Erotická poviedka

Susedka

Moja krásna susedka z vedľajšej brány pomaly išla domov s nákupnými taškami. Často som ju vídaval, krásnu, štíhlu, nakrátko ostrihanú hnedovlásku s neskutočne príťažlivým bruškom prezrádzajúcim pokročilé tehotenstvo. Vždy chodievala sama so smutným pohľadom, nevnímajúc okolie. Ani teraz som si nenechal ujsť príležitosť a pomaly som ju sledoval k jej bráne. Tých sto, sto päťdesiat metrov som pozoroval jej štíhla nohy a rajcovný zadoček. Zozadu nič nenasvedčovalo jej stav a ja som myslel len na to, že je presne ten typ, do ktorého by som ho rád zasunul. A naplno. S ňou by som bral syna všetkými desiatimi. Aj dcéru. Pridal som a sledoval ju z čo najmenšej vzdialenosti. Každý detail jej tela, povievajúce šaty, ktoré odhaľovali nohy a dávali tušiť, čo sa pod nimi schováva.

Zrazu krásna suseda zavrávorala, ostala stáť a pustila jednu tašku na zem. Priskočil som k nej, chytil ju pod pazuchu a pomohol jej k lavičke. Usadil som ju, priniesol tašku a sadol si vedľa nej. Ospravedlňovala sa, prišlo jej nevoľno, dieťa si zahralo futbal a asi koplo na nejaké zlé miestečko. Utíšil som ju, je to predsa normálne, len nech sa vydýcha a pomôžem jej domov. Po krátkych protestoch súhlasila. V úhľadnej a čistej kuchyni som ju usadil za stôl, podal jej pohár vody a vyložil nákup. Zavelil som "Káva?" a položil ruku na linku. Pohľadom ukázala na správne dvierka a nechala ma, aby som ju obslúžil. Sŕkajúc voňavý mok mi  opäť poďakovala a ospravedlňovala svoje maličké, ktoré občas v brušku poriadne vyvádza. Opakoval som, že nie je za čo sa ospravedlňovať, syn si potrebuje zacvičiť,  no a niekedy to preženie. Prekvapene na mňa pozrela, vraj nevie, čo to bude, s manželom to nechcú vedieť, nech je to pre nich prekvapenie. Nedal som sa: "Určite to bude syn. Po prvé, prezrádza to bruško, ktoré je špicaté dopredu a pri dievčatách sa žena rozširuje do bokov a na Vás zozadu ani nie je vidieť, že ste tehotná a po druhé, ako sa hovorí, dievčatá berú mamám krásu a ja som tak krásnu mamičku, ako ste Vy, v podstate nikdy nevidel." Trošku sa začervenala a sklopila oči. "To si nevymýšľam, naučila ma to rozpoznávať teta a tá sa nikdy nemýlila. A máte už pre syna meno?" "Ak to bude dcéra, bude Karin a syn Jakub." "Kubko, pekné meno, Kubko." Vtom sa moja krásna tvárička zamračila a na brušku, pod obtiahnutou látkou, sa objavila vypuklina. Mamička zalapala po dychu, napla sa a odhalila nahú pokožku spod vyhrnutej blúzky. 

Pritiahol som si k nej stoličku a položil ruku na bruško. Neprotestovala, asi ju to zabolelo a myseľ mala inde, ako na mojej ruke. Hladkal som ju, pritom prešiel na jemnú pokožku bruška, naklonil sa dole a tíško prehovoril: "No tak Kubko, čo to robíš? Netráp mamičku, počkaj ešte, neponáhľaj sa von, vnútri ti je lepšie a na futbal  máš ešte čas. No čo Kubko, už je lepšie?" Nožička, či lakeť zmizol, malý sa upokojil, no ja som nechal ruku na brušku a jemne ho hladkal. Medzi rečou som spomenul ako sa volám, načo ticho  poznamenala, že je Katka. Rozhovor plynul ako medzi starými známymi a zdalo sa, že sa poznáme aspoň sto rokov. Prešli sme na tykanie, čo nám prišlo absolútne prirodzené. Po chvíli mi položila ruku na moju, no nečakal som, kedy ma odtiahne a sám som sa vymanil a vzal pohár s kávou: "Nejak vychladla, nevadí, mám rád aj studenú." Dopil som a porúčal sa s tým, že som rád, že sme sa spoznali a ak by potrebovala, môže sa spoľahnúť, rád jej pomôžem. Odišiel som, ani jej neponúkol kontakt, mám čas, však je to suseda. Dva dni som sa Katke vyhýbal, nechcel som tlačiť na pílu, no tretí som nevydržal a keď som ju zazrel s nákupnými taškami, vykročil som smerom k nej. Keď ma zbadala, usmiala sa a pozdravila ma ako starého známeho. Vzal som jej tašky a vykročil k jej bráne: "A čo Kubko? Bojuje? Bojuje?" Vraj je to lepšie, asi vzal môj príhovor vážne. Hýbe sa stále, no už nie tak zúrivo. Katka sa mi videla akosi smutná, no nechal som to tak, nechcel som ju priviesť do pomykova. Tentoraz sme si dali kávu v obývačke. Sedeli sme vedľa seba, spýtal som sa: "Môžem?" a ukázal na bruško. Prikývla, tak som ho začal hladkať vniknúc pod pulóver. Pokožku mala jemnú, zamatovú, radosť sa jej dotýkať. Ani neviem, čo som jej  hovoril, keď som si zrazu všimol, že Katka odvrátila tvár a po líci sa jej kotúľala slza. "Stalo sa niečo Katka?" Otočila sa ku mne a vzlykajúc sa pritúlila na moje rameno: "ja to už nevydržím, už nemôžem." Nevieš si predstaviť, ako som sama. Ten môj je stále v robote, na služobkách a keď je aj doma, ani si ma nevšimne a už vôbec nedotkne. Keď sa dozvedel že čakáme, úprimne sa zaradoval, no od toho momentu sa ma ani nedotkol, vraj aby neublížil plodu, že sa to nesmie, musím sa šetriť, dávať si pozor a naplno sa venovať tehotenstvu. No ja takto nemôžem. Potrebujem nehu, dotyk, však ja ho tak milujem, a je to otec môjho dieťaťa." Slová sa z nej liali ako vodopád, musela zo seba dostať všetok smútok a nešťastie, ktoré sa v nej za tie mesiace nahŕbilo. Hladkajúc ju po brušku som len ticho počúval, druhou rukou som jej začal nežne prehŕňať vlasy, dotýkať sa ich perami a dal som jej pusu na čelo.

