Erotická poviedka

Stretnutie na strelnici

Raz mi kamarátka navrhla že by sme mohli ísť na strelnicu, chvíľu som váhala lebo mi to prišlo trochu nebezpečné ale nechala som sa prehovoriť. Keď sme prišli tak už pri vchode som si ho všimla. Vysoký, dlhšie tmavo hnedé vlasy, hnedé oči a ani jeho vyšportovaná postava sa nedala prehliahnuť.

Bol presne môj typ, ani nevie čo všetko by som s ním spravila, bože nad čím zase rozmýšlam prišla som na strelnicu s kamarátkou sa zabaviť. Ja a moje myšlienky, som rada že ich nikto okrem mňa nemôže počuť.

Keď sme si zaplatili vstup tak sme museli čakať na inštruktora a kto len neprišiel, áno bol to on. Hneď sa nám predstavil 'Dobrý deň, vitajte na strelnici slečny ja som Fedor kľudne mi tykajte', kamarátka ho hneď musela opraviť ako je jej zvykom 'ja nie som slečna ale pani! Volám sa Eva a tiež mi môžete tykať'. Ona to nemyslela zle, len mať manžela a rodinu bol jej najvetší sen. A nakoniec som sa aj ja predstavila 'Tak teda ahoj keď si tu už tykáme, ja som Alica', keď som rozprávala tak si maprezeral od mojích dlhých nôch až po moje hnedé vlasy mal taký zvlášny pohlad ako keby mi pred pár minútami čítal myšlienky, a až teraz som si všimla že sme výškovo veľmi podobne len on je truchu vyšší. 
'Takže Alica a pani Eva môžeme začať!' Videl ako som sa škodoradosne zasmiala na Eve, takže on bol dokonca aj vtipný, za to dostal ďalší plusový bod.

Nasledujúcu hodinu sme len strielali, čo iné by sme tak mohli robiť na strelnici, musím sa priznať že mi to moc nešlo, aj keď niekedy som sa naschál tvárila že mi to nešlo lebo potom prišiel Fedor a zozadu ma chytiľ za ruky a pomohol mi zbraň správne chytiť a nasmerovať, Eve to išlo úžasne keďže s manželom chodia pravideľne na strelnicu. Pomedzi strielanie sme sa spolu rozprávali o rôznych témach, mala som taký pocit že Fedora poznám už roky, nedokázali sme prestať spolu komunikovať. Skoro nikdy som nestretla niekoho s kým mám toľko vecí spoločných.

Keď sme skončili tak ešte pred tým ako sme odišli som si musela odskočiť na toaletu a už mi hlavou prúdili myšlienky že čo by sa stalo keby ma tam prepadne Fedor a poriadne ma na tých hajzloch ošuká, taká moja malá tajna fantazia bola vždy sex na verejnom wc. Bohužial sa mič nestala len som si zase robila nádeje a moc o všetkom premýšlala, ešte pred odchodom ako sme sa pozdravili som čakala že si Fedor vypýta aspoň moje číslo ale nič sa nestalo a tak som truchu sklamaná odchádzala domov.

Keď som prišla domov tak som si vybalovala veci z kabelky a narazila som na nejaký papier, najskôr som si myslela že by to mohla byť nejaká faktúra alebo niečo z roboty ale veľmi som sa mýlila. Som človek ktorý si v hlave predstavuje rôzne veci ktoré by sa mohli stať ale toto by my asi nikdy nenapadlo. Bolo tam napísané 'myslel som si že láska na prvý pohlad je hlúposť ale keď som ťa dneska prvý krát videl, nevedel som s teba odtrhnúť oči, tvoje nádherné dlhé hnedé vlasy, plné pery, hnedé oči, krásne dlhé nohy, tvoje široké boky a úzky pas mi niečo prebúdzali v nohaviciach... prepáč to asi nebolo vhodné. A aj konverzáciu s tebou bolo ťažké ukončiť. Ak by si mala záujem, pochopím ak nie a kľudne tento zdrap papiera môžeš vyhodiť a zabudnúť na to, ale ak by si chcela tak dolu je moje číslo a môžeš mi niekey napísať, teda aj aj ty nie si pani :)'. Takže drsný Fedor na strelnici sa premenil na tomto papiery na chlapca, ktorému sa páči jeho spolužiačka, ale je moc hamblivý aby ju oslovil. 

Samozrejme som ani len neváhala a napísala mu 'ahoj, hádaj čo som našla' v tom mi skoro okamžite odpísal 'ahoj, som rád že máš záujem a že nie si pani :)'. Takto sme si písali skoro týždeň, samozrejme sme začali témami ako filmy, jedlo, naše záľuby a aj truchu osobnejšie a hlbšie konverzácie. Po týždny, ani neviem ako, sme zabrdli aj do truchu pikantnejších tém ako obľubené polohy, naše fantázie (dozvedela som sa že by sa chcel oddať dominantnejšej žene), nahé fotky a aj sex chatting.

Raz sme sa dohodli že sa stretneme, dohodli sme sa na hotele lebo moji susedia sa až moc starajú o život iných ako svoj a nepotrebujem pri ceste do obchodu mať zase výsluch a ku nemu sme tiež nehohli ísť lebo stále býval s rodičmi, čo mi neprekážalo ale viem že iným by mohlo vadiť že ich partner/ka byvajú s rodičmi.

Ešte pred schôdzkov sme sa dohodli že si ja pre neho pripravým prekvapenie. A tak som nad tým aj premýšlala a somsi spýsala moje nápady a aj veci ktoré budem potrebovať na papier a potrebovala som aj jednu špecialnu ale s tou by mi mohol pomôcť len on a tak mo mu aj napísala 'Hej, potrebovala by som jednu vec na to moje prekvapenie a len ty mi s ňou môžeš pomôcť' odpísal mi 'čo presne potrebuješ' ja som mu na to odpíslala len jedno slovo 'pištol' po chvíli mi prišla odpoveď 'hmm... na čo presne ju potrebuješ?' asi sa zlakoľ a tak som hneď napísala 'neboj sa, kľudne vyber náboje, čo by bolo asi aj lepšie, presne ti nebudem vravieť čo s ňou budem robiť, nepokazím ti predsa prekvapenie' nakoniec, aj keď s miernym strachom, súhlasil.

Najskôr sme sa stretli v reštourácií ktorú sme obydvaja mali radi. Ja som skoro ešte  pred pozdravom povedala 'máš to?' pomali a opatrne mi podal tašku 'je prázdna a ešte som ti tam niečo prihodil'. Pozrela som sa dnu a tam bola krásna vyleštená pištol a aj červené spodné prádlo 'ak by ti to nevadilo tak by si si to mohla dneska obliecť' ak mám pravdu povedať nad výberom spodného prádla som doma moc nepremýšlala dala som si iba obyčajnú čiernu podprsenku a čiene tangáče, takže tento milí darček prišiel vhod.

V reštouráci sme si dali iba červené víno a potom sme išli smerom ku izbe. V izbe sme pri sebe sedeli a rozmýšali kto začne, bolo tam truchu trápne tichu ale po chvíli som odišla do kúpelne kde som si obliekla to červené spodné prádlo. Chvíľu som sa tam zdržala lebo som sa nevedela nabažiť pohladu do zrkadla. V červenej čipkovanej podprsenke moje prsia vyzerali krajšie ako nikdy a červené čipkované tangáče s podvezkami celému, ak to môžem nazvať outfitu, len dopomohli. Obula som si moje obľúbené čierne lodičky a zahalila som sa ešte do dlhého kabátu v ktorom som prišla, vzala som si veľkú tašku s všetkými potrebnými vecami a pištol som si dala do vrecka. 

Hneď ako som vyšla tak som sa vžila do mojej vymyslenej postavy ktorú som si pripravovala celkom dlho. Stál vedla steny a tak som využila možnosť a schytila som ho pod krk a pritlačila ku stene 'takže som počula že by si sa chcel oddať dominantnej žene' popri tom som vybrala a nabila zbraň a začala som ňou prechádzať popod jeho krk prikázala som mu sa vyzliecť a stále som na neho mierila s tou pištolou, aj keď sme obydvaja vedeli že v nej nie je ani jeden náboj tak to vytvorilo mierne napätie. 'Teraz ma budeš poslúchať lebo ak nie tak ťa čaká nemilí trest!' drsne som ho zvalila na posteľ a zviazala mu každú končatinu ku rohom posteľe, popri tom som stále mala povýšenecký výraz v štýle že ty si teraz iba handra a moja hračka a keď nespravíš čo ti prikážem tak draho zaplatíš. Keď sa nemohol už ani pohnúť tak som sa postavila ku kraju posteľe a vyzliekla som si kabát a pištolou som mu prechádzala cez stehno ku vajciam a penisu 'prečo toto tu nie je postavené, snáď ti neprídem atraktívna?' on sa mi snažil odpovedať 'možno to je len zo stresu, ty si samozrejme veľmi nádherná žena' no ja som mu skoro skočila do reči 'no vidím že tamtá vec dole ti moc nefunguje... ale nejako no musíme napraviť' ako som to dopovedala tak som sadla na tvár a prikázala mu ma lízať. Jeho šikovný jazyk ma skoro spravil ale po chvíle som sa pomali presunula nižšie pomali som ho bozkávala na ústa, potom krk, hruď až som sa dostala ku jeho penisu ktorý mu už stál ako v pozore. Pomali som mu prechádzala jazykom po úde a rukou som mu stláčala vajcia. Nečakala som že sa iba z tohto urobí 'kedy som ti dovolila sa urobiť, za toto ťa čaká trest', vytiahla som z tašky vibrátor ktorý som mu dala do análu, najskôr trochu sýkol od bolesti ale potom si to začal ožívať, jeho slastné vzdychy bolo počuť hádam aj do druhej izby. Ja som zatial utrela mrdku a nasadla na jeho vztýčený úd, pomali som najskôr krútila panvou a potom som začala na ňom jazdiť naskôr pomali ale potom som cítila že zachvíľu dosiahnem orgazmus tak som zrýchlila až sme sa naraz urobili. Zliezla som z neho a cítila som ako mi jeho mrdka steká vonku, vybrala som vonku vibrátor z jeho análu a odviazala som mu všetky končatiny.

Sadla som si na kraj stola, roztiahla som si nohy a prikázala som mu prísť ku mne aby ma začal lízať 'daj si záležať aby to si ma vylízal najlepšie ako vieš inak ťa čaka trest!' Tak začal s klitorisom okolo ktorého krúžil až zliezol ku mušličke kde ma začal jebať jazykom, potom sa vrátil späť ku klitorisu a vložil mi tri prsty do mušličky, netrvalo dlho kým som dosiahla ďalší orgazmus pri ktorom som jeho hlavu ešte viacej ku sebe pritlačila. 

Po našom vášnivom sexe som ho dotiahla do sprchy kde sme sa spoločne osprchovali. Keď sme už ležali spolu v posteli tak sme sa o tom ešte rozprávali aby sme vedeli čo sa komu páči, dohodli sme sa že nabudúce si on pripraví prekvapenie pre mňa. Ešte sa ma spítal či užívam antiku, povedala som že nie ale že zajtra si pozháňam tabletku po keby náhodou sa niečo zrodilo z tohto.

A toto bol začiatok nášho úžastného vzťahu.

Keby niekoho zaujímalo či toto je reálna poviedka tak nie je, je to len môj výmysel.

autor:Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>