Erotická poviedka

Predstava o sexe s učiteľkou

Čaute. Na začiatok sa vám predstavím ako KRT000, môžete ma volať Peter, aj keď to je skôr pseudonym. Nečakajte nejaké zázraky v tomto "príbehu", len priznania o veciach, ktoré som spravil. Začnime masturbáciou. Momentálne začínam rozhodovanie o stredných školách a ako každý muž, prečkávam tento COVID pomocou masturbácie. Masturubujem už dlhú dobu. V posledných časoch som strašne na tom závislý a niekedy neviem prestať. Ale to odbieham od témy. 

Bol som v škole. Bolo tak 16 hodín a ja som práve čakal na hudobku. Bolo to moje hobby a chodil som tam len preto, pretože som sa po škole nudil a úlohy boli pre mňa nepatrné. Moja učiteľka, (volajme ju Emília), bola prísna učiteľka. (Samozrejme nie až moc prísna, ale keď som zle zahral tón a dialo sa to viackrát, tak po mne skríkla.) Keďže v tú dobu som už všímal ženy, tak som v nej videl niečo, čo ma rajcovalo. Nebola až tak moc pekná, ale ak ju mám opísať - bola mierne tučná, ale jej veľké prsia a jej obrovská riť to všetko zakryli. Jej gaštanové vlasy mala poväčšine v cope, ale niekedy ich mala krásne rozpustené. Vždy ma vzrušovalo, keď sa obliekla do šiat, legín alebo sa dokonca obula do kožených čižiem s opätkami. (Áno, opätky, kožené veci a legíny sú pre mňa božské sexuálne úchylky). Mala približne 25-30 rokov. 

Emília si vždy rada odskočila z hodiny a nechávala ma cvičiť piesne, ktoré mi vytlačila. A vtedy to prišlo. Vždy keď odišla, tak som vytiahol svoj penis a začal si ho honiť. Bola to vždy najväčšia slasť. A keďže boli vedľa mňa okná a predomnou dvere, tak to bola asi najväčšia riskantná masturbácia v mojom živote. A takto to išlo ďalej. Každú hodinu. Keď nie masturbácia, tak som skúšal si obtierať penis aj o stôl, samozrejme, orgazmus bol taký istý. A nie len v škole...
Po hodine som prišiel domov, našiel si jej fotku na internete a predstavoval si ako ju opieram o stôl a narážam do jej mokrej vagíny... Ako trhám jej obtiahnuté legíny a oblizujem jej klitoris... Všetko to boli len predstavy. Vždycky som ju chcel. Chcel som ju len pre seba. Nikdy to nevyšlo a samozrejme ani nevýjde...

Raz keď si nechala kus oblečenia v triede a odišla za druhou učiteľkou, tak som jej pomaličky voňal ten kus oblečenia a honil si pri tom ako o závod. Slasť a vášeň v jednom honení. 

Nebola to samozrejme prvá učiteľka po ktorej som priahol. Bola tu aj druhá učiteľka, ktorej som aj pochválil postavu. Ale to bolo moc detinské...

A prichádza tu moja bývalá triedna učiteľka. (Nazývajme ju - Katarína). Keďže v mojej bývalej škole nebolo krásnych učiteliek, tak som len musel bojovať o aspoň tie najkrajšie. Táto? Tá bola elita. 
Mala skoro 45 rokov, ale vyzerala a chovala sa na 20. Jej veľký zadok ma vždy uchvátil. A keďže vždy nosila obtiahnuté džinsy, tak si môžete predstaviť, že ako som slintal. Masturbácia sa zmenila na to najkrajšie v mojom živote. Samozrejme všetky predstavy boli len tie najväčšie sny. Zobrať ju do triedy, nežne sa bozkávať... Ako som si to predstavoval? Chcete to vedieť? Takže...

"Peter... Vysvetlíš mi, že prečo máš ďalšiu päťku z fyziky? Ty vieš, že zachvíľu končíš a potrebuješ najlepšie známky aby ťa aspoň zobrali na školu." povedala Katarína sladko. 

"Paní Učiteľka... Ja ale... Z fyziky som úplný dement a sám neviem čo to tam hovoríte." riekol som smutne. 

"Peťko..." povedala a náhle sa postavila. Jej ruky sa priblížili k môjmu rozkroku a nežne sa pozrela do mojich očí.
"Ak chceš, tak to môžeme zmeniť. Je to len na tebe... Viem, že ma chceš..."
Spravila to. Chytila ma za hlavu a začala mi hladkať vlasy. Jej pery sa dotkli mojich a plnilaa francuzákmi, akoby mi chcela krv vypiť. Chytil som ju za jej ohromnú riť. 
"Chcem ťa Peter." riekla nadržane. Môj penis sa zdvihol ako vojak. Medzi nohami som mal veľký hrb, ktorý čakal pokiaľ sa otvorí. Jej ruky namierili do mojich nohavíc a stiahli ich. Môj penis už čakal. Čakal na jej rozhodnutie. 
Pravou rukou mi ho schytila a začala mi ho honiť. Jazýčkom ho pooblízala v pohybe hodinových ručičiek a vopchala ho do úst. Bol som strašne nadržaný. Jej sladké sliny to ešte zlepšili. Onedlho som jej začal jebať ústa až pokiaľ som sa neurobil. Vypustil som do nej moju teplú tekutinu. 
Katarína sa postavila, prehĺtla a stiahla so svoje tesné džínsy. Sadla si na katedru a schytila moju hlavu.
Jazykom som ju začal lízať. Jej vagína bola mokrejšia a mokrejšia. Jej neprestajné vzdychanie ma väčšmi rajcovalo a nevedel som čo spraviť skorej. Môj jazyk neprestával krúžiť v jej vagíne... Až pokiaľ som nevydržal. Postavil som sa a pozrel sa na ňu. Predchvíľou moja učiteľka, teraz môj sexuálny partner. Vopchal som do nej svojho plne stojaceho kokota a začal prirážať. Jej jemné vzdychy sa zmenili na hlasné a krásne kričanie. Neprestával som prirážať. Rukami som jej schytil prsia. Začal som ju taktiež bozkávať a ihneď som vedel, že sa mi splnil môj sen. 

"PETER! MILUJEM ŤA!" skríkla Katarína a ja som ďalej prirážal. Teraz už rýchlejším tempom a tažšie. Onedlho to prišlo. Strčil som ho čo najhlbšie a vystrekol tú najväčšiu nálož semena, čo sa len dalo. Chvíľu sme zostali v sebe a náhle sme spadli na sem. Obidvaja spotení a dychom zbavení. Katarína sa rýchlo otočila bruchom na zem a roztvorila jej ritné polky. 
Vedel som, že čo mám robiť. Katarína bola diablica. Po dlhom záživnom sexe chcela ešte jeden. Bez váhania som zdvihol svoj kokot a strčil ho do análu, ktorý bol prekvapujúco voľný. Prirážal som, prirážal až pokiaľ som sa zase neurobil a neostal na nej ležať. Najkrajší deň môjho života... Robili sme to potom všade. V družine, v každej triede... Dokonca aj v zborovni...

Tak. A presne takto vyzeral sen, ktorý by som si prial aby bol skutočný. Áno, som veľmi nadržaný chalan. Ale nechcel som sex len s týmito učiteľkami. Chcel som to urobiť aj so spolužiakovou mamou, ďalšími učiteľkami... Ale to je už asi príbeh na niekedy potom. Ja idem honiť nad mojou učiteľkou ;) Prajem pekný deň.

autor: KRT000Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>