Erotická poviedka

Peter

Chcem sa s Vami podeliť o príbeh ktorý sa mi stal. Volam sa Jana a mám 28 rokov. Som matka a manželka. V manželstve nam to klape, máme 5 ročnú dcéru. Klape nám všetko, len ten sex nebýva taký ako kedysi. Ale aby som prešla k príbehu.

Máme susedov mladú rodinu ktorý majú tiež dcéru. Ich dcéra ma 6 rokov. Chodí do tej istej materskej školy ako naša dcéra. Raz som ostala s dcérou doma a išla som na prechádzku, keď sme stretli nášho suseda ktorý bol na prechádzke s ich dcérou. Sused, Peter je dobe vyzerajúci 31 ročný chlap. Postavu má vyšportovanú, sexy strnisko na tvári, no proste chlap ktorý by stál za hriech. Ale aj stal a nie len raz.

Peter sa mi celkom pozdával aj keď som vydatá a on ženatý. Keď sme sa stretli, prehodili sme pár slov, prebehli sympatie až iskri Naše deti sa chceli hrať a keďže Peter má veľký dvor s pieskoviskom a trampolínou tak sme šli ku nemu. Mala som zvláštny pocit že za tm bude niečo viac. A bolo. Dievčatá sa u Petra začali hrať na pieskovisku a mňa Peter pozval dnu na kávu. Z obývačky sme mali dobrý výhľad na naše deti ako sa hrajú. Ja som cleý čas stála pri okne a usmievala sa ako sa naše deti spolu hrajú, keď vtom prišiel ku mne Peter a jemne ma pobozkal na krk. Telom mi prebehla elektrina asi o 10000 V. Potom mi zašuškal do ucha že ma chce a začal ma bozkáváť. Myšlienkami som s abránila ale telo nie. Tak som mu podľaha a bozky opätovala. Preniesol ma do spálne a ich veľkú manželskú posteľ, kde sa miluje so svojou ženou.

Vášnivo sme sa bozkávali, strhavali sme zo seba oblečenia. Ocitli sme sa nahí. Peter bol neskutočne sexy, to jeho telo, zadok jeho penis, ktorý bol väčší ako manželov m vzrušoval. Predohru sme rovno vynechali. Nebol na to čas. Peter si ma nastokol na svoj penis a prirážal ako o život. Zobral si ma ako poseldnú štetku, živočíšne do mňa búšil a ja som len vzdychala a prežívala orgazmus jeden za druhým, orgazmy ktoré som nemala ani pri mnaželovi. Nechtami som sa mu zarývala do chrbta a do zadku. PRi ďalšom orgazmu sa Peter uobil. Cítila som jeho dávku semena v celom mojom vnútri. Neskutočne ma vzrušovalo to že ma pretiahol na posteli nad ktoru jejeho rodinná fotka. Peter sa urobil do mňa 3 razy. Keď ho zo mňa vytiahol tak zo mňa vytekalo jeho semeno. 

Po tomto skvelom sexe sme si dali dobrú kávu, za ktorú som ho odmenila orálnym sexom. Na to že sa vystriekal do mňa, tak sa v ňom ešte jedna dávka semena našla, ktorá poputovala do mojich úst. 
Potom som zavolala na dcéru a išli sme domov. Doma keď prišiel manžel tak som musela zakrývať blažený výraz tváre. Vtú noc som sa s manželom milovala 3 krát. S Petrom udržujem tajný milenecký vzťah doteraz. Na budúci mesiac idú nše deti na výlet a ja idem s Petrom ako dozor. Už sa tesím.

autor: JanaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>