Erotická poviedka

Milovanie s kamoškou 2. časť

Ležíme vedľa seba vyzlečení a vášeň je silná. Ja ho mám dole hodne tvrdého a Janka je tiež na buchtičke riadne vlhká. Túlime sa a je nám dobre. Cítime obaja to vzrušenie, naplnenie láskou. Potreboval som cítiť blízkosť ženy. Chvílku takto ležíme a prepájame svoju sexuálnu energiu.

V tom mi dojde, čo robím a uvedomujem si, že keby teraz kamošku oprcám, mrzelo by ma to. Má priateľa, ktorý je aj môj kamoš a toto mu spraviť nemôžem. Hovorím Janke, ktorá pripravená, že nič z toho nebude. Trošku sklamane sa na mňa pozerá, ale chápe, že by to nebolo fér. Ležíme a chvíľu sa nič nedeje.

Janka je však nadržaná a ja tiež. Začína si dráždiť vagínu. Počujem jej tlmené vzdychy a strašne ma to rajcuje. Honím si ho pritom a z hlboka dýcham. Nechcem sa urobiť hned, chcem si užiť spoločnú chvílku. Cítim to spojenie aj ked nie je fyzické. Spoločne sa blížime k orgazmu. Prichádza to na mňa, že už budem striekať. Na chvílku si prestanem honiť a stiahnem svaly okolo prostaty aby som zabránil výstreku. Cítim chvenie v penise a môj orgazmus sa rozlieva do celého tela. Janka už nedokáže udržať tlmené vzdychy a začína hlasno vzdychať. Modlím sa, aby sa nezobudil jej tatko.

Opať sa začínam draždiť, cítim teplo Jankinej pokožky a spoločne smerujume k silnému orgazmu. Ja už od vzrušenia neudržím semeno a striekam ho Janke na stehno. Ona sa trasie v orgazmickom krčí. Potom prichádza postupné uvolnenie. Len tak si ležíme a užívame si spoločnú prítomnosť. Dávam jej pusu na líčko a prikrývam ju dekou. Je nám krásne. Vieme, že sme neprekročili hranicu. Mám dobrý pocit z toho, že som do nej neprenikol.

V hlave si prehrávam, čo by sa stalo keby ju pomilujem kompletne. Mne ako mužovi, by vadilo keby moju milovanú pretiahne iný chlap. Preto nerobte to, čo nechceme aby iní robili nám. Viem, mnohí z vás, čo to teraz čítajú očakávali možno riadnu vášnivú mrdačku. Ale je dobré ovládať svoje pudy a neubližovať si neverou.autor: TomášAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>