Erotická poviedka

Lížeš ako diabol

Bol som so ženou a vnukom v Rajeckých Tepliciach. Venoval som sa hlavne vnukovi, učil ho plávať. V bazéne som si všimol jednu peknú babenku s chlapcom asi tak vo veku môjho vnuka. Bola statnejšej postavy, ale nie tučná.

V prvom okamžiku som myslel, že sa jedná o náhodu. Keď som však s vnukom zmenil bazén, o chvíľku sa objavila aj ona v tom istom bazéne. Ukecal som vnuka, že pôjdeme do vonkajšieho kruhového, kde bola teplá voda. Žena medzitým šla do Tureckého kúpela. Keď sme sa po kratučkej chvíli vracali z teplého bazéna (vnukovi bola voda moc teplá), stretol som sa na schodoch s touto babenkou. Tentokrát bola sama. Akože som sa jej chcel uhnúť, ale ona sa presunula na tú istú stranu. Tak som sa posunul na opačnú a ona tiež. Vyzeralo to, ako keď sa dvaja veľmi slušní ľudia navzájom vyhýbajú a pritom si stále blokujú cestu. Usmiali sme sa  na seba a konečne sme sa vyhli. Pritom sme obaja sledovali toho druhého. Už som chcel urobiť prvý krok na schodíky, za vnukom, ale niečo vo mne ma zdržalo. A bolo to dobre. Ona (Alica ako som zistil neskôr) sa išla vyhnúť ďalšiemu čo nás obchádzal a pritom sa oprela o mňa.
"Utekáš?" spýtala sa ma potichu.
"Nie ale mám tu kontrolu" odpovedal som.
"Chlapca?"
"Nie manželku."
"To je škoda..." odvetila smutne.
"Nájdeš ma na pokeci pod nickom Dr.Freud. Nechaj mi tam odkaz."
A ponáhľal som sa za vnukom.

Keď bol vnuk už unavený a manželka prišla, zobrali sme sa na izbu, prezliekli sa a išli na večeru. Po večeri na vnukovu žiadosť sme zasa išli do bazénov. Tentokrát som do Tureckého šiel ja a manželka sa starala o vnuka. Alica sa ako zázrakom zasa objavila v Tureckom kúpeli. Bol som až po bradu ponorený a spýtala sa, či je vedľa mňa voľné miesto a nečakajúc na súhlas, ponorila sa vedľa mňa. Pritom sa akoby pošmykla a zachytila sa zrovna o môjho trpaslíka. Začala sa ospravedlňovať. Ubezpečil som ju, že sa nič nestalo. Potom mi povedala, že tú studenú vodu by nezvládla. Tak som jej povedal aby počkala, že ja si ju nenechám ujsť.

Po chvíľke som bol späť. Studená voda bola naozaj studená. "Už som Ti nechala svoju mailovú adresu. Podpísala som sa ako Biele plavky." Naozaj mala biele plavky s riadnym dekoltom. Po návrate na izbu som si otvoril svoj notebook a naozaj som našiel mailovú adresu na azet-e bieleplavky. Tváril som sa, že sa nič nedeje a že si iba prezerám poštu. V sobotu som už Alicu nikde nevidel. Tak som po návrate domov napísal na jej mail, že som si poštu našiel a chcel by som pokračovať v našom kontakte. Odpoveď prišla asi za 5 minút. Tu sa mi predstavila ako Alica z BA a napísala, že je rozvedená a v kúpeľoch bola s vnukom. Odpovedal som, že som si myslel, že je so synom, lebo som jej vek odhadol na 40 až 45 rokov. Vraj som sa pomýlil, iba o 10 rokov vraj má 55. Dcéra je tiež rozvedená, tak zobrala vnuka aby si dcéra oddýchla. Bola v kúpeľoch od pondelka a v sobotu ráno, hneď po raňajkách sa vrátila do BA. Ale ak by som mal mať problémy, pochopí ak by som sa už neozval. Dohodli sme sa, že si budeme písať, ako dovolia okolnosti. Ja som mal naplánované liečenie v Trenčianských Tepliciach na 3 týždne. Oznámil som Alici termín a ona odpovedala, že sa pokúsi vybaviť si rovnaký termín v Trenčianských.

