Erotická poviedka

Sestra Siska, môj splnený sen

Mám 42 rokov a som rozvedený. Žijem sám, žena so synom sa odsťahovali do iného mesta. Mam staršiu sestru, po ktorej som pozeral už od puberty. Ona má 46 a stále je ešte veľmi sexy. Vždy keď som ju videl v nohavičkách, hrozne ma to vzrušovalo.

Sestra však bola hanblivá, takže dávala si pozor, aby som ju takto nevidel. Ona je vydatá a časom zrejme nabrala odvahu a už sa tak nehanbila, dokonca sme raz spolu sedeli u nich na terase a začala mi rozprávať, že ma nejakého milenca a že ako sa musí pred švagrom tajiť, aby na to neprišiel. Pozeral som ako vyhúkaný, vôbec som to od nej nečakal a už vôbec, že mi to bude vešať na nos. Mali sme popité a mňa napadalo veru už všeličo. Bolo už dosť hodín, tak že ideme spať.

Ja som ho mal však už pekne tvrdý a ako sme vchádzali z terasy do domu, tak zastala a ja som do nej z ľahka nabúral a oprel mojho tvrdého fešáka o jej zadok. Ona sa otočila a len sa usmiala a ešte sa pritlačila. Trvalo to cca 2 - 3 sekundy, ale pre mňa to bolo niečo hrozne vzrušujúce. O týždeň sme boli obaja u rodičov, lebo bolo leto a na druhý deň sme chceli ísť na kupalisko aj s našou mamou. Ja som išiel ešte von s kamošmi, ktorých som dlhšie nevidel.

Prišiel som až v noci a sestra už mala zhasnuté a myslel som že už spí. Bola len v kratučkej košielke a v gaťkach. Košielku mala vykasanu, takže som mal nádherný výhľad na jej gaťky... v momente sa mi postavil... pomaly som sa k nej približil a sledoval ju asi z pol metra. Mal som sto chuti jej tie gaťky stiahnuť... Tak som si ľahol a začal si pod paplónom honiť a potichu vzdychať, keď v tom sa ozvalo tiché... Paťo?! Strnul som a krvi by sa vo mne nedorezal... Čo robiš? Honiš si ho? Hrozne som sa hanbil, ani som nevedel odpovedať. Posadila sa a nahla sa ku mne... ano Siska, honím... mám hroznú chuť... aj ja mám strašnú chuť a vstala a ľahla si ku mne. Ako sa ku mne ukladala rukou som sa jej dotkol riťky a hneď ju začal hladiť... Ja viem, že toto je úchylne a skazené, ale ja viem, že po mne pozeráš, čo keby sme sa trošku spolu pomaznali a hneď mi dala pusu... začali sme sa bozkávať. Hrozne sme vzdychali... pre oboch to bola splnená, tajná predstava. Stiahol som jej tričko a začal jej lizať cecky, rukou som ju popritom chytal cez gaťky za šušurku. Aaaach Siska, hrozne ťa chcem, už veľmi dlho... aj ja, už som myslela, že už k tomu ani nikdy nedôjde... už som nevedela ako na to, ako začať... stiahla si gaťky a chcela ich dať vedľa postele, ja som jej ich však vzal, privoňal k nim a olizal ich na mieste kde mala pičku. Boli už pekne premočené. Chcem ťa lízať zlatko... počkaj, hovori... stiahla mi boxerky a dala sa do 69...teraz mi ju mozeš lízať braček a vzala si mojho v táka do pusy... zrazu som mal pred sebou jej voňavú a nadržanú pičku a riťku, ku ktorej som si hneď privoňal... aaaach Siska si tak voňavá a sladučká.

Lízali sme sa asi pol hodinu a uz som išiel striekať... už budem Siska. Ona však ešte pridala a bolo mi jasné, že chce moje semeno do pusy... dávka semena jej vystrekla do pusinky a ona hltala, ako zmyslov zbavená. Olizovala ho slastne si pri tom priadla ako taká mačička... božeee ty moja kurvička. Ty ma ale ešte braček líž aaach, líž mi piču, vylíž svoju sestričku. Lízal som jej šušku a prstoval ju jak o život... Zas som ho mal tvrdeho ako kameň, tak jej hovorím, nech sa dá na štyri, že ho chcem mať v pičke, že ju chcem trtkať od zadu. Jebali sme ešte ďalšiu pol hoďku...

Ležali sme ešte potom vedľa seba a rozprávali sa, že už dávno sme to mohli urobiť. Od vtedy sme spolu spali ešte 3 krát. Nijak to nesilime, ale vždy keď je príležitosť, tak sa spolu vyspinkáme.&nb

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>