Erotické poviedky

Nechali nás na párty

Ako aj každý iný rok na helloween sa naša partia dohodla že si spravíme párty. Niektoré roky sme boli v kostýmoch iné sme sa iba všetci stretli, kecalo sa a samozrejme chlastalo. Tento rok bolo dohodnuté že akcia sa bude konať u Renči a Denisy. Boli to dve sestry medzi ktorými bol jeden rok rozdiel. Renča bola staršia, mala 21 a Denisa mala 20 rokov. Žili iba s mamou ktorá bola dosť v pohode, sem tam sa k nejakej našej akcii aj pridala ale túto noc mala byť mimo dom u svojho frajera. Dohoda bola žiadne kostýmy, maximálne tak niečo pre atmosféru.

Ja som bol rád že nemusím vymýšľať žiadny kostým lebo párty bola v piatok večer a mne to zrovna blbo vyšlo že som v piatok pracoval na poobednej.

V robote bol fajront, padlo 10 hodín, ja som sadol do auta a fičal domov. Plán bol dať rýchlu sprchu, obliecť sa, zobrať nejakú fľašu a ísť peši k Renči. Nechcel som zháňať žiadneho šoféra čo by ma tam zobral, lebo by som asi ani žiadneho nezohnal a za ďalšie Renča bývala asi 5 ulíc odomňa takže som tam rýchlim krokom bol za 15 min.

Dorazil som na akciu krátko pred jedenástou. Samozrejme že všetci už boli v dobrej nálade. Niektorí menej ale našli sa aj takí čo už spali. Renča si dala záležať na to aby barák vyzdobila množstvom helloweenskych ozdôb. Bol to jej štýl, rada si dala záležať na podobných veciach. Stavím sa že jej sestra Denisa sa ničoho ani nedotkla. Boli dost povahou odlišné aj keď sa veľmi podobali. Na každom kroku bola pavučina alebo nejaký zombie. Vyzeralo to dobre, dokonca pred vchodovými dverami bol tečúci dym s podsvietením čo vytváralo fakt dobrú atmosféru.

Keďže som tam dorazil ako posledný viacerí ľudia sa snažili do mňa čo najrýchlejšie naliať všetok chlast ktorý som zameškal. Do toho sa mi moc nechcelo lebo som bol po práci trochu unavený a keby som rýchlo pil tak by netrvalo dlho a spím tam na gauči. Ľudia tam už sedeli roztriedený na skupinky, každý kecal o niečom inom. Naša klasika, keďže nás bolo vždy dosť bolo vždy s kým pokecať prakticky o čomkoľvek.

Hodiny ubiehali, opitosť stúpala a s ňou aj rôzne blbé nápady. Ale tieto blbé nápady spravili večer takým na ktorý nezabudnem. Začalo to tým že som si všimol ako Renča, Nikola, Denisa, Robo, Martin a Ivan hrajú nejakú divnú variantu fľaše. Chvíľu som ich pozoroval ako sedia v tureckom sede rozmiestnení v kruhu a na striedačku točia fľašou. Pravidlá boli jednoduché. Jeden roztočí fľašu. Na koho ukáže, ten musí plniť úlohu ktorú dostane od človeka čo točil fľašou. Ak úlohu odmietne alebo ju nedokáže splniť tak pije poldecák. Áno, samozrejme že každá naša jedna hra mala cieľ čo najrýchlejšie sa opiť. Pripadalo mi to celkom v pohode tak som sa opýtal či sa môžem pridať. Odpoveď bola samozrejme áno tak som sa pridal a hrali sme. Docela ma to bavilo aj keď úlohy boli občas trochu nedomyslené a bez pointy. Napríklad mám vypiť poldecák bez použitia rúk. A ak to nedokážem tak pijem poldecák. Pointa nikde ale bola sranda. Ako sme hrali a chlastali bolo docela teplo. Pozeral som na baby predomnou, na ľahko oblečené ako im vykukujú kozičky a začínal som byť poriadne nadržaný. V duchu som tak rozmýšľal či by sa táto hra nedala nejako využiť v prospech mojej nadržanosti. Ale po ktorej by som išiel? Renča mala pekné kozy a ešte krajší zadoček. S ňou by som sa vedel dobre zabaviť ale ju asi nedostanem. Musela by byť dobre nadržaná aby som mal aspoň minimálnu šancu. Nie je ľahkým cieľom. Nikola má menšie kozičky ale za to je celkovo veľmi chudunká s fakt nádhernou postavou. Ale ako na ňu? Viem že sa medzi nami hovorilo že je bisexuálka a možno aj lesba lebo ju videli ako sa olizuje s inou babou ale neviem s ktorou. Takže neviem či by bola šanca tu. Nad Denisou ani uvažovať nebudem. Je síce pekná ale je to taký frcek. Keby som jej povedal že si chcem zasexovať tak by sa chichotala jak malá. Ďalej som už ani neuvažoval a povedal som si že do rána je ďaleko a niečo ma možno napadne. Nakoniec ako poldecáky pribúdali bolo mi viac a viac jedno ktorú by som dostal do postele. Denisa sa zobrala že ide na wc a že máme hrať bez nej. Bola preč celkom dlho a keď sa vrátila suverénne zahlasila: Vstavajte debili ideme na diskotéku.

