Erotická poviedka

Samozrejme

Volám sa Jano manželka janka. Malo to byť prekvapenie, Janka vie že v lete v takých horúčavach doma chodíme nahý. Pre Janku som chcel prekvapiť slávnostným obedom ktorý som pre ňu pripravil ale ona prekvapila mňa.

Prestrel som, víno v chladničke všetko ako má byť. Ostal čas kedy príde tak som si šiel zdriemnuť len tak ako zvyknem v takéj horúčave nahý. Zaspal som zobudili ma nejaké hlasi Janka prišla domov pozvala si kolegyne. Neviem ako dlho tam už boli kým som sa zobudil. Prve ako som sa zobudil bolo chcel som si niečo hodiť na seba ale Janka ma predbehla slovami:Neobliekaj sa kolegyňe ťa už videli nahého ja tiež tak na moje meniny som im povedala že aj ja mám pre nich darček. Boli zvedavé aký, tak som ich priviedla k nám. Sú nadšené taký darček neočakavali. Navrhla som im či by súhlasili že by si nás mohol obslúžiť v Adamovom rúchu.

Kolegyňe nie sú na zahodenie a ak Janke nevadí že som pred jej kolegyňami nahý tak prečo nie. Pozerám už sú tu asi dosť dlho fľaša vina prázdne druhá načata. Tak dámi čo ako predjedlo urobím zatiaľ chlebíčky a porom zohrajem medajlonky a urobím hranolky. Cítim na chrbte pohľady keď robím chlebičky tak sa k ním otočím aby ma dobre videli. Tie ich pohľady ma začninajú vzrušovať a je to aj vidieť môj malý stojí v pozore. Ako davam chlebičky na stôl Janka povie:keď už tak stojite dvaja, postavte sa aj vy dve a je načase sa predstaviť, to je Alena a to je Marcela. Janko Marcela a Alena už sedia a vy dvaja stojíte, čo tak keby si malého Janka tiež usadil. Janka vieš veľmi dobre kedy malý Janko si sadne. Janko vieš že mám rada  keď si predo mnou honíš a ako má vzrušuje keď vidim ako striekaš. Kolegyňam som sľúbila darček na ktorý tak skoro nezabudnu a teraz ma napadlo že to by bolo ono. Kočky čo vy na to?Ako jedna začali skandovať:Vyhoniť, vyhoniť.

Rád nasturbujem a môj sen bolo vyhoniť si pred viacerími ženami. Janka ako by vedela o mojej fantázií mi to teraz umožnila. Bol som zvedavý ako bude reagovať moja Janka ak sa dám pohrať jej kolegyňam z penisom. Myslim si že keď má nahého ukázala a chce aby som si pred nimi vyhonil nebude jej vadiť ak sa mi pohraju z penisom. Postavil som sa blišie k dievčatám a honilsom si čo najblišie pred nimi. Ani som ich nemusel o nič žiadať, Alena mi sama šahla na penis chvíľu pohonila a olízla, Marcela ho hneď vzala do úst a vrazila ho až po koreň Janka sa hrala z vajíčkami ktore si vzala do úst. Nechcel som skoro striekať preto som sa od žien otiahol.

Pri koreni som stlačil penis čím som oddialil vyvrcholenie, na chvíľu som prestal masturbovať. Chcel som si sám vyhoniť nech dievčata vidia ako striekam. Šiel som si dať studenú sprchu vzrušenie pomaly opadlo ako som vošiel do izby všetký tri ženy boli nahé a masturbovali. Pridal som sa, stačilo pár ťahov cítil som že budem striekať pristupil som k Janke a vystriekal sa na prsia, Alena semeno z Jankyních prs hneď zlýzala zatiať čo Alena lačne vysavala zbytky semena z môjho penisu. Sala kvalitne postavila penis do pozoru. Možno to bol alkohol čo odbural zábrany, ale ani nie veď dva litre vina pre štyroch nie je moc. Bola to skôr zvedavosť. Každý má svoje fantázie a teraz chce ich skúsiť. Bolo to krásne vidieť ženy ako sa navzájom ukájaju a mňa používaju k svojím sexuálním hrám. Tak potom nabudúce pokračovanie ako to dopadlo.autor: anonymAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>