Erotická poviedka

Nadržaná od mala 3

Môj príbeh nadržaného dievčatka na lyžiarskom plný dobrodružstiev s mojim malým milencom Maťkom pokračoval aj tretím dňom. Tento krát som z jeho pohybov vlhla už na svahu. Tešila som sa ako malé dieťa čo bude večer.

Keď sme sa konečne navečerali, prezliekla som sa tak aby som toho mala čo najmenej a s babami sme trielili ku chlapcom. V tento večer sa toho bohužiaľ veľa neudialo keďže učitelia hliadkovali ako besní a tak som ostala prvý deň  bez Maťka. Chýbal mi. Mala som potrebu ho mať, hrať sa s jeho krásnym pipikom a cítiť ako sa má dotýka zvedavými prstíkmi. Keď sme s babami už po večierke ležali na izbe Kika s Miškou začali vyzvedať, ako to je medzi mnou a Maťkom.

Zaspomínala som si teda na predošlé dva dni a vyrozprávala kamarátkam všetko o nás dvoch. Zachádzala som do najhlbších detailov. Popisovala každý centimeter Maťkovho krásneho tela a pri tom rozprávaní som nevedome vlhla. Keď som zbystrila zrak, všimla som si, že Kiku a Mišku zaujalo moje rozprávanie tak, že si začali robiť dobre prstami. Po chvíľke som dostala skvelý nápad. Pozvala som ich na svoju posteľ a všetky tri sme sa vyzliekli. Začala som Mišku bozkávať na ústa. Po pár minútach som k Miškinej hlave nasmerovala tu Kikinu a bozkávali sa oni. Ja som vzala do ruky Miškine malé, no veľmi pevne a vzrušením tvrdé kozyčky. Najpr som do nich len tak ťukala prstami, potom som ich začala jemne olizovať a potom som ich začala normálne cucať a Miška pri tom vzdychala do Kikiných úst.

Zatiaľ čo som bozkávala Miškine bradavky, Kikine som na slepo masírovala a dráždila. Potom som to vymenila zatiaľ čo oni sa ďalej bozkávali. Potom som im naznačila aby si ľahli. Urobili tak pri čom sa naďalej bozkávali. Olízla som Miškinu panenskú pičku. Chutila veľmi lahodne a tak som jej jazyk strkala najhlbšie ako som len mohla, zatiaľ čo sa Miška zvýjala a kričala od slasti do Kikiných úst. Neskôr som to isté urobila Kike a keď som videla že to už chcú nevedela som sa dočkať. Ľahla som si medzi ne (mimochodom stále sa bozkávali) a každej z nich tam strčila dva prsty. Zrýchlila som tempo najviac ako som mohla, prsty mi kĺzali dnu a von do ich nadržaných pičiek čo spôsobovalo dráždivý mľaskavý zvuk. Napokon sa obe spravili obe si na seba ľahli a len tak vydichovali. Bolo nádherne takto vyprstovať kamarátky a vidieť ako oddychujú. Než som sa však nazdala, tie dve má so zvodným úsmevom prevrátili na chrbát a dvihli mi nohy za hlavu. Kika mi začala lízať a cucať moju svätiňu a ja som len vydichovala a čakala na to. Predstavovala som si Maťka a jeho mlsný jazýček keď som zacítila nejaký dotyk na citlivom mieste. Kým mi Kika pusinkou dráždila pičku, sa Miška začala prštekom starať o riťku a spôsobovala mi tým ohromne vzdychy. Keď prst vymenila za jazyk, dlho som nevydržala a urobila sa ohromným orgazmom Kike do úst, ta len vyplazila jazyk a usmievala sa ako nejaká skúsená pornoherečka.

Keď sme sa obliekli s ľahli si spať, tak mi dievčatá ešte povedali ako mi Maťka závidia a ako by aj oni veľmi chceli stratiť panenstvo počas týchto dní. Keď zaspali začala som vymýšľať plán. Náš posledný deň na lyžiaraku bude veľkolepý !autor: Maryhlad2004Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>