My sme na ňu hodili pohľad že o čom akože točí??? Denisa povedala že ako išla z wc tak sa zakecala s ostatními a dohodli sa že je ideálny čas ísť na diskotéku. Jej sestra na ňu hneď hodila vražedný pohľad s otázkou či je normálna? Renča sa hneď začala rozčulovať že prečo chcú odísť, ona strávila celý deň výzdobou a chystaním domu na párty a oni sa teraz v najlepšom zoberú a idú preč? No skrátka bola naštvaná. Do toho sa obulo pár chalanov a začali ju prehovárať že to bolo u nej super ale že na diskotéke bude ešte lepšie. Renča rezignovala a povedala že keď chceme ísť nech ideme ale ona nikam nejde. Na to som ja povedal že toho mám dosť po robote a žiadna diskotéka ma netrápi, odtialto to mám aspoň kúsok domov. Nikola povedala v podstate to isté s tým rozdielom že radšej ako na diskotéku pôjde naozaj domov. Nakoniec bola Renča docela rada že sme ju podržali a povedala Nikole nech zostane aj keď tu budeme iba my traja. Celá situácia sa ukľudnila partiu sme boli pri bránu vykopnúť a pokračovali sme v chlastaní a dohadovali sa čo ďalej. Renča navrhla nech si hovoríme strašidelné historky keď už je ten helloween. Lenže ja som mal už iný plán. Hneď ako som si uvedomil že tam zostávame iba my traja som začal spriadať svoje nadržané plány čo s nimi vymyslieť. Mal som už docela dosť vypité inak by ma niečo podobné asi nemohlo napadnúť a už vôbec by som nenabral odvahy ísť to skúsiť. Povedal som babám nech hráme ďalej fľašu, že podľa mňa to bola docela sranda. Baby boli za tak sme pokračovali. Chcel som tomu dať čas dostať sa znovu do hry pred tým ako na ne skúsim svoj na rýchlo vymyslený plán. Otočil som fľašou ktorá ukázala na Renču. Povedal som jej aby skúsila uhádnuť akej farby má Nikola na sebe spodné pradlo. Keď neuhádne tak pije. Pripadalo mi to ako blbá úloha ale nejakým uvolneným spôsobom som chcel otočiť hru iným smerom ako bolo robenie stojky a podobné kraviny. Na moje prekvapenie sa úloha Renče asi pozdávala lebo si dala na čas s odpoveďou a naozaj sa tvárila že rozmýšľa. Dokonca si dávala ruku pred oči aby akože nepodvádzala. Po celkom dosť dlhej chvíľke povedala: červená. Jej odpoveď znamenala jedinú vec. Nikola nám bude musieť ukázať spodné prádlo aby sme poznali správnu odpoveď.

