Erotické poviedky

Nevydržím ten tlak vo varlatách

Dnes to už asi pozná každý, mobil dva krát zapípa a... a esemeska je doručená. Nebežím, tak ako voľakedy k mobilu a nezisťujem kto mi posiela sms, toho je dnes už toľko, že to treba brať trochu s rezervou. Lenže u mňa je to trochu iné, občas mi prídu esemesky , ktoré v momente naštartujú moje vnemy a prakticky okamžite mi zmenia program.

Nemýlil som sa. Beriem mobil do ruky , otváram poštu s doručenými sms a vidím, že mi Ergus píše. Očami prebehnem obsah a v slipoch mi okamžite cuklo. Ten obsah bol taký, ako som u neho už nejakú dobu zvyknutý :  "nevydržím ten tlak vo varlatách, príď". Z tejto krátkej správy ja už viem, že viac dní kôli stretnutiu so mnou nesexoval s príležitostnou priateľkou alebo sa sám neurobil. Keď píše , že ma tlak, tak tomu skutočne verím. A okrem toho aj poznám spôsob, ako ho z tejto nelichotivej situácie dostať. Pre mňa to je v podstate jedna veľká služba , ktorou jemu aj mne spôsobím nepopísateľné chvíle rozkoše. Píšem mu viac ako jednoznačnú esemesku : "kam mám prísť ?" Ergus : "som s partiou vo vieche pod hradom, príď do parku pred zimák, prídem von, len čo mi potvrdíš , že si už tam". Odkedy sme sa cez amatérov spoznali, Ergus si užíva orálne potešenie, ktoré mu ja už po niekoľký raz poskytujem. Neudržiavame žiadny významný kontak, vzájomnú spoločnosť, ide čiste o jeho chuť nechať sa obrobiť mojimi ústami. Po pol hodine prichádzam na miesto stretnutia, je leto, preto je priľahlý park veľmi vhodným miestom, kde ho vyslobodím z jeho pretlaku vo varlatách. Vidím ho prichádzať , pozdravíme sa a idme spolu do blízkych kríkov, dosť hustých nato, aby nás tu nikto nevyrušoval. Spolu si nájdeme primerané miesto , skontrolujeme situáciu, či nás niekto náhodne neobjaví. Lenže, je 22.00, vonku tma a len občas zopár okoloidúcich, možno 20 metrov od nás. Prehodíme pár slov, zisťujem, že partia oslavuje nejaké narodky kolegu z práce a Ergus tak, ako je to u neho zvykom po treťom pive, pocíti neskutočnú chuť. Poznáme sa a vie ,že do jednej hodinky viem byť k dispozícii, tak ako dnes.

Dlho neváham a kľaknem si pred neho, vidím podľa jeho nohavíc , že je absolútne nadržaný, vyvliekol som mu remeň  z pútok, opatrne mu rozopínam  zips na nohaviciach, jeho napasované slipy sa vyhrnú z nohavíc a ja už vidím obrys jeho 19 cm vtáka. Ťažko preglgnem a jazykom si prebehnem po perách v očakávaní,ktoré sa mi za chvíľu zmení na realitu. Sťahujem mu nohavice na jeho vytrénované stehná  a už len jeho slipy ma delia od jeho stoporeného penisu.Rukami som obopol jeho zadok a chytil ho za polky, tvár som si pritisol na jeho boxerky a hlboko som vdychoval voňu toho mužského údu, ktorý sa mi za chvíľu celý oddá. Po chvíli som sa myšlienkami vrátil späť a s miernym úsmevom na perách som mu začal spredu vyzliekať slipy, trochu som ich našponoval,pretože jeho penis bol takmer úplne vzrušený a ledva sa zmestil do slipov, potom to prišlo, najskôr špička a potom celý penis uzrel chabé svetlo tejto tmavej noci. Lenže ja som ho videl presne tak, ako som potreboval, videl som celú jeho veľkosť, obrys  jeho žalúďa  a mohutnú hrúbku. Chrbtom ruky som prešiel od špičky až k varlatám, zreteľne som cítil jeho nabehnuté žily,ktoré mu pokrývali povrch stoporeného údu, zastonal, rukou som mu vzal do dlane jeho nabehnutý miešok, v ktorom na mňa čakali jeho plné varlata semena. Má pekný hrubý penis, ktorý rád beriem do úst. Zo všetkého najviac sa mi však u neho páči jeho mierne do fialova sfarbený žalúď. Je dosť veľký, ale tak sa mi to páči. Ergus sa pozerá smerom dole a mierne kýva bokmi, jeho penis sa mi pohybuje tesne pred tvárou zo strany na stranu, jeho žalúď pokrýva do polovice ešte tenká predkožka, ktorá sa pri úplnej erekci stiahne celkom dozadu. Pomôžem mu pritom, beriem mu penis do ruky a zľahka poťahujem jeho pokožku dozadu, čím sa postupne odhaľuje celý žalúď, cítim ako mi tvrdne v ruke a úplne sa šponuje do jeho konečnej veľkosti , žalúď je už takmer celý vidieť, potiahnem teda ešte trochu a odrazu je celý, lesklý pred mojimi ústami. Chvíľu si ho pozorujem a potom pritisnem moje pery na jeho špičku, podržím takto päť sekúnd a odtiahnem sa, zdvihnem hlavu a pozriem na Ergusa. Vie dobre, že môj prvý bozk patrí jeho žalúďu. Ten plný očakávania len preglgne a povie - päť dní som to nemal , urob mi to tak dobre ako vieš a odmena ťa neminie. Pochopil som, vzal som mu celý žalúď do úst a vtedy Ergus zaklonil hlavu dozadu a úplne si to úžíval.

Cmúľal som mu žalúď hodnú chvíľu, jazykom som  po ňom krúžil v ústach, teda do tej miery, ako to išlo, pretože mi ich takmer celé vyplnil. Veľké potešenie mi robí aj lízanie jeho štrbinky a občasné vnikanie špičkou jazyka do nej. Pri predstave jej solidnej veľkosti mi prebehne hlavou, ako asi prúdi semeno z nej. Táto myšlienka ma chvíľu zamestnala a predstavujem si, ako Ergus dodržal slovo. Po výdatnom pocmúľani žalúďa  chcem pocítiť chuť celého penisu a lížem mu ho zboku , potvorím ústa, aby som si ho pri posúvani od špičky ku koreňu  mohol jazykom vlhčit, mierne pritom vydychujem vzduch, aby majiteľ  tejto nádhery cítil šteklivé chladenie jeho povrchu. Potom mu jazyk  podsúvam pod penis a jazdím mu po jeho spodnej časti sem a tam. Pri jemnom žatlačení  jazyka na penis cítim jeho nabehnuté žily, ktoré  dodávajú jeho pýche ešte väčší  punc, opät mierim k žalúďu, ale tento krát zospodu, tam totiž čaká  prepojovacia uždička, ktorách chce byť tiež rozmaznávaná teplým jazykom. Spičkou jazyka brnkám po nej ako po strune, ktorej napnutosť zodpovedá tvrdému a nadržanému penisu. Zasúvam si jeho penis do úst a jazykom mu jazdím okolo žalúďa, občas sa pozriem smerom hore , Ergus mierne vzdychá a so zaklonenou hlavou si užíva teplo mojích úst. V tom niečo praskne, asi konár, blízko, možno päť metrov od nás, obaja spozornieme, ja mám jeho penis takmer celý  v ústach, preruším pohyb a čakám čo sa stane. Niekto pri nás pravdepodobne venčí svojho psa. Jeho penis mám stále v ústach už asi minútu a pozorne sledujem očami, či si niekto niečo všimne. Po chvíli počujem ďalšie lámanie konárikov pod nohami nejakej osoby, tie kroky sa však vzďaľujú a my si vydýchneme, že je všetko  ok.

S pôžitkom nachávam vykĺznuť penis z úst a trochu sa nadýcham. Obaja sme boli radi , že je nebezpečenstvo zažehnané. Opäť otváram ústa a nachávam kĺzať jeho penis do mojich úst, hlboko, veľmi hlboko, úplne. Jazykom mu ešte polížem varlata a cúvam dozadu , pri žalúdi postojím, pocumlem ho a opäť si zasúvam jeho penis, takto to urobím ešte mnoho krát. Obom nám to spôsobuje veľké vzrušenie a potešenie zároveň. Jemne cmúľanie žalúďa dopĺňam rovnako jemným hladkaním a masírovaním jeho semeníkov. Rukou mu masírujem miešok a striedavo uchopujem  obe varlata. Má ich opäť vyholené, na chvíľu mi vykĺzne penis z úst a začínam sa venovať  jeho nabehnutému miešku, ktorý sa po  každom oliznutí mierne stiahne. Mám rád, keď sa môj jazyk dotýka pevného mieška , ktorý má veľmi príjemný zvrásnený povrch. Olizujem ho najskôr po celom povrchu a potom si savým spôsobom vťahujem jeho vajka do úst, pocumlem jedno vajo, vypustím z úst a vsajem si druhé do úst, opäť ho hodnú chvíľu prevaľujem v ústach a opäť to zopakujem s druhým. Takto to urobím aspoň 20 krát a zakaždým cítim, ako pritom ťažko vzdychá, nie hlasno, sme predsa vonku. Masírovanie varlat ma vplyv na ejakuláciu semena a preto to robím dôkladne.  Po dobrých 20 minútach výdatného obrábania jeho penisu som pocítil, že prišiel čas, aby som kamošovi doprial tú chvíľu, na ktorú sa tešil už niekoľko dní.

Pohladil som mu rukou jeho varlata a povedal som mu, že je čas,aby sa úplne uvoľnil, lebo chcem pocítiť jeho orgazmus v mojich ústach. Opätovne mu beriem penis do úst, zasuniem si ho tak hlboko koľko sa mi dá, pritisnem pery, aby cítil ako mu ho zovieram v ústach, úplne sa na neho  prisajem a postupne si ho vyťahujem z úst. Dostávam sa k žalúďu a cítim mierny odpor pri kĺzaní pier po penise,  nakoľko je žalúď po celom obvode aspoň o pol centimetra hrubší ako samotný penis, trochu povolím, pery okopírujú žalúď a jeho tvrdý klát vypustím z úst, podtlak, ktorý som robil saním spôsobil akési puknutie. Takto si ho teraz  zasúvam, samozrejme bez pomoci jeho rúk, žiadne honenie nie je prípustné. Cítim ako sa šponuje, obopnem mu rukami nahý zadok a prsty mu zaborím medzi polky. Akoby náhodou sa ukazovák mojej pravej ruky dotýka  jeho teplej rozety. Trochu sa naklonil a radšej sa pridržiava o kmeň stromu, ktorý je za mnou. Nezmôže sa na nič, len cítim ako občas stiahne a opäť uvoľní svoje polky. Jeho penis je v mojej moci a pridávam pri jeho rajtovaní, v zlomkoch sekundy mi teraz jeho tvrdý úd mizne v ústach, aby sa na chvíľu vynoril a vzápätí  opäť mizne v mojom vnútri. Už sa to blíži, obaja sme veľmi nadržaní na túto chvíľu, v tom akoby svoju panvu trochu predsunul a ja som pocítil,ako sa mu zachveli stehná. Vydáva nejaké nezrozumiteľné zvuky a ja už viem, čo treba urobiť.

Povytiahnem mu penis z úst a doširoka otvorím ústa, na mierne vyplazený jazyk si položím jeho nabehnutý veľký žalúď a čakám. Nemusel som dlho čakať, prvú dávku semena som pocítil niekde na mandlách a cítim ako mi teplé semeno steká po stenách úst na koreň jazyka, druhá, tretia dávka sa kĺže po jazyku, ústa sa mi začínajú povážlivo plniť jeho päť dňovou smotanou, posuniem si žalúď hlbšie do úst a zovriem pery, chlapík sa zvíja od rozkoše a bolesti jeho vyprázdňujúcich sa varlat. 7-8 krát som zreteľne pocítil nový prísun semena, ústa mám už tak plné , že musím preglgnúť, po chvíli pregĺgam opäť, lebo ho je toľko, že by som ho neudržal v ústach. Semeno je príjemne teplé a  cítim jeho výrazne hustú konzistenciu. Žalúď mi pulzuje pri každom výrone na jazyku a cítim, ako sa zväčšuje pri vypudení  novej dávky  z jeho varlat. Štrbinka jeho žalúďa ešte dodáva posledné  kvapky a ja ju zato jazykom trochu prelizujem.Vedel som,že ma dnes riadne naplní, ale že budem musieť núdzovo pregĺgať  som nerátal. Penis mu začína chabnúť a ja mu výdatne olizujem žalúď  z vďaky za napumpovaný nektár. Chlapík sa trochu pozviechal a zreteľne oslabený v kolenách dostal zo seba : takto ma ešte neboleli varlata, keď som striekal, to bolo určite tým, ako som bol nadržaný a koľko semena som vystrekol. Medzitým som mu ústami očistil penis od zvyšku semena a tak, ako som mu ho vyslobodil zo slipov a nohavíc, tak som ho teraz aj dal späť, bez toho, aby sa kamoš čo i len pohol. Až teraz sa pustil stromu, o ktorý sa opieral a obaja sme vyšli z krovín. Naokolo nebolo nikoho, chvíľu sme išli spolu smerom ku vieche a ja som potom zamieril k môjmu autu. Nezvykneme sa lúčiť, povieme si "čau" a každý si ideme svojou cestou. Komunikujeme cez sms, tak ako to bolo zhruba pred hodinou a pol. Aj tento krát mi poslal po našom stretnutí sms, v ktorej sa mi obyčajne poďakuje za parádny orál. Nie, tentokrát prišla tá sms až o dve hodiny, ale jej obsah bol o to bizardnejší : "práve som môj zážitok s tebou porozprával kamošovi, je nadržaný a chce to tiež, príď !" Ako prílohu mi poslal foto s jeho stoporeným penisom. Chvíľu som premýšľal, čo to má znamenať. Pohľad na jeho 6 cm hrubú pýchu ma však lákal. Moja odpoveď : "za pol hodinu som tam".autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex