Erotické poviedky

Princ a Kováč

Za siedmimi horami, za siedmimi dúhami bolo jedno teplé kráľovstvo. V tomto kráľovstve žil kráľ a ten mal jedného syna. Princ sa volal Damián a bol najkrajším princom široko - ďaleko. Damián mal vznešené rysy tváre, lemované záplavou zlatých kučeravých vlasov. Jeho vysoké telo bolo samý sval a nebol na ňom jediný chlp. Medzi jeho nohami visel nadpriemerný penis, na ktorý bol Damián právom hrdý a pár veľkých semenníkov, vždy plných hustého semena.

Keď mal princ dvadsaťdva rokov, kráľovstvo postihlo veľké nešťastie - do hradu vnikol drak a ukradol čarovné zlaté dildo, ktoré prinášalo do krajiny šťastie, prosperitu a kráľovi mnohonásobné orgazmy. Kráľ vyskúšal množstvo rôznych dildiel, ale ani jedno mu rovnakú radosť neprinieslo. A tak upadol do hlbokej depresie a celé kráľovstvo sa odelo do čierneho súkna. Všetko vyzeralo beznádejne, a tak sa Damián rozhodol vziať situáciu do vlastných rúk. Zbalil všetky svoje zlaté tangá, na nohy natiahol obtiahnuté nohavice z čiernej kože, v ktorých sa rysoval jeho mohutný úd a svoju svalnatú hruď zahalil do bielej košele z jemnej ľahkej látky. Takto vystrojený sa vydal na cestu, rozhodnutý nájsť draka a získať naspäť čarovné dildo. Jeho kroky viedli smerom, ktorým ľudia videli draka odlietať.

Ako tak kráčal, uvedomil si, že nemá zbraň, ktorou by draka porazil, keď ho konečne stretne. Vtom na kraji lesa zahliadol malú kováčsku vyhňu. Rozhodol sa ju navštíviť a kúpiť od tamojšieho kováča poriadne ostrý meč, ktorý by ho na jeho púti sprevádzal. Vošiel do dielne, hľadajúc kováča. Vtedy ho zbadal. Stál pri nákove a zaháňal sa mohutným kladivom.

Damiánovi udrela do očí postava neznámeho kováča. Mohutné svalnaté telo pokryté hustými mužnými chlpmi sa lesklo v žiare ohniska. Na hlave mu rástli tmavé kučeravé vlasy a keď sa otočil, princ uvidel, že plynule prechádzajú do hustej brady. Pod kováčskou zásterou sa rysovalo ohromujúce prsné svalstvo a pevné okrúhle brucho.

"Zdravím ťa, princ," prehovoril kováč, "už som ťa očakával."

"Ako si ma mohol očakávať? Sám som nevedel, že tadiaľto pôjdem," spýtal sa prekvapený princ.

"Kto pracuje s ohňom, pozná mnohé jeho tajomstvá. Viem, kto si, aj prečo si prišiel," povedal kováč a pozval Damiána k stolu. Ako si sadli, kováč nalial obom pohár chladnej vody.

Princ prerušil ticho: "Chcel by som kúpiť meč, máte pre mňa nejaký?"

"Mám tu meč pre teba, ale problémom je jeho cena."

"Zaplatím čokoľvek, mám veľa zlata," povedal presvedčivo princ a jeho modré oči sa zaleskli odhodlaním.

Kováč sa pousmial popod fúzy a pošúchal si bradu.

"Milý princ, tento meč sa nedá kúpiť za žiadne zlato sveta, pretože jeho cena je nevyčísliteľná. Je len jeden spôsob, ako ten meč získať a nie je jednoduchý."

"Nebojím sa výzvy."

"To rád počujem. Vieš, mám tu totiž dva meče - aby si získal ten čarovný, musíš poriadne vyleštiť ten druhý."

"Zvláštna požiadavka a kde sa teda nachádza ten meč, čo treba vyleštiť?"

"Tu!" uškrnul sa kováč, roztiahol stehná a odokryl svoju zásteru. Pod ňou už vstával masívny vták. Princ zhíkol v náhlom pochopení, aký meč potrebuje kováč vyleštiť.

"No čo, princiatko, vyleštíš môj meč?"

Princ bol na jednej strane šokovaný drzosťou kováča, zároveň však hypnotizovaný rozmermi kováčovho údu. Damián musel uznať, že kováč je veľmi atraktívny chlap a jeho vulgárne jednanie princa vzrušovalo, jeho vlastný penis začal tvrdnúť a bola len otázka času, kedy sa to už nebude dať skryť.

