Erotická poviedka

Masážny salón

Vždy, keď Erik prišiel za nami do pivárne, sme do neho dobiedzali, nech povie nejakú príhodu z práce. Bol totiž masér v jednom penzióne a nik z nás mu neveril, že keď už má nejakú pipku na stole, neprefikne ju. Darmo vysvetľoval, darmo sa vyhováral, nik mu neveril. Mať holú babu pod rukami, hrať sa s jej telom a pri tom neokúsiť cecky, či nepichnúť prsty do škatule bolo pre nás priem nepredstaviteľné. A tak sme mu nedali pokoj a minimálne prvé dve pivá sme boli neodbytní. V podstate sme si z neho robili srandu a tlačili na neho len preto, že nechcel pustiť žiadnu informáciu. Asi som bol jediný, kto mu veril, pozeral som sa na to realisticky a bolo mi jasné, že by sa hral s ohňom a neveril som, že by sa našla niektorá, ktorá by prišla na masáž v penzióne, aby ju nejaký ťapo spravil prstami. No aj tak, doberal som si Erika, aj keď už ostatní odišli a spolu sme sa pobrali domov.

Nakoniec to zaklincoval tým, že mi sľúbil, že ma vezme so sebou a prepustí mi prvú babu, ktorá príde. A nech sa neteším, mladé kočky chodia do exkluzívnych wellnes a nie do lacného hotelíku. Keďže som o masážach vedel minimum a masíroval som len svoje bývalé, sľúbil, že mi urobí rýchlokurz a zasvätí ma do fachu. Párkrát ma vymasíroval a potom aj ja jeho a pri tom ma informoval, ako to tam prebieha. Keď sme skonštatovali, že to celkom stačí, vzal ma v nedeľu podvečer so sebou. Vraj má len jednu zákazníčku, tak si to môžem vyskúšať. Prezliekol som sa do bieleho plášťa a Erik ma nechal v masérni samého. Spoza plachty, kde bol kútik pre personám som začul, že niekto vošiel. Podľa hlasu som vedel, že vošla staršia žena a cez medzeru v závese som videl blondínu v župane, tak okolo päťdesiat.  Pozdravil som a vyzval ju, nech sa zloží a ľahne na brucho, hneď ju prikryjem a začneme. Zhodila zo seba župan, zavesila ho na vešiak a nahá zamierila k stolu. Nebola to tucinka, pár kíl navyše primerané veku a k tomu velikánske prsia a celkom pekný zadok. Ľahla si, ruky pozdĺž tela. Vošiel som dnu od jej nôh, rýchlo zhodnotil zadoček a čiernu buchtičku, ktorá sa rysovala medzi polkami mierne roztiahnutých nôh a rýchlo jej položil horúci uterák od bokov dole. Pochodil som okolo nej, premeral si ju a rýchlo rozmýšľal, ako začať. Nalial som si na ruky olej, potom aj jej na chrbát a jemne začal prechádzať rukami po chrbtici. Prešiel som k ramenám, na tie som už zatlačil silnejšie a začal ich masírovať. Pri tom som zacítil stresové uzlíky, ktoré som jej pomaly roztláčal. Spokojne odfukovala, čo mi naznačilo, že je spokojná. Tak som sa naklonil k jej uchu a sladkým, ťahavým hlasom som jej povedal, aby mi spokojne naznačila, kde potrebuje pritlačiť a či je spokojná. Neodpovedala, len som cítil, ako sa ešte viac uvoľnila.

Keď som jej spracoval chrbát, vzal som ruku a vymasíroval jej najprv dlaň, predlaktie a potom som jej postískal a vytriasol biceps a rameno. Ruku som položil hore k hlave a zopakoval to aj s druhou. Potom som jej začal masírovať bok na druhej strane, palce na chrbte a prsty na boku, pričom som sa samozrejme, akoby náhodou, dotkol bočnej strany prsníka. Asi predsa len počula moje upozornenie, lebo sa mierne nadvihla a naolejovaná ruka vkĺzla pod ňu a ona mi ju priľahla. Pohýbal som prstami, žena sa podvihla na stranu a v dlani som zacítil jej bradavku. Rýchlo som odtiahol ruku a ona opäť klesla na stôl. Ruku som jej položil na chrbát medzi lopatkami a čakal, čo bude ďalej, či niečo povie. No ona akoby spala a po chvíli pohýbala telom, aby som pokračoval. Vzal som olej a pustil jej na kožu pár kvapiek. Od Erika som vedel, že by som mal mať jednu ruku stále na jej tele, aby sme nestratili kontakt príjemného dotyku. Potom som sa začal venovať druhému boku a to mi už bez problémov, akoby nič  ponúkla aj druhý prsník. Pohral som sa s ním po bradavku a začal sa venovať krížom a hornej časti zadočku. Poodhrnul som uterák až na stehná a začal jej masírovať polovičky. Na počudovanie ich mala pevné a jemnulinkou pokožkou a dotýkať sa ich bolo veľmi príjemné. Silno som ich stískal a dlaňou vnikal medzi ne, pričom som bokom ruky pár krát prešiel až k dierke. Neprotestovala, len sa jej mierne zrýchlil dych, čo ma vcelku uspokojovalo a aj mierne vzrušovalo. Vyskúšal som si jej reakciu, že som prešiel palcom  medzi polkami a jemne pritlačil na zadoček. Párkrát som to zopakoval a na dierke som pohýbal bruškom prsta, akoby som chcel do neho vniknúť, no zakaždým som pokračoval. Spokojne odfukovala a premýšľal som, čo ďalej. Keďže mi začal prekážať uterák a prechádzal som na masáž nôh, posunul som jej ho na plecia po kríže. Prešiel som jej k nohám, jednu vzal za členok a pomasíroval jej chodidlo.. Potom som jej ponaťahoval prsty a hánkou pochodil po klenbe, postískal pätu a silno pobehal po lýtku. Položil som ju a zopakoval to s druhou. Konečne som sa začal venovať stehnám. Položil som na ne ruky, stisol a prešiel hore po zadoček, ktorý som stisol. Jemne vzdychla, no inak vôbec nereagovala. Prechádzal som  jej po nohách dole a hore a vždy, keď som bol pri zadočku som vyšiel kúštik vyššie, až som sa palcom dotkol mušličky. Samozrejme, akoby náhodou.