Nikola si vyhrnula tričko a ukázala podprsenku. Podprsenka skrývala asi dvojky kozičky, ktoré v podprde vyzerali naozaj pekne. Hneď som si ich predstavoval vo svojich rukách ako ich stláčam. Z tej predstavy mi pomaly začal tvrdnúť. Bol som naozaj nadržaný. No a nakoniec farba podprsenky bola čierna. Renča prehrala. Sama chytila pohár a išla sa napiť keď som povedal že a čo spodok? Ešte to môže byť remíza. Na to Nikola: OK, nech si pokojný. Postavila sa z tureckého sedu, otočila sa k nám zadkom, rozopla rifle a pred nami sa ukázal naozaj krásny zadoček v pekných čiernych francúzskych nohavičkách. Na moment sa mi zastavil krvný obeh a asi mi aj začali tiecť sliny. Z toho som sa rýchlo prebral a povedal Renče že predsa len prehrala na 100 percent a pije. Hra pokračovala babám sa ukazovanie spodného prádla asi zapáčilo lebo onedlho Nikola hádala farbu mojich boxeriek. Tie som im úplne bez problémov ukázal aj keď som ho v nich mal celý čas polo stojaceho ale to bolo nakoniec možno len dobre. Prišlo ďalšie kolo, točil som fľašou a tá ukázala na Nikolu. Toto bol ten moment na ktorý som čakal odkedy sme znovu začali hru. Rozbušilo sa mi srdce lebo úlohu som mal už dávno vymyslenú a vedel som že je to obrovský risk. Ale bol som nadržaný a pre lepší pocit som si vsugeroval že keď to nevíde a baby ma vyhodia preč budem to môcť zvaliť na chlast.

Chvíľku som predstieral že premýšľam nad úlohou a potom som povedal Nikole: Niky, chcem aby si Renče vyzliekla nohavice, potom aj nohavičky a lízala ju dovtedy dokedy sa neurobí.

Čakal som čo bude. Nastal moment ticha. Obe baby na mňa hodili prázdny pohľad. Ja som čakal čo bude. Výbuch smiechu? Facka a nadávky? Vyhodia ma? Čo bude? To ticho netrvalo dlho ale neskutočne ma dusilo. Baby obrátili pohľad na seba a hneď na to Nikola položila otázku čo ma uzemnila. Pýta sa: A keď ju neurobím tak pijem? Čakal som asi čokoľvek iné ale toto nie. Snažil som sa zachovať úplne kľudnú tvár a povedal som že presne tak. Nikola to ešte dorazila otázkou že koľko má na to času. Na to som takmer okamžite povedal že maximálne 10 minút že jej to stopnem. Sám som bol prekvapený ako rýchlo som na to dokázal zareagovať. Nemohol som sa dočkať lež sa to bude diať. Vedel som že Nikola je určite aj na baby alebo možno len na ne, ale pri Renči som naozaj netušil či s tým bude súhlasiť.

Nikola sa nahla nad Renču a doslova ju sotila z tureckého sedu tak aby si ľahla na chrbát. Možno až moc silno ale to bolo asi tým chlastom. Ako si Renča ľahíňala tak sa iba tak zvláštno zachechotala a zahlásila no tak dobre teda. Nikola na nič nečakala, začala jej úplne nedočkavo sťahovať obtiahnuté legíny. Ani ja by som jej ich tak rýchlo nedal dolu a to som bol poriadne nadržaný. Legíny odhodila následovali pekné čierne tangáčiky. Niky ich odhodila smerom ku mne a povedala: Môžeš stopovať. Keď prehrám si na rade ty. V tej chvíli mi bolo jasné že tento večer mám asi vyhratý. Sme tu sami a Denisa príde určite až nad ránom. Renča pokrčila nohy a intuitívne ich roztiahla. Myslím že na to už mala tiež poriadnú chuť. Niky jej najprv iba z ľahka olizovala kundičku a po pár sekundách jej ju rukami roztiahla a začala venovať svoju pozornosť klitorisu. Renča len pomaly oddychovala, vzdychy naberali na intenzite a rýchlosti. Bol som si istý že ju bez problémov urobí za tých 10 minút aj 3x. Nenápadne som sa naťahoval aby som videl Renčinu kundičku a aby som ich nevyrušil tým že som moc zvedavý. Ešte stále by to mohlo celé skončiť. Renča ju mala krásne vyholenú a ja som ho mal na roztrhnutie. Mal som neskutočnú chuť Nikolu odstrčiť a vraziť ho do Renči až po gule. Stále som si iba v hlave opakoval, vydrž, vydrž, budeš na rade.