Pomaličky zdvihla hlavu a naše pery sa stretli. Nežná pusa sa zmenila na vášnivý bozk, jazyky sa nám splietli a začali sa navzájom skúmať. Ruku pod pulóvrom som posunul nahor a dotkol sa jej plných pŕs. Aj pod podprsenkou som cítil jej tvrdé bradavky a uchu lahodili jej vzrušené vzdychy. Bozk však skončil, Katka jemne odstrčila moje ruky a troška sa odo mňa odtiahla: "Nie, nemôžem, toto som nechcela. Prepáč, nemôžem." "Rozumiem, chápem ťa, prepáč, nechal som sa uniesť, si presa tak krásna, príťažlivá a chcel som ťa len trošku poláskať. Samozrejme, do ničoho ťa nenútim. Prepáč." So sklopeným hlasom zašepkala, že je to v poriadku, aj ona sa nechala uniesť, no to nesmie... A chce, či musí byť teraz sama." Pobral som sa, pri dverách som sa otočil, pritiahol ju k sebe a pobozkal ju na ústa. Neuhla, len sklopila oči a šepla: "Choď už!"  Na druhý deň som si nakúpil a nenápadne sa s nákupom túlal po ulici a asi po pol hodine sa objavila s veľkou igelitkou. Keď ma zbadala, usmiala sa a nechala ma, aby som jej vzal tašku. Včera, akoby sa nič nestalo. Cestou som sa usmial a podpichovačne som začal rozhovor na tému svrbenia. Čítal som, vraj tehotné ženy majú problém so svrbením pokožky, a to nielen na brušku, ale aj na prsiach, hlavne bradavkách... Spýtavo som kývol hlavou, Katka na mňa pozrela s pohoršeným pohľadom `ty nie si normálny`: "Počuj čítajko, je niečo, čo si nevyňúral v časopisoch? Čo ty vlastne celé dni robíš? Stále máš nejaké fantastické informácie a to od Antarktídy po štrúdľu."   Zatiahol som: "No však ja sa len pýtam, keby si náhodou potrebovala pomoc, som ti k dispozícii a kúpil som super olivový olej, ktorý je na masáže a upokojenie pokožky najlepší." Neodpovedala, len sa jemne usmiala a pokračovali sme v ceste k nej.

Doma ma vyzvala, aby som si urobil kávu a jej čaj. Zatiaľ si dá sprchu, celá je upotená. Všetko som pripravil a odniesol do obývačky. To už vychádzala z kúpeľne odetá v hebkom bielučkom župane pekne zakrývajúcom jej bruško. Sadla si vedľa mňa, vzala šálku s čajom, pozrela, ako si ju so záujmom   prezerám, usmiala sa: "Káva a čaj. Čaj a káva. Jasné, že?" usmial som sa od ucha k uchu: "Jasné, však čo?" Ironicky pokývala hlavou a srkla si horúceho nápoja. Rozhovor plynul, neskutočné, koľko sme mali spoločných tém. Katka sa niekoľko krát chytila za krk a potočila hlavou, klasická stresová šija. Vstal som, vzal z tašky fľašku s olejom, sadol si a prikázal jej: "Otoč sa." Nečakal som na reakciu a otvoril fľašu. Poslúchla, chytil som golier župana a potiahol ho dole, až som odokryl jej ramená. Nalial som si na ruku trošičku oleja a začal jej masírovať krk. Videl som, že zavrela oči a oddala sa mojim rukám. Sadol som si rozkročmo za ňu a kochal sa pohľadom na jej odhalený chrbát. Aby som jej nezamastil župan, jemne som ho Katke stiahol dole do pol pása. Keď neprotestovala, chytil som ramienka na podprsenke a stiahol ich cez ruky. Trošku zaváhala, ale keď som nepokračoval a neodopol ju úplne, upokojila sa a nechala ma, aby som jej masíroval celý chrbát. Spokojne priadla a jemne sa tlačila proti mojim rukám. Neodolal som a položil ruky na zapínanie podprsenky, jemne som potiahol a začal odopínať háčiky. Katka chytila košíky a podprsenku odložila vedľa seba. Hladkajúc jej chrbát som posunul ruky popod ramená, uchopil som jej plné prsníky a jemne stisol. Cítil som, ako Katka strnula a položila ruky na moje. Po chvíli sa uvoľnila, pustila ma a oprela sa o mňa. Hladkal som a stískal jej prsia, jemne ich masíroval. Bradavky jej krásne stvrdli ako cumlíky pripravené na cuckanie. Podložil som ruku pod ľavý prsník, podvihol ho a prstami druhej ruky som sa pohral so sladkou malinou. Zahniezdila hlavu na mojom ramene a tíško, slastne vzdychala. Nechtami som poškrabkal dvorček a bradavku šepkajúc Katke do ucha: "Hovoril som, že ich treba láskať a maznať. Nemôžu byť celý deň zatvorené, musia sa aj prevetrať a pomasírovať a kto to urobí lepšie???" Pohoršene pokývala hlavou, no potom sa ku mne otočila a naše ústa sa spojili. Vášnivo ma bozkávala a jemne hrýzla pery a jazyk. Moje ruky pritom začali kĺzať dole, rozviazal som opasok župana a celý ho roztvoril. Prsty hladkajúc bruško skĺzli k nohavičkám a drali sa dovnútra. Dych sa jej zrýchlil a mimovoľne roztiahla nohy, aby som sa ľahšie dostal k cieľu.

