalo a chcela pokračovať vo vášnivej jazde. Hold smola maličká, teraz si ťa pojebem ja, pomyslel som si. Zhodil som ju zo seda a prikázal "Poď na štyri, ako správna nadržaná fenka! Keď si dobre kundu roztiahneš, zaslúžene dostaneš aj po zadku" Súhlasný ston mi dodal guráže...pleeesk, jedna rana, pleeeesk, druhá rana. jej výkriky asi počuli až na ulicu, no nasrac!

Pri tvrdom prirážaní zo zadu som si ju priatiahol za vlasy a dva prsty skončili v jej puse. Keď ich kvalitne naslinila. vrazil som jej jeden do zadočku a to bol jej koniec. Hrubý výkrik, množstvo vzychov a výstrek na chrbát, dostala brutálny orgazmus po ktorom sa jej nohy rozklepali a bezvládne oddychovala. Obaja sme skončili spotení a slečna poriadne strapatá, ženy si to asi viete predstaviť. .. Od šéfa 5 zmeškaných hovorov, a moje jedlo už bolo vlažné. Vyhovorila sa na mäkkú pneumatiku a návštevu autoservisu, kde jej to kamarát rýchlo zalepil. No realita ostala iba medzi nami. A to som si chcel vychutnať ešte krásnu fajku, s tým že by som hľadel do jej výrazných očí plných vášne a dravosti. Na to mi odpovedala...veď ešte budeš hladný....bol som :-)

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>