Sedel som tam pozoroval som dve kamarátky ako líže jedna druhú a ani som pri tom nedýchal. Renča oddychovala stále viac a viac až sa ozvalo pípanie ktoré ma vytrhlo z tranzu. Ja som naozaj ten časovač nastavil na 10 minút a tie práve ubehli. Rozmýšlal som čo teraz. Renča sa určite niekoľko krát urobila. Ale chcem byť aj ja na rade. Skúsim ich prerušiť a navrhnúť súťaž kto Renču urobí viac krát za tých 10 min. Niky čas ubehol povedal som. Ona sa zodvihla od Renčinej mokrej kundičky a z tvárou celou od jej mokrej kundičky sa opýtala to už? Zvalila sa mierne zadýchaná vedľa Renči a opýtala sa jej: čo moje zlato, urobila si sa? Ale neklam, hra je hra a usmiala sa. Ďalší moment ktorý ma zaskočil, nečakal som že sa do toho až tak vloží a bude hrať so mnou. Renča celkom dosť zadýchaná sa na ňu otočila a hovorí: nie, chýbala ešte minútka. Nikola pozrela na mňa so slovami: ok, ideš ty a ja stopujem.

Nemusela mi dva krá hovoriť. Ľahol som si na brucho rovno medzi Renčine nohy. Prehliadol som si jej nádhernú a celú mokrú kundičku. Ach jaj, tá je krásna a voňavá. Na nič som nečakal. Prešiel som jej ju jazykom celú dookola. Toto som urobil tak 5x a potom som zamieril rovno ku klitorisu. Krúžil som okolo neho jazykom a pri tom som si rukami kundičku rozťahoval. Renča vzdychala viac a viac a to neubehla určite ešte ani minúta. Spomalil som, aj ja som si to chcel užiť a strčil som jej jazyk tak hlboko do kundičky ako sa mi len dalo a niekoľko krát som tam ním zakrúžil. Chutila fantasticky, ach na toto by som si zvykol aj každý deň! Vždy som mal rád lízanie kundy. Toto moje krúženie jazykom v jej vnútri ju neskutočne nabudilo pretože začala oddychovať veľmi nahlas a rukami sa zadrapovala do koberca. Hneď na to som sa vrátil ku klitorisu ktorý som jazykom podoberal zo spodu hore. To trvalo iba okamžik a už to tam bolo. Renča sa začala skrúcať v kŕči, zadrapovala sa do koberca a panvou mixovala tak že som si ju rukami musel pridržovať aby od mojich úst neutiekla. Jej orgazmus trval asi viac ako minútu, potom sa začala ukľudňovať a aj ja som uberal na tempe a intenzite lízania jej klitorisu. Keď už bola kľudná, dal som jej ešte jemnú pusu na kundičku a odtiahol som sa. Otočil som sa na Nikolu a povedal: asi som vyhral, čo ty na to? Nikola moc nevnímala, iba z ničoho nič vytrhla svoju ruku z nohavičiek. Ani som si nevšimol že si to robí sama. Nie som asi jediný nadržaný. Vtáka som mal v takom stave že by stačil asi jediný dotyk a už striekam. Nikola chytila do ruky mobil. Ani nepovedala koľko času ubehlo iba povedala: Vyhral si. Ale ja som ti ju rozrobila to si mal už potom jednoduché. Na túto provokáciu som skrátka musel zareagovať. No myslím si že lížem o kúsoček lepšie ako ty. Nevadí že si išla prvá aj tak by som ju stihol urobiť. No to si nemyslím povedala Nikola. No dobre, hovorím Nikole. Tak teraz naopak a uvidí sa. Ja pôjdem prvý, čo ty na to? Nikola pozrela na Renču ako ešte rozdýchava svoj orgazmus a hovorí: Chceš ju urobiť dva krát po sebe? Nie ju, odpovedám. Teraz si na rade ty Niky. Ja pôjdem prvý a potom Renča a môžeš posúdiť komu to ide lepšie. Od razu jej zaiskrilo v očkách, ona si asi naozaj myslela že urobime Renču a tým to končí. No ale to teda nie. No dobre tak to som zvedavá, povedala čisto provokatívne. Na nič nečakala a už si sama vyzliekala rifle. Mala