Erotická poviedka

Porušenie pravidiel

Ako som zistil že môj otec je chorý

časť druhá: Porušenie pravidiel

Prešlo pár týždňov od minulého incidentu a musím priznať že sa naše problémy so Sashou vyriešili. Od tej noci si prestala písať s ex a vždy pri sexe dosiahla orgazmus. Problém bol trocha v tom že som robil dookola to isté čím sa začala sťažovať že sa začína pomaly nudiť. Dokonca prišla s riešením či sa nemôžem spýtať otca či nemá ďalšie rady. Prišlo mi choré pýtať sa vlastného otca ktorý už mal prsty v mojej priateľke čo ďalej mám robiť. A hlavne viem ako by tie rady skončili. Zas by si spravil na nej dobre alebo možno ešte niečo horšie. Takže som logicky nesúhlasil lenže priateľka na mňa stále viac a viac tlačila. Nakoniec som bol nútený porušiť pravidlo a napísať mame. Písal som jej preto lebo som sa domnieval že práve toto je to choré správanie o ktorom hovorila. Keď som jej písal povedal som jej všetko. Aj to že Sasha na mňa tlačí aby sa stalo niečo podobné a že mi to príde choré. A hlavne že od toho momentu mám z otca divný pocit. Akoby bol úchyl alebo niečo také. Mama mi na to odpísala linkom. Keď som naň klikol zobrazila sami tam celá psychóza nejakej mentálnej choroby. Písalo sa tam o tom že sú ľudia ktorý nezvládajú silné emócie. Vysvetľovali to tým že sa v nich nahromaždí napríklad hnev alebo zúfalosť skrátka hocijaká silná emócia a tú nevedia vyriešiť a upokojiť sa. A používaju sex len ako prostriedok na uvoľnenie. Pretože po sexe sú pokojný a uvoľnený čím sa problém sám vyrieši. Dokonca že opice to tak riešia prirodzene ale u ľudí to prirodzené nie je. Mama najprv o tom nechcela písať ale nakoniec sa trocha otvorila a napísala že sa rozišli pretože prestal mať úplne všetky zábrany.

Nechcela mi logicky písať detaily ohľadne ich sexuálneho života a tak väčšinu veci čo som sa o ňom dozvedel bolo práve z toho linku. 

Keď som zistil aspoň približne v  čom je problém celé som to Sashi vysvetlil. Tá to žiaľ nepochopila a iba ma vysmiala že som ako malé dieťa čo píše maminke vždy keď má problém a že by som sa mal naučiť riešiť problémy ako dospelý chlap. Lenže to znamenalo čo? Nechať si pretiahnuť priateľku vlastným otcom? To radšej budem dieťa. Tak som znova písal mame že Sasha so mnou vôbec nespolupracuje. Mama mi odpísala že to nemám riešiť a že ona  k nám zajtra príde a spraví s otcom poriadok. 

Na druhý deň prišla moja mama k nám domov. Vyzera skutočne na vyššej úrovni ako si ju pamätám. Mala na sebe čierne pôvabné šaty, perfetkne urobený účes a luxusné lodičky na vysokých podpätkoch a krátkej ale elegatnej sukni. Iba som poznamenal že takto som ju ešte nevidel a ona hrdo odpovedala:

" Keď som nabrala sebaúctu zistila som že viem byť aj dáma a teraz kde máš otca?"

Ten mal prísť domov každú chvíľu keďže bola nedela. V nedelu chodieval z práce presne o 12 00. Kým zatiaľ nechodil mama sa začala rozprávať so Sashou

" Sashi vieš. Ako ti to povedať. Ja viem že to čo si sním zažila je plné zážitkov ale ver mi všetko má svoju cenu. Predsa nechceš byť neverná svojmu chlapcovi či? Naozaj si ten typ žien?"

Sasha sa začala za seba trocha hanbiť. Sklonila hlavu a povedala

" Ja som to tak ale nemyslela. Skrátka ono sa to stalo viete...."

Mama ju prerušila a povedala

" Mne nemusíš nič vysveľovať ja som sním prežila dlhé roky. Všetko zo začiatku vysvetľuje akoby sa nič nedialo a v podstate má aj pravdu. Postupune ale zvyšuje ľatku a ani sa nenezdáš robiš niečo načo by si nikdy nepristúpila. Vieš moja drahá to sa volá manipulácia. A konkrétne on je v nej vynikajúci. Musíš si dávať pri ňom obrovský bacha na všetko kde povieš áno"

Do toho  prišiel môj otec ktorý túto konverzáciu prerušil.  Klasicky vošiel do bytu a v tom sa pred ním objavila mama ktorá vyšla z našej izby.  Otec stíchol a pozeral na ňu úplne bez slov. Mama sa rázne pred neho postavila a spustila

" Jej daj pokoj jasné? Viem že trpíš tou poruchou pre ktorú sme sa sa rozišli ale nemôžeš zničiť ich vzťah lebo nezvládaš svoje emócie. Uvedom si že si chorý a musíš sa liečiť. Je to tvoj syn preboha živého musíš s tým niečo urobiť...."

Zo začiatku otec pôsobil vystrašene ale to sa rázom zmenilo a on dostal amok. Pozrel sa na mňa celý červený v tvári a začal po mne kričať

" Ty si porušil moje pravidlo o sťažovaní sa mame? To nemyslíš vážne...."

Do toho mama spustila

" Prestaň to že si chorý nie je jeho problém. A zas tie tvoje manipulačné pravidlá. Vždy som pristúpila na tie tvoje zvrátenosti lebo som verila že si zaslúžim trest lebo som porušila tie tvoje choré pravidlá. Potom mi došlo že ich používaš len ako blbú manipuláciu. Už ťa mám celého prečítaného. Preto som sem dokázala prísť. A teraz ti vravím aby si sa dal liečiť a ak aj odmietaš fajn je to tvoj život. Ale prestaň ubližovať vzťahu nášho syna!!!"

 Vedel som že ak je to pravda s tou jeho diagnózou niečo sa musí stať ale bál som sa čo to bude. Otec v amoku prehlásil

" Teraz sleduj čo sa stane keď porušíte pravidlá"

Pozrel sa na matku a schytil ju za vlasy. Ona začala kričať

" Ty hajzel dobre som vedela že zas budeš úchylný. Preto ma dole čaká moj chalan v aute a keď mu zavolám príde sem. Dala som mu aj náhradné kľuče od domu. A on ma čierny pás z karate nemáš žiadnu šancu"

V tom zrazu otec matku pustil a začal na ňu kričať

" Pozri ženská ja dobre viem prečo si prišla. Chceš to ako tá najposlednejšia štetka lebo ti to ten s čiernym pásom nevie dať. Prečo inak by si chodila sem a do toho takto sexy oblečená keď stačilo zavolať čo?"

Mama sa len usmiala a povedala

" Mňa už nezmanipuluješ ty choré prasa. Prišla som lebo telefón mi môžeš zavesiť a viem že by si sa potom vybúril na Sashi v tomto tvojom amoku"

Otec ale pokračoval

" Takže si sem prišla aby som sa vybúril na tebe?"

Nenechal ju odpovedať a ako stály v kuchyni otec ju chytil za ramená a otočil si ju k sebe zadkom a začal je zdvíhať suknu a dávať dole spodné prádlo. Druhú ruku jej dal zo zadu na hlavu a tlačil ju ku kuchynskému stolu aby sa mu prehla. Mama rýchlo schytila telefón a začala volať tomu svojmu chalanovi čo čakal dole.Otec si dal dole nohavice ale zatiaľ mu nestál. Popritom ako sa mama zabávala s telefónom otec začal do nej strkať prsty akoby sa nič nedialo. Nevedel som čo mám robiť. Proti otcovi som nemal žiadnu šancu a ani som netušil či sa sním mam pobiť. Nemal som na výber a nechal som to mame lebo vyzerala že to mám premyslené. Pritom ako ju otec prstil jej povedal

" Priznaj sa že to chceš? Pred kým hráš to divadlo čo?"

V telefóne bolo počuť ako to vytáča. Pravdepodobne mala zapnúté volanie nahlas. Po chvíli jej to zdvihol muž so slovami

" Čo zlatko treba výjsť hore?"

Vtedy už otcovi stál v plnej sile. Po zaznení toho mužského hlasu jej otec pritlač hlavu úplne na kuchynskú linku a v plnej sile ho do nej strčil. Mama zaťala zuby a uvoľnila telo akoby sa v nej niečo zlomilo. Vtedy  do telefónu koktavo povedala

" Zlatko budem dole za 10 minút"

Otec začal strašne zrýchlovať na tempe čím mamine telo narážalo o kuchynskú linku čo samozrejme muselo byť počuť aj v telefóne. Tak sa  muž s ktorým volala spýtal

" Počujem nejaké buchoty v zadu. Ubližuje ti?"

Mama len stroho odpovedala

" Búcha naštvaný do stola. Za chvíľu odídem sľubujem"

Muž sa nakoniec rozlúčil a položil. Vtedy môj otec povedal

" Ja som vedel že to chceš"

Mama sa v posledný silách na nás zakričala. 

" Prosím choďte do izby toto naozaj nemusíte vidieť"

Otec ju vtedy odzadu chytil za hlavu a oprel jej ju celú o stôl. Čím sa mu prehla najviac ako sa dalo. A ktomu si dal záležať aby jej pohľad smeroval na nás a povedal:

" Nie ten tu pekne ostanú. On porušil pravidlo tak nech pekne vidí následky. No a ona je rovnako skazena ako ty tak nech sa len pozerá"

Mama už bola mimo kontrolu a tak len zavrela oči vzdychala a úplne sa otcovi oddala. Toto nebolo niečo načo som sa chcel pozerať a tak som aj napriek jeho zákazu odišiel do svojej izby. V izbe mi došlo že tam Sasha ostala. Keď  to celé trvalo asi 10 minút a Sasha sa stále nevracala začal som byť nervózny. V tom som okrem vzdychol započul ako otec vraví

" No čo Sashi páči sa ti to však? Žiaľ nemôžeš sa pridať pretože si príliš úzka a nechcem ťa roztrhnúť"

Bál som sa že Sasha mi bude neverná tak som vstúpil znova do kuchyne a pozrel som sa čo sa tam deje. Sasha tam len tak stála pozerala sa na nich a oblizovala si pery. Bola viditeľne nadržaná. Nevedel som čo mám presne urobiť keďže Sasha vyzerala akoby bola v tranze a aj keď som na ňu rozprával vôbec nereagovala. Našťastie to už malo skočiť. Pretože otec začal kričať.

" Už budem"

Mama dostala šok a kričala

" Preboha len nie na šaty alebo do mňa. Na to by prišiel"

Otec ešte v poslednej sile reagoval

" Fajn ale pôjde ti to všetko do úst"

Mama rýchlo súhlasila pretože nemala už veľa času. Po súhlase ho rýchlo vytiahol a mama si kľakla a strčila si jeho obrovský vták do úst. Otec začal celý funieť a bolo jasne vidieť ako jej napĺňa ústa. Po chvíľi jej to začalo tiecť s úst a začala sa dusiť. Dusenie spôsobilo kašeľ čím vypľuľa semeno na dlážku. 

Otec zrazu po vystriekaní zmenil úplne povahu. Upokojil sa a začal sa obliekať. Mama sa dávala dokopy aby vyzerala presne tak ako prišla. V strese sa na nás pozrela a rýchlo utiekla z bytu. Otec len pokojne na mňa prehovoril:

" Keďže si to celé spustil ty. Tak to musíš aj upratať"

Sasha sa konečne prebudila z tranzu a povedala konečne niečo milé čo sa týkalo aj mňa

" Nechaj zlatko tak. Ja to upracem"

Po umytí dlážky  si Sasha ľahla na postel a povedala že nech je to spraví drsne lebo to už nevydrží. Ešte som do nej ani nevošiel a bola celá udychčaná a mokrá. Dobre som vedel že to nie je mnou. Lenže jej mokrému telu som skrátka neodolal a splnil som jej želanie Viem že to nebolo také drsné aké to bolo v jej predstavách hlavne preto lebo akonáhle som prirážal o čosi razatnejšie nedokázal som sa ovládať a musel som striekať. Videl som otca a vedel som čo to je drsný sex len akurát som ho nedokázal fyzicky zvládnuť. Nakoniec sa Sasha musela spraviť sama rukou aby dosiahla aspoň aké také uspokojenie. Nakoniec sme zaspali a začal nový deň.autor: HasansajaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>