Erotická poviedka

Môj učiteľ

V prvom rade prepáčte za pravopis. Nieje to skutočný príbeh iba myšlienky mojej sexuálnej fantázie.


Volám sa Mína. Mám 118 rokov. Som upírka. Každý si predstavuje upírov ako krvilačné beštie no nieje to tak. Som v odbore obrannej línie. Bojujem proti tým zlým. Dokážeme byť zranený ale len striebrom. Krvácame a keď sa náhodou porežeme bolí nás to. Síce sme nesmrteľný do istého veku sa vyvíjame keď sa narodime. Je nás tam pár študentov lenže každý sme v jednom byte zo svojim cvičiteľom čo je u nás ako učiteľ. Ja som samozrejme dostala toho najprísnejšieho. Volal sa Dimitri Belikov. Chlap ako hora. Z ostrími črtami tváre. Dlhšími hnedými vlasmi a prísnym výrazom. Svojim spôsobom mňa veľmi priťahoval. Páčil sa mi no vedela som aký je.

Vstúpila som do nášho bytu tak ako každý deň. Uťahaná z jeho tréningov na obranu. Pil mi krv viem že je to vtipné ale fakt bol neznesiteľný. Stále bol odmeraný žiadna sranda proste nič. Typický učiteľ zatrpknutý. Budil má v noci, ťahal od raňajok, donútil už aj zo sprchy vybehnúť. No to som sa mu pomstila nebola som práve tou poslušnou študentkou. Odvravala mu protestovala. Vedela som že ho to rozčuľuje. Tak som vybehla z tej kúpeľne len v nohavičkách a podprsenke. Všimla som si že sťažka prehltol. A ja som si dala ďalšiu hviezdičky vyťaztva. Keď som sa vracala do sprchy cítila som jeho pohľad na mojom zadočku a vedela som že je vzrušený rovnako ako ja. Predsa bývame spolu v jednej domácnosti už dáky ten rok. Len v uteráku som napochodovala do izby vždy to robím zavrela dvere a spustila uterák. Otočila som sa a zľakla sa sedel na mojej posteli a vyzeral veľmi nahnevane. Zdvihla som uterák a podišla k nemu pre pyžamo. Cítila som ako vlhnem a jemu sa zrýchlil dych.

Nahnevaný výraz povolil a vypadal ako v tranze. Neodolala som a popozkala ho mal také chutné pery. Voňal lesom určite bol behať. Chytil ma za predlaktia pozrel sa mi do očí znova zvaznel a povedal mi že toto bola chyba nak na to zabudneme a odišiel. Nemohla som si nevšimnúť ako stvrdol. Ľahla som si do postele a myslela na neho rukou som si zašla k mojej mušličke a začala ju dráždiť. Spomenula som si na jeho zrýchlený dych a urobila som sa. Zaspala som. Zobudila som sa na to že musím ísť na záchod. Potichu som vyšla zo svojej izby no v tom sme sa zrazili kričal na mňa že je poplach napadli nás. Stáva sa aby nás zastavili kým sa nám podarí zastavit ich. Zobrala som si svoju striebornu zbraň a nôž. Vybehla do bitky. Bojovala som a očami stále hľadala Dimitriho našla som ho bol otočený chrbtom a nevidel že druhý ide za ním. Neváhala som ani sekundu zabránila som mu v tom. Dimitri sa otočil a ja som mu zakrvavená spadla do náručia dostala som to do boku. Kričal na ľudí no ja som už nevládala vnímať. Pamätám si už iba zhon a ako má niesol môj učiteľ v náručí do nemocnice. Stále si opakoval len slniečko moje výdrž. P

o pár týždňoch som sa prebudila z umelého spánku. Môj učiteľ ležal vedľa mňa a hladil po vlasoch. Ranu som už mala celkom v poriadku lenže stále veľmi bolela. Ďalšie dni, týždne mi Dimitri pomáhal chodiť, jesť. Dokonca aj v sprche. Veľakrát som si všimla že mu ujde ston a jeho nohavice idú prasknúť. Bola som z toho celá vlhká a myslela ako mu ho fajčím. Na jeho božské pery. Na to ako by si ma napychaval na svoj určite veľký vták. Kým mi umýval dotkla som sa jeho pier a on sa mykol. Pozrela sa na mňa a spýtal čo robím. Zo zasnivanou tvárou som mu povedala že ja na nás bozk zabudnúť nechcem. Nevedel čo má robiť. Aby som uvoľnila situáciu ospliechla som ho vodou usmial sa čo som u neho v posledných dňoch vydala častejšie. Pomohol mi obliecť sa a išla som na jeho výučbu . Jasné sústrediť som sa nevedela pomaličky síce bolavo som sa postavila a kým on písal na tabuľu som ho jemne objala zo zadu. Otočil sa chytil ma do náručia a zadíval sa mi do očí. Pobozkali sme sa znova. Podvihol má jemné na stôl aby mi neublížil. A začal vášnivejšie bozkávať. Cítila som jeho veľkého vtáka na svojom brušku. Nohavičky som uz mala určite mokre. Odtiahol sa odo mňa a zobral do náručia. Pritom ma neprestal bozkávať. Uložil má na posteľ a ja som mu za to bola vďačná lebo ma to takto nebolo. Vyzliekol mi tričko a začal sat a hryzkat moje bradavky. Chcela som ho ale mať v sebe potrebovala som to. No on mi nedovolil. Ospravedlňoval sa mi za tú ranu. Ďakovala som mu že sa tak o mňa staral. Bozkaval mi bruško a zišiel až k mojej mušličke. Dychol na ňu teplý dych a ja som už určite nohavičky mala celé mokré. Dal mi dole teplaky aj z nohavičkami a vrhol sa na mňa jazykom. Lizal  má tak dokonale jeho ústa boli božské. Jazykom dnu von dnu von a potom ma uhrizol jemne no tak vzrusujuco že som sa mu spravila. Zaškrtil sa pomedzí zuby a vrátil sa k mojím ustam. Moje telo už necítilo žiadnu bolesť iba vzrušenie ktoré medzi nami bolo. Pritlačil sa k mojej jaskýňke svojim vtákom. Zaskucala som a on vedel čo potrebujem dokonale si ma pripravil. Stiahol zo seba nohavice a pomali ho začal do mňa strkať. Bol taký obrovský. Pomalí prirazal a začínal naberať na tempe. Na jeho čele som zbadala kvapôčky potu usmiala som sa na neho a on do mňa prirazil tvrdo.

Nebola som panna no takýto sex som ešte nezažila. Bol divoký no zároveň veľmi romanticky. Naberalo to na inzete busil do mňa spravila som sa. A on zo mňa vytiahol a vystriekal sa mi priamo do úst. Ako poslušne dievčatko som prehĺta. Celý zadychany si ľahol vedľa mňa a pritulil si ma k sebe. Pobozkal ma na čelo a zahlásil že na dnes z učením končíme. Zasmiala som sa a on si ma pritisol ešte bližšie. Neuniklo mi že znova stvrdol. Vzala som ho do úst. Fajčila som ho až po koreň. Chytil ma za vlasy a prirazal si moje ustocka sam. Tiekla som ako malé dievčatko. Strčila som si ruku do mušličky a robkala sa pokým som jeho vtáka mala až v krku. V Tom momente keď ma znova napustil semenom som sa urobila ja a svoju ruku od stavicky som by prešla po vtákovi. Usmieval sa šťastím a ja tiež. V ten deň sme z bytu nevyliezli. Rozdávali sme si to všade v kuchyni, v sprche. V jeho izbe.... Pokračovanie nabudúce ak by ste mali záujem.


autor: Baby MAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>