neuveriteľne krásnu postavu. Renča bola naozaj pekná ale na Nikolu sa jej postava nechytala. Odhodila nohavice a v tých pekných nohavičkách si ľahla vedľa Renči do rovnakej polohy. Asi chce aby som jej nohavičky vyzliekol ja. Prišlo mi to od nej celkom pozorné, ani neviem prečo. Chytil som jej nohavičky a pomaly ich dával dolu. Druhá krásna kundička bola pred mojimi očami. Keby som si mal vybrať ktorá bola krajšia asi by som to nedokázal. Dal som si na čas, celú som si ju dôkladne prehliadol, poobzeral som si jej krásne tvarované a hebunké stehná. Začal som bozkom na jednom stehne, potom na druhom a pomaly som sa bozkami približoval ku kundičke. Nakoniec som jej dal jeden dlhý a jemný bozk na kundičku a v tom momente zavzdychala. Strčil som jej jazyk medzi pysky a pomaly krúžil, pridával som na rýchlosti a počul som ako sa zrýchľuje jej dych. Vedel som že ju urobiť bude jednoduché lebo bola poriadne nadržaná z toho ako lízala Renču. Po chvíľke som si rukami roztiahol jej kundičku a jazykom krúžil okolo klitorisu. Podľa jej vzdychov mi bolo jasné že sa každú chvíľku urobí, ale chcel som tomu dať niečo navyše a preto som na to išiel rovnako ako pred chvíľou u Renči. Strčil som jej jazyk hlboko do kundičky a po pár zakrúženiach som prešiel na klitoris ktorý som so spodu podoberal jazykom rýchlejšie a rýchlejšie. Už v momente ako som jej jazyk strčil dovnútra sa urobila. Silno stlačila stehná k sebe a ja som na moment myslel že ma asi zadusí. Naštastie sa mi podarilo nadýchnuť sa až kým jej orgazmus neskončil. No ale toto nemohlo stačiť. Ona chcela súťaž v lízaní. Tak poďme súťažiť. Sotva jej skončil orgazmus, chytil som zo spodu jej stehná, nohy som dal k sebe a tlačil som jej ich dozadu. Ešte moc nevnímala tak si so sebou nechala robiť čo som len chcel. Predo mnou bola jej kundička, nádherne vystupujúca pomedzi stehná. Zbožňujem tento pohľad. Bola krásne mokrá a tak som bez problémov strčil jazyk medzi jej pysky. Pobyhoval som ním do všetkých strán a čakal som kým na jazyku ucítim jej klitoris. Ten som za pár sekúnd našiel a kmital som po ňom svojim jazykom ako sa mi len dalo. Muselo to trvať len pár sekúnd lež začala vzdychať na celý dom. Toto museli počuť asi aj susedia. Nevydržal som to robiť ani 5 minút. Jazyk a ústa som si už takmer necítil ale za tých 5 minút sa urobila minimálne 3x. Položil som jej nohy na zem a odplazil som sa bokom, kde som si ľahol na chrbát a rozdýchaval. Keď som už doplnil chýbajúci kyslík môj zrak padol na Renču, ktorá sa vedľa Nikoly stále rozdýchavajucej svoje orgazmy prstovala ako zmyslov zbavená. To už bolo aj na mňa veľa. Sám sa čudujem že som to vôbec tak dlho vydržal. Dal som si dolu tričko, bolo mi naozaj horko. Rozopol som rifle a dal si ich dolu spolu s boxerkami a začal si ho pomaly honiť. Musel som to robiť fakt opatrne lebo by som striekal asi za sekundu a to som nechcel. Sledoval som Renču ako si to robí a pri tom som si to robil aj ja. Za chvíľku Renča začala vzdychať a krútiť sa. Keď sa urobila, prestal som si to robiť a pomaly sa doplazil vedľa Renči. Nechal som ju vydýchať zbytky orgazmu a potom som jej povedal: Myslím že to nikto nestopoval ale aj tak si na rade.

So spomalujúcimi výdychmi iba povedala: ja viem, chvíľku pauzu. No jej sa to hovorí keď už sa urobila ale ja to už potrebujem, pomyslel som si.

Na moje štastie neoodychovala moc dlho. Prevalila sa na brucho a hneď zamierila k Nikolinej kundičke. Prišla k nej a ako na povel jej roztialha nohy. To Nikolu trochu trochu prekvapilo. Mám pocit že nás vôbec nepočúvala a netušla že ju ide Renča lízať. Nie moc ochotne si nechala roztiahnuť nohy a po chvíľke ako sa Renčin jazyk hral s jej kundičkou už uvoľnene vzdychala. Myslím že predchádzajúce orgazmy boli až moc intenzívne a ona by už ani ďalší nepotrebovala. Pozrel som na bok a ako Renča ležala na bruchu a naskytol nádherný pohľad na jej krásny zadoček. To už bolo na mňa veľa. Sadol som si zo zadu tesne za Renčin zadoček, chytil som svojho vtáka a nasmeroval ho do jej buchty. Pomaly som zatlačil ale bola tak mokrá že som jej ho tam mohol bez obáv rovno vraziť. Začal som pomaly prirážať a vychutnával som si každý pohyb do vnútra a von. Bola tak úzka ale tak mokrá. Je to nádhera. Bol som neuveriteľne nadržaný, netrvalo mi ani 30 sekúnd a už som to do nej striekal. Už som to potreboval a navyše som vedel že užíva tabletky tak môžem striekať koľko chcem. Trochu som spomalil ale prirážal som ďalej. Bol som z nich tak hotový že mi v kuse stál a tak som postupne zrýchľoval a zrýchľoval. Bolo to fantastické, sledoval som ako baba ktorú šukám líže druhú babu. Fantázia. Nikola naklonila hlavu a až teraz si všimla že šukám Renču. Muselo ju to totálne vzrušiť lebo začala vzdychať viac a viac ale snažila sa udržať bez orgazmu lebo by ich už asi veľa nezvládla. V tejto polohe som to vydržal ešte pár minút ale ako som uvidel Nikolu zvíjať sa v orgazme striekal som do Renči znovu. Nikola ako keby zdivočela v ten moment lebo chytila Renčinu hlavu a tlačila si ju medzi nohy. Znovu sa ozval jej hlasný orgazmus na celý dom. Ja som do Renči vypustil druhú dávku semena a nevládny som ho vytiahol a ľahol si vedľa nej. Rozdýchavali sme všetci a po chvíľke sa Nikola postavila že sa musí ísť napiť. Renča si ľahla na chrbát a ja som jej začal mágať kozičky pod tričkom. Znovu mi stál ale bolo mi jasné že z báb už nič nebude. Tie majú dosť. Ale v tom som sa mýlil. Ako sa Nikola vracala k nám na moment sa zastavila a pohľad jej padol na Renčinu kundu z ktorej vytekalo moje semeno. To ju znovu naštartovalo. Kľakla si na kolená, vystrčila zadok hore a začala z nej všetko moje semeno vylizovať. Renča sa jej okamžite pýtala že čo robí. Na to jej Nika odpovedala že to najlepšie tam predsa len nenechá. Ja som len žasol aká je ona perverzáčka. To by ma vo sne nenapadlo. V tom momente som ho mal znovu ako skalu. Prišiel som zo zadu k Nikole nasmeroval jej ho na dierku a už som prirážal. Nikola vylizovala Renču ktorá vzdychala ako bláznivá. Asi ju to tiež poriadne vzrušovalo že jej s kundy líže semeno ktoré som jej tam pred chvíľou vystriekal. Ja som zo zadu prirážal do Nikoly a tá každú chvíľu prestávala s lízaním, iba jemne držala v zuboch Renčin klitoris a pomedzi zuby vzdychala. Neskutočne som si to užíval, pod tričkom som mágal jej pevnučké kozičky. Bola to nádhera ale pomaly som prestával vládať. Mal som pocit že v tomto bode by to baby vydržali asi dve hodiny. Spomalil som prírazy a začal som Nike mágať bradavky. To bol pre ňu koniec. Cítil som ako mi jej kunda tesne stláča vtáka a už som striekal. Tento môj posledný orgazmus bol najdlhší. Mal som pocit že takú dávku semena ako teraz som ešte nikdy nevystriekal. Či sa urobila aj Renča som nedokázal registrovať. Vytiahol som ho z Niky a hneď ako som si ľahol na chrbát sa Nika odtiahla od Renči a začala mi ho jemne fajčiť. Už by som sa asi nedokázal urobiť ale nechal som Nikolu nech mi ho jazykom pekne očistí.

Dosť dlho sme tam iba ležali a zbierali sily. Potom sme sa dohodli že ja a Nikola zostávame na noc u Renči. Bolo veľa hodín a nikto z nás nemal silu na to ísť peši domov.

Od tej doby sme si to ešte niekoľko krát zopakovali takto v trojici ale vždy to bola iná hra. Hry nás začali naozaj baviť.autor: RuffianAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex