Erotická poviedka

Ty a ja

Prichádza ku dverám. Ide včas. Vie čo ho čaká. Vie čo chce. Pristúpi ku dverám a zazvoní.

Čaká. Kroky. Otvoria sa dvere a v nich stojí ONA. Je nádherná. Nesmelo sa usmeje a zahryzne si zľahka do pier. Vie po čom túži. Vie čo sa jej páči a jemu sa to páči tiež. Tú moc, ktorú nad ňou má ale vie že ona nieje žiadna ľahká žena. Bude mu vzdorovať, avšak je to len hra. Hra na mačku a myš, tanec pávov. Srdce mu bije vzrušením, keď ju vidí. Musí byť perfektný pretože nezdar nieje jeho štýl. Nepripadá v úvahu. Vstupuje do vchodu a podáva kyticu červených ruží. Oči jej zažiaria aj v tom šere svetla. Zatvára za sebou dvere a pokračuje za ňou do obývačky. Pripravila sa aj ona. V izbe je pár vonných sviečok ktoré horia a slabým plamienkom osvetľuje miestnosť. Na stole je víno a poháre. Podáva mu ho no jej ruka sa jemne chveje. Vie že je nervózna. Aj on je ale nedá to na sebe poznať. Berie si fľašu a keď druhou rukou si od nej berie otvarak na víno jemne otrie svoju ruku o jej. Ich pohľady sa na krátko spoja. Je v rozpakoch. Muž sa len zľahka pousmeje. Hra začala. Otvára víno a decentne naleje do pohárov, ktoré pripravila.

Sadnú si na gauč, štrngnú pohármi a trochu si odpiju z pohárov a položia ich späť na stôl.

Chytí ju za ruku, pozrú si do očí, ona sa zacervena hanbí  sa no pohľad už neodvracia. Voľnou rukou ju pohladí na líci, prečesne jej hebke vlasy. Usmeje sa na ňu a ona už ten nával emócií nezvláda uhne s pohľadom a lahka sa posunie od neho a opäť siaha po víne. Napiju sa. Pohár je prázdny a tak muž znova naleje víno do oboch pohárov. Znova jej venuje svoju pozornosť a ona je pripravená ju prijať.

Tento krát ju pohladí po líci no schádza nižšie pomaly po krku dole a jej sa to páči takže jemne nakloní hlavu, zavrie oči a v momente keď ich otvára na poslednú chvíľu uhne jeho perám a presmeruje ho na svoje líce.

Nevzdáva sa pretože vie že sa jej to páči, vie že to len hra a obaja ju zbožňujú.

Siaha po víne a tak sa napiju. Postaví sa a ide k prehravacu kde už má dôkladne pripravený zoznam pesničiek. Nechce aby nevhodná hudba pokazila alebo akokoľvek narušila večer. Ako prvá ide jej obľúbená. V kútiku oka vidí že vstáva z gauča a blíži sa k nej, podáva jej ruku chce tancovať. Nenamieta a tak mu dá svoju.

Víria sa v rytme hudby. Feromóny, víno, vône, všetko smeruje len k jednému. V tom začne hrať pomalá a romantická hudba a on si ju pritiahne bližšie k sebe. Je príliš blízko vie čo chce urobiť no nechce sa dať tak ľahko. Túži po ňom no musí mu ešte chvíľu odolávať a v momente keď ju chce  pobozkať sa mu vysmykne a utečie do kuchyne.

Čaká. Taktizuje. Vstupuje do miestnosti s dzbanom vody s citrónom, mätou a pohármi pre oboch v druhej ruke. Obchádza ho a kladie poháre na stôl. Naleje obom a napije sa. Z toho tanca je celá rozpálená. No len čo položí pohár muž urobí krok v pred, nemá sa mu kam vyhnúť, chytí ju za ruky zľahka ju potlačí o krok vzad až na chrbte ucíti studenú stenu. V momente jej ruky zdvihne nad hlavu pritlačí sa k nej a pobozká ju. Už neprotestuje, nechce sa mu vytrhnúť. Dosť bolo hier. Ich pero sú spojené a jazyky sa prepletaju. Je z neho hotová. Podlamuju sa jej kolená no on ju pevne drží a tak nespadne.

Berie si ju do náručia a smeruje k spálni. V izbe je takmer tma horí tu len jedna sviečka no na to čo sa bude diať to úplne stačí.

Postaví ju až pri posteli. Ďalší bozk no na chrbte cíti jeho prsty ako siahajú na zips na šatách. Nebráni sa. Chce to. Šaty sklznu ľahko po hebkej pokožke až na podlahu len čo sa úplne rozopnu. Bozky neprestávajú práve naopak intenzita sa zvyšuje. 

Točí sa jej celý svet. Je tak veľmi vzrušená a jemu sa to páči. Práve preto je s ňou. Skĺzne z jej pier ľahko ju pobozká na líce a postupne sa posúva na krk tak ako ju predtým hladil rukou a ona zatvára oči a nakláňa hlavu aby mu uľahčila prístup pretože ho chce cítiť všade. Nezastavuje. Pokračuje na rameno až k prsiam. Nemá podprsenku. Nedala si žiadnu, vie že takto ho dráždi viac a vlastne aj jej to je pohodlnejšie.

Je na prsníku, dostal sa až k bradavke ktorú práve pobozkal a jej telom sa preženie vlna energie a jemne jej naskocia zimomriavky vďaka čomu dokáže nájsť v sebe ešte trochu vzdoru rukou ho chytí za tvár a navedie ho k svojím perám.

Prstami nahmata okraje košele. Tá košeľa je skvelá stačí zatiahnuť a pri jemnom cvakani sa odhali jeho muzna hruď a slachate svalstvo. Nieje to žiaden športovec no aj tak je vypracovaný s jemne vystupujúcim bruškom. Takýto typ muža sa jej páči. Prejde mu rukami po hrudi a bruchu.

Vyzlieka mu košeľu. Je čas. Chutí ju za zadoček. Jediné čo má na sebe sú čipkované nohavičky.

Jemne a z ľahkosťou ju hodí do postele. Začína to.

Ach nežné vzplanutie.  Bozkáva ženské telo od krku pomaly dolu. Dolu až k prsiam, chvíľu sa s nimi hrá, poriadne ich oslinta ale jej to nevadí. Jemné uhryznutie do bradavky a opäť ju na ňu pobozká. Prsty hladia jej nežnú pokožku. Páči sa to obom a tak sa posúva cez bruško pomaly až k nohavičkám. Jazykom prechádza v mieste kde končí bruško a začína rajská záhrada. Presúva sa nižšie pod ne až k nohám a po vnútornej strane stehien až ku kolenám. Sťahuje nohavičky , a znova od kolien pomaly dohora. Jemne oliznutie, to miesto na ktoré tak celý čas čaká, celá sa zachveje. Sekunda pauza no, pre ňu je to celá večnosť. Bozk na jej kvetinku...znovu a znovu. Prsty sa pomaly vnárajú a ona sa prehne od rozkoše ...

Prvé jemné povzdychnutie. Doteraz svoje emócie zvládala držať v sebe ale už to ďalej nejde. Už nechce byť slušná. Rukov mu precesne vlasy zakvaci mu do nich prsty a jeho hlavu si pritlaci viac k svojmu lonu. Prisaje sa. Ďalší nával energie sa šíri po celom tele. Jazykom sa šmýka po jej záhradke hore a dole. Prstami zvyšuje rýchlosť vnikania a zároveň nimi trochu pootaca. Už to dlho nebude trvať. "Neprestavaj" vykrikne s povzdychom "ešte". Miestnosťou sa ozývajú jej vzdychy. Jej telo sa celé trasie z jej slabín sa šíri eufória. Nedá sa to opísať čo všetko prežíva. Urobila sa.

Púšťa ho zo zovretia no on je stále v pozícii. Už nieje nenasitny no za to ju opäť nežne bozkáva na stehnách. Prstami má stále vnútri čo jej je teraz trošku nepríjemné už je predsa po všetkom.

Ďalší bozk na ružičku. Konečne vyťahuje prsty. Jemné dozvuky toho čo sa práve stále spôsobujú jemné záchvevy jej telom. Oliznutie zakončené bozkom na brušku. Jemné uhryznutie a bozk na bradavku. Ďalší zachvev no tento je slabší ako ten predtým. Chytí ho za tvár a ťahá ho k svojím perám no trochu odtiahne a prikladá jej k perám prsty ešte stále vlhké od jej vlastného nektáru.

Nikdy ju nenapadlo ako môže chutiť. A po tom čo práve prežila chce cítiť to čo cíti on. Prejde jej prstom po spodnej pere aj keď ich už má pootvorené a čaká. Jeho prsty vklznu dnu a olizne ich. Nechápe prečo ale páči sa jej to. Vytiahne prsty z úst a nahradí ich jazykom. Vie sa skvele bozkávať. Má skvelú techniku. Ľahne si k nej. Rukou ju hladí vo vlasoch a neprestáva ju bozkávať. Záchvaty eufórie ustali. Nastupuje jemná únava. Presúva ruku od vlasov k prsiam. "Dosť" pomyslí si, veď už je hotová, chce spať. No nezastaví ho. Je to príjemné ako sa jeho ruka kĺže po okrajoch prsníka. Jemné stlačenie. Och. Niečo znovu cíti tam dole. Ruka prechádza po okraji druhého prsníka a ďalšie stlačenie. Naozaj sa niečo deje. Hladí ju na brušku. Nežné bozky stále pokračujú. Chcem ho a on chce ju. Ale nechce len bábku na hranie. On chce ten ohňostroj. Che ho znova a znova prsty úplne s jemnosťou sa kĺžu od bruška až tam...

Ach... Ako je to možné že tak rýchlo to znova chce. Je úžasný. Jemným krúživým pohybom ju masíruje. Znova je vzrušená. Uvedomí si že stále má na sebe nohavice a v nich skrýva poklad. Rozopne mu gombík a zips. Jednou rukou to ide trochu ťažšie ale zvládla to. Položí mu ruku na hruď a zvalí ho na chrbát. Len sa usmeje a nechá ju v tom pokračovať. Sadne si na jeho nohy skloní sa k nemu a pobozká ho na prsiach. Je fakt vypracovaný. Rukami prechádza po všetkých svaloch. Od ramien cez prsia a brucho až k slabinam. Uchopi okraje oblečenia a vyzlečie ho do naha. 

Oblečenie odhodí na zem. Odhaľuje poklad po ktorom teraz túži. Trochu sa zahanbi ale chce to urobiť a tak nesmelo rukou prejde od kolena až k penisu. Pohne sa a to ju fascinuje. Dotkne sa ho. Je tvrdý a prúdi v ňom sila. Jemne ho začína hladiť. Hore a dole. On sa trochu pohne čo ju vyruši od sústredenia ale urobil si iba väčšie pohodlie. Je nervózna. Ide na to. Skloní sa k udu a oblíže ho. Ďalšie myknutie. Lepšie ho chytí do ruky obopne pery okolo. Je veľký má ho problém dať dnu celý ale chce mu urobiť radosť a zároveň sa to páči aj jej. Jemne saje a jej hlava ide hore. Na vrchu sa zastaví a jazykom obtáča okolo špičky. Rukou zároveň pohybuje hore a dole.

Jeho mužnosť sa ešte zväčšila a stvrdla. Zopakuje pohyb no on ju chytá za tvár a zdvihne k tej svojej. Zvalí ju na chrbát, chytí za ruky a zdvihne k čelu postele. V rukách drží šatku ktorú mala schovanú pod vankúšom a zväzuje jej ruky k tyckam. Necháva ho. Chce vedieť čo sa bude diať ďalej. Dôveruje mu.

Len čo sú ruky priviazané pobozká ju na peri. Srdce jej bije opreteky. Odtiahne sa a prikladá svoj tvrdý ud k jej vlhkej a rozpálenej záhradke.

Nejde dnu len sa jemne obtrie. Pauza a znova. Je to úžasný pocit ale ona ho chce mať už v sebe. Znova. Vzdychne. Zastavil sa jej dych a musela zavrieť oči. Čaká no nič sa nedeje a v momente, keď otvára oči to ucíti. Ach... Vstúpil dnu ale len kúsok. Sekunda je celá večnosť. Vracia sa. Jej telo je v celom ohni a horí nedockavostou, túžbou a vášňou.

Vchádza hlbšie. Aachh... Tentokrát je povzdych hlasnejsi tak ako pocity v nej. 

Tretí krát. Vypĺňa ju a ona musí vykriknut. Tá sila ktorou do nej naráža je obrovská. Nebolí to práve naopak. Chce to znovu a znovu.

Teraz už nečaká vstupuje v pravidelnom rytme, nežne a citlivo. Mohol by byť aj hlbšie ale nevadí. Páči sa jej to aj tak. Vzrušenie rastie a tak ako sú pravidelné jeho pohyby v rovnakom rytme sa čoraz hlasnejšie ozývajú jej vzdychy. Najskôr boli len ako šepot no teraz už ich je jasne počuť na celú miestnosť.

Zrýchlil. Áno ešte. Viac. Jej pravidelné vzdychy preruší ďalšie vsunutie ktoré je hlboko. Tak hlboko až sa ozve plesknutie a jej sa obrátia oči naopak. Vykrikne od vzrušenia tak nahlas že ju už zrejme počujú aj susedia.

Vniká do nej, napĺňa ju. Splývajú v jedno.

Ďalšie extra silné vniknutie. Výkrik. Spustila sa lavína. Má pocit že jej telo sa trhá na kúsky a opäť sa skladá v celok len aby vinikla táto chvíľa. Ešte pár jemnejších pohybov ktoré len predlžujú pocit v jej lone odkiaľ sa šíri do celého tela.

Posledné vniknutie, vyberie penis a pokropi ju spŕška semena až na tvár. Ďalšia vlna je trošku slabšia a končí jej hlavne na brušku. Posledný výron nechá stiect po okrajoch jej nežnosti odkiaľ práve vyšiel.

Jemne obtrie penis presne stredom záhonu. Obaja sa zachveju. Pobozká ju. Zo stolíka zoberie vreckovky a zotrie s bruška a tváre kropaje jeho lásky. Dole ich však nechá. Ľahne si k nej tvarov v tvar. Telo vedľa tela. Muž vedľa ženy. Zapletu nohy okolo seba a hľadia si do očí. Ich pery sa dotknu. Posledné záchvevy ich tiel v spoločnom objatí.

Zatvárajú oči. Spia. Spia spánkom milovaných.autor: JouAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>