Nahmatal som mäkučkú, muckatú  buchtičku, prešiel som po škáročke a pomaly vnikal dnu. Jemné, tiché "jaj" ma povzbudilo, pritisol som sa k nej a vták, ktorý bol už dobrú chvíľu v pozore sa oprel Katke o zadoček. Rukou som sa hral s mušličkou, celú som ju vzal do dlane a jemne stískal, zároveň som ukazovákom skúmal vlhkú jaskynku. Druhou rukou som sa venoval prsiam. Katka tíško vzdychajúc sedela opretá o mňa, rukami ma držiac za stehná a bez pohnutia si užívala moje láskanie. Dych sa jej začal zrýchľovať, telo sa pripravovalo na slastné vyvrcholenia. Pritom mala stále zatvorené oči, akoby sa to všetko dialo niekde mimo nej, v krásnom sne. Povedal som si, že dlhé odriekanie si musí užiť čo najviac, pustil som ju a rýchlo sa presunul k jej nohám. Potlačil som ju, že sa  spustila na lakte pololežiac, polosediac. Kľačal som medzi jej nohami a rýchlo hodil pohľad na poklad medzi jej nôžkami. Z buchtičky vykúkali lupienky ako jazýček z úst. Nad škáročkou boli blonďavé kučery, svetlejšie ako vlasy - blonďavá šuška. Priblížil som sa k nej, horúco na ňu dýchol  a prešiel jazykom zdola až po vrcholček. Katka vzdychla, položila mi ruky na hlavu a pritisla si ju na seba. Prisal som sa na mušličku a jazykom vnikol do jaskynky.  Cítil som, ako sa celá chveje a dvíha boky proti mojim ústam. Široko som otvoril ústa a vzal do nich celú mušličku. Jemne som do nej zahryzol a začal ju opatrne, aby som jej neublížil žuť. Pritom som jej hladkal stehná, prešiel som na bruško a posunul sa k plným prsiam. Poťažkal som ich a vzal medzi prsty bradavky. Zrelé maliny, pripravené na cuckanie sa oddávali mojim rukám a tešil som sa na okamih, keď aj ich spracujem perami. Zatiaľ som vnikal jazykom do dieročky a ochutnával šťavičku, ktorú  mi šuška ponúkala. Chuť černíc ma neskutočne vzrušovala a keď som prešiel hore, ku klitorisu a Katka hlasnejšie zavzdychala, myslel som, že sa urobím. Prestal som sa hýbať a tiež som zhlboka vydýchol, aby som sa pred ďalším kolom upokojil. Stisol som prsíčka, pritiahol ich k sebe a silno sa prisal na mušličku. Pritom som jazykom brnkal po hrášku.