Rýchlo som potiahol ruku dole, no keď som sa vrátil, palce na dierku pritlačili a na moje počudovanie, žena mierne roztiahla nohy, že obe brušká prstov do nej vnikli. Len taký centimetrík, no vnikli. Neponáhľal som sa, jeden prst som nechal v šuške a druhou rukou som začal masírovať polovičky. Cítil som, ako stiahla svaly mušličky, akoby chcela do seba vtiahnuť môj prst. Vyhovel som jej, dlaň pritlačil na zadok a palec pomaly vsúval do vlhkej dierky. Keď som ho mal vnútri po dlaň, spojila stehná a stískal mi ruku medzi nimi. Začal som do nej pichať a pri tom som otočil dlaň, že som mal prsty na buchtičke, palec hlboko vnútri a v dlani pysky s dráždcom. Hneď som ju zovrel, palcom skúmal vnútro jaskynky a pri tom masíroval polky. To už pekne vzdychala a dvíhala boky proti mojej ruke, ktorá bola poriadne vlhká od šťavy, ktorou ma zalievala. Zrazu strnula, nadýchla sa a potom som zacítil, ako sa jej šuška stiahla, zovrela môj palec a začala sa triasť. Kŕč prebehol celým jej telom, rukami zovrela veniec, v ktorom mala položenú hlavu a vystrčila proti mojej ruke trasúcu sa šušku. Takto ostala a sústredila sa na môj palec, rajtujúci v jej dierke, až kým triaška neprešla. Uvoľnila sa, rozvalila na stole, no ruku mi pevne zvierala stehnami, aby som v nej ešte ostal. Myslím, že zažila celkom pekný orgazmus a napadlo mi, že musím od Erika zistiť, ako je to s tými jeho skúsenosťami v skutočnosti. Stisk povolil, vytiahol som z nej ruku a zrazu ticho prehodila: "Ešte prosím prebehnúť chrbticu. Hánkami a pevne." Utrel som si ruku, nalial trošku oleja a dobre jej hánkami prebehol obe strany chrbtice, potom som jej hranami dlaní vyklepal ramená a celú ju prikryl uterákom. Vošiel som za plachtu, poumýval si ruky a cez škáru pozoroval, ako na stole drieme, len som dúfal že nezaspí a pôjdem si domov zoradiť myšlienky. Asi po desiatych minútach sa zdvihla hodila na seba župan a vošla ku mne. Konečne som si ju prezrel, mala milú tvár a zvláštny, neistý úsmev, asi nevedela, ako zareagovať. Skočil som ku kase, no zastavila ma, že účet môžem urobiť neskôr, vyplatí ma, ponáhľa sa. Povedal som jej cenu a ona mi miesto tých dvadsať dala sedemdesiat a zmizla. Doma, len čo som odomkol, volal Erik,  zvedavý, čo bolo a či som niečo nespískal, však by ho mohli vyhodiť. Ubezpečil som ho, že je všetko v poriadku, dostal som zaplatené a ešte aj malý tringelt. Na to, aká bola, som mu odpovedal že mohla mať niečo cez päťdesiat. Smial sa, že to mu v krčme závidíme a pri tom nie je čo. Takýchto je väčšina a ešte starších, hotová geriatria. Nekomentoval som to a večer premýšľal, ako je možné, že žena, ktorá bola možno strašia, ako moja mama, ma vzrušila a obrobiť ju bolo také príjemné. Uzavrel som to, proste skúsenosť.

            Na druhý týždeň mi volal Erik, čo robím večer. Vraj sa  prišla  objednať tá pani, ktorú som robil minulý týždeň a nedala si vyhovoriť, že on je tu jediný zamestnanec. Trvala na tom, že ju masíroval niekto iný a večer chce len jeho. Vraj nechce robiť problémy, chce len svojho maséra. Tak som nabehol do zmeny. Prišla presne, usmiala sa: "Vedela som, že ste tu dvaja a ja nerada mením zvyky a na Vás som si už zvykla." Položila na stôl sedemdesiat euráčov, aby bolo všetko jasné, zhodila zo seba župan, vzala zo stolíku uteráčik a ľahla si na pripravený stôl. Prekvapilo ma, že na chrbát. Ruky vedľa seba a zavrela oči.  Vzal som horúci uterák a celú ju prikryl. Potiahla ho hore až si ním prekryla tvár. Kým som si pripravil olej, rozmýšľal som nad jej zahaleným telom a nakoniec som pochopil, že sa chce čo najviac sústrediť na moje ruky. Odokryl som jej telo ale hlavu som nechal zahalenú. Položil som jej ruky na bruško a jeme ho začal miesiť. Spokojne priadla, no potom mi položila ruku na zápästie a posunula ho hore, až k ramenu. Naklonil som sa nad ňu, chytila ma za bradu, ťahala ju dole a nasmerovala si ju medzi nohy, ktoré mierne roztiahla. Odhalila mi mušličku, ktorá sa mi okamžite zapáčila. Krásne mäsité buchtičky, z ktorých trčali lupene kvetu a hore sa rysoval ružový hrášok, čakajúci na moje pery. Hladne som na ňu čumel a vdychoval všetkými zmyslami a rozmýšľal, ako začať. Vtom som začul: "začneme?" Dýchol som jej na mušličku horúci dych a jemne prešiel končekom jazyka po škáročke. Zachvela sa a spokojne vzdychla. Prechádzal som po nej jazykom a cítil, ako vlhne a poddáva sa mi. Prstami som jej roztiahol pysky a jazyk zaboril do dierky. Široko som otvoril ústa a prisal sa na ňu. Chutila ako zrelé ríbezle, sladké a silné. Zovrel som pery a jemne ju hryzkal. Páčilo sa jej to, čo dala najavo vlnením bokov a dvíhaním zadočku. Prstami som stískal buchtičku, čím som ju dvíhal k mojim ústam a druhou rukou som jej začal hniesť prsia.

Cítil som, ako sa mi vydúvajú nohavice a vták sa nezadržateľne dvíha. Musel som ho vyslobodiť zo slipov a umožniť mu, aby sa pekne postavil. Konečne si zapichám, napadlo ma a pridal som v cucaní mušličky. Vnikal som jazykom hlboko do nej a potom som sa zažal venovať dráždcu. Mala ho pekne vzrušený, ako som ho lízal, všimol som si jeho ružovú farbu, no hlavne to, že z pyskov trčal aspoň do dvoch centimetrov.  Takto veľký klitoris som ešte nikdy nevidel, no páčilo so mi, ako pekne pasuje do mojich pier a ako krásne sa cucá. Prisal som sa naň, silno som ho sal a pri tom po ňom brnkal končekom jazyka. Natiahol som sa na stôl a zdvihol si jednu jej nohu na  plece, čím som ju ešte viac otvoril. Stále som sa hral s jej prsiami, no druhou rukou som začal dobývať dierku. Bola pekne premočená a prst do nej vnikol ako do súdka s medom. Povytiahol som ho, prisal sa na dráždec a silno ho vrazil dnu, až po dlaň. Vzdychla a dvihla sa proti mne. Postupne som pridával ďalšie prsty a po pár štuchoch som mal v mušličke všetky štyri. Točil som nimi, hýbal a škrabkal jaskynku znútra. Už sa neovládala, hlasno vzdychala, položila mi ruky na hlavu a tisla si ju na seba. Zrazu vykríkla, vypla sa a cítil som, ako sa jej šuška stisla a pevne zovrela moje prsty. Celá sa začala chvieť a na ústa mi vystrekla prúd šťavy. Myslel som, že sa urobím do nohavíc a aby som predĺžil jej vyvrcholenie, ešte som pridal v cuckaní a prstami som  do nej divo pichal. Vydržala môj divý útok, nechala sa vyobšívať a užívala si nekonečný, opakujúci sa  orgazmus. Pomaličky začala chladnúť a keď som si myslel, že už ho zabodnem, odstrčila mi ruku a prikryla sa  uterákom. Zavrela oči, pootočila tvár na bok a spokojne odfukovala. Zdalo sa, že zaspala, tak som tam len tak stál a pozeral, ako sa  jej stále chveje telo. Po chvíli na mňa pozrela, usmiala sa a poslala mi pusu. Sadla si, poďakovala a odišla do sprchy. Už oblečená pristúpila ku mne, pohladkala ma po líci a dala mi pusu na ústa: "Vidíme sa o týždeň a objednávam si dupla čas." S tým odišla a ja som si ho trošku nahnevaný vyhonil v kúpeľni. Keďže si objednala termín až na večer, v podstate po pracovných hodinách, Erik súhlasil, že ma pustí a bol rád, že si aspoň trošku po celodennej šichte oddýchne. Bol zvedavý, čo bolo, no tváril som sa, že stará vykopávka len chce, aby som jej masíroval chrbát s tým, že dobieha, čo si nemohla predtým dovoliť. Dal mi čisté biele tričko a voľné ľahké plátenné nohavice na šnúrku, aké nosí personál v nemocnici.

Odišiel a len čo som sa prezliekol,  vošla. Na moje prekvapenie, to nebola moja zákazníčka, ale iná, veľmi elegantná, perfektne nahodená, ročník zhruba ako predošlá zákazníčka. Pomaly sa predo mnou vyzliekala, ako pred starým známym, ani si nedala župan, len tak nahá tam postála a ponúkla sa mojim očiam. Na svoj vek mala perfektnú figúru. Velikánske prsia jej síce trošku viseli, no v podstate krásne dopĺňali vizáž zrelej ženy, túžiacej po rozkoši. Tá sa okamžite začala vznášať v ovzduší a napadlo mi, že je škoda, že toto telo neopichám, ale si aspoň dobre zalížem. Položila na stolík peniaze, vyzliekla sa, sama si vzala horúci uterák a sadla si na masážny stôl. Na moje prekvapenie, sadla si na okraj a ľahla si tak, že jej nohy videli dole. Asi chce vylízať a pohodlne pri tom ležať. Bolo to dobré, aspoň si pekne zamakám na tých jej mäkučkých kozách. Vtedy ma napadlo, že prevezmem iniciatívu a urobím ju v mojej réžii. Najprv pekne masáž a až potom lízačka. Pokukoval som na jej krásny klitoris, ktorý čnel nad buchtičkou ako cumlík, pripravený na cucanie. Najradšej by som sa jej doňho okamžite zahryzol a dobre ju vytrápil. Bolo mi jasné, že dnes budú mať moje pery čo robiť a uvidím, koľko orgazmov vydrží. Vzal som vyhriaty uteráčik a prikryl jej tvár. Potom so m sa načiahol za  miskou s horúcim olejom a pomaličky som jej ho začal kvapkať na prsia a bruško. Už pri prvej kvapke sa zachvela a spokojne vzdychla. Pekne som ju pokropil,  naolejoval si ruky a jednu položil na bruško. Pritlačil som a začal ho masírovať krúživými pohybmi. Vlnila sa pod mojou rukou a keď som jej položil druhú pod prsník, slastne zamraučala. Podchytil som jej obe kozičky, podvihol ich a pritisol k sebe. Palce som pritlačil na bradavky a začal ich masírovať. Ihneď stvrdli, hral som sa s nimi ako s cumlíkmi na fľaši. Pritom som dlane pevne zabáral do poddajnej pokožky. Predstavoval som si, ako by som ho medzi ne zasunul a pekne vyhonil. Cez privreté oči som videl, ako jej striekam semeno na tvár a ústa a ako sa pri tom oblizuje a snaží sa ho zlízať z líc a brady. Prešiel som do reálu, bez toho, aby som s nej sňal ruku som prešiel na bruško a masírovaním som sa stále viac blížil k pahorku nad mušličkou. Konečne som sa k nemu dostal  a prsty zaboril do chĺpkov. Pritlačil som a  krúživým pohybom prstov sa približoval k cieľu, k veľkému ružovému cumlíku. Ako tak trčal z mäsitých lupienkov, pripomínal mi maličký úd s veľkým žaluďom, akurát na vrchole nemal dierku, ale tvar akurát.

Pomaličky som bol pri ňom, no nedotkol som sa ho, trošku sa s ležiacim telom pohrám. Stále držiac ruky na poddajnom, vlniacom sa  tele, som prešiel k dolnej strane stola a zastal medzi roztiahnutými nohami. Pokochal som sa pohľadom na šťavnatý kvet, ktorý mi ukázal celú svoju krásu. Pod trónom, na ktorom sedel cumlík, sa otvárali dva veľké lupene a odkrívali menší kvietok, lemujúci vchod do jaskynky. Na cumlíku a vchode do dieročky sa objavili kvapky rozkoše a pohľad ma nútil prstami ich rozmazať po šuške a strčiť ich dnu. Zatiaľ som počkal, palec a ukazovák som položil na samý koreň klitorisu a stisol. Zverenkyňa vtiahla bruško, zavlnila bokmi a hlasno vzdychla. Pritlačil som a údik akoby sa pod mojimi prstami postavil, trčal nad mušličku dobré tri - štyri centimetre. Pomaly som prešiel prstami nižšie, vzal medzi ne lupienok a začal ho naťahovať a masírovať. Druhou rukou som si nalial na prsty a mušličku trošku horúceho oleja a pysky ešte viac zvláčneli a oddali sa mojim prstom. Prechádzal som po nich z hora, od údiku až po zadoček a jene ich spracovával. Potom som prstom začal hladiť okolie vchodu do jaskynky, ktorý sa mimovoľne začal otvárať a lačno ma volať dnu. Prst prieskumník sa tlačil stále viac do dierky a keď som druhou rukou opäť stisol údik, jaskynka sa otvorila a ľahučko som do nej vnikol. Žena hlasno vzdychala a dvíhala sa proti mojej ruke, tak som do nej vsunul aj druhý prst a začal v nej nimi hýbať. Cítil som, že je pripravená. Sklonil som hlavu, že klitoris konečne vezmem do úst, no neodpustil som si tichú poznámku: "Bože ty si krásny. Ty nie si frajter, ty si priam generál a to ešte v pozore. Ktovie, či máš meno." Vtom som začul tiché: "Gréta." "A ja Palo. Myslel som toho krásavca, ale aj tak dobre." Jemne som naňho fúkol a prešiel po ňom končekom jazyka. A zacítil, ako ňou vzrušene trhlo.  Ochutnal som ho, celého preskúmal a konečne som sa naň prisal.

Bol to krásny pocit, medzi perami a v ústach vibrujúci údik a dvíhajúce sa boky, ktoré mi ho ponúkali.  Cuckal som ho a jemne hryzkal, pritom som ju narážal prstami. Netrvalo dlho a začala sa divo triasť, položila mi nohy na ramená a hlavu stisla stehnami. Šuška sa jej rozvibrovala a ústa mi zaliala šťavičkou rozkoše. Pridal som v cuckaní a divo do nej vrážal dva prsty, "joj, jóóój, áááách, jaj." Mi znelo v ušiach a vedel som, že sa mi podarilo ju pekne urobiť. Nepúšťal som ju, len pevnejšie zovrel v perách a sal ju ako pumpa. Položila mi ruky na hlavu  a ako rozkoš doznievala, začala ma jemne zo seba odtláčať. No ja som ešte neskončil, bola príliš sladká, aby som si nevzal svoju porciu. Až keď som už z jej pohybov cítil, že rozkoš sa mení na utrpenie, som poľavil, no nevstal som, len som si položil hlavu na jej bruško a lapajúc po dychu som počúval jej hlasné dychčanie. Rukami sa mi začala prehŕňať  vo vlasoch a ja som ju hladkal po stehnách, ktoré mala stále na mojich ramenách a zadoček, ktorý napolo trčal zo stola. Postavil som sa, Gréta mi položila nohy na boky, zabodla palce za pás nohavíc   a pomaly ich sťahovala.  Neváhal som a spustil ich aj so spilmi. Oči mala privreté a akoby nič sa spokojne usmievala. Tak som ju začal opäť masírovať, prsia, ramená, boky a bruško. Vrátil som sa k prsiam a pekne ich vymedlil, miesil som ich ako cesto, postískal z každej strany, hral sa s bradavkami. Naklonil som sa a vzal ich postupne do úst, cuckal ich, jemne hryzkal a pri tom som zacítil, že sa mi tvrdo postavil. Neváhal som, vzal ho do ruky a žaluďom prešiel po škáročke. Gréta spokojne odfukovala a keď som zatlačil na dierku, hlasno vzdychla. Zasunul som ho až po vajíčka a pomaly ho  začal  vyťahovať a zasúvať. Gréta si stisla prsia a hrala sa s nimi, bradavky mala pekne tvrdé a v stisku jej dlaní sa vypínali vysoko, ako končiare hôr. Vzal som ich medzi prsty a jemne žmolil. Pritom som zasúval stále silnejšie a keď som videl, ako sa v nej zväčšuje vzrušenie a zrýchľuje dych, zhodil som tričko a vyložil si jej nohy na ramená. Tvrdo som ho začal do nej vrážať, až som ju mieškom búchal po zadočku. Jej šťavnatá mušlička ma vzrušovala a nikdy by mi nebolo napadlo, že sa takto ľahko dostanem k tak krásnej rozkoši. Celú som ju chcel postískať, pohrať sa s jej telom, no nevedel som si vybrať, či prsia, bruško, zadoček, či sa pohrať s klitorisom, ktorý som dráždil chĺpkami na bruchu. Tak som po nej lietal rukami a pri tom narážal, kým som nezacítil, ako mi vo vtáku šklblo a začal som striekať skôr, ako som ho stihol vytiahnuť. No ako ma pevne zvierala nohami, bolo mi jasné, že by ma nepustila a chcela, aby som sa urobil do nej, lebo po druhom, treťom výstreku zavzdychala a začala sa podo mnou vlniť. Jej veľké prsia a mäkké bruško sa roztriasli v silnom vyvrcholení a hlasné spokojné fučanie zväčšovalo vzrušenie. Pritiahla si ma na seba, nohy vyložené na mojich ramenách mala pritisnuté na prsiach a ja som ju búšil hlboko do vystrčenej šušky.

 

Pomaly som dostriekal a tak som sa k nej aj ja pritisol a ostali sme v pevnom objatí užívajúc si doznievajúci orgazmus. Po chvíli vystrela nohy, pohladila ma po tvári, dala mi pusu a jemne ma odstrčila: "ďakujem, na dnes stačilo." Vstala, vzala si uterák a odišla pod sprchu. Počúval som tečúcu vodu a spokojný premýšľal na šťastím, ktoré ma stretlo, v živote by ma nenapadlo, že je niečo takéto možné. Poutieral som sa a opásal sa  uterákom. Gréta prešla do kabínky a vrátila sa už oblečená. Usmiala sa a podala mi vizitku. Vlastnila kozmetický salón v centre mesta. "Čoskoro sa uvidíme. Myslím...  mám pre teba návrh, len som  si chcela overiť, čo mi o tebe hovorila priateľka.  A mala pravdu. Dokonca si prekonal moje očakávanie.  V salóne mám oddelenú masážnu miestnosť. Masérku som vyhodila, nestála za nič a nevyužité priestory ma stoja peniaze. Rozmysli si moju ponuku, dúfam, že sa  dohodneme. Čakám ťa zajtra podvečer." Skončila, položila na stôl sto euráčov a odišla. Gigolo, mám byť gigolom? Celú cestu domov a aj v noci mi behali po mysli ženy na stole a predstavoval som si, ako ich obrábam a ešte mi za to aj platia. To sa mi veľmi nepáčilo, ale keď budú prašule, neodmietnem. Tak som večer zavítal do salónu. Zvŕtali sa tam mladé kočenky, pekne upravené, usmiate odeté v rovnakých bielych  plášťoch tak do pol stehien, ktoré odhaľovali pekné nohy. Keď ma zbadali, pokukovali po mne a hádzali po sebe veľavravnými úsmevmi. Asi už vedeli a keď vedeli, aspoň vedia, na čom so mnou budú. Gréta ma prijala v luxusnej kancelárii.   Navrhla podmienky a začali sme ich upravovať. Tridsať percent pre mňa, sedemdesiat pre Grétu a tringelty sú moje. Prvá runda pre jej štamgastky bude v jej réžii, urobím ich grátis a ona mi to preplatí, na začiatok potrebuje reklamu, aby pritiahla viac zákazníčok. A aby som nestrácal čas, keď hovorila s dievčatami zo salónu, aké služby plánuje, jedna sa hneď prihlásila, že by ma rada otestovala.   Fantázia zapracovala, vybavil som si štebotavý personám a jednu som si vybral, tá by určite za to stála. Nechám sa prekvapiť a dúfam, že sa nemýlim. Vrátil som sa do reálu: "mám podmienku." "Hm???" Nechcem nič riskovať a tak s gumou. V prípade, že klientky sú spoľahlivé a sexujú len s manželom, alebo sú na sucho, môžem aj bez gumy, no Ty mi musíš dať záruky, nechcem problémy a vieš, čo by bolo, keby!!!" Prikývla, toto nie je problém, zakaždým to overí a povie mi. Napokon som navrhol, aby pripravila obojstrannú zmluvu o mlčanlivosti, som síce diskrétny, no myslím, že zmluva je na mieste. Spokojne prikývla. Nato sa na mňa usmiala a so slovami "darček" pristúpila k dverám. Do salónu nie moc hlasno zavolala: "Zuzanka!!" Inštinkt ma neklamal, vošla najkrajšia z personálu, milo sa usmiala, vzala ma za ruku, poďakovala vedúcej  a odviedla ma do miestnosti s nápisom Masážny salón. Ostatné dievčatá nás so smiechom a potleskom vyprevadili.

Dnu zo seba zhodila  plášť a stála tam predo mnou nahá a krásna, božská Venuša, akoby vystúpila z rozbúreného mora. Postava ako vytesaná z mramoru. Súmerná tvárička, rovné plecia, krásne dvojky, úzky pás a boky vyzývajúce k milovaniu. A tie nohy, štíhle s jemnou pokožkou, lýtka ako kopije, vytvarované tancom alebo športom. Pod trojuholníčkom zo zlatistých chĺpkov medzierka, cez ktorú presvitalo svetlo ako na slnečnej oblohe. Cítil som, ako sa mi už len pri pohľade na Zuzku - Zuzičku postavil: "Môžem ťa vymasírovať, aspoň sa spoznáme...." Ľahla si na brucho, ruky vedľa seba a čakala. Nedalo mi, aby som sa nespýtal: "Prečo? Prečo Ty, predsa to nepotrebuješ." Otočila ku mne hlavu: "Budeš sem chodiť a obrábať cudzie baby, ktorým robím manikúru a pedikúru. Štvalo by ma, keby som to neskúsila a ak už, tak by som chcela byť prvá, nech viem, aké je to s profíkom." Otočila hlavu: "Tak poď." Krátka masáž sa zmenila na búrlivý sex. Prefikol som ju spredu, zozadu, užíval si mladučké pevné telo, ona ma krásne urobila ústami, nechala, aby som si ho honil medzi jej prsiami, nastavila šušku, skúsila s nohami na mojich pleciach. Pri mokrom orgazme, keď už som bol tak vzrušený, že som si myslel že vybuchnem, kanonáda semena bola taká silná, že mi striekalo vedľa vtáka zo šušky, sa začala podo mnou metať a roztriasal sa od bleskov, ktoré šibali jej telom.  Prirážala ako divá a dvíhala vysoko boky, aby som do nej vnikol čo najhlbšie a obšťastnil každý kúsoček jaj hladnej mušličky. Unavený a vyžmýkaný ako citrón som z nej vykĺzol. Skočila zo stola, potisla ma, aby som si ľahol a sadla si cezo mňa chrbtom k tvári. Okamžite vzala môjho vrabčeka do úst a začala ho cuckať. Bolo veľmi príjemné, ako sa s ním hrá, sťahuje predkožku, olizuje žaluď a celý ho saje jemnými perami. Pritom som pozeral na jej šťavnatú mušličku. Krásna vlhká buchtička, lupienky ešte stále pootvorené odhaľovali ružovú dierku, z ktorej vytekala sladká šťavička zmiešaná s mojim semenom. A tam, kde sa lupienky spájali s buchtičkami na mňa vykúkal ružový jazýček a ponúkal sa mojim ústam. Neodolal som, pevne som ju uchopil za boky a pritiahol si ju k ústam. Končekom jazyka som brnkol na dráždec a Zuzkou okamžite preletel blesk vzrušenia. Celá sa zatriasla a pritlačila šušku na moje ústa. Široko som ich otvoril a vzal do nich celú mušličku. Jemne som zahryzol a jazyk strčil do dierky, kde som ním začal hýbať. V ústach som zacítil jej chuť zmiešanú s trpkastou príchuťou môjho semena a to som ju už poriadne začal cuckať. Postupne som vylízal buchtičky aj lupienky, spoznal celú dierku a podobral dráždec.

Prisal som sa k nemu  a silno ho začal cucať. Pritom som po ňom brnkal končekom jazyka a ruky som namieril na prsíčka, ktoré dlaniam ponúkli malé, tvrdé bradavky. Zuzkine ústa urobili s mojim vtákom divy a čoskoro sa pekne postavil. Myslel som, že sa otočí, aby si na mne zajazdila, no ona si chcela užiť lízačku a tak sa silno tlačila na moje ústa a posúvala po nich mušličku dopredu, dozadu, kým som nezacítil, ako sa jej sťahuje bruško a dierka zovrela môj jazyk. Ústa mi zalial prúd šťavy orgazmu. S hlasným dychčaním sa zdvihla a tvrdo na mňa dosadla, až som cítil, ako sa mi zuby zaťali do jej šušky. Vzdychala a v divom orgazme sa metala na mojich ústach. Zrazu sa bleskovo otočila zdvihla mi vtáka namierila si ho  na dierku a dosadla. Vystrela sa, prsty zaborila do vlasov a začala na mne rajtovať ako na rodeu. Tancovala na mne, vysoko sa dvíhala a prudko dosadala na tvrdého frajera. Začala si stískať prsia a nabodnutá vrtieť. Zrazu sa zohla ku mne, prestala sa hýbať, len sa na mňa tisla a ruky mi položila na prsia.  Bol som vybičovaný na maximum a strašne som sa chcel urobiť, no bol som vďačný za zmiernené tempo a odklad výstreku. Potom sa Zuzka začala pomaly dvíhať a spúšťať, vzala mi ruky, položila si ich na prsia a nechala sa hladkať. Začala zvyšovať tempo, dvíhala sa až žaluď vykúkal z dierky a stále silnejšie dosadala. Vzrušenie sa stupňovala ako sa jej  vlnilo bruško, vedel som, že sa jej silné vyvrcholenie stále pokračuje. Tak som sa začal dvíhať a kontrovať jej pohybom, aby som ju konečne vystriekal a dokončil divý orgazmus. Jemne mi šklblo vo vtáku, Zuzka to vycítila a prudko dosadla, pričom sa na mojom bruchu začala vrtieť a šúchať si dráždec o chĺpky na bruchu. Môj kyjak to nevydržal a pustil do nej silnú salvu. Začala kanonáda, na ktorú šuška odpovedala sťahovaním a vibrovaním buchtičky a bruška. Výbuch slasti bol taký silný, že sme sa obaja začali smiať a každý dotyk tela nás privádzal do šialenej šteklivej vývrtky. Zuzka si na mňa ľahla, povrtela zadočkom, aby si vtáka v sebe lepšie usadila a ešte z nej nevykĺzol, našla moje ústa a začali sme objavovať aj túto časť vzrušených tiel. Sladký jazyk mi okúsil pery a splietol sa s mojim vo vrúcnom bozku.

Takto sme si chvíľu poležali a tíško si ďakovali za krásny zážitok a milé privítanie. Keď sme sa konečne zdvihli, všimli sme si, že jedna noha stola je zohnutá a v podstate sme mali šťastie, že sme nespadli. Zasmiali sme sa pomohli do šiat a Zuzka poznamenala, že si myslí, že by sme sa mohli spoznať lepšie, určite o sebe nevieme všetko. Potešilo ma to a poďakoval je pusou. Vonku nás čakali dievčatá a bolo jasné, že rozoberali to, čo sa dialo za dverami. Podvihovali hlavu smerom k Zuzke a keď proti nim vystrela ruku s palcom hore, s úsmevom prikyvovali. Dvaja návštevníci, ktorí sedeli v kreslách pri pedikúre ani nezaregistrovali, čo sa deje a venovali sa časopisom. To bolo fajn. Do budúcna. Šéfke sme oznámili, že by mohla kúpiť nový a hlavne pevnejší stôl. Keďže som tam ešte nepracoval, mal som už fraj a vybral som sa do našej krčmy. Dali sme si kamošmi do nosa ale o novom kšefte som ani nemukol, len som Erikovi oznámil, že už k nemu nebudem chodiť. Zdalo sa mi, že mu odľahlo, asi sa bál, čo by bolo, keby to prasklo. V práci som si vzal dovolenku a nastúpil hneď ráno. Za dva dni som dal výpoveď a podpísal s Grétou zmluvu. Biznis sa pekne rozbehol, mal som stále zákazníčky, zo dve denne a voľno som vypĺňal normálnymi masážami. Stal sa zo mňa expert a so ženským telom som aj bez sexu vedel robiť divy. Bol som so sebou spokojný a keď som raz obslúžil päť žien za deň - síce od desiatej, do desiatej večer, no aj tak  ma zalial pocit hrdosti, že to všetko bez chémie. Samozrejme prácu som doplnil o grátis služby pre šéfku a občas aj dievčatá zo salónu, ktoré za mnou chodili riešiť občasné frustrácie, prípadne doby abstinencie, keď boli bez chlapov. Z počiatku som ich len masíroval, no postupne odhadzovali podprsenky a nohavičky spolu s hanblivosťou a nechali ma, aby som sa hral s ich kozičkami a pekne im pomaznal mušličku. Časom, keď si už začali chodiť nie len na masáž, ale aj pre orgazmus, rozšíril som služby aj o svoj jazyk a ústa a napokon som hru zakončoval zasunutím.

To obdobie, keď som svoje pracovné stádočko obrábal bez toho, aby som si ho omočil, som skutočne pretrpel. Hrať sa s krásnymi nahými a k tomu ešte nadržanými ženskými telami a nedovoliť svojmu bimbovi sa zasunúť bolo kruté. No vždy prišla platiaca zákazníčka a do tej som napumpoval všetky pripravené rezervy a bimba som uspokojil. Nakoniec si dievčatá urobili v salóne nepísaný poradovník a využívali pauzy v objednávkach a prestávkach  na svoje uspokojenie. Nebolo toho síce veľa, no bol som spokojný s tým, že ma chcú aj kočky bez platenia.  Raz ma jedna strašia žena, mohla mať tak do šesťdesiat požiadala, či by mi nemohla pri masáži pomáhať aj niektorá mladá dievčinka zo salónu. Vyhovoril som sa, že objednávka už bola zaknihovaná, no zistím a keď príde nabudúce, určite to zabezpečím. Hneď, ako som ju dokončil som išiel za šéfkou a predložil jej návrh, aby prehovorila so Zuzkou a zapojila ju do kšeftu. Zuzka sa síce trošku ošívala, no napokon, keď sa dozvedela výšku platu, súhlasila. Keďže sme boli na masáž dvaja stôl, ktorý bol zrazu malá sme vymenili za veľkú podložku na zemi. Zuzka sa učila  rýchlo, vnikala do tajov masáže a pomaličky posúvala hranice dávanej rozkoše.  Stále tvrdila a ja som vedel, že nekecá, že nie je na dievčatá. No raz, keď sme sa na jednej elegantnej paničke dobre rozvášnili, nevydržala a s veľkou rozkošou jej začala masírovať mušličku. Ja som sa venoval pevným prsiam, pekne som ich spracovával a keďže som kľačal klientke nad hlavou, vzala do pusy môjho vtáka a začala ho sať. Videl som na Zuzke, ako sa hrá s mušličkou, vniká do nej prstami a so záujmom nás pozoruje. Bolo na nej zjavné, že ju ten pohľad vzrušuje a zrazu sa sklonila dole a začala mušličku spracovávať ústami. Klientka vzdychala, tisla si jej hlavu na mušličku a tak sa na horúci jazyk sústredila, že na vtáka zabudla a pustila ho z úst. Nelenil som, kľakol som si za Zuzku a nasúkal ho do jej vlhkej mušličky. Bolo to krásne číslo, zakaždým, keď som prirazil, Zuzka sa jemne zahryzla do mušličky. Búšil som stále tvrdšie a aj jej zúbky pracovali silnejšie. Dáma vzdychala, hlasno mňaučala a divo ústam kontrovala dvíhaním bokov. Keď mi vták začal pulzovať a vystrekol som do Zuzky prvú dávku, tá sa prisala ma šušku, vzala medzi pery dráždec a drsne sa k nemu prisala. Cuckala ho, vysávala ho a slabo hryzkala. Ruky pritom položila klientke na prsia a pevne ich stískala. Tá to nevydržala a od neskutočnej rozkoše začala najprv hlasná ojkať, potom sa smiať a nakoniec sa od rozkoše rozplakala. Takto v trojke sme ostali zlepení, kým sme sa celkom neupokojili a nenabrali dych. Pomaly sme sa dvihli, podal som dáme a Zuzke župan a ukázal na sprchu.

Pomaly sme sa dali do poriadku. Klientka sa poobliekala, skontrolovala v zrkadle, primaľovala a otočila sa ku mne: "Ďakujem, no nabudúce slečnu ústami a mňa...." prstom ukázala na môjho vtáka. Vzala peňaženku, obom nám dala po dvesto Eur a odišla. Prekvapene sme so Zuzkou na seba pozreli a zasmiali sa nad tým perfektným zárobkom. Išli sme to osláviť a skončili sme u Zuzky v posteli. Spokojne sme zaspali v pevnom objatí a vôbec nám nevadilo, že sme boli celú noc bez sexu. Však ten si užijeme v práci.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>