"Rozhodni sa rýchlo, nemám na teba celý deň. Ak chceš získať, po čo si prišiel, padaj na kolená a do práce," povedal a stisol svojho čuráka v ruke.

Princ nemal na výber, nuž si pochytre rozopol košeľu, odhalil svoju svalnatú hruď a kľakol medzi nohy sediaceho kováča. Vzal do ruky kováčov penis. Damián ešte nikdy nedržal tak ohromný kúsok. Bol o niečo dlhší než princov, ale najmenej dvakrát tak hrubý, s výrazným, dokonale tvarovaným žaluďom. Princ ho začal pomaly honiť, tvrdol veľmi rýchlo, čoskoro sa nad princom týčil dychberúci úd. Kováč jemne vzdychal a pod zásterou si dráždil bradavky.

"Začni ho leštiť jazykom, chlapče!" povedal direktívne.

Princ, nezvyklý na podobné zaobchádzanie, sa spočiatku priečil, ale nakoniec začal kováčovo delo olizovať svojim jazykom. Lízal pevný a lesklý žaluď, bozkával penis po celej jeho dĺžke a jazykom zašiel až k veľkým chlpatým vajciam. Olizoval a sal ich, pričom kováč nadržane funel.

"Strč si ho do huby, štetka," vyštekol kováč, keď ho omrzelo princovo olizovanie.

Damián sa zadíval na vrchol kováčovho penisu, pochybujúc, že sa mu podarí vtesnať si ho do úst.

"Pome, kurva, otvor hubu!" rozkázal kováč, princ poslúchol a v tom kováč vrazil svoj úd do jeho nachystaných úst. Princ sa zľakol, ale kováč nedbal na protesty, schytil princa za jeho blonďavé vlasy a začal mu mrdať ústa, pokiaľ to len šlo. Damiánovi sa tlačili do očí slzy, ale poslušne držal. Kováč neprestával šukať princove ústa, nadával a vzrušene vzdychal. Princovi už stekali po lícach prúdy sĺz, ale koniec neprichádzal. Zrazu kováč prestal a pustil princovu hlavu.

"Vstávaj, čubka!" skríkol kováč, pričom vstal, odhodil zásteru a vyzliekol si aj ostatné časti odevu. Zrazu stál kováč pred Damiánom úplne nahý. Bol na neho úchvatný pohľad. Celé jeho telo pokrýval hustý porast, od svalnatých rúk, cez masívne prsné svaly a veľké brucho až po silné nohy. Kováčov penis majestátnych rozmerov, stál pevne a kolmo k jeho telu. Kováč bol o vyše hlavu vyšší než náš princ. Lačne a vzrušene sa díval na Damiána. Princ si pri ňom pripadal malý a bezmocný. Kováč vzal princa do náruče a zovrel ho v pevnom objatí svojich svalnatých paží. Sklonil sa a vtisol mu vášnivý bozk. Princom lomcovala túžba, jeho penis volal po vyslobodení z tesných nohavíc, avšak princ sa obával vytiahnuť ho. Kováč si ho obrátil v náručí, Damián teraz cítil telo svojho milenca na chrbte, vrátane jeho tvrdého penisu narážajúceho na princov pevný zadok. Kováč prechádzal rukami po princovom vzrušenom tele. Keď sa začal hrať s princovými bradavkami, Damián nežne zavzdychal a jeho penis ešte viac stvrdol. Kováč inštinktívne presunul ruky k princovým nohaviciam a začal masírovať jeho, už tak dosť tvrdý penis.

"To sa mu páči, však?" zašepkal princovi do ucha, na čo princ bezhlasne prikývol.

"Tak ho musíme vyslobodiť!" rozhodol kováč a stiahol princovi nohavice, ale iba tesne pod zadok. Princov úd sa konečne mohol postaviť v celej svojej kráse. Kováč ho uchopil do svojej pevnej mužnej dlane, začal ho honiť, pričom druhou rukou stískal princovi bradavku a zároveň mu do ucha šepkal perverznosti. Princ sa chvel vzrušením.

"Môj meč si už vyleštil, ale ešte ti musím ukázať, ako ho zasunúť, aby nezhrdzavel," povedal kováč, chytil princove ruky a predklonil Damiána ponad nákovu. Damián, zrazu pochopil, čo tým myslí, ale nedokázal sa brániť kováčovým silným pažiam. Kováč roztiahol princov svalnatý biely zadok a polial ho dávkou oleja. Rovnako polial aj svoj obrí úd. Prešiel žaluďom po princovej tesnej dierke. Princ, so slzami v očiach, zaprotestoval.

"Čuš a drž, kunda!" odsekol kováč a vsunul Damiánovi prst do zadku. Princ slastne zavzdychal. Kováč prstil odovzdaného princa a ten vzrušene vzdychal.

"To sa ti páči, ty šteňa, čo? Počkaj na poriadny hrubý klacek!" povedal zdesenému princovi a už na nič nečakal. Vsunul svoj penis do princovho zadku, Damián zhíkol.

Kováč začal zasúvať, Damiánov análny otvor sa rozťahoval vplyvom hrubého kováčovho údu, čo spôsobovalo princovi bolesť aj rozkoš zároveň. Ako sa princov anál rozťahoval, stúpala aj rýchlosť kováčových prírazov. Šukal tvrdo a bezcitne prirážal, princova prostata dostávala zabrať, z princovho penisu pomaly odkvapkávali prvé kvapky rozkoše, bez toho, aby sa ho niekto dotýkal. Z úst prirážajúceho kováča sa rinuli nadávky najrôznejšieho druhu a rukami si dráždil bradavky. Po hodnej chvíli tvrdého mrdania, chytil princa za vlasy a šukal ho po stojačky. Princ cítil, ako obrovský žaluď naráža do jeho prostaty, vedel, že už to dlho nevydrží. Kováč neprestával agresívne ničiť princov zadok, jednou rukou si pridŕžal telo vzpierajúceho sa Damiána a druhou začal honiť jeho penis. Ako silné boli jeho nárazy, rovnako silné bolo jeho honenie. Trvalo len chvíľu, keď to na princa prišlo. Damiánovo telo sa naplo ako tetiva luku, oči obrátil dohora a z jeho penisu začali vystrekovať dávky semena. Vďaka dlhému mrdaniu a faktu, že ešte stále mal v zadku hrubý kováčov penis, boli výstreky mimoriadne silné a zasiahli celú kováčsku dielnu.

"Pekne si mi to tu pokrstil, za to si zaslúžiš poriadnu odmenu!" povedal kováč, vytiahol svoj čurák z princovho roztiahnutého análu a prikázal Damiánovi kľaknúť na kolená. Princ kľačal a kováč honil svoje masívne delo pred princovou tvárou.

"Otvor hubu a priprav sa!" rozkázal kováč, na čo princ okamžite poslúchol.

Zrazu to začalo. Kováč animálne zavrčal a zachvátil ho orgazmus. Prvý výstrek hustého bieleho semena postriekal princovu tvár, na čo kováč rýchlo chytil princa za hlavu a vrazil mu vtáka do úst, následné dávky semena prúdili princovi priamo do hrdla. Semeno chutilo zvláštne, sladko a opojne ako najvyberanejší likér. Keďže Damián nemal na výber, sladké semeno hltal, čo mu sily stačili. Vyzeralo to, že striekanie nemá konca. Kováč striekal a striekal, princ cítil ako sa jeho žalúdok zaplnil hustým semenom. Zrazu to prestalo, kováč povolil stisk a princ sa konečne mohol poriadne nadýchnuť.

Kováč aj princ vyčerpane dýchali, kováč vzal krčah vody zo stola a vylial si ho na hlavu, aby sa osviežil.

"Dobre si leštil, môj princ," povedal napokon a usmial sa, "meč, ktorý ti dám, si si poctivo zaslúžil."

Princ sa pozviechal zo zeme a pomaly sa obliekol. Kováč zatiaľ priniesol meč. Niesol ho v rukách s úctou ako relikviu.

"Tento meč sa volá Ithyphallos, prináša úspech v boji každému, kto ho nosí. Ber si ho, je tvoj."

Damián vzal meč do rúk a poďakoval. Keď vykročil z dverí, kováč ho zastavil.

"Keď som vravel, že dostaneš odmenu za pokrstenie mojej dielne, nežartoval som. Moje semeno má zázračné účinky, tvoje telo bude vďaka nemu nezraniteľné a tvoj anál bude vždy čistý a pripravený na akciu."

Princ sa zaradoval, poďakoval sa a obaja muži sa rozlúčili. Princ vstúpil do temného lesa a kováč za ním ešte dlho hľadel a usmieval sa pod fúzy.

Pred princom Damiánom bola ešte dlhá cesta za drakom a čo ho na nej postretlo, to je už iný príbeh.autor: GoryvladAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie   [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]   najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>


odporúčame


Sex po telefóne
Erotické linky
Porno videa
Porno videa zdarma
Pornovka.cz
Holky na sex