Katka už viac nedokázala odďaľovať  vyvrcholenie. Prudko vyštartovala proti mojim ústam, stisla mi hlavu stehnami a ja som cítil, ako ňou prebehla vlna rozkoše. Hlavu mi tlačila na mušličku a vrtela bokmi na mojich ústach. Nekonečné vibrácie slastného vyvrcholenia konečne uspokojili jej dlhé odriekanie a dala  mi to jasne najavo. Prispôsobil som sa jej vibráciám a podľa nich som prirážal jazykom. Potom, ako slasť ustávala,  mi Katka pomaly odtlačila hlavu, musela sa rozdýchať a nabrať nových síl. Prestal som ju spracovávať a len som ticho kľačal s hlavou na jej stehne.  Vymanila sa z mojich rúk a požiadala ma, aby som si vedľa nej ľahol. Rýchlo som sa vyzliekol a uvelebil som sa vedľa nej. Po chvíli šepla, že už kvôli brušku nemôže ležať ba chrbte, tlačí ju to a otočila sa mi chrbtom. Pritisol som sa k nej a začal ju hladkať po pleciach a bokoch Vták mi stál ako stožiar a ja som ho pritláčal na Katkin chrbát. Rukou som zašiel popod rameno k prsiam a znova sa s nimi začal hrať. Vzala ma za ruku a posunula ju dole na bruško, Hladkal som ju, škrabkal a pomaly sa posúval nižšie, až som sa dotkol chĺpkov na šuške. Prešiel som k bokom a  začal hladkať zadoček. Dal som jej ruku medzi nohy a hornú som zdvihol. Vzal som si do ruky vtáka a prešiel po vlhkej škáročke. Pritlačil som žaluď na šušku a začal som do nej vnikať. Pustila ma dnu, trošku sa zahniezdila, aby sme si našli lepšiu polohu a tíško zašepkala, aby som bol opatrný a nevnikol príliš hlboko. Zasmial som sa: "neboj sa, čítal som o tom a viem, že musím byť opatrný." Začal som pomaly prirážať, Katka vystrčila zadoček proti mne a ja som neodolal, aby som ho po troške nedostal dnu celého. Chytil som ju za bok a ešte ju k sebe viac pritiahol. Neprotestovala, šuška bola na mňa pripravená. Začal som prirážať a pri tom som Katku hladkal po celom tele. Spokojne priadla a šepkala niečo o tom, ako je toto veľmi chýbalo a ako mi je vďačná. Naklonil som sa k jej hlave, bozkal na krk, líce a pošepkal do uška, že ani nevie, ako som jej ja vďačný: "ani nevieš, ako dokážeš urobiť chlapa šťastného. Si úžasná a čo je najlepšie, si najdokonalejšia antikoncepcia na svete. Nemusím si dávať pozor, ani z teba utiecť. No je niečo lepšie ako ísť do konca?" Zasmiala sa a ťapla ma po nohe: "potvora jedna. Poď, poď." Pokračovali sme, vnikal som do nej a vysúval ho čo najviac, hral som sa s jej šuškou pomaly, pomaličky, aby som sa kúpal v jej šuške čo najdlhšie. Pritom som ju hladkal, stískal, rozmaznával jej prsia a boky.  Položila ruku na moju a hrala sa s ňou na svojich prsiach. Počul som, ako sa jej zrýchľuje dych a jej telo sa prispôsobuje mojim pohybom. Cítil som, že už budem a dúfal som, že sa urobíme spolu. "Katka, Katenka, ja budem, už to nevydržím." Šepol som jej do uška. "Môžeš, aj ja......achhhhhh..." Už som sa nedokázal ovládať a zdržiavať tempo. Povytiahol som ho a rýchlo som začal prirážať, až som bruškom plieskal po Katkinom zadočku. Vzdychala, vystrkovala zadoček proti mojim nárazom, zrazu to na mňa prišlo, vrazil som ho dnu čo najhlbšie a v slastnom kŕči som vystrekol do šťavnatej šušky salvu semena. Katka zareagovala silným "och" a celá sa zachvela. Tlačil som sa na ňu, ona ma vzala za ruku a pritlačila si ju pod bruško na šušku, prst mi vnikol medzi buchtičky a pritlačil na  dráždec. Silno som ho tlačil a pri tom začal v rytme výstrekov prirážať. Dychčali sme a tisli k sebe spotené telá. Užívali sme si rozkoš vyvrcholenia a predlžovali naše spojenie, akoby sme zrástli v jedno telo.

Neviem, či sme takto zaspali, no keď sme sa pohli, vedeli sme, že čas pokročil. Bolo nám však krásne a ani jednému sa nechcelo vstať a ukončiť tieto krátke chvíle. Začala Katka: "chceš niečo piť?" "Chcem, ale lež, ja ti prinesiem." Pohár chladnej minerálky nám padol vhod. Upil som si a pohár podal Katke. Sadla si, nezakrývala sa, len tak nahá nechala, aby som sa kochal pohľadom na jej nahé telo a sladké materstvo. Pozorovala ma a môj uznanlivý pohľad jej zjavne robil dobre: "Ty zvedavec, dosť bolo rozkoše, podaj mi župan, prosím." Odišla do kúpeľne, ja som sa zatiaľ trošku utrel do vreckovky a obliekol. Vedel som, že na dnes stačilo, tak som sa začal poberať. Katka neprotestovala, asi tiež chcela byť sama, no ešte pri dverách ma zastavila: "Vieš, ďakujem... Dlho som o tebe premýšľala, už svojou prítomnosťou si ma priviedol do pomykova, spôsobil si mi veľký problém. Môjho milujem, no začala som mať o ňom a jeho prístupe ku mne pochybnosti. Chýba mi, veľmi mi chýba, no potrebujem aj poláskanie, nežný dotyk a samozrejme úprimne si pokecať. A objavil si sa ty a všetko toto si mi začal ponúkať. Najprv som si myslela, že sa mu za jeho chladný prístup pomstím, no viem, že to by nebolo riešenie." Nadýchol som sa, no priložia mi prst na ústa: "mlč, nechaj ma hovoriť, toto už asi nikdy nepoviem... Nakoniec som našla riešenie a v hlave som si to usporiadala. Mám terapeuta. Si môj terapeut. Síce nezvyčajný, ale máš vynikajúce výsledky a to mi stačí. Pomáhaš mi prekonávať ťažké obdobie a cena za to je prijateľná. Aspoň zatiaľ. Čo bude potom, neriešim, uvidím. V každom prípade ti ďakujem a dúfam, že zajtra prídeš na ďalšie sedenie." Prekvapila ma, nečakal som takúto úprimnosť, no jej vysvetlenie ma potešilo. Dal som jej pusu a poznamenal: "na zajtrajšie ležanie. A popri tom samozrejme aj sedenie." Pohladkala ma na líce: "Choď už, choď." A zavrela za mnou dvere.

Dlho do noci som na ňu myslel. Katka moja Katenka, si úžasná. Po práci som jej zavolal, kedy plánuje sedenie a ona, že môžem aj hneď. Hodil som si sprchu a s krásnou červenou ružou, ktorú som cestou domov kúpil som k nej vyrazil. Vzala ma rovno do spálne: "najprv terapia, potom kávička. Dúfam, že súhlasíš." To nebola otázka. Pomaly si ma vyzliekla, potom spustila svoj župan a zase vystavila svoje krásne telo na obdiv mojim očiam. Nikdy by som neveril, že žena, pripravujúca sa na pôrod môže byť tak krásna a sexy. A tak žiadostivá. Aj Ona si ma poprezerala, pohladkala po ramenách, prsiach, prešla na boky a položila dlaň na môjho vtáka, ktorý sa v jej ruke okamžite postavil. Milo sa naň usmiala, pevne ho uchopila a ťahala k posteli. Nechal som sa viesť - položila si ma na posteľ a rozkročmo si sadla na moju hruď chrbtom k tvári. Naklonila sa dopredu, jednu ruku položila na moje stehno a druhou ma hladkala po bruchu. Posúvala sa nižšie na stehná a naspäť hore. Vtáka zatiaľ nechávala na pokoji, čím ma samozrejme trápila, túžil po jej dlani. Ja som ju zatiaľ hladkal po chrbte a bokoch a kochal sa dotykom na jemnučkú pokožku. Chytil som ju za boky, jemne stisol a potiahol si ju nad tvár. Buchtičku mala pootvorenú a lupienky sa mi ponúkali ako dva jazýčky z vlhkých pier. Prešiel som po nich končekom jazyka a  ochutnal ju. Katka sa  jemne od vzrušenia zatriasla a trošku sa na mňa pritisla. Prisal som sa na jej mušličku a vnikol do nej jazykom. Známa chuť černíc mi udrela od mozgu až niekde do vtáka, cítil som, ako mi ešte viac navrel a konečne ho Katka vzala do ruky. Objala ho a pohybom dole zhrnula predkožku zo žaluďa. Kým som ju lízal a cuckal jazykom som skúmal jaskynku, sladkú šťavnatú mušličku. Začal som ju hryzkať, akoby som ju chcel zjesť, za čo sa mi Katka odmenila pomalým honením vtáka. Zrazu prestala, Vystrela sa a silno prisadla na moje ústa. Striaslo ju a s vlnou slasti, ktorá ňou prebehla ma zaliala šťavičkou, ktorá z mušličky vytryskla. Pevne som ju zovrel v kokoch a pritisol na ústa, ktorými som dosť silno stískal a hryzol jej šušku. Katka vzdychala a lapala po vzduchu, zároveň sa na mojej tvári vrtela, aby som jej buchtičku dobre vylízal.

Po chvíli, keď sa chcela vydýchať a nabrať nových síl, som ju ešte pevnejšie uchopil a nepustil. Začala so mnou "zápasiť" no predlžoval som jej rozkoš do nekonečna. Nakoniec sa z mojich rúk vymanila a sadla si na moju hruď: "ty netvor, ty ma chceš zničiť. Takéto niečo som ešte nezažila, bolo to nekonečné, už som si musela oddýchnuť." Vzala si vtáka do rúk a teraz ho chcela ona uspokojiť. Naklonila sa dopredu, no so smiechom prestala: "nedá sa  vidíš, brucho mi nedovolí." Dvihla nohu, aby sa posunula vedľa mňa. Moja ruka vystrelila a drapol som ju za šušku. Ľahko mi do nej vnikli prsty, stále bola pripravená  ma prijať: "nechcem, aby si ma robila, teraz je tvoja terapia a počkám, vymeníme si funkcie. Máme čas, nie je všetkým dňom koniec." Prehupol som sa na kolená a naznačil jej, aby sa dala na všetky štyri. Vyzerala rozkošne, veľké, naliate prsia viseli dole a čakali na moje dotyky, no mňa priťahovalo jej brušku. Pohladkal som ju po ňom, poškrabkal na pupku a prešiel k prsiam. Poťažkal som ich a pri tom sa presunul za ňu, rozkročila nohy v kolenách a kľakol som si medzi ne. Vzal som vtáka do ruky a hral sa ním na jej zadočku. Prešiel so medzi polkami až po škáročku a chodil som žaluďom hore - dole. Videl som, že jej to robí dobre, vrtela zadočkom a vystrkovala šušku proti mne. Vždy, keď som sa posúval po dieročke, vystrčila sa dozadu, aby som ju už nabodol, no dával  som si načas. Konečne som pritisol vtáka na vchod a vsunul dnu žaluď. Katka vzdychla a vystrčila sa proti mne. Rýchlo som ho vytiahol a zase, no o kúsok viac zasunul. Žiadostivo kňučala a tichým poď, poď už ma pýtala dovnútra. Mal som čas, hral som sa s ňou a nechával ju čakať, čím som ju privádzal do neskutočného varu. Stále silnejšie sa tisla na môjho vtáka, chcela ho v sebe. Cítil som, že už nastal čas, úplne som ho vytiahol, prešiel ním po  celej škáročke a pritlačil na dierku. Pozeral som, ako sa v jej stráca a keď bol vnútri skoro celý, neodolal som a vrazil ho silno dnu. Katka vzdychla a vystrčila zadoček proti mne. Pevne som ju chytil za boky a začal prirážať. Šepla, aby som bol opatrný a nech nejdem moc hlboko. Opatrne som prirážal, vajíčka zakaždým plesli na jej bruško a napriek snahe, som do nej vnikal stále silnejšie a hlbšie. Šuška na to bola pripravená, Katka vrtela zadočkom, prirážala proti mne a už neprotestovala. Hladkal som ju po chrbte a prešiel k prsiam, nahol som sa nad jej chrbát, aby som ich lepšie uchopil a silno začal stískať. Navreté bradavky sa mi zabodávali do dlaní, tak som ich vzal medzi prsty a jemne pomädlil. Pritom som zrýchlil prirážanie, vedel som, že už dlho nevydržím, tak som si začal užívať silné vnikanie do šťavnatej šušky. Pevne som ju stískal za prsia a ťahal ich k sebe, pritom som z celej sily búšil na zadoček a z mušličky som počul slastné čľapkanie. Vtom som zacítil prvé šklbnutie vo vtáku, bleskovo som sa vystrel. Zaryl som prsty do Katkiných bokov, pritiahol ich k sebe a úd, hlboko vrazený do šušky sa zachvel v prvej salve výstreku. Vtom to prišlo aj na ňu, rýchly dych a chvenie v brušku začalo silnú extázu. Katka stisla dierku, obopla môjho vtáka a tlačila sa na mňa. Striekal som ako divý do šušky, položil sa na jej chrbát a silno stískal prsia. Zaprela sa a tisla na mňa, prestali sme sa hýbať a užívali si krásne momenty nášho spojenia.

Neviem, koľko by sme vydržali, no vták sa mi pomaly začal zmenšovať a vykĺzol z dierky. Odsunul som sa a Katka si ľahla na bok. Ústa sa nám stretli a vyvrcholenie sme zakončili dlhým bozkom. Natiahol som sa a podal Katke vreckovku. Utreli sme sa a pomaly sa dvíhajúc s: "ďakujem za krásne chvíľky a teraz prišiel čas na tú kávu" sa pobrala do kuchyne. Šiel som za ňou, ona v župane, ja nahý sme si pripravili občerstvenie.   Katka položila tácku na stôl, zasmiala sa  a prstami mi brnkla po zvädnutom vtáku: "priprav sa na zajtra, terapia už o štvrtej!!" Posedeli sme, podebatili a aj keď by sme vydržali aj do rána, musel som sa pobrať, ráno som mal prácu.

            Takto sme sa stretávali v podstate každý deň, až mi raz Katka zavolala, či môžem prísť už na obed. Upravil som si čas a dofrčal. Privítala ma so smutným pohľadom, ne nechcela nič prezradiť. Vzala si ma do spálne, vyzliekla ma a položila na posteľ. Pusa na vtáka ho okamžite postavila do pozoru. Rozkročmo si   cezo mňa kľakla, naslinila si prsty a pohrala sa so šuškou. Potom ma chytila za vtáka a nasmerovala si ho do dierky. Tá sa trošku bránila, no pomaly ma pustila dnu. Katka sa zahniezdila a uvelebila na mojom  úde. Položila mi ruky na prsia a začala sa na mne vrtieť. "Nechaj ma prosím, nehýb sa, chcem si ťa užiť a urobiť sa podľa seba. A musíme sa aj troška ponáhľať." "???" "Večer sa vracia môj z Bruselu a ostane tu do pôrodu, aby bol pri mne. Vzal si dlhé voľno, tak sa budeme venovať jeden druhému. Dúfam, že sa náš vzťah zlepší, ale chcem sa s tebou rozlúčiť, zvykla som si na tvoje terapie a chcem si ich zachovať. Možno sa vidíme posledný krát, tak ticho a užívajme si to......." Prekvapilo ma to a trošku zaskočilo, s Katkou som sa cítil ako doma, proste jedna šťastná rodinka a aj keď som vedel, že to raz skončí, nečakal som, že sa do dozviem takto.

Nuž čo, aj tak je to najkrajšie lúčenie, aké som si vedel predstaviť. Milovanie s milovanou osobou. Poslúchol som a nehýbal bokmi, zato som pustil ruky na špačír. Začal som ju jemne hladkať po prsiach. Poťažkával som ich, hnietol ako cesto, mädlil, prstami žmolil bradavky. Prešiel som na bruško a jemne ho škrabkal. Ťukol som doňho prstom a Kubko okamžite zareagoval kopancom. Pod pokožkou sa objavila nožička a potom aj ruka. Tak som ho pohladil a pohyby sa upokojili. Katka sa smiala a vrtela na mojom vtáku. Dych sa jej zrýchľoval, trela sa po mojom brušku, na vtáku rajtovala dopredu a dozadu, nenarážala sa naň, aby som nevnikol príliš hlboko, no aj to trenie ma privádzalo do extázy. Zrazu ma chytila za ruky a naznačila mi, aby som sa prestal hýbať. Naklonila sa dopredu a pritisla sa na mňa. Zavrtela zadočkom, stisla šušku a tá sa slastne zachvela. Pozeral som sa do jej vzrušenej tváre. Zavreté oči a zovreté pery prezrádzali sústredenie sa na prichádzajúci orgazmus. Nevydržal som, dvíhal som sa a líhal, čím som sa zasúval a vyťahoval vtáka z buchtičky. Okamžite som sa začal robiť aj ja. Vystrekol som do zovretej buchtičky a Katka ma prijímala s hlbokým dychom. Tisli sme sa na seba a užívali si vzájomné pulzovanie vtáka a šušky. Kiežby to bolo večné. Ako však vlny slasti ustupovali, pohýbala sa na mne a našla si polohu, aby som z nej neušiel: "chcel si ťa užiť v sebe čo najdlhšie." Vzala mi ruku do svojej a začala mi bozkávať dlaň. "Katka moja, Kaťuška. Láska moja, ani nevieš, ako ťa mám rád. Si moja najväčšie a jediná láska..." Položila mi prst na ústa: "Mlč láska, vieš že takto nie. Všetko pekné raz skončí a obaja sme vedeli, že to takto skončí." Smutne sa usmiala a povedala, že sa ani nemôžeme pobozkať, keď sa milujeme, bruško jej to nedovolí. Ani na mňa nedočiahne. Obaja sme sa začali smiať, však pusa príde na rad, no najprv si ešte takto krásne posedíme. Nakoniec som aj tak zo šušky vykĺzol  a tie bozky prišli na rad. Hladkali sme sa, bozkávali a navzájom skúmali, aby sme si zapamätali každý kúsoček svojich tiel.

Bolo to hrozné, no Katku som sa nestretol dobrý mesiac. Pár krát som ju na ulici zazrel, no vždy bola s tým svojim a aj to bolo len na diaľku a potom sa mi z očí vytratila celkom. Až raz išla proti mne aj s manželom a tisla detský kočiarik. Automaticky som pozdravil a chcel pokračovať, keď ma Katka zastavila s bezprostredným: "Čau, ako sa máš?" "Dobre, ahoj." Otočil som sa k manželovi s "dobrý deň" a na Katku: "Tak už to máte za sebou? A čo je to?" "Syn, Kubko. Prvý krát sme vonku." Otočila sa k manželovi a predstavila nás: "toto je ten náš terapeut, chiropraktik, o ktorom som ti hovorila. Veľmi nám pomohol a skutočne nás vedel výborne pripraviť na pôrod. Upozornila ma ne neho moja gynekologička a jeho skupina bola fantastická. Vieš, dokázal zahnať strach z pôrodu a ako sme sa zjednotili, v podstate všetky sme sa na pôrod tešili a ani jedna sa nebála. Cvičenia boli neskutočne zaujímavé a poučné." Počúval som s vyvalenými očami, ako si vymýšľa, až sa prášilo. Našťastie ten jej sa pozeral všade možne, len nie na nás, akoby ho to vôbec nezaujímalo. Bola dobrá!!! Prerušil ju s tým, že o mne hodne hovorila a z rozprávania ma pozná, len škoda, že už musia ísť, ale možno sa ešte niekedy stretneme. A začal kočiarik tlačiť preč. Katka ho zastavila a opýtala sa ma, či neplánujeme aj cvičenia pre mladé mamičky, na čo som zahral jej hru: "Doktorka ma v tomto oslovila, no neviem sa rozhodnúť, predsa mám toho veľa a aj priestor by bol problém." "Škoda, ale keby sa niečo zmenilo, doktorka by mi určite povedala, rada by som sa prihlásila." Všetci sme sa pozdravili a ako odchádzala za manželom, ešte ticho poznamenala: "Ďakujem, skutočne ďakujem." Zošpúlila pery a poslala mi vzdušnú pusu. Pozeral som sa za nimi, až kým nezmizli vo svojej bráne.

Za pár dní som dostal sms s otáznikom. Zavolal som ju a Katka ma pozvala na kávu. Natešený som sa k nej rozbehol. Privítala na, na stole už rozvoniavala kávička. Ozvalo so z izby mrnčanie, ospravedlnila sa a odbehla vedľa. Nebola to moja Katka, bola nejaká smutná, ako keď som ju vídal na začiatku. Kubko zmĺkol a Katka sa vrátila. Pristúpila ku mne a ja som vstal. Vzal som ju do náručia a naše ústa sa našli. Vrúcny bozk a mäkké pery, na ktoré sa nedá zabudnúť. Hladkal som ju cez župan po zadočku, Katka mi položila ruky na vtáka, postískala ho a začala mi rozopínať opasok a nohavice. Vnikla do slipov a ako ich dávala dole, kľakla si predo mňa. Vták sa mi bleskovo postavil. Jednou rukou poťažkala vajíčka, druhou obopla úd, stiahla kožku a končekom jazyka olízala žaluď. Vzala ho do pusy a začala ho cuckať. Položil som jej ruky na hlavu a začal pomaly prirážať. Sala ma, skúmala jazykom a perami. Ruky mi položila na zadok a silno ho stískala. Netrvalo dlho a cítil som v ňom slabé záchvevy, blížil som sa. Zacítila to aj Katka, chytila ma za vajíčka a silno sa prisala na navretý žaluď. Chcel som ho vytiahnuť, nevedel som, ako to Katka chce, no keď mi v ňom šklblo pevne ma uchopila a nepustila z úst. Dávka semena vystrekla do jej ústočiek a ako som striekal, ústami a jazykom stískala pulzujúci úd. Vycuckala ma do poslednej kvapky a aj keď sa mi začal zmenšovať, stále sa s ním hrala. Vybrala ho z úst, stisla a zlízala poslednú kvapku, ktorá sa na dierke objavila. Vstala, usmiala sa na mňa s pekným bozkom  a konečne vyzerala spokojná.

Spolu sme popili kávu, ale kým sme začali debatovať, ešte mi ukázala spiaceho Kubka. Hľadela naňho s láskou a hrdosťou. Bol to vydarený, krásny syn. Spokojne spinkal. Pohladkal som ho prstom po líčku, mierne zareagoval, no spal ďalej. Pobrali sme sa do obývačky a na moje: "tak čo láska?" Katka zosmutnela a porozprávala mi, ako sa tešila na príchod manžela, no ostal chladný ako predtým, ani sa jej nedotkol, žiaden cit, milé pohladenie, maximálne sa pýtal, ako sa cíti a že sa rýchlo musí vrátiť do Bruselu. Však prišiel na pôrod, aj to mal problém sa uvoľniť. Pritom sa tak na neho tešila, predsa zažili toho toľko a aj pekného, len nevie, prečo tak ochladol. Tešila sa na jeho príchod a dúfala, že sa vrátia k nežnému milovaniu. Veď od neho nechcela a ešte ani nemohla chcieť sex, len trošku nežnosti, pohladkania. Plánovala, ako ho urobí, ako bude šťastný, keď ho pomiluje, no on ju stroho odbil, že sa musí šetriť, nech neblbne, veď je v šestonedelí a nech sa venuje malému. Myslela, že moje terapie skončili, keď sa jej vrátil, no pochopila, že zase ostane sama, tak mi zavolala. Katke sa to celé akosi  nezdalo, no nechcel som sa jej miešať do súkromia, aj keď mi jej bolo ľúto. Debatili sme dlho do noci a keď som jej oznámil, že odchádzam na taký rok, rok aj pol mimo, zosmutnela, no prijala to ako fakt. Pusa na rozlúčku bola dlhá a smutná.

Počas tej dlhej doby mojej neprítomnosti sme si občas zavolali a dodával som jej pozitívnu energiu, aj keď o rodine zásadne nehovorila. Po príchode som sa jej hneď ozval a jej šťastný hlas  ma pozval do blízkej reštaurácie na kávu. Bola rozvedená, žila s novým partnerom a mala ku Kubkovi malú sestričku. A bola stále kočka na zjedenie. Dozvedel som sa, že jej bývalý bol doma vlastne len preto, aby vybavil papiere na rozvod. V Bruseli mal frajerku, teraz už ženu a majú spolu dieťa. Keď bol doma, aj ona bola v pokročilom tehotenstve a ten zbabelec ani nenašiel odvahu jej to povedať. Všetko pripravil, odišiel a veci vybavil jeho známy advokát. Má priateľa a je s ním šťastná a pomaly pripravujú svadbu. Nechcela sa unáhliť, no zdá sa, že je to ten pravý. Vyjadril som spokojnosť a porozprával jej o sebe, manželke a malom synovi. Ako vidieť, nezaháľali sme a obaja máme rodiny, v ktorých sme skutočne spokojní. Usmiala sa na mňa: "No vidíš, aj ty si sa ovrabčil a usadil." V tom momente som vystrúhal smutnú tvár a prekvapene sa opýtal: "Rodinka je v poriadku, no na teba som aj tak nikdy nezabudol a ver, že si bola aj ostala moja veľká láska." Položila mi prst na ústa a požiadala ma, aby som prestal, a hoci sa jej to dobre počúva, lepšie, keď v tomto rozhovore nebudeme pokračovať. Pristal som, no neodpustil som si:  "A to mi chceš povedať, že naše krásne terapie nebudú???? A tak som sa tešil, však sa mi o tebe sníva a ver mi, na naše stretnutia sa nedá zabudnúť. A to myslím nielen na to.... ale aj na naše nekonečné rozhovory." Zastavila ma: "Mlč už. Mlč. Čo myslíš, že ja som na teba zabudla? Nezabudla.... a tak teda dobre.... budú. Potrebujem ťa, potrebujem tie naše stretnutia... a to bez ohľadu, že milujem svoju rodinu a nechcem ju stratiť..... no nechcem stratiť ani..... prestaň už. Ozvem sa."

A aj keď sme ešte dlho debatovali, k tejto téme sme sa už nevrátili, nebolo prečo. Bolo to jasné. Ozvala sa asi za týždeň a milovanie s ňou bolo úžasné. S Katkou sme sa v podstate nikdy nerozišli, stretávali sme sa dlhé roky, vždy, keď sme si potrebovali niečo povedať, alebo sa poláskať. Ostali sme priatelia, aj keď trošku s hlbším vzťahom. Neviem, možno sme sa mali vziať, keď sme boli ešte mladí, no asi to bolo takto lepšie, naše stretnutia nikdy nezovšedneli a tešili sme sa na seba.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>