Erotická poviedka

Vlak

Desať rokov dozadu. Obdobie vysokej školy, zimný semester, chladný daždivý večer a cesta večerným rýchlikom z Košíc do Bratislavy, s pravidelným odchodom 20:08. Mladý pár, vezúci sa v osamotenom kupé,  v zadnej časti vlaku uháňajúceho tmavou smutnou krajinou. V kupé je prijemne teplo, ticho je prerušované len občasným klepotaním kolies vlaku. Mladý pár, muž a žena, unavení po náročnom týždni plnom štúdia a povinností.

Na starom vyšúchanom sedadle sa sedí pohodlne, prijemné teplo a tlmené žlté svetlo pôsobí na mladú dvojicu sťa by sedatívum. Mladý muž (autor), pomaly ale isto začína prepadať spánku.

V istom okamihu, ako zo sna,  ucítim partnerkinu ruku na mojom stehne, zo stehna sa časom pozvoľne presunie do môjho rozkroku a vyvíja mierny tlak na moju mužnosť, nie je mi to nepríjemné. Jej ruka začne postupne vykonávať krúživý pohyb a aj napriek tuhosti riflí sa začína rysovať tvrdosť môjho ehm "entuziazmu" J. Pozriem do jej šibalských oči a vidím v nich túžbu, očakávanie, chuť na niečo šibalské...Zvažujem možné riziká, kupé je prázdne, lístky sú skontrolované, posledný večerný vlak pomerne tichý a ja celkom nadržaný J. Zhodnotím možné riziká, viac už penisom ako hlavou, vstanem a zaťahujem závesky na oknách kupé smerom do chodby, pre väčší pokoj duše pootočím aj zámkom vo dverách, v prípade neželanej návštevy bude každá sekunda dobrá.

Partnerka sa chytá iniciatívy ako prvá, a ešte v stoji  rozopína môj opasok a sťahuje rifle pod kolena. Boxery už nedokážu ukryť  týčiace sa mužstvo. Keď rýchlym pohybom stiahne aj boxery ticho vzdychnem, nebránim sa. Kľakne si, chytí mužstvo do ruky, druhou drží môj biely zadok, a par rýchlymi ťahmi hore dole pozdvihne morálku mužstva na vyššiu úroveň. Tým to ale nekončí, špičku penisu berie do pusy a rytmickým pohybom ruky hore dole ma privádza do extázy. Cítim že som pripravený. Nie je veľa času na dlhé hrátky, tu a teraz každý tuží len po jednom, a to rýchlom a živelnom uspokojení. Rozopínam partnerke rifle, pre väčšie pohodlie ich vyzlečiem celé. Vykuknú červené tangá,  ktoré ešte viac zvýšia moju túžbu po nej...Moje ruky sklznú pod jej sveter, rozopínajú podprsenku a napriek obmedzeniam vo forme svetríka ju sťahujú hore nad prsia. Jej menšie prsia sú pevné, beriem ich do dlani, krúžim nimi, zmyselne prechádzam zospodu cez bradavky nahor, až kým nie sú v pozore a partnerka zmyselne zavzdychá. Opäť  myslím na časovú tieseň a možnú neželenú návštevu.

Otočím partnerku chrbtom ku mne, nútim ju kľaknúť si na sedačku chrbtom ku mne. Jemne jej sťahujem nohavičky na úroveň kolien, neprotestuje, odhaľuje sa mi jej vyholené pozadie. Mierne jej roztiahnem nohy, práve tak ,aby som si vytvoril potrebný priestor. Nútim ju mierne sa prehnúť v krížoch, až kým je jej zadoček natočený ku mne. Dlaňou pritlačím zospodu na jej rozkrok, cítim že je poriadne vlhká. Prstami prechádzam po jej mušličke zdola na hor, jej klitoris kĺzavo prechádza pomedzi moje prsty a ona pri tom slastne vzdychá. Prstami rozťahujem a sťahujem pysky ohanbia, pozvoľne krúžim okolo klitorisu, z čašu na čas naň mierne zatlačím, ešte viac vlhne rozkošou. Čas-čas-čas, stále myslím na jeho rapídny nedostatok, sexuálne napätie v kupé sa dá krájať nožom. Prstom vniknem do jej štrbinky, ide to ľahko, pridám ďalší prst a známym pohybom ju pripravujem na nadchádzajúce vniknutie. Moje mužstvo je už na prasknutie, tvrdé a nedočkavé. Špičkou penisu chvíľu opakovane prechádzam cez celú vagínu zospodu nahor ,za jej hlasitého povzdychu vnikám dnu, cítim teplo jej lona.

Opatrne zasuniem dnu celý penis a začínam ľahkými pohybmi opatrne prirážať. Pod svetríkom nahmatám jej prsia a zľahka ich stisnem, končekmi prstov jemne masírujem bradavky. Tempo sa začína zrýchľovať, jednou rukou stále hladím striedavo jej prsia, tá druhá skĺzne na jej lono a cielenými pohybmi prechádza po klitorise a jeho okolí, z času na čas mierne pritlačí, a ja prirážam čoraz rýchlejšie. Takto sa jej to páči, vzdychá a ja začínam mať trocha obavy z jej hlasného prejavu. Cítim že sa blíži vyvrcholenie, rukami pevne chytím jej boky a prirážam čoraz rýchlejšie. Jej zadoček sa natriasa v pravidelnom rytme, prestávam sa ovládať, dlaňou ho mierne plesnem a ona zavzdychá ešte prudšie. Pociťujem známe brnenie v mužstve a viem že vyvrcholenie sa neúprosne blíži, partnerkine lono sa sťahuje, vzdychy sa derú von z jej úst a ja viem že dosiahla vlnu rozkoše. Tesne pred svojim vyvrcholením vyberám vlhké mužstvo a prúď semena s hlasitým stonom namierim na jej pozadie. Pocit úľavy je neskutočný, od zmeny tlaku snáď omdlievam. Po miernom pre dýchaní mi partnerka podáva papierovú utierku a upracem vzniknutú "spúšť" J. Za spôsobenú "ujmu" dostáva ešte mokrú pusu na obnažený zadoček a ... Nepotestuje, jej mierny chichot len potvrdzuje že jej to bolo príjemné.

Obaja sa oblečieme, trocha upraceme a vyvetráme ten sexom okorenený priestor. Cesta potom pokračuje pokojne ďalej. Pri letmej spomienke na tento zážitok sa už len v duchu pousmejem, boli sme mladí a divokí, spravili sme možno veľa chýb, no pokúšali sme sa život žiť nie prežívať... autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>