Erotická poviedka

Naposledy s Annou

Odkedy som sa naposledy s Annou miloval u nej doma prešiel už dlhší čas. Mezi tým časom sa môj život ubiehal stereotypne. Až do jedného dňa. V ten deň som sa dozvedel že Anna je opäť tehotná. Nielen Anna otehotnela. Otehotnela aj moja manželka s ktorou sa pravidelne milujem. Na tom nie je nič zlé, až na druhé tehotenstvo Anny.  To mi vŕtalo v hlave a podľa mojich skromných výpočtov mi vychádzalo to že Anna je opäť tehotná somnou.

Bol som na seba nahnevaný že ako je to možné. Čo som to urobil ? Nedalo mi to a skontaktoval som sa s Annou. Anna sa medzi časom vydala. Vraj to bola malá svadba. Keď som počul Annu v telefone srdce mi začalo búšiť. Dohodol som si so sňou stretnutie. Manželke som doma povedal že mám jedno pracovné stretnutie a preto sa z práce vrátim trochu neskôr. Annin manžel nebol doma a tak som sa ku nej vybral na návštevu. Anna ako vždy bola sexy s krásným úsmevom. Pozvala ma na kávu.Tento krát k sexu nemôhlo prísť - nechcel som ubližiť "môjmu" dieťaťu. Keď som prišiel do obývačky uvidel som môjho malého syna Adamka. Adamko podrástol odkedy som ho videl. Usmial som sa na neho a zobral na ruky. Na Anne bolo vidieť že sa jej to nepáči, ale neprotestovala. Ako by môhla veď Adam je rovanko môj ako jej, aj keď nemá moje meno. Rovno som sa Anny spýtal kto je otcom druhého dieťaťa. Táto otázka ju zaskočila ale ja som bol neodbytný. Povedal som jej: Ak čakáš moje druhé dieťa, mám právo to vedieť. Neodpovedala mi. Zopakoval som tú otázku znovu. Tam som už cítil z jej rečí strach. "Neviem či je to tvoje dieťa". Ostal som ako obarený. Potom mi povedala že ked sme sa naposledy milovali, tak po mojom odchode sa milovala s manželom. Nevedel som čo som mal povedať. Z pomsty som jej povedal že manželka je tehotná a čakáme spolu dieťa. Vtedy Anna mi dala facku a z oči jej vyhrkli slzy a to všetko pred našim snyom. Sadla si na gauč a začala plakať. Podišiel som ku nej a objal som ju a vášnivo pobozkal. Bozky mi opätovala.

Annu som položil na chrbát a stiahol som jej tepláky. Musel som ju ochutnať. Anna nesklamala a chutila presne tak ako vždy. Keďže som nechcel ublížiť sexom bábätku tak som ju urobil jazykom. Anna si tento orgazmus užívala. Náš syn sa na náš pozeral a nechápal čo robíme. Anna potom povedala aby som si ľahol ja a dal dole nohavice. Orgazmus mi vrátila. Na tehuľku a matku mojho syna to vedela veľmi dobre. Takýto orgazmus som dlho nezažil. Ako je manželka tehotná tak na sex nemáme čas a nájsť si milenku, potom netužim. Mne stačila Anna. Anna mi povedala že je to naposledy čo sme si užili. Nechápal som. Ešte chváliľ sme ležali polonah vedľa seba a bzokávali sme sa. Mne sa penis opäť postavil a bol pripravneý na boj. Anna si ho vzala do ruky a pekne sa sním pohrala. Pozrela sa mi do očí a povedala že to chce ešte raz. Tak si na mňa vysadla a pomaly začala jazdiť. Uff.. toto mi chýbalo povzdychol som a pozrel na Annu. Adamko sa hral vedľa nás a ani nemal potuchy čo to robia jeho rodičia :-). Snažil som sa aby som Annu nevystriekal ale neskoro. Plnú paľbu som do nej pustil a Anna si užívala malý orgazmus.

Po tom všetkom sme sa poutierali a obliekli. Ešte raz som zobral na ruky svojho Adama (môj prorodený) a povedal že za chvíľu bude mať súrodenca. Na rozlúčku som ho pobozkal a povedal: Ocino ťa ľúbi. Podišiel k Anne a ju som pobozkal tiež a odišiel som domov. V práci som sa dozvedel že Anna sa s manželom a rodinou sťahujú  do zahraničia. Ostal som v šoku. Nemohol som Adama nechať odísť s cudzím chlapom. Veď Adama som urobil ja s Annou. Keď som volal Anne tak mi už nezdvihla a iba poslala fotku nášho syna. Domov osm prišiel zničený a manželke som nepovedal nič. Čas sa vliekol a s manželkou som sa pripravoval na naše prvé dieťa. Spoločné dieťa (jedno dieťa už mám).

O 3 mesiace manželka porodila malého a zdravého chlapčeka menom Tomáš.  Počas toho ako som bol sám doma mi prišla smska z neznámeho čísla. Keď som ju otvoril bola tam fotka dievčatka s menom Anna a žmurkajúci smajlík. Tušil som že aj toto dieťa je moje. 

S Annou som už kontakt prerušil. Je tomu už rok aj pol čo sa teším malému Tomášovi a s manželkou pracujeme na druhom dieťati. Čo dodať. Mám dobrý život, milujúcu manželku naše spoločné dieťa a druhé na ceste, skvelú kolegyňu, ktorá mi dala dve deti aj keď v rodnom liste nemjaú moje meno. Všetky svoje deti ľúbim z celého srdca a túžím ich raz vidieť spolu. Možno sa toho dožijem.
 

autor: AdamAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>