Erotické poviedky

Bytík

Piatok poobede, niečo okolo pol piatej a ja sedím vo svojej garsónke a hľadím do prázdna. Byt je v podstate vyprázdnený, plánujem ho predať a peniaze dať dcére, aby si priplatila na trojizbák, ktorý tak potrebuje. Sediac na manželskej posteli pozerám na prázdne steny  a kuchynský kút, kde ostali ešte zbytočné riady, nepotrebné handry a stará chladnička, ktorú som vybavila nejakým alkoholom a občerstvením. Myslím na to, čo tu vlastne robím, či by som radšej nemala odísť.

Mám 52 rokov, dve dospelé deti a vyhoreté manželstvo. Začalo sa to pred mnohými rokmi, keď manžel, ktorý často chodieval na služobky, z ktorých sa vracal neskoro začal večer spávať v obývačke, vraj, aby ma nebudil. Časom sa tam presťahoval úplne a vlastne sme boli spolu len zo zotrvačnosti. Spočiatku ma to frustrovalo, chýbal mi mužov dotyk a hlavne sex. Nechcela som si  nikoho hľadať a rozvádzať sa už vôbec, tak som to všetko pustila z hlavy. Vlastne nepustila a sex mi chýbal a chýbal. Často sa mi snívalo, že som v náručí neznámeho muža a v tom najlepšom pristúpi ďalší a milujú sa so mnou obaja. Párkrát som sa aj v sne urobila, no vždy to bol len sen, ktorý sa však vracal aj cez deň a neraz som sa pristihla, ako pri práci snívam o mojich dvoch milencoch. Nenechávalo ma to na pokoji. Bola som predsa zachovalá, síce s pár kilami navyše, no stále na svoj vek štíhla, úzke boky a malé bruško. A prsia. Veľké päťky, ktoré však neboli ako slonie uši, ale pekne stavané a aj po dvoch kojeniach celkom pevné. Dva tmavé dvorčeky lemovali moje bradavky, ktoré ako cumlíky napínali podprsenku. No a teraz som sedela tu na posteli a nadávala si do sprostých, že som sa dala na to písanie. Inšpiráciu mi dala dcéra, ktorá raz rozprávala o sociálnej sieti, kde si ľahkovážni ľudia hľadajú známosti a ako sa to dá zneužiť. Doma som sa hneď prihlásila a dala si konto "Bomba 1963". Nechcela som klamať, však, čo keby sa podarilo a bude stretko? Zaujala ma "zoznamka" a hlavne časť "sexy". Boli tam všakovaké rubriky ako ona hľadá jeho, on hľadá ju, a nakoniec som narazila na ona hľadá ich. Obyčajne tam boli ochotné páry, no ja som do diskusie napísala, že dobre vyzerajúca päťdesiatnička  hľadá dvoch mladých chalanov na nevšedný zážitok. Prekvapilo ma, že sa prihlásilo a to okamžite niekoľko záujemcov a pravdu povediac, ako som začala písať, chytilo ma to. Rozpísala som sa ako pubertiačka.

Nakoniec som ostala pri jednom, ktorý tvrdil, že má 24 a spolu s priateľom ešte päťdesiatničku nemali a sú nadržaní ako fras. Samozrejme, kedykoľvek k dispozícii. Čo ma prekvapilo, bola otázka, koľko beriem za hodinu a čo za to ponúkam. Zahrala som urazenú a vysvetlila som mu, že tu nie som kvôli peniazom, ale chcel si užiť poriadny sex, takže je to jasné, zadarmo. Žiadosť o foto som okamžite odmietla, však ma uvidí a je dosť starý na to, aby sa otočil a odišiel. Nakoniec súhlasil a asi po troch dňoch, keď som si kúpila kartu na telefón, aby nemal môj stabilný, som  mu dala číslo a povedala adresu. Nech sa ozve v piatok o piatej spred brány a ja ho pustím. A tak tu teraz sedím a celá spotená rozmýšľam, či utečiem, či sa zatajím a čo som to len urobila za sprostosť. Pozrela som na hodiny, ešte 15 minút a ja som spotená ako myš. Rýchlo som vbehla do kúpeľne a hodila si chladnú sprchu. Obliekla som si župan a z chladničky vytiahla fľašu vodky. Naliala som si do pohára tak na tri prsty na odvahu. Hodila som do seba lahodný mok, ktorý mi ozaj dobre padol, len neviem, či mi dodal odvahy, keď sa ozval telefón: "Dobrý, tu Jano, je tam Bomba?" nemala som záujem, aby o mne niečo vedel, menovku s dverí som odstránila a aj zo zvončeka, istota je istota: "Desiate poschodie a dvere budú pootvorené. Čakám." Rýchlo som zatiahla závesy, aby bolo v izbe prítmie, potom som zažala svetlo  a pozerala cez kukátko.

Keď sa otvorili dvere výťahu a vystúpil mladý, dobre stavaný chalan, otvorila som dvere. Pritlačil na ne a dnu vstúpili traja mladíci. Jano bol jasný vodca skupiny, celkom pekný, vysoký a hlavne sebavedomý. V izbe si ma premeral a zdal sa mi celkom spokojný: "Tak čo? Ponuka platí ako sme sa dohodli?" "Áno, až na to, že ste mali byť dvaja a nech počítam ako počítam, ste traja. Čo s tým?" Nebola so si  istá, či to chcem aj takto. Jano kývol hlavou k jednému: "To je Kubo, dnes má 18 a nevedeli sme, aký mu dáme darček a vtom si nám napadla ty. A priniesol som fľašu červeného na oslavu." A už ju ťahal spod pazuchy aj so štyrmi plastovými pohármi. "Ale ja tu nemám otvárač." "Myslel som, je na závit." Začal sa smiať a bolo vybavené. Otvoril fľašu, nalial a pripili sme si, pričom sa všetci predstavili. Na to Jano: "Ako ťa máme volať mamina? Bomba 1963 je síce zaujímavé, ale k trtkačke sa asi nehodí." sprosto precedil. "Viera, som Viera a chcem ešte niečo: Tam je kúpeľňa a všetci sa pekne osprchujete." Rezolútne som ukázala na dvere a oni sa poslušne odobrali. Zhasla som svetlo a sadla si na posteľ.

Prvý vstúpil Jano, rozhľadel sa v prítmí a pristúpil ku mne. Bol nahý a jeho vták, ktorý, aj keď ešte nestál, bol pekne urobený a svojou veľkosťou sľuboval, no... Keď som zbadala to mladé telo, patriace fešnému chalanovi, ktorý ešte aj príjemne voňal, okamžite zo mňa spadla aká-taká tréma a zatúžila som  ho hladkať, dotýkať sa ho a užiť si dotyku jeho jemnej pokožky. Myslela som, že začne nejaký rozhovor, prídu úvodné dotyky, hladkanie, proste nejaká predohra. Miesto toho ku mne pristúpil a povedal niečo ako že si všetci chceme užiť a že sa veľmi ponáhľajú, tak pristúpi k veci. "Ako že ponáhľate?" "Ponáhľame, zajtra o tretej ideme na biliard, tak vidíš, že nie je času nazvyš!" Bože, že ponáhľajú, do zajtra poobede, prebehlo mi mysľou, čo tu chcú dovtedy robiť? No to už stál tesne pri mne, chytil si ho do ruky a namieril ním na moje ústa. Prešiel mi ním po  perách a hneď sa mu postavil. Išiel rovno na vec, prišli si užiť a nestrácali čas. Bez prípravy, bez rečí - DAJ. Vzala som do dlane miešok, poťažkal ho a zovrela už stojaceho vtáka. Úplne stiahla predkožku z lesklého žaluďa a olízala ho jazykom. Pritlačil a šupol mi ho do úst. Začala so ho cuckať a sať, pritom som mu jednou rukou žmolila vajíčka a druhou mu hladkala pevný zadok. Presne ako v mojich snoch. A chutil mi. Priťahovala ma jeho postava, prešla som mu po prsiach, prstami prechádzala po bokoch a jemne škrabkala jeho zamatovú pokožku. Pritom som ho s chuťou cuckala. Zrazu ho vytiahol, odstúpil k oknu a odhrnul závesy. Zalialo nás večerné slnko. Nepripustil moju žiadosť, chce ma vidieť, takúto kosť ešte nemal a to si nenechá ujsť.

Pristúpil ku mne a rozopol mi župan. Stiahol mi ho z ramien a odhalil moje päťky. Uznanlivo zacmukal a neodolal, aby ich nevzal do rúk. Pretekali mu cez dlane, podvihol mi ich, poťažkal, stisol bradavky, ktoré  hneď navreli a potom sa vystrel.  Vstúpil medzi moje rozkročené nohy a zase mi vložil vtáka do pusy. Zatiaľ vyšiel z kúpeľne druhy, sadol si za mňa na posteľ a popod pazuchy ma uchopil za prsia. Pevne ich stisol a miesil ako cesto. Začal ma bozkávať na krk, plecia a potom mi jazykom vnikol do ucha a šteklivá vlna ma zaliala rozkošou. Potvorník jeden, okamžite odhalil moju slabinu a prechádzal láskaním od ucha k ušku. Bola som prekvapená, ako vo mne rástlo vzrušenie. Sústredila som sa na nehu v ušiach a prestala cuckať Janovho vtáka. Akoby mu to nevadilo, robil sa v mojich ústach sám. Vtom som si všimla, že vo dverách stojí Kubo a hladne na nás pozerá. Pristúpil k nám a pýtal sa Jana, čo má robiť. Ten mu niečo povedal a mladý si ľahol vedľa mňa. Hlavu mi položil do lona a prisal sa k môjmu prsníku. Oboma rukami ho objal a začal stískať. Hral sa so mnou, chvíľu akoby ho dojil, potom  mi ho stískal, vzal medzi prsty bradavku, ktorá už bola slušne stvrdnutá a olizoval ju končekom jazyka. Vzrušenie vo mne rástlo a keď sa zadného ruky presunuli popod pazuchy na moje bruško a stískaním sa blížili dole, cítila som, ako vlhnem a šuška mi začína pulzovať. Dotkol sa prstami chĺpkov na pahorku a ukazovákom prešiel cez štrbinku až úplne dole a pomaly, tlačiac na buchtičku potiahol hore. V momente mnou prebehla sladká triaška a zatúžila som, aby do mňa vnikol. Vystrčila som šušku dopredu, až do dierky trošičku vnikol. Položila som mu dlaň na ruku a tisla si ju k sebe. Zároveň som silno zovrela Janovho vtáka a pridala v cucaní. On mi však odtisol ruku a vytiahol ho z mojej pusy: "Počkaj, mierni sa. To stačí. Prvá dávka predsa nepôjde do pusy. Tá musí do šušky. Škoda by bolo sa urobiť v ústach a potom čakať, kým sa pripraví na pičku." Potom sa otočil a podišiel k linke. Nalial do pohára vodu, išiel si vypiť, keď   zrazu nahlas poznamenal: "jéj chalani, má tu olivový olej, super, trošku si ju namažeme, aby lepšie kĺzala, urobíme si thajskú masáž." A už aj pristúpil, v jednej ruke voda, v druhej olej. Upil si z pohára a podal mi ho. Dúšok vody mi urobil dobre. Odložil ho a ja som s  napätím som  očakávala, čo sa bude diať. Mladík, ktorý sedel za mnou sa prestal hrať s mojou šuškou a  odsunul sa. Jano mi položil ruky na plecia a pritisol k posteli, aby som si ľahla, nohy som mala na zemi a stále roztiahnuté. Postavil sa nado mňa a pomaly mi  začal liať olej na prsia a posúval sa pramienkom dole k bruchu až po chĺpky na šuške. Fľašu odložil a kľakol si mi medzi nohy.

Začal mi rozotierať olej na brušku a posúval sa k stehnám. Kubo s tým druhým sa venovali mojim prsiam. Kľačiac sprava, zľava pri mne, rozotierali po mne olej. Ruky kĺzali po mojej pokožke a príjemne ju dráždili. Nikdy som si neuvedomila, aké môže byť príjemné hrať sa s naolejovaným telom. Prezerala som si ich pri práci, ako tam tak kľačali a pohľadom som hodnotila ich telá. Potom som si prešla aj ja po prsiach, postískala bradavky a siahla som Kubovi na koleno a postupne som prešla k jeho pekne stojacemu vtáku. Vzala som ho do dlane a stisla. Druhý ma hneď vzal za ruku a položil si ju do rozkroku. Začala som ich pomaly honiť, keď som zacítila teplý dych na mojej šuške. Podvihla som hlavu a zbadala Jana, ako sa nado mňa nakláňa. Jazykom sa dotkol vrcholčeku mojej buchtičky, kde trónil ružový klitoris. Vždy mi trošku vyčnieval z mušličky, no keď som bola vzrušená, a lupienky boli otvorené, vystupoval von, ako šťavnatá malina. Dostala som naň zošpúlenými perami bozk a ústa sa naň prisali. Nahlas som od rozkoše vzdychla a v brušku mi prebehla slastná triaška. Jano ma skúmal jazykom, mušličku prelízal, prešiel až dole, jemne hryzkal moje buchtičky a potom do mňa začal vnikať. Rukami mi pritom stískal bruško a jednou dlaňou zovrel kopček nad šuškou. Vždy, keď pritisol, jazykom vnikol čo najhlbšie do dierky. Potom sa presunul hore a prisal sa na moju prevzrušenú malinu. Sal ju a zároveň po nej prechádzal jazykom. Bol to znovuobjavený pocit, ktorý som už roky nezažila a k tomu horúce ústa na mojich prsiach, ktoré hryzkali bradavky a ruky, ktorú ma neskutočne masírovali a krásne stískali. Pootvorila som oči a mrkla na Kubovho vtáka v mojej ruke. Zrazu som naň dostala chuť a začala ho jemne ťahať hore. Pochopil, posunul sa hore k mojej hlave. Otočila som tvár k nemu a vzala ho do pusy. Chutil príjemne a najradšej by som ho zjedla. Olizovala som mu žaluď, snažila sa dostať končekom jazyka do maličkej dierky a potom som ho sala ako teliatko. Vzrušenie sa vo mne stupňovalo a s vibráciami v brušku sa blížil môj vrchol. Kubov vták sa v mojich ústach napol, trošku v ňom šklblo. Okamžite som ho chytila za vajíčka a silno sa k nemu prisala. Ešte raz ním trhlo a zacítila som v puse pulzovanie a prúd horúcej šťavičky vystrekol v mojich ústach.

Prvý krát v živote som nechala vtáka, aby sa mi spravil do úst a nikdy som si nepredstavovala, že si nechám semeno pre seba. Ale tento vtáčik a aj celý Kubko mi chutil a lahodný mok mi stekal hrdlom. Ako do mňa striekal a ako dlho pulzovanie jeho vtáka trvalo, bolo mi jasné, že aj on bol dobre nadržaný a fajka sa mu páči. Jano zatiaľ cuckal moju mušličku a  na moje uspokojenie som zacítila, ako mi v brušku prebehla elektrizujúca vlna a spolu s vyvrcholením v mojej puse som zacítila výbuch rozkoše v šuške. Vystrčila som boky proti Janovým ústam, položila mu ruku na hlavu, pritlačila k nemu stehná a tisla ho na vibrujúcu mušličku. Jedna vlna rozkoše nasledovala druhú, celá som sa triasla a cítila som, ako zalievam Janove ústa šťavičkou rozkoše. Celá som bola vo vytržení a to mi ešte tretí spracovával prsia, stískal ich, hrýzol bradavky a prsty zabáral do mojej jemnej pokožky. Bolo to úžasné vyvrcholenie, ktoré ma zalievalo od hlavy až po nohy a každý kúsok tela si to užíval. Napriek tomu, že ma Jano stále dráždil končekom jazyka, rozkoš pomaly doznievala a precitlivená šuška si pýtala oddych. Našťastie sa zdvihol a ja som zhlboka naberala dych. Mušlička sa mi ešte chvela od rozkoše a druhý chlapec, miesiac moje prsia sa vystrel pri mne  a tisol sa k môjmu boku. Jano ma chytil za boky a začal otáčať. Nechala som ho, nech si so mnou robí čo chce a tak som sa našla ležiac s roztiahnutými nohami na tom druhom. Jeho stoporený vták sa dotýkal mojej šušky a pomaly sa do nej predieral. Posunula som sa dole, podvihla na ruky a pohybujúc bokmi som sa na ňom pohodlne usadila. Pritisla som sa k nemu, prestala sa hýbať a užívala si vtáka hlboko zapichnutého v mojej jaskynke. Veľké prsia sa jemne hompáľali nad jeho tvárou a on sa jazykom snažil obliznúť bradavky. Zohla som sa a ponúkla mu ich. Okamžite jednu vzal do úst a prisal sa k nej. Rukami mi začal stískať naolejované kozičky, akoby ich dojil. Zatiaľ mi Jano natieral chrbát a pri tom nežne škrabkal. Od pliec, až k zadočku. Klzkými prstami mi prechádzal po polovičkách a pomaly sa posúval do stredu, až sa dotkol malej dierky. Slabo na ňu pritlačil a robil po nej krúživý pohyb. Bol to nepoznaný, ale veľmi príjemný pocit. Pritlačil, pohladkal dvorček okolo a opäť pritlačil. Nevnikal  dnu, len sa hral s dierkou a ja som mu začala slabučko kontrovať, čím som jemne kĺzala po vtáku v mojej šuške. Už som nemohla držať a tak som začala prirážať a jazdiť na mladom žrebcovi, ktorý bol vybavený najlepšie zo všetkých. Cítila som ho hlboko v sebe, až niekde pri srdci. Zdvíhala som sa stále viac a tvrdo dosadala. Ani som si poriadne neuvedomovala, že Janov prst stále viac vniká do mojej malej dierky, až som zacítila, ako ma šúruje prstom a jeho dlaň ma plieska po zadočku. Druhú ruku mi položil na šiju a tlačí ma dole. Ľahla som si na mladého, ktorý mi dal ruky na zadok, roztiahol ho  a tlačil si ma na seba. Prestali sme sa hýbať a pripravovali sa na ďalšie kolo, keď Jano vytiahol prst z môjho zadočku a zacítila som, ako sa tlak na dierku  zväčšil. To nebol prst, ale jeho vták. To som nečakala a chcela zaprotestovať, keď sa žrebček podvihol. Opäť sa zavŕtal hlboko do mňa a ako ma podvihol, žaluď kúsok vnikol do mojej malej dierky. Zalapala som po dychu a vták vo mne pridal tempo. Zakaždým, keď do mňa vrazil, Janov vták sa dostal hlbšie do zadočku a prekonával jeho odpor. Zrazu sa dierka uvoľnila a vnikol do mňa celý. Obaja sa prestali hýbať akoby si hľadali tú správnu polohu. Nikdy ma takéto niečo nenapadlo, no bola som krásne naplnená, napnutá do prasknutia a telom sa mi rozlievala nepoznaná rozkoš. Jano začal pomaličky prirážať a druhý sa prispôsobil jeho pohybom. Narážali do mňa ako dobre namazaný stroj v rytme horná dierka, dolná, horná dierka, dolná.

Zavrela som oči a sústredila sa na pohyb v mojich dierkach. Pozrela som dole, aby som videla, ako sa tvári môj žrebček. Hral sa s mojimi prsami, cuckal ich a výraz mal napätý, sústredený. Všimla som si, že pri hlavách nám kľačí Kubo a pozoruje nás. Vtáka mal ešte po fajke zvädnutého, no pohľad prezrádzal, že je stále hladný. Tak som sa k nemu natiahla a za vtáka ho pritiahla k sebe. Kľakol si  vedľa mojej hlavy, stiahla   mu prstami predkožku zo žaluďa  a vzala ho, ešte  mäkkého do úst. Je to krásny pocit keď cítite, ako vám v ústach rastie a ako ho viete len tak jazykom a perami vzrušiť. Rýchlo sa mu postavil a začal mi prirážať do úst. Neviem, čo ma najviac vzrušovalo, ale táto trojka bola úžasná, dolné dierky mi brneli od vzrušenia a ako sa mi v ústach napínal Kubkov vták, cítila som, že sa čochvíľa urobím. Spokojne som perami žuvala teplý žaluď, olizovala ho a pri tom spokojne mľaskala. Zároveň som dvíhala boky a prirážala na kyjaky stále silnejšie a rýchlejšie. Chalani do mňa plieskali, až mi vyrážali dych. Zrazu mi vták z celej sily vrazil do zadočku a prestal sa hýbať. No iba na sekundu, dve a už som cítila, ako vo mne pulzuje a strieka do mňa. Úd v mojej šuške nelenil a pridal sa, na čo šuška odpovedala silnými vibráciami a bruškom sa mi rozlial neskutočný orgazmus. Všetko sa vo mne triaslo, bruško sa sťahovalo a vydúvalo, mušlička spolu so zadočkom sa zovreli v slastnom kŕči a pevne uchopili pulzujúce vtáky. Pritom som začala Kubka poriadne honiť a už sa aj v mojej puse robil. Cuckala som mu žaluď, olizovala ho a hltala horúce semeno. Vôbec mi neprekážala jeho trpkastá chuť a užívala som si to. No teraz som vedela, že by som sa urobila aj z tejto lahôdky, hlavne keď mi ju ponúkol krásny mladý zajačik, akým Kubko bol. Pomaly sme sa upokojili, chlapci zo mňa vykĺzli a teraz pokojne odfukovali na posteli vedľa mňa. Spokojný Kubko, zlatý Kubko si položil hlavu na moje rameno a začal sa hrať s prsníkom. Bradavka skončila v jeho ústach a príjemne ju cuckal. No za chvíľu sme aj tak vstali. Chlapci sa vytratili do kúpeľne a ja do kuchyne. Počkám kým sa obslúžia a ja si musím dať sprchu. Zatiaľ som pripravila z chladničkových zásob niečo na zahrýznutie, moji chlapci istotne vyhladli. Po jednom sa z kúpeľne vrátili a okamžite vrhli na jedlo. Spokojne sa napchávali a na mňa akoby zabudli, tak som sa vytratila do sprchy. Chladná voda robila s mojim telom zázraky. Bola som spracovaná, až sa mi podlamovali nohy, no sprcha ma prebrala. Prúd vody ma príjemne dráždil a mušlička mi jemne brnela, vystískané prsia ma  prestali bolieť. Vtom prišiel dnu ten druhý.

Prebehol ma pohľadom a zastal na sprche medzi mojimi nohami. Vkročil do vane, vzal mi ružicu, kľakol si a pokračoval v sprchovaní mojej mušličky. Postavil sa, pridal teplú vodu a vložil sprchu do vidlice, že tiekla na naše telá a znova si kľakol. Chytil ma za jedno koleno, zdvihol nohu a položil ju na okraj vane. Zavrávorala som a rýchlo sa oprela o stenu. Zohol sa k mojej mušličke a prisal sa na ňu perami. Jazykom prešiel po brázdičke a zavŕtal sa do dierky. Pritom položil ruky na moje prsia a začal mi žmoliť bradavky. Do šušky sa mi vracalo vzrušenie a napriek tomu, že na nás stekala voda som cítila, ako vlhnem. Prestal ma cuckať, odtiahol sa a začal si obzerať moju buchtičku. Chytil ma prstami za pysky, potiahol ich a roztiahol. Otvoril ma a dýchol na mňa horúci dych. Poťahoval ma za lupienky a hrajkal sa s nimi. Určite takéto divadlo ešte nezažil, no pravdu povediac, ani ja. Oblizol ma jazykom a preskúmal mi ju celú. Od zadočku až po hrášok, na ktorý sa prisal a pobrnkal po ňom jazykom. Položila som mu ruky na hlavu a tisla si ju k sebe. Trošku sa odklonil, vzal mi vrcholček mušličky medzi palec a ukazovák a jemne stisol. Príjemný stisk prinútil dráždec, aby sa vystrčil a odhalil ružovú fazuľku. Prešiel po nej jazykom a mnou prebehla príjemná triaška. Olizoval ju a vrcholček stískal medzi prstami. Ďalšie, krásne vyvrcholenie sa nezadržateľne blížilo a musela som sa zaprieť o stenu, aby som sa udržala na roztrasených nohách. Nádherne ma vylizoval až som zacítila v brušku slastný kŕč. Stiahla som sa a šuška mi vybuchla v silnom vyvrcholení. Cítila som, ako som na jeho ústa vystrekla z mušličky prúd šťavy, čo si ani nepamätám, kedy sa mi to stalo. Pritískala som si jeho hlavu k buchtičke a vrtela sa na jeho ústach. Zrazu vstal. Sadol si na okraj vane, otočil ma a posadil si ma na klin. Chytila som ho za stoporeného vtáka a namierila som ho do dierky. Ľahučko do mňa vnikol a ako som si na neho sadla, orgazmus sa ihneď vrátil a slastné chvenie v mojom brušku pokračovalo.

Oprela som sa rukami o jeho kolená a vrtela sa na nabijáku. On mi podstrčil ruky popod pazuchy, uchopil ma za prsia a začal sa s nimi hrať. Podobral ich, zdvihol a pustil. Poťažkával ich, najprv jemne, no potom silnejšie stískal, vzal medzi prsty bradavky a začal ich žmoliť. Ja som zatiaľ tancovala na jeho vtáku, dvíhala sa a spúšťala dole. Stále silnejšie som na neho dosadala a kochala sa v hlasnom ťapkaní, ktoré vydávali naše mokré telá. Páčilo sa mi a vzrušovalo ma, že si nemusím na nič dávať pozor, nikomu neprekážal hluk, ktorý sme spôsobovali a naša "perverznosť" bola neskutočne vzrušujúca. Hlavou mi prebehlo, ako to už bolo dávno, čo som si to rozdávala v kuchyni pri sporáku, pri jedle, v kúpeľni. Dávno ma môj starý neurobil vo vani, ani ma neoprel o stenu.  V mysli som sa vracala do študentských čias, keď som si užívala rozpustilé žúrky a ani ma nenapadlo, že to ešte niekedy v živote zažijem. V spomienkach mi prebehli aj grupáky, no tie boli vždy s množstvom alkoholu, tak som si na ne spomínala len hmlisto. Raz ma pretiahli traja štyria na intráku, no pamätám si len plné ústa nechutných vtákov a mušličku, ktorá ma bolela zo dva - tri dni. Ešte že sa to vtedy skončilo bez následkov a chalani to nevytrúbili. Odvtedy som si dávala pozor a brzdila sa v pití na žúrkach. Teraz to bolo inšie. Mala som to pod palcom, žiadne ponáhľanie a mladí majú dobrú výdrž. Nakoniec dobre, že sú traja. Však jeden by sa urobil raz, dvakrát a hotovo. Len by oddychoval a asi by som ho musela vyhodiť. Tento druhý, na ktorom som rajtovala, mal perfektnú výdrž, asi bol z nich najlepší a mňa vedel dobre vyobšívať. Bol však nejaký nevýrazný, nedal sa porovnať s charizmatickým Janom, ktorý vyzeral ako mexický manekýn a už vôbec nie s Kubkom, prítulným domácim miláčikom, ktorého by chcela každá žena rozmaznávať. Ale vtáka mal dobrého a keď mi zaryl nechty do prsníka a druhou rukou mi pritlačil na dráždec a popri vtáku vnikol prstom do dierky, okamžite ma vrátil do reality silno som na neho prisadla. Predklonila som sa, aby sa zväčšil tlak na môj hrášok a začala som vrtieť zadočkom. Čoskoro som v sebe zacítila jemné šklbnutie a potom už uspokojivé pulzovanie vtáka v šuške, keď do nej striekal svoje semeno. Zalial ma prúd jeho šťavičky, stisla som šušku a užívala si ho vnútri a aj keď som sa neurobila, nevadilo mi to, pocit z plnej šušky bol príjemný. Tisla som sa na jeho klin, no čoskoro zo mňa vykĺzol. Podvihol ma, posadila som sa vedľa neho, aby som nabrala dych. Postavil sa, jeho už zmenšený vták bol pri mojej tvári, Uchopila som ho za vajíčka, jemne ich stisla, druhou rukou som ho chytila pod žaluďom, potiahla kožku dole a vzala ho do úst. Olízala som mu ostatok semena zmiešaného s mojou šťavičkou a uvedomila si, že dnes mi vtáky neskutočne chutia a takto som necuckala nikdy v živote. Vysala som ho, postavila sa a zavelila: "dám si sprchu, choď do kuchyne a pozri, či mi niečo ostalo. Zajem si." Poslúchol, umyla som sa, hodila na seba zásteru a pobrala sa za ním. Zlatí chlapci pripravili na stôl nejaké chlebíčky, minerálku a poháre s vínom. Pripili sme si na zdravie a niečo som si zobla. Ani som veľmi nevyhladla, no chcela som si trošičku oddýchnuť.

Pozerali na mňa, sem tam niečo uchmatli z taniera. Kubko si sadol vedľa mňa a pod stolom mi položil ruku na stehno. Hladkal ma a pomaly sa pohyboval hore, až ku kožúšku. Roztiahla som nohy a pustila ho k mušličke. Prstom mi hrabkal medzi buchtičkami a pomaly vnikal dnu. Robila som sa že nič a cítila sa... ach to už bolo dávno... Neodolala som a položila mu ruku na vtáka, ktorý v nej pekne rástol. Pomaličky som ho začala honiť, keď ku mne zozadu pristúpil Ten druhý, rozviazal mi zásteru a chytil za prsia. Vzal mi z ruky nedojedený chlebík, položil ho na stôl a pri tom sa hral s mojimi prsiami. Janko sa sklonil k svojim nohaviciam a niečo vytiahol z vrecka. Z malej škatuľky vytiahol nejaké pilule, jednu zhltol a po jednej podal kamarátom. Prekvapene som zdvihla obočie. "Ideme do finále, predvedieme ti petržalský ringlšpíl a na to sú najlepšie španielske mušky. To aby si si nesťažovala, že si si neužila." "Veď si vravel, že budete do zajtra obeda a len začína noc." Odvetil: "Keď skončíme, budeš rada, že ešte žiješ. Niečo zajtra mám a spolu sme prišli, spolu odídeme. Aspoň sa vyspíš." Podvihol ma zo stoličky a všetci traja ma obstáli. Začali ma hladkať, Kubko sa samozrejme venoval prsiam, Ten druhý mušličke a Janko mi zozadu hladkal zadoček. Pomaly  sme sa presúvali k posteli. Tam ma položili na všetky štyri. Zavrela som oči a čakala na ďalšiu rundu. Niekto si za mňa kľakol a na zadočku som zacítila pery. Ruky mi roztiahli polovičky a horúci jazyk prešiel od dráždca po malú dierku, do ktorej sa jemne zavŕtal. Rukou mi hladkal bruško a prešiel na  kopček nad mušličkou, ktorý stisol a pri tom sa mi predieral jazykom do jaskynky. Niekto si ľahol podo mňa. Otvorila som oči - Kubko sa prisal k mojej bradavke a cuckal ju ako malé teliatko. Rukami mi zvieral raz jeden, raz druhý prsník, stískal ich a zároveň sal. Bol evidentne zamilovaný do mojich pätiek a ako viseli, zdali sa ešte väčšie a žiadostivejšie. A mňa to, spolu s jazykom a teraz už aj prstami v mušličke začalo privážať do varu. Nato mi Ten druhý, kľačiaci predo mnou začal brázdiť vtákom po perách. Jazykom som olizla ružový žaluď a pootvorila ústa, aby do nich mohol vniknúť. Začal pomaly prirážať a ako som sa hýbala proti nemu, prsty v šuške začali dorážať. Bola som poriadne vlhká, mušlička pripravená na ďalšie číslo. Janko, ako do mňa vnikal, pridal ďalší prst a cítila som, ako sa mi dierka rozťahuje a vpúšťa dnu aj ďalšie prsty. Už ich tam mal štyri a aj  dlaň po palec.

Začal prstami vo mne hýbať a otáčal ruku, akoby chcel celú jaskynku preskúmať. Cítila som, že sa blížim, chytila som jednou rukou vtáka a začala ho silno honiť a cuckať. Pritom som sa spustila nižšie na Kubkove ústa, ktorý dopĺňal vystupňované vzrušenie stále silnejším hryzením bradaviek. Bleslo mi hlavou, aká krásna švédska trojka s kormidelníkom, len nech pokračuje. Janko mi hrabkal v šuške a vlhký palec pritisol na malú dierku. Tá povolila a pustila ho dnu. Ako  pritlačil, stiahlo sa mi bruško a stotisíc voltov prebehlo mojim telom. Celá som sa zachvela a v hlave mi zableskla zlatá iskra. Bruško sa mi vtiahlo, rozvlnilo a vyvrcholenie sa hralo s celým mojim telom. Perami som stisla vtáka v ústach a rukou ho silno honila, nech sa urobí spolu so mnou. Nedoprial mi to, vytiahol ho z mojich úst, ešte som ani dobre neskončila a Janko sa prestal hrať s mojou mušličkou, Prekvapene som otočila hlavu a mrmlala niečo, aby pokračoval. Načo ma vyzval, aby som sa otočila a ľahla si na posteľ. Poslúchla som. Sadol si mi na bruško, vzal mi ruky, zdvihol ich a niekde vyčaril hodvábny ručník. Rýchlo mi ho zaviazal okolo zápästia a priviazal k čelu postele. Kým som zaprotestovala, viazal mi aj druhú. Ležala som priviazaná na posteli, Janko mi široko roztiahol nohy, otočil sa ku Kubkovi: "No čo kamo, chceš ochutnať narodeninovú tortu? Chceš si liznúť? Poď, v tomto kole budeš prvý." Otočil sa ku mne: "Vierka, sľúbený kolotoč začína, teraz skutočne zažiješ niečo, načo len tak nezabudneš." "Janíčko, Janulienko, odviaž mi ruky. Nechcem byť zaviazaná, necítim sa dobre. Trošku sa bojím." Začal sa smiať: "A čoho, keby sme chceli niečo zlé, už by sa stalo. Len si chceme skúsiť, koľko vydržíme a nechceme, aby si nám ušla. Noc je dlhá a čísel veľa. Pozri, máme prestretý švédsky stôl a s jedným chodom. Medzi nami, volá sa to žemľa s maslom. Mušlička, vybláznená do nemoty. A keby si mala ozaj dosť, povieš a pustíme ťa." Už nepokračoval, postrčil ku mne Kubka. Ten sa naklonil k mojej mušličke, široko roztvoril ústa a snažil sa ju celú uchopiť. Pekne sa do mňa zahryzol. Nie silno, no tak, aby som jeho zuby cítila. Pritom jazykom vnikol do šušky a troška sa vnútri pohral. Vzrušenie z predchádzajúceho orgazmu sa hneď vrátilo, pohla som bokmi a automaticky potiahla ruky, no hodváb nepustil. Kubko sa zdvihol vzal si vtáka do ruky a chvíľu sa s ním hral na povrchu mojej buchtičky. Pichol dnu taký centimetrík a vytiahol. Centimetrík, dva a opäť von. Vyťahoval ho a stále  hlbšie vrážal, vytiahol ho a konečne silno zarazil dnu až po vajíčka, ktoré mi ťapli na zadoček. Pocítila som slastnú úľavu, ako sa vo mne uvelebil a hladnú dierku naplnil. Povrtela som bokmi, aby som ho vcucla čo najhlbšie.

Chvíľku tak ostal a pomaličky ma začal šukať. Keďže som bola priviazaná a nemohla som ho objať, chytila som ručník do dlaní a zovrela päste. Kubko do mňa silno vrážal, snažil sa vniknúť čo najhlbšie a ako dobre namastený piest pridával na obrátkach. Stisla som mušličku a užívala si pohyby hlboko vo mne. Druhí využili situáciu a začali sa venovať mojim prsiam. Veľké päťky sa mi rozliali po hrudi a dali sa k dispozícii nenásytným ústam.  Veľké deti sa s nimi hrali a Kubko zatiaľ leštil moju mušličku. Páčilo sa mi, ako je vo mne. Zajačik pigloval rýchlo a vytrvalo. Prirážal stále silnejšie a šuška na to odpovedala zvyšujúcim sa vzrušením. Zavrela som oči a naplno sa sústredila na pravidelný pohyb vo mne. Tešila som sa na neviemkoľký orgazmus, keď som zacítila v sebe šklbnutie, Kubko sa vystrel, zafučal a z celej sily prirazil, že mi až skoro vyrazil dych. Na moju ľútosť začal striekať ešte pred tým, ako som sa stihla urobiť. Pomaly prestal prirážať zvalil sa na mňa a zhlboka dýchal.  Začula som tiché "uhni", vstal a vymenil sa s Tým druhým. Rýchlo do mňa vnikol a skôr, ako som vychladla,  pokračoval. Okamžite som zacítila kŕče v po brušku a mušlička mi začala vibrovať. Chcela som si ho pritisnúť k telu, no opäť tie priviazané ruky. Hlúpy nápad, tak som si zahryzla do pier a zvierala svoje putá. Chalan sa činil, fakt bol najlepší a vydržal najviac. Dlho predlho udržiaval moje vyvrcholenie. Šuska mi brnela a vlny rozkoše prúdili mojim telom ako šialené. Ledva som lapala po dychu, otočila som hlavu a zahryzla sa do ramena. Pokrčila som nohy v kolenách a pevne Druhého boky stisla stehnami. Vrážal mi do šušky dlhými a prudkými ťahmi.

Moja rozkoš sa zmenila na brutálnu divočinu, aj som chcela pokračovať a predlžovať slastné pohyby  v šuške, no zároveň mi elektrické iskry útočili v hlave a celé telo volalo po oddychu. Lapala som po dychu a prestala sa hýbať, aby som si oddýchla a nabrala síl. Bolo to, ako keď Vás niekto šteklí, vy sa smejete, robí vám to dobre, no po čase chcete prestať, všetko sa mení na bolesť. No Druhý neprestal. Jeho kyjak do mňa vrážal, tak som nabrala dych a prestala myslieť na svoje telo. Troška sa mi uľavilo a keď som zacítila, ako vo mne vybuchol a začal striekať, úplne som sa uvoľnila a zase sa mi pohyb v tele začal páčiť. Druhý pritlačil, podvihol sa na rukách a tisol sa na moju mokrú buchtičku. Našťastie sa pri tom nehýbal a mohla som nabrať dych. Zrazu vstal a kým som spojila nohy, kľakol si medzi ne Janko. Vzal ma pod kolenami a vysoko mi zdvihol nohy. Chytil sa za vtáka a pomaličky ním začal krúžiť po šuške. Pritlačil, našiel dierku a zapasoval ho dnu. Potom vzal moje nohy a položil si ich na plecia. Navalil sa na mňa a boky sa mi vysoko zdvihli proti jeho telu. Vnikol do mňa, až som ho cítila na vnútornej strane jaskynky. Podvihol sa a vrazil ho opäť dnu. Zavrtel bokmi, aby sa vnútri uvelebil a ruky mi položil na prsia. Stisol ich, medzi prsty vzal navreté bradavky a tvrdo ich stískal. Pritom začal divo útočiť na šušku. Zaprosíkala som, aby spomalil, že ma to dosť bolí, musím si oddýchnuť, no nereagoval, len po chvíli šepol, že som si chcela užiť a on mi sľúbil kolotoč, na ktorý nikdy nezabudnem. Pritom ma mydlil ako divý. Tak rýchlo vo mne ešte nepracoval. Ubolená šuška sa začala prebúdzať a bolesť pomaly prestávala. Pripravovala som sa na nadchádzajúcu rozkoš, keď som začula, že Kubko niečo hovorí. Otvorila som oči, kľačal vedľa mňa a postaveným vtákom a žobronil: "No tak Jano, pusti ma, pohni, aj ja chcem. Čo sa mám urobiť rukou?" "Vydrž, už to bude." Pridal a po pár štuchoch začal striekať. Vzdychla som, lebo som sa ešte neurobila a už zo mňa unikal. Našťastie Kubko hneď zaujal jeho miesto a ako ho do mňa súkal, cítila som, ako mi po šuške, dole k zadočku  steká násobná dávka semena a šteklí ma na stehnách. Utrieť som sa nemohla ale Kubko ma priviedol k iným myšlienkam. Bola som rada, že sa urobím na ňom, bol mi najsladší a jeho vtáka som si láskavo užívala. Už sa neponáhľal, pomalými dlhými ťahmi dráždil mušličku, ktorú som v jeho rytme sťahovala, aby som ho lepšie v sebe cítila. Nohy som si položila na jeho chrbát a ľutovala som, že ho nemôžem objať. Chalani však robili službu môjmu telu a vynahradili mi priviazané ruky hryzkaním pŕs, cuckaním a bozkávaním, Janko sa prisal pod moju pazuchu a bozkával mi jemnú pokožku podpazušia a ramena. Prešiel aj k ušku a krku, čo ma príjemne šteklilo a vzrušovalo. Kubko sa zatiaľ   venoval šuške a čoskoro som mu šepla, že už budem, aby pridal a urobíme sa spolu. Poslúchol, nasadil vyššiu rýchlosť a ja som zacítila, už koľký krát ako sa mi stiahlo bruško a prebehla mnou vlna rozkoše. Do toho som zacítila šklbnutie v Kubkovom vtáku a salva semena zaliala moju pulzujúcu mušličku. Prekrížila som nohy na jeho chrbte, čo najviac si ho pritiahla k sebe a užívala si jeho s mojim orgazmom. Naše ústa sa pri tom našli a divo sme sa začali bozkávať. Šepla som mu, aby trošku vydržal, že si ho chcem užiť v sebe a aj sa trošku vydýchať. Poslúchol a tým sme si predĺžili rozkoš. Keď vstal, Druhý už bol pripravený.

Ako do mňa vnikal, uvedomila som si, ako som dolámaná a že ma všetko bolí, už toho bolo skutočne veľa. Chalani ma však neodviazali, tak som aspoň požiadala o pohár vody. Napojili ma a Druhý pokračoval. Neviem, čo im to za viagru Janko dal, no vystriedali sa na mne ešte aspoň tri krát. Toľko orgazmov, semena, vzrušenia a sado-maso bolesti som v živote nezažila. Pochopila som, prečo ma priviazali, určite by som ušla, nedovolila im sa na mne takto vyhrať. Bolo to strašné a krásne zároveň. Bolesť prekrývala rozkoš, semeno ma vlhčilo, aby to nebolo nasucho. Našťastie Janko zavelil koniec a obrátil sa na Kubka: "Chceš posledné číslo? Je to na tebe." Kubko vďačne na neho mrkol a okamžite pristúpil. Ľahol si na mňa a Janko mi konečne rozviazal ruky. Objala som Kubka ešte pred tým, ako do mňa vnikol. Pohladkala som ho po hlave, prešla rukami po chrbte a postískala mu pevný zadok. Potom som rukou vnikla medzi naše bruchá a chytila ho za vtáka. Postískala som ho, jemne pohonila a namierila ním na mušličku. Ako postupoval, cítila som, ako ma buchtičky a pysky pália, no chcela som sa s Kubkom rozlúčiť, však človek nikdy nevie. Postupne, pomaly som ho pustila, potom som ho pevne objala a jednou rukou prešla na zadok, ktorý som si na seba pritlačila a tým mu  zabránila sa hýbať. Pochopil a počkal, kým sa vydýcham a pripravím. Chalani sa zatiaľ išli osprchovať. Ostali sme sami, hladkala som ho po celom tele, snažila sa zapamätať toto krásne mladé telo a milú tváričku. Vybozkávala som mu hlavičku, krk a ramená. Pritom som začala dvíhať boky a jemne na neho prirážať.

Bolesť pomaličky prestala a šuška prijala jeho pohyby. Bola to pekná rozlúčka a hoci som vedela, že už sa tak ľahko neurobím bola som mu rada. Jeho vyvrcholenie bolo slabé, veď koľké už, no vôbec mi to neprekážalo, hlavne, že bol vo mne. Ako sa robil, chytila som mu tvár do dlaní, dala  mu pusu na ústa a šepkala: "Ďakujem Kubko, ďakujem. Ani nevieš, akú si mi urobil radosť. Si fajn chlapec a dúfam, že sa ešte uvidíme." Mrkol na mňa a vrátil mi pusu. Potom vstal a pobral sa do kúpeľne, z ktorej práve vyšli jeho kamoši. Ten druhý už bol oblečený a Janko si niesol šaty. Vstala som, zohla sa po župan, keď ku mne pristúpil, položil mi ruku na chrbát a zatlačil. Druhou rukou si chytil vtáka, skrčil nohy a namieril ním na moju mušličku. Akonáhle našiel dierku, vrazil ho do mňa tak silno, že som sa musela oprieť o posteľ, aby som nepadla: "Aj tak som tu šéf ja a ja mám posledné slovo. Tak na rozlúčku." Rýchlo ma vymydlil a prijala som poslednú dávku semena. Dnešnú poslednú....... Prestal, utrel sa do rohu plachty a rýchlo sa obliekol. Hodila som na seba župan a vyprevadila ich k dverám.