Podarilo sa, dokonca bola ubytovaná v tom istom hoteli. Ubytoval som sa a zistil som, že dokonca je vo vedľajšej izbe. Ako ma uistila, bola to skutočne iba náhoda, vraj tak ďaleko jej styky nesiahajú. Neriešil som to. Išli sme na lekársku prehliadku a načasovanie procedúr. Dohodli sme sa, že sa stretneme v kaviarni. Bola tam skôr, asi o 5 minút. Pri káve som sa vrátil k nášmu prvému stretnutiu. Vraj si myslela, že som podobne ako ona sám s vnukom, vedela, že je to môj vnuk, lebo bežne na mňa pokrikoval "dedo". Keď som sa priznal, že tam mám kontrolu, bola sklamaná, ale zasa nechcela prerušiť celkom kontakt. Vysvetlil som jej, že nehodlám manželku opustiť, aj keď nie všetko funguje podľa mojich predstáv, hlavne oblasť sexu.
"No môj ex radšej obrábal cudzie ako mňa a ja som tak veľmi chcela".
"Vidíš a ja by som chcel doma a nemôžem. Nedovolí mi."
"Tak aspoň tu môžeš mňa. Teda ak Ti nevadí, že som silnejšia."
"Mám rád baby ktoré je za čo chytiť a nehrkocú a neodierajú."
Skonštatoval som. Večer sme sa stretli pri večeri a odtiaľ sme išli spolu do "Ponorky" Vypili sme fľašku vína a pobrali sa do hotela. Skončili sme v mojej izbe. Tam sme konečne nemali okolo seba žiadnych svedkov. Otvoril som ďalšiu fľašku.
"Chceš ma opiť?"
"Nie iba chcem odbúrať zábrany."
"To si urobil už v Ponorke.
"Ani nevieš koľko roboty mi to dalo, aby som sa na Teba už tam nevrhla." Ale to už mala blúzku rozopnutú a na polovicu vyzlečenú.

Pomohol som jej dovyzliekať blúzku a vyzliekol som jej aj nohavice. Mala krásnu bielu čipkovanú podprsenku a biele čipkované nohavičky. Pri vyzliekaní sme sa bozkávali. "Líbaš jako bůh, aby som použila slová českej klasiky" Ale to už zasa vyzliekala ona mňa. Keď som bol vyzlečený, zvali som ju na posteľ. Nebránila sa. Nohy však zostali na zemi. Kľakol som si medzi ne a začal som ju bozkávať na pupku. Pomaličky som sa presúval k mušličke. Keď som ju najskôr obkrúžil jazykom bola už nedočkavá. Moju hlavu si posunula aby som jazykom bol nad mušličkou. Keď som zasunul jazyk do nej, zovrela mi hlavu svojimi stehnami. Päty si oprela o môj chrbát, aby som jej nemohol ujsť. Nemal som to v úmysle. Jazykom som jazdil po jej mušličke. Podarilo sa mi zavadiť aj o klitoris ktorý som začal sať. Vtedy si ma viac pritisla pätami a začala vzdychať.

Po chvíľke som už cítil aj príval šťavy. Tiekla ako horská bystrinka. Znovu som zablúdil do hĺbky mušličky a jej vzdychanie zoslablo. To mi signalizovalo, že sa mám viac venovať klitorisu. Tak som sa venoval, miesto sania som ho jemne hrýzol. To spustila krik, že som sa v prvom momente zľakol. "Pokračuj!" prikázala mi prerývaným hlasom a viac zatlačila nohami. Hrýzol a sal som teda klitoris, prstami dráždil spodný okraj mušličky a riťku. To už nebol krik ale ryčanie ako jeleň pri ruji. Urobila sa mi, ale nedovolila aby som ju opustil. Po druhom urobení sa, už povolila tlak nôh ale ja som pokračoval urobila sa ešte 3 krát. Vtedy už odtlačila moju hlavu.
"Líbaš jako bůh, ale lížeš ako diabol. Krásne, nenásytne..."
"To bude asi tým pôstom čo som mal."
"Postili sme sa dvaja" Išla pod sprchu.
Obliekla si na seba iba nohavice a blúzku. Prádlo si zbalila do ruky a odišla.

Ráno sme sa stretli pri raňajkách.
"Dopoludnia mám procedúry, ako si na tom Ty?" Spýtala sa ma.
"Ja by som mal skončiť asi o 15tej."
 Dobre, tak cca o 15:30 Ti zaklopem na izbu, mohli by sme sa ísť prejsť."
Jasné, pred večerou to dobre padne povedal som a myslel som, že pôjde o klasickú prechádzku.

