Erotická poviedka

Egreš

Už je tomu pár rokov. Aj táto udalosť zapričínila to, že vediem dosť sexuálne aktívny život a že dodnes nemám stabilného partnera. Presťahovali sme sa z mesta do malej dedinky, kde sme po babke zdedili dom. Pár ľudi som tu poznala, lebo k babke som chodievala na prázdniny. Na tak malú obec tu bolo dosť individuí. Chlap čo zbieral špaky, babka, ktorá trpela samomluvou, agresivny idiot, čaptavý Milan, ale aj Egreš miestny uchylák. Ten často obchytkával dievčatá aj chlapcov, dával im návrhy, napriek tomu, že párkrát už od nejakeho rodiča dostal cez držku.

Samozrejme aj na mňa si to dovolil. Vždy keď sme sedeli s mojimi kamarátkami, tak došiel k nám a začal nás obchytkávať, davať navrhy a ukazovať nám svojho tátoša.Dokonca mne ponukal aj peniaze. A my sme mu stále vraveli, že: veď tebe sa už ani nepostavi. Egreš už ťahal na 70tku. Raz ma volali kamarátky piť. Oslava Mirkinych 16 tych narodenín. Ja som bola z tejto štvorčlennej partie najmladšia a napriek tomu, na aké skúsené sa moje kamaratky hrali som vedela, že všetky majú len silné reči a že všetky sú panny. Ja som už mala nejaké skusenosti. Keď sme byvali v meste, tak ma vyprstoval v pivnici sused. A tiež som od neho dostala malý kabelkový vibrator ako darček. Ale sex som ešte nemala. Aj keď panna som už nebola. Bol piatok a este k tomu mali ísť rodičia na nočnú, takže som nepovedala nie. Pili sme na tichom mieste za školou. Samozrejme keď nám alkohol udrel do hlavy, tak vsetky kamarátky mali reči aké su nadržané.. Mira stale že..ahhh chcem jebať!!! Julia tiež..  Prišli tam k nám aj nejaki chalani, ale keď už išlo do tuhého, tak skutek utek. Ja napriek myšlienkam a chuti som sa hodne krotila.. Nebol tam ani jeden, čo by stál za to. 

Keď chlapci zistili, že nič z toho, tak odišli. Dievčatá samozrejme sa citili byť urazené a nálada uplne klesla na bod mrazu. Jula šla domov, Mire bolo zle a Kaťa sa tiež zdekovala. Ostala som sama. Dopijala som víno a čakala sama za školou, kym rodičia odídu na autobus na nočnú.  Začalo dosť fukať a aj sa ochladilo. Oprela som sa o múr, tak aby som mala vyhľad na zastávku. Schúlila sa, ruky som si dala pod mikinu a jemne si hladkala prsia. Bola som na mieste, kde nieje svetlo a kde skoro nikto nechodí. A pri alkoholovom opojeni mi to bolo aj tak uplne jedno. Ani som sa nenazdala a rukou som si hladkala rozkrok. Začala som byť fakt nadržaná. Tešila som sa ako prídem domov, ľahnem si na posteľ a luxusne sa urobim. Videla som ako moji rodičia odchadzajú a pobrala sa domov. Ale ako som sa postavila, tak som spadla. Vtedy mi alkohol udrel uplne do hlavy. Ostala som tam lezať. Prešla asi hodina. Za tu hodinu sa mi v hlave rodili rôzne sexuálne príbehy. Fantazia mi pracovala naplno. Niektore boli tak silno vzrušujúce, že som sa sústredila len na to ako pridem domov. Keď som bola schopná chôdze, pobrala som sa domov. Bolo už po 23tej hodine. Prechadzala som okolo miestneho obchodu keď zrazu z krčmy vyšiel egreš a šiel za mnou. Napadla ma myšlienka sexu s nim. Mala by som vyhovorku že som bola opitá a on ma znásilnil. Predstavila som si to, že sa akože branim a prosim ho, ale on je silnejši..

Zabočila som do parku a on šiel za mnou. Poobzerala som sa, či tam nik nieje. Otočila som sa, oprela o strom, on prišiel ku mne a vravi mi: ukaž cicky!! Zdvihla som mikinu a ukazala. On mi ich začal stlačať, pritlačil sa na mňa a pošepkal mi že chcem ťa!!! Bolo to veľmi prijemné ale keď si začal rozopinať nohavice, dostala som strach, že nás niekto uvidí. A naozaj aj niekto okolo šiel. Ušla som sa skryť. Keď odchádzal aj on, dobehla som ho a povedala mu, že o 20 minut ťa čakám za dedinou pri kaplnke. Utekala som domov, vzala krabičku kondomov, ktoré boli v jednom vydani časopisu pre tínejdžerov a utekala okolo celej dediny ku kaplnke. Celú cestu som si hovorila v duchu ako strašne chcem sex ako sa s nim vyspim bože chcem sex!!! Dobehla som ku kaplnke, ale nikto tam nebol.. čakala som tam asi 20 minut. Sem tam prešlo okolo auto...Oprela som sa o stenu a dala si ruku do rozkroku a druhu na prsia..bože ja to chcem!! Divné prosit o sex pri kaplnke.. Pozrela som sa na cestu a zbadala postavu ako kráča ku mne. Bola ešte hodne daleko a nerozoznala som či je to egreš. Ale srdce mi bilo ako zvon od vzrušenia. Opakovala som si že hura dnes bude sex..hura bude sexik..konečne!!!..ale stále som si nebola ista či je to on. No keď bol už blizko tak som ho spoznala... Ostala som ako prikovaná. Nevidel ma. Len tam stal a čakal. Počula som ako dycha. No nemala som odvahu. Keď už chcel odisť a to už kostolna veža odbijala polnoc, som si povedala teraz alebo nikdy!! a zavolala som na neho že tu som!! On prišiel ku mne.