Rozlúčka bola krátka, bez objatí a bozkov. Chladná, avantúra skončila. Janko si neodpustil: "Moje číslo máš, ak chceš, ozvi sa. Mám pár kamarátov, ktorí by sa určite s tebou radi stretli. Prikývla som: "číslo je len pre teba, dúfam, zabudneš moju adresu a spomenieš si len po zavolaní. A je len pre teba. Nikomu ju nedávaj." "Jasan, som seriozňák" mrkol na mňa a potmehúdsky pokračoval: "a môžem ti sľúbiť, že až sa ozveš, privediem so sebou aj Kubka. Rád sa vráti." To už sa rehotal ako divý a pozeral do mojich spokojných očí. Dvere sa zavreli a kým som si premyslela, čo budem robiť, celá dolámaná som zaspala.

Prebudilo ma slnko, ktoré už bolo poriadne vysoko a svietilo mi rovno do očí. Prvé čo ma napadlo bolo, že nie som normálna, chovám sa ako posledná kurva. Čo som to len vyviedla, či nie som normálna? Takýto grupák s úplne neznámymi ľuďmi. Posledná pobehlica, pobehlica... však neboli až tak cudzí a celkom dobre  sme sa zoznámili. Ale traja? No traja... To sa nesmie zopakovať, vymažem to číslo z mobilu, zruším stránku, predám byt a hotovo. Ale nie hneď... mám čas, však aj tak to už nezopakujem....Hlavou sa mi to mlelo, myslela som, že mi vybuchne. Tak som si išla urobiť vaňu. Ledva som sa zdvihla. Všetko ma bolelo a ozaj všetko. Pomaly som sa dokotúľala do kúpeľne a pustila vodu. Kým sa vaňa naplnila, umyla som riad a spratala kuchyňu.  V kúpeľni som pozrela do zrkadla na unavený, vyžmýkaný ksicht, ktorý na mňa pozeral: " no ty si dopadla." Predstavili sme sa a prezrela som si škody napáchané na mne za víkend. Kruhy pod očami bolo to najmenšie. Červené otlačky zubov na dvorčekoch, škrabance na prsiach, a bokoch, cucflek na krku - ach Kubko -, pootočila som sa a chrbát na tom nebol o nič lepšie. A na zápästiach červené náramky, stopy po hodvábnej šatke. Pomyslela som si: "To bolo." Napriek tomu som sa pousmiala a ľahla horúcej vody. Okamžite ma celé telo začalo štípať. Nehýbala som sa a bolesť prešla. Pohladkala som si prsia. Jemne ich postískala, bradavky sa hneď zväčšili, mali rady, keď som ich láskala. Prešla som si po brušku, pritlačila naň a spokojne sa posunula nižšie. Roztiahla som nohy a dotkla sa buchtičky. Stále bola napuchnutá z preflámovaných chvíľ a bolestivá na dotyk. Položila som na ňu celú dlaň, pritlačila a ostala bez pohybu.

Zavrela som oči a začala driemať. Vo sne mi behali prežité chvíle a tie spomienky boli pekné, uvoľňujúce. Až na to vyviazanie. To už nikdy, bolo to strašné, bolestivé, no zároveň vzrušujúce a neskutočne dráždivé. Nikdy viac. Toľko som si ešte nevytrpela, to už nikdy nechcem. Nechcem!!! Na druhej strane, nikdy by som sa nedozvedela, koľko vydržím, aké je to milovať sa do nemoty. To by jeden milenec nevydržal, na to ich musí byť viac. Janko vravel, že na to nikdy nezabudnem a mal pravdu. Také niečo sa nezabúda. Tak vymlátenú a to doslova som buchtičku ešte nemala a ani nebudem. Leda ak???? Pustila som to z hlavy, driemoty ma premohli a prebudila ma voda, ktorá  už chladla. Vstala som a poutierala sa. Vošla som do izby a až vtedy som si uvedomila tú spúšť, ktorú sme po sebe zanechali. Posteľ ako po bombardovaní, stolíky poposúvané, všade nejaké handry, riady. Podišla som k posteli,  stiahla pokrývku a zhrozene pozrela na obrovskú mokrú mapu na plachte. Rýchlo som ju stiahla, no fľak bol aj ma matraci.

Všetko posteľné som povyzliekala a pri tom ma napadlo, že musím kúpiť nepremokavé podložky pod plachty. A možno aj nejaké putá v hodvábe a šatky na viazanie. A nesmiem zabudnúť na pár fliaš vína a minerálky a samozrejme niečo pod zub. Takéto myšlienky som zahnala, no stále sa vracali. Urobím si zoznam, aby som na niečo nezabudla. Však predám tento bytík, ale s tým sa nemusím ponáhľať. Upratala som, dala prať a sedela som v kuchyni pri káve. Pozerala som z okna na stromy a oblaky. Byt nepredám. Dcére dám peniaze z  kupónky, o tých nik nevedel, podaril sa mi dobrý obchod a bola to rezerva na penziu. Rezervou bude tento byt, dcére pomôžem inak. Všetko som si zapísala a naplánovala. Vyšlo mi, že by som mohla volať tak raz za mesiac. To by stačilo. Viac nie, musí to mať formu a musím sa na to tešiť.  Mysľou mi prebehol Kubko. Zlatý Kubko. Možno by som mohla... Však Jano  do by mi dal kontakt. Nie, to neprichádza do úvahy. Len spoločne s ostatnými. Páčil sa mi, mladý, pekný, pružný, vyšportované telo a ani v hlave to nemal vymazané. Niekde vnútri som cítila, že pre spomienke na neho sa ozývajú motýliky v brušku, niečo, na čo som si pamätala z mladosti a čo som už dávno necítila. Páčilo sa mi to, no keby sme sa stretávali, určite by som sa hrnula do vzťahu, nedokázala by som odolať a bola by som smiešna. Smiešna nielen pre okolie, ale aj vo vlastných očiach. Stará baba a zajačik! To by tak ešte chýbalo. Stačí, keď bude občas chodiť s partiou. A basta. Dopila som kávu a odišla do čerstvo ustlanej postele. Domov som sa vrátila až v pondelok po práci. Muž sa na nič nepýtal a ja som nemala potrebu mu niečo vysvetľovať. Proste ako obyčajne. So svojimi zážitkami som ostala sama.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex