Erotická poviedka

Na akcii

Bol som na military akcii v obci z ktorej pochádzal aj jeden môj ex kolega Peťo. Ohlásil som sa mu a prekvapením bolo, keď na druhý deň dopoludnia , cca o 10 tej, sa objavila jeho manželka, ktorú som tiež poznal. Budem ju volať Katka.

Vraj Peťo má teraz veľa práce, domov chodí neskoro. Priniesla so sebou aj kus domácej ťahanej štrúdle. Vraj čo budem variť v poľných podmienkach, keď to mohla urobiť ona v kuchyni. S Katkou som sa poznal už dlhšie, boli sme spolu aj na niekoľkých rodinných akciách ešte kým som bol v pracovnom pomere. Pozval som ju teda do svojej dodávky ktorú som používal aj na spanie. Teraz som mal spacká zložený a rozprestretá bola iba karimatka na ktorú sme si sadli. Aby som odmenil jej kuchárske umenie, spýtal som sa, čím to budeme zapíjať. "Máš červené? Sekt asi mať nebudeš." Prekvapil som ju, keď som jej dal na výber Červený Tramín alebo ružový sekt. "Ak máš ten sekt vychladený a neurobí Ti to škrt cez rozpočet, dala by som si ten." Povedala Katka. "Ak by som ho mal plánovaný na niečo konkrétne, neponúkol by som Ti ho" To ju uspokojilo a nevadilo, že som jej ho nalial do hrnčeka, lebo sklené poháre a dokonca na sekt som nemal.

Pomaly sme jedli štrúdľu a zapíjali sektom.  Po druhom hrnčeku už bola veselšia a uvoľnenejšia ako keď prišla. Ja som na ňu pozeral asi tiež trochu inak ako keď prišla, teda pozeral som hlavne na jej dekolt. Mala na sebe priliehavé tričko a kraťasy. Bolo vidno, že pod tričkom nemá podprsenku.  "Kam sa to stále pozeráš?" povedala s úsmevom. "Rozmýšľam, či si si zobrala podprsenku alebo nie." Tváril som sa neznalo. "V tomto teple, aby sa mi zaparili? Môžeš zatvoriť tie dvere?" Zatvoril som posuvné bočné dvere. "Ale bude nám teplo, nezaparia sa?" "Dúfam, že nie povedala a hneď ma začala bozkávať. Odpovedal som jej rovnakým spôsobom a aby sa jej kozy nezaparili, vyhrnul som jej tričko nad ne. Nato zdvihla ruky a odtiahla ústa od mojich. Tričko som jej vysunul na d lakte a ona ma ním objala a pritiahla si k sebe. Z úst som sa posunul na krk. Zaklonila hlavu vzdychala.

Postupoval som dolu ku kozám. Keď som sa dostal medzi ne, ľahla si na zbalený spacká a natiahla si nohy. Využil som to a rozopnul som jej kraťasy. Mierne sa nadzdvihla v bokoch čo som bral ako signál na stiahnutie kraťasov. Bola na ostro. Kraťasy som stiahol po kolená a vtom jednu nohu pokrčila aby ju uvolnila z kraťasov. Už nohy nedala k sebe. Pokračoval som v bozkávaní a posúvaní sa nižšie. Najskôr som mušličku iba obkrúžil jazykom a potom som jazyk vsunul do nej. Zavzdychala. Jazykom som jej obrábal mušličku až som sa dostal ku klitorisu. Ten som začal sať. Vtedy si rukami moju hlavu pritlačila k mušličke a intenzívnejšie vzdychala. Sal som ako keby  to malo byť posledný krát. Vzrušilo ju to a kričala. V blízkosti nebol nikto stabilne, tak mi to nevadilo. Jemne som jej ho pohrýzol a zacítil som ako tečie. Rukami si stále pritláčala moju hlavu. Zrazu len povedala.  "Jebni mi ho tam, vyjeb ma ako kurvu. Už som to dávno takto nemala." Poslúchol som ju a ani trochu ma nemrzelo, že je to žena ex kolegu. Veď ona začala. "Počkaj" povedala a podložila si zadok mojim spacákom. Ja som pokračoval. Ikeď vtáka mám skôr malého ako veľkého, bola spokojná. "Jeb ma, poriadne, som Tvoja kurva" povzbudzovala ma. Dosiahla orgazmus, vtáka mi zovrela svojou mušličkou a pritiahla si hlavu k svojim ústam. Bol to poriadny súboj jazykov.

Po chvíli prestala a spátala sa, či mám nejakú útierku do ktorej by sa utrela. Ponúkol som jej celý kotúč papierových a minimálne desať použila. Utierala si hlavne mušličku. Obliekla sa a povedala "už môžeš otvoriť" Otvoril som a nalial obom zvyšok, už teplého sektu. "Ten sex bol lepší ako ten sekt." "To ma teší" povedal som zasa ja. "Možno večer ešte prídem s Peťom, dúfam, že ma neprezradíš." "Neboj sa, ani sa nezmienim" ubezpečil som ju.  

Keď večer prišli, Peťo sa pýtal, či bola štrúdla dobrá, tak som mu to potvrdil. Tým bola Katkyna návšteva síce potvrdená, ale o ničom inom sme sa nebavili. S obdivom si prezrel moju expozíciu vojenských rádiostaníc používaných do úrovne práporu, cvíu sme pokecali, dostal som od neho fľašku domácej slivovice  a pobrali sa domov. Až večer, keď som sa zobral do bufetu na pivo sa mi prihovoril kamarát zo susedného kempu, asi 50 m vzdialeného, že tá návšteva čo bola u mňa predpoludním bola nejaká hlučná, ale neriešil to. Vraj aj on by takú prijal. Nemusel som mu ale vysvetlovať detaily. Našťastie.

Katka prišla aj ďalší deň a dvere zatvorila sama. Čo nasledovalo si viete domyslieť. Ešte šťastie, že nemám bočné okná okrem kabíny vodiča a zadne a medzi korbou a kabínou vodiča sú zastreté.... 

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>