Presne o 15:30 mi zaklepala na dvere. Oblečené mala športové šuštiaky a tričko pod ktorým som nezaregistroval žiadne prádlo. V rukách mala turistické palice. Zobrali sme sa "Na jeleňa" čo malo trvať cca 1,5 hodiny. Ja som zobral okrem palíc aj ruksak s nejakou minerálkou a ružovým vínom. Stúpali sme po cestičke od pošty. Vystúpali sme na vrchol kopca a v tom Alica položila otázku
"Aký je rozdiel medzi peknou a škaredou horolezkyňou?"
"Pekná dosiahne vrchol už v základnom tábore" odpovedal som, lebo som ten vtip poznal.
"A to som až taká škaredá?" spýtala sa naoko nahnevane.
"Nie ale nechcel som aby nás niekto z turistov videl."
"Tak poď so mnou" a ťahala ma mimo chodník za pár stromov.
Tam ma pritisla k stromu a sama si kľakla. Vybrala môjho trpaslíka a začala ho fajčiť. Keď som cítil, že sa blíži vyvrcholenie, tak som ju upozornil, že o chvíľku už budem. Vyhrnula tričko a nechala si všetko vystriekať na svoje 4ky.. Potom si vytiahla z kabelky ktorú mala na pleci vreckovky a poutierala sa. Na Jeleňovi zopakovala svoju vetu a už ma iba odtiahla na ďalší vrchol. Bol som z toho viac unavený ako z turistiky. Cestou späť sme sa zastavili na káve, išla ju objednať a keď nám ju priniesli, pri každej bol aj koňak.
"Zaslúžil si si. A po večeri zasa prídeš Ty na moju izbu!"
Nedala mi na výber.

Po večeri som prišiel ako mi prikázala. Privítala ma v župane. Ja som k nej prišiel tiež naľahko, v tričku a športových nohaviciach. Vedel som do čoho idem, tak som išiel naostro. Hneď ako zatvorila za mnou dvere, dala mi jazýčkovú pusu a župan sa jej roztvoril. Rukou som hneď začal šmátrať po jej mušličke.
"Hej, trochu spomaľ, nikam sa neponáhľame!" Ale už mi vyťahovala hore tričko a po ňom stiahla nohavice. Posadila ma na stoličku a z chladničky vytiahla fľašu vodky.
"Mám radšej tvrdé ako víno a nie len v alkohole." Priznal som, že mne tiež lepšie vyhovuje tvrdý, bezfarebný alkohol ako čokoľvek iné, ešte tak pivo od smädu.
"A prečo sme vlastne doteraz pili víno?" spýtala sa.
"Predpokladal som, že budeš piť skôr víno ako tvrdý alkohol. Ženy častejšie pijú víno ako niečo iné." Improvizoval som.
"Teraz to zmeníme, nie ako včera. Môžeš ma lízať, vieš to úžasne, ale ja Ťa budem fajčiť, fajčím rada a striekať mi môžeš aj do úst."

Pripili sme si a prinútila ma ľahnúť si na posteľ. Nedalo jej to veľa námahy. Kľakla si vedľa môjho hrudníka, ramená som mal na jej lýtkach a mušličku na ústach. Ona chytila môjho trpaslíka do rúk a keď bol trochu vztýčený, sklonila sa a už ho mala v ústach. Ja som ju lízal, hrýzol klitoris a keď sa dostala k vrcholu tak mi pohrýzla trpaslíka. Našťastie iba jemne, bez následkov. Ale stihol som zjojknúť. Ako ospravedlnenie mi začala lízať gule. Ja som jej slabúčko hrýzol klitoris, čo odmeňovala hlbokými vzdychmi.
Bolo nám obom krásne. Keď bola už unavená, ľahla si vedľa mňa a povedala:
"teraz mi ho tam jebni, ale poriadne"
Aj keď radšej lížem ako trtkám, zasunul som jej ho tam. Kopala ma pätami do riti a tým určovala tempo. Vyprázdnil som sa do nej. Upozornil som ju, že sa nemusí báť, lebo mám vazektómiu a ona vraj si nasadila antikoncepciu, pre istotu.

Odišiel som od nej asi okolo polnoci. Cez deň sme boli iba ako susedia z izieb a po večeri sme sa ani raz nedostali na tancovačku. Vždy sme skončili v jednej alebo druhej izbe. Pri poháriku a tiež niečom tvrdom, ale alkohol a pečeň to neboli....

Po dvoch týždňoch odišla a ja som mal ešte týždeň na to aby som sa zregeneroval.... Uvidíme ako to bude o rok....autor: dr.freudAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>