Začal ma obchytkavať, oprela som sa o stenu a roztiahla nohy a začala krúžiť panvou..ako naschvál!! Jedno auto za druhým. Dokonca tam jedno zastalo lebo nejaký šofér chcel vykonat potrebu. Skryla som sa znova. Ked auto odišlo vravim egrešovi, poďme ďalej tam je mladá kukurica, tam môžme.. prešli sme asi 60 metrov k jednemu stromu tam som sa oprela o strom a pokračovali sme. Začalo isť do tuheho. On si rozopol nohavice a vytiahol svojho tatoša. Ja som mu ho chytila. Nebol uplne mäkký, ale ani tvrdý. Bol taky zvláštny. Pružný ale pevný..citila som v ňom pulz. On ma chytil okolo krku a stiahol ma k zemi a dal mi s nim pár faciek a skušal mi ho strčit do úst. Nechcela som to, ale nakoniec som usta otvorila. To že som to nechcela nieje pravda.. chcela som to veľmi ale nechcela som pôsobiť tak lahko spracovateľná. Sala som mu ho a vychutnavala si to. Pekne mu vonial.. ale asi po 10tich minutach ho mal stale taky mľandravý. Spomenula som si na slová Julie ako mu hovorila, že tebe sa už ani nepostaví. Začalo mi byt trochu luto, že zrejme sex nebude, lebo ja som to velmi chcela. On si dal dole kabát, kľakol si na kolená, mna zhodil na zem a začal mi sťahovať tepláky a potom aj gaťky. Ešte som mu ho chcela fajčiť, lebo ma to vzrušovalo chytila som mu ho do ruky a..... Stál mu!!! Mal ho robustný.. pri koreni hrubý, smerom k žaludi sa mu ztenšoval a žaluď mal veľký, široký a zahnuty smerom dohora. Zvláštny tvar. Určite to nebola černošská klada, ale aj tak bol veľký a fantasticky vytvarovaný. Ľahol si na mňa a párkrát mi žaludom prešiel po klitorise. Citila som ako sa mi sťahujú svaly na stehnách a medzi polkami. A v tom už som sa na nič nezmohla lebo jeho penis si do mňa razil cestu. Chcela som zakričať že kondom!!! Ale nezmohla som sa ani na slovko. To bolo šialené. Ten najkrajši pocit.

On ležal na mne a ja som sa cítila uplne paralyzovaná. Nemohla som sa pod jeho váhou hybať lebo on vážil okolo 90 kg a ja ledva 50. Tlačil mi aj na hruď takže sa mi aj tažšie dýchalo. Nohy som roztiahla naširoko a jeho pávna krásne zapadla do mojej panvy. Celý penis bol vo mne. Zastonala som. On ho jemne povytiahol a znova zasunul. Ten jeho dohora zahnutý žaluď mi dráždil jedno hlboke miesto. Dajme tomu že to bol bod G. Vedela som, že také miesto v pošve mám, ale ani s vibratorom a ani prstami som sa k nemu nedostala. Po druhom zasunutí ma priviedol k silnému orgazmu. Doslova som ryčala slasťou. On mi len zakryl ústa.Znova ho povytiahol a zasunul, povytiahol a zasunul a priviedol ma k druhému orgazmu. Akokeby uplne vedel čo má robit, lebo keď ma urobil tak ho do mna uplne zatlačil tak, akokeby mi ho chcel zasunut až do pľúc. A tým padom mi aj miestom nad jeho penisom ako mal ochlpenie tam je taka tvrdá kosť tak tou kosťou mi este tlačil na klitoris, čim mi ten orgazmus umocnil. Extáza. Hirošima nagasaki. Takto mi opakovane privodil tretí, štvrtý, piatý, ôsmy a aj desiaty orgazmus. Jeden lepší ako druhý. Uplne ma zničil. Nevladala som. V duchu som mu ďakovala a nazyvala ho laska miláčik mojko zlatko...no on ho znova vytiahol a zasunul, ale tentokrat zrýchlil. Každým zasunutim som zastonala. Už som bola na pokraji orgazmu a začala som si podľa jeho dychania uvedomovať, že on je tiež na pokraji orgazmu a že nemame kondom. Ale nechcela som sa za žiadnu cenu toho orgazmu zriecť. Vedela som že bude mega. A mega naozaj bol!!!  Prehla som  sa v pase a uplne sa roztriasla. Citila som ako sa mu penis sťahuje a ako to do mňa pumpuje. Ale v ten moment mi to nevadilo. Dokonca som si to priala. Chapete, bolo to take zakazané pritom vzrušujuce a riskantné. V kombinacii s alkoholom. On tiež ako to do mna striekal tak stonal.

Chvíľu na mne poležal, potom sa zo mňa odvalil a ja som ešte ležala, držala jeho už ochabnutý penis v ruke, dohonievala mu ho a vychutnávala si ešte odznievajúci orgazmus. V tom prišlo vytriezvenie. Ty si sa do mna urobil?!!!! Vyskočila som, čupla si a vytláčala zo seba spermu. A že jej vyšlo. Obliekla som sa a so strachom utekala domov. Cítila som ako mi steká po nohach. Rychlo do vane, horuca voda a spravila som si vyplach. Rozplakala som sa. Ešte vo vani bolo hodne spermy. Cele teplaky boli tiež ogenené. Potom ma napadlo že existuje tabletka PO tak som sa ukludnila a povedala si ze rano rano  ju pôjdem kupit do mesta. V posteli som na ten večer myslela a rukou si prešla po vagine. Bola iná. Veľka a citlivá. Urobila som sa ručne este 5 krat . Potom som zaspala. Rano som vstala ale chytili ma depky. Bala som sa isť von lebo čo ak nas vcera niekto videl? Co ak to vsetci vedia? Hanba!!! Nebola som ani po tabletky. Žila som v strachu. Ale o tyžden som dostala svoje dni a aj zistila, že nikto nič nevidel.

Prešli dva mesiace. Ale!! Od toho večera som ale bola stále nadržaná. Priťahovali ma starší chlapi. Šla som na diskoteku a hrala som sa na naivku. Odišla som s nejakým chlapom. Skončili sme na zadnych sedadlach jeho auta. Hoc ma doslova šukal ako pornoherec k orgazmu ma nepriviedol. A ani ďalši a ani ten ďalší. Chcela som si to zopakovať s egrešom. A zhruba o tyžden som na neho natrafila a povedala mu: dnes ťa čakam o 22hej pri kaplnke. Chcem si to zopakovať. V tom čase som už brala aj antikoncepciu. Cely deň sa vliekol. No prišiel večer, zotmelo sa a ja s dekou som už stepovala pri kaplnke. Mala som pripravenu reč ako mu poviem že chcem byt jeho milenka. Mala som veľke plány. Vsetko s nim skusiť. Čakala som tam pol hodiny. Nervozna nadržaná a on nechodil. Smutna a nahnevaná som šla domov keď zrazu som zbadala oproti postavu.. vratila som sa ku kaplnke. A on tam došiel tiež. Bola som šťastná. Objala ho a už sme šli k nášmu miestu kde uz bola rozložena deka. Ani nestihol povedať slovo a už mal rozopnute nohavice a jeho nádherny penis som mala v ustach. Keď prvykrat som si to užívala tak druhykrat som si to užívala 100nasobne. On si ľahol a ja som jeho penis nepustila z ust. Trvalo to no začala som pocitovať ako mi v ustach robusnie. O asi 10 minut bol ako skala. Medzitym som uz bola vyzlečená.

Znova si ľahol na mna a hneď na prvykrát ho do mňa zasunul. Ani nemusel dierku hľadať. Naše tela akoby patrili k sebe. 70 ročny dedo s takou erekciou? Znova po dvoch vniknutiach som si vychutnavala orgazmus. A hneď na to druhý a tretí. Bola som divoká. Chcem ist na teba!! Povedlaa som mu. Posadila som sa na neho a teraz som bola pani svojich orgazmov ja. Urobila som sa dvakrat. A nevladala som. On si znova ľahol na mňa a mňa znova začala vzrušovat predstava že sa do mňa urobí. Tentokrát tych orgazmov bolo 15. A presne posledný bolo vyvrcholenie nás oboch. Znova sa do mňa urobil. Tentokrat som uz domov neutekala. Dakovala som mu. A jeho ochabnuty penis som si dala do úst a este z jeho trubicky som vysala posledne kvapky. Spermu som mala v ustach prvykrat. A nechutila mi, zaroven mi chutila veľmi. Vzrušoval ma pocit mat to v ustach. Mala som v plane mu nabuduce spraviť oral s happyendom do ust.

No bohužiaľ o tyzdeň na to egreš zomrel. Odvtedy stále hľadám chlapa ktorý ma bude vedieť spraviť ako on. Ubehlo 12 rokov. Ani jeden chlap sa k tomu ani nepriblížil. ale verim že este niekde je podobný s podobnymi znalostami.
Už ťa len nájsť.
Egreš, ďakujem ti za všetko

